وکیل رسمی مهاجرت کانادا اقامت کاریابی تحصیلی مهاجرتی افق

وکیل رسمی مهاجرت به کانادا چه شرایطی باید داشته باشد؟

کشور کانادا همانند کشور استرالیا دارای وزارت مهاجرت (Ministry of Immigration Canada) بوده و قوانینی را تصویب میکند که مهاجرت ها باید بر اساس ان قوانین پیش روند. وکیل رسمی مهاجرت Canada این کار را برای شما کنترل می کند. همچنین شورایی در کانادا به نام شورای نظارت ICCRC وجود دارد که در این شورا دوره هایی برگزار میشود و وکلای مهاجرت به کانادا میتواند در انها شرکت کنند و با قوانین و مقررات کانادا و همچنین شرایط مهاجرتی دولت فدرال کانادا (شرایط مهاجرت کانادا) اشنا شوند و پس از پایان دوره نیز باید در آزمونی که توسط این شورا برگزار میشود شرکت کنند، که در صورت قبولی در این ازمون وکلای مهاجرتی کانادا واجد دریافت سرتیفیکیت یا مدرک پایان دوره شده و عضور شورای ICCRC (شورای نظارت بر امور مهاجرتی کانادا) میشوند. در صورت عضوریت در شورا ICCRC کانادا از طرف این انجمن به وکلای مهاجرتی شماره عضویت ICCRC تعلق میگیرد و نام انها در سایت ICCRC کانادا ثبت میشود.

پس از ان وکیل رسمی مهاجرت به کانادا ملزم به کار کردن زیر نظر شورا ICCRC میشود و حق ندارد امور مهاجرتی غیر قانونی انجام دهد. و در صورتی که به انجام کارهای غیرقانونی بپردازد، کلاینت ها میتوانند از او شکایت کرده و این شورا شکایت انها را مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد داد. چنانچه قصد مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ را دارید توصیه میکنیم یا به تنهایی برای مهاجرت خود اقدام کنید و یا از طریق موسسات مهاجرتی معتبری که دارای وکیل رسمی مهاجرت به کانادا یا وکلا و مشاوران عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا هستند همکاری کرده و برای امور مهاجرتی خود تنها با انها مشورت کنید.

در غیر این صورت اگر دولت کانادا متوجه شود شما با وکیلی غیر از وکلای مورد تایید این کشور اقدام به مهاجرت کرده اید میتواند پرونده مهاجرتی شما را به مدت پنج سال بلاک کند. لازم به ذکر است در صورتی که وکیل مهاجرت کانادا مورد تایید دولت کانادا باشد و شماره عضویت ICCRC کانادا را اخذ کرده باشد یعنی تمام شرایط لازم برای تشکیل پرونده مهاجرتی را دارد و میتوان با خیال راحت به چنین فردی برای امور مهاجرتی خود اطمینان کنیم. وکیل مهاجرت به کانادا (Canadian Immigration Lawyer) در گروه افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا میباشد درنتیجه میتواند مهاجرت و اقامت کانادا ۲۰۲۰ را به صورت کاملا قانونی و امن برای شما به ارمغان اورد. افق همراهی قابل اعتماد برای افق ارزوهای شماست.

lawyer judge in canada 300x200 - وکیل رسمی مهاجرت کانادا اقامت کاریابی تحصیلی مهاجرتی افق

وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق چه خدمات مهاجرتی به کلاینت های خود ارائه میدهد؟

همانطور که میدانید کانادا کشوری مهاجر پذیر بوده و روش های مهاجرتی مختلفی به کشور کانادا وجود دارد. ایرانیان هم میتوانند با استفاده از ۶۱ روش مهاجرتی به کانادا یا روش استانی مهاجرت کانادا مهاجرت کنند. هر یک از روش های مهاجرتی کانادا شرایط خاص خود را داشته که باید برای استفاده از ان اشراف کاملی به اخرین قوانین اپدیت شده دولت کانادا داشته باشید که اینکار دشوار به نظر میرسد. مشورت با وکیل قانونی مهاجرت به کانادا میتواند از سختی کار کم کرده و موفقیت پرونده های مهاجرتی را تضمین کند. گروه بین الملل افق نیز خدمات فوق العاده ای را به کلاینت های خود جهت مهاجرت سریع به کانادا با وکلای اقامتی ارائه میدهد.

در مجموعه مهاجرتی کانادا افق ابتدا جزء به جزء شرایط کلاینت ها به طور دقیق مورد بررسی و ارزیابی قرار میگرد. سپس تمامی روش های مهاجرتی که با شرایط فرد سازگاری بیشتری داشته باشد به اطلاع او خواهد رسید. درنهایت این خود افراد هستند که روش مهاجرت کانادا (ways immigrate canada) را با توجه به اطلاعاتی از قبیل هزینه ها، زمان، سختی راه، ریسک روش انتخابی و … که وکیل و مشاور رسمی مهاجرت به کانادا در اختیار انها قرار میدهد، انتخاب میکنند. پس از ان وکیل رسمی مهاجرت در گروه افق صفر تا صد امور مهاجرتی را به دسته گرفته و با استفاده از تجربیات و اشنایی که با اخرین قوانین کانادا ۲۰۲۰ دارد به تشکیل پرونده مهاجرتی کاملا قانونی میپردازد. با کمک و راهنمایی های به موقع گروه افق درصد خطاهای روند مهاجرتی کانادا را به پایین ترین حد ممکن برسانید.

هزینه وکالت وکیل مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ چقدر است؟

سایت ICCRC کانادا برای هیچ یک از روش های مهاجرتی کانادا قیمت مشخصی را اعلام نکرده است. تعیین هزینه های وکالت برعهده ی موسسات مهاجرتی بوده و این موسسات بر اساس خدمات، تجربه، روش مهاجرتی و … هزینه های وکالتی خود را اعلام میکنند. گروه بین الملل افق کانادا با ارائه بهترین خدمات سعی دارد مقرون به صرفه ترین هزینه ی وکالتی را از کلاینت های خود اخذ نماید. همچنین برای رفاه حال انها تمامی این هزینه ها را به صورت اقساط دریافت میگردد. در تمامی مراحل مهاجرت کانادا گروه افق پاسخگوی شما بوده و به نحو احسن امور مهاجرتی شما را پیگیری خواهد کرد. رضایت شما افتخار ماست. برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات بیشتر و رزرو مشاوره با وکیل مهاجرتی افق با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس بگیرید.

judge holding pen checking document 300x200 - وکیل رسمی مهاجرت کانادا اقامت کاریابی تحصیلی مهاجرتی افق

چرا باید به وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا در گروه افق اعتماد کنیم؟

زیرا وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا در گروه افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و دارای تجربه های زیادی در امور وکالتی میباشد و پرونده های موفق فراوانی را نیز به اتمام رسانده است. همچنین موسسه مهاجرتی افق دارای مجوز کاریابی بین المللی از اداره کار ایران است و زیر نظر ان کار میکند. علاوه بر ان در طول سالها سابقه ی درخشان مهاجرتی توانسته است خدمات خود را گسترش داده و ارتباط بسیار خوبی با کشورهای مقصد داشته باشد. گروه مهاجرتی افق دارای دفاتر رسمی زیادی در خارج از کشور بوده و به طور مستقیم و به دور از هر واسطه ای برای کلاینت های خود کار میکند و بهترین خدمات را به انها ارائه خواهد داد. درنتیجه میتوان به عنوان موسسه ای معتبر برای مهاجرت به کانادا تضمینی و اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ (Obtaining permanent residency in Canada 2020) به ان اعتماد کرد. پاسخ اعتمادتان را با رساندن شما به افق ارزوهایتان خواهیم داد.

ایا داشتن سابقه کار برای وکیل مهاجرت به کانادا مهم است؟

بله، باتوجه به اینکه تمام روش های مهاجرتی کانادا ۲۰۲۰ مشخص بوده و هرکدام امتیازات مربوط به خود را دارند اما باز هم هر پرونده ای پیچیدگی ها و سختی های خاص خود را دارد. برای اینکه روند پرونده مهاجرتی به درستی پیش رود و خطاها و ریسک ها به مقدار قابل توجهی کاهش یابد داشتن تجربه و سابقه ی کار کافی میتواند کمک به سزایی به این مسئله داشته باشد. هر چه تجربیات وکلا و مشاوران مهاجرتی بیشتر باشد احتمال موفقیت در روند مهاجرتی نیز افزایش پیدا میکند. گروه بین الملل افق دارای ده سال سابقه درخشان در امور مهاجرتی در کشور ایران و بیش از ده سال سابقه درخشان مهاجرت در دفتر vancouver کانادا میباشد.

تیم مهاجرتی افق توانسته است پرونده های مهاجرتی موفقی را در زمینه های مختلفی مانند مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، کار در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق کار، تحصیل در کانادا، استارت اپ کانادا، کارافرینی و سرمایه گذاری در کانادا، مهاجرت سریع کانادا، وکیل مهاجرت به کانادا، اقامت کانادا، تحصیل فرزندان در مدارس کانادا، تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا، اسپانسرشیپ همسر کانادا، ویزای همراه تحصیلی کانادا، ویزای تحصیل در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، ویزای خوداشتغالی کانادا، مهاجرت استانی به کانادا و… به ثبت برساند. با خیال راحت به ما اعتماد کنید. گروه بین المللی کانادا افق برای مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰  انتخاب مناسبی است.