اولین قرعه کشی برنامه مهاجرتی دانشجویان بین الملل در انتاریو

 

 

در تاریخ ۱۸ می، انتاریو از ۱۳۸ دانشجو بین المللی دعوت کرد تا درخواست خود برای برنامه مهاجرت استانی ( Provincial Nomination) را ارسال کنند. این برنامه مهاجرت استانی (OINP) از متقاضیانی که در Expression of Interest (EOI) پروفایل تشکیل داده بودند، دعوت کرده است.

این متقاضیان ممکن است برای برنامه مهاجرتی Ontario Employer Job Offer:International Student Stream واجد شرایط باشند. برای انتخاب شدن، متقاضیان به حداقل ۷۷ امتیاز EOI و همچنین پیشنهاد شغلی در استان انتاریو نیاز دارند.

 

ofogh1009 300x169 - اولین قرعه کشی برنامه مهاجرتی دانشجویان بین الملل در انتاریو

Employer Job Offer: International Student Stream

 

 

این برنامه مهاجرتی برای خارجی هایی که از طرف  کارفرمایی در انتاریو پیشنهاد شغلی معتبری دارند، مناسب است. برای ارائه درخواست، در صورت واجد شرایط بودن، حضور داشتن در کانادا الزامی نیست. از شرایط این برنامه می توان به تحصیل دریک موسسه آموزشی معتبر (Designated Learning Institution) و داشتن پیشنهاد شغلی معتبر در استان آنتاریو اشاره کرد.

برای شرکت در برنامه مهاجرت استانی ( PNP)، باید پروفایلی در وبسایت Ontario website  ثبت کرد. بعد از ثبت نام پروفایل شما وارد EOI pool  می شود. انتاریو بر اساس اطلاعاتی که ثبت کرده اید به شما امتیاز می دهد. امتیازات براساس سطح شغلی پیشنهاد شده ، تجربه کاری، دستمزد، تحصیلات، توانایی زبانی ، منطقه ای که در آن تحصیل یا کارکرده اید و موارد دیگر به افراد تعلق می گیرد.