مهاجرت به North Bay استان انتاریو از طریق Rural and Northern Immigration

طی آخرین اخبار اعلام شده، شهر North Bay استان انتاریو طی دو هفته آینده پایلوت مهاجرت به مناطق روستایی و شمالی را راه اندازی میکند. نام کامل این پایلوت Rural and Northern Immigration بوده و به اختصار RNIP گفته می شود.

برنامه RNIP برنامه ی مبتنی برنیاز و جامعه-محوراست. این برنامه برای جوامع کوچک شهر های کانادا است. جهت استفاده از مزایای اقتصادی مهاجرت و همچنین فراهم کردن مسیری برای اخذ اقامت دائم کانادا برنامه RNIP راه اندازی شده است. این برنامه مختص به Skilled Worker های خارجی است که متقاضی کار و اقامت در این مناطق می باشند.

North Bay استان انتاریو، شهری کوچک است که تقریباً ۳۰۰ کیلومتری شمال تورنتو واقع شده است، به محض راه اندازی وب سایت خود در هفته های آینده، به دهمین جامعه پذیرنده برنامه ها از طریق RNIP برای مهاجرت تبدیل خواهد شد. North Bay، مانند ۱۱ جامعه دیگر شرکت کننده RNIP، سهمیه ۱۰۰ نفری در سال اول را دارد. RNIP برای ارتباط کارگران خارجی با کارفرمایانی که در جوامع کوچک کانادا با کمبود نیروی کار روبرو هستند، طراحی شده است. هر جامعه به حسب اندازه، موقعیت مکانی، فرصت های شغلی و توانایی کمک به اسکان تازه واردان انتخاب می شود.

پس از آنلاین شدن سایت North Bay، امکان ارسال درخواست برای داوطلبان و ارسال پیشنهادات شغلی برای کارفرمایان وجود دارد. کارفرمایان می توانند جاب آفر یا همان پیشنهاد شغلی خود را نیز ارسال نمایند. یکی از شرایط مهاجرت از طریق پایلوت North Bay استان انتاریو دارا بودن پیشنهاد کار دائمی و تمام وقت است. تنها متقاضیانی که از طریق RNIP توصیه نامه دریافت کنند، می توانند برای اقامت دائم در کانادا درخواست خود را نیز اعلام نمایند.

از آنجا که RNIP جامعه محور است، جوامع شرکت کننده در جذب مهاجران جدید یا کارگران موقت خارجی که قبلاً در کانادا بودند و تطبیق آنها با فرصتهای شغلی محلی بیشتر است. از اولویت انتخاب برخوردار هستند. روند تطبیق از جامعه ای به جامعه دیگر متفاوت است. در مورد North Bay’s، متقاضیان علاقه مند که در جامعه نقش داشتند و تجربه کار، زندگی و یا تحصیل دارند و یا دو زبانه هستند. نسبت به متقاضیان دیگر مزیت ویژه ای را دارا هستند.

معاون سیاست گذاری و ارتباطات و اتاق بازرگانی North Bay و همچنین مدیر پروژه RNIP می گوید:
“ما امیدواریم که تازه واردان بخواهند در جامعه درگیر شوند و نقش در جامعه داشته باشند. پس احتمال اینکه آنها بخواهند در صورت دریافت اقامت دائم در اینجا بمانند و به شهرهای بزرگتر کوچ نکنند باید افزایش یابد [یکی دیگر از موارد ضروری است]، دو زبانه بودن یک مزیت به شمار می رود. همچنین توانایی همسر، برای اشتغال در یکی از فرصتهای شغلی با تقاضای بالا نیز برای جامعه ما بسیار مناسب و عالی خواهد بود.

طبق گفته مقام مسئول، وجود دریاچه های آب شیرین و مجاورت با مراکز مهم و همچنین قیمت مسکن مناسب، جامعه North Bay استان انتاریو را به گزینه ای بسیار جذاب برای تازه واردان و مهاجرت تبدیل کرده است. North Bay بلافاصله پس از آغاز برنامه خود، شروع به جذب متقاضیان از طریق برنامه هایش را انجام میدهد. اولویت با آنهایی است که در کانادا حضور دارند و همچنین در حوزه های کار مورد نیاز این جامعه ها در حال اشتغال هستند و اشتغال آنها نیز تمام وقت می باشد.

جوامع شرکت کننده North Bay انتاریو

در دراز مدت، دولت استانی امیدوار است كه RNIP به “حفظ و افزایش جمعیت و كمك به پركردن موقعیتهایی كه مدتی است خالی هستند و مانع از گسترش برخی مشاغل یا قرارداد های جدید محصولات و خدمات می شوند” باشد. علاوه بر North Bay و جوامع شرکت کننده زیر نیز، در پایلوت مهاجرت به مناطق شمالی و روستایی یا به اختصار RNIP شرکت دارند:

  • Sudbury, Ontario
  • Timmins, Ontario
  • Sault Ste. Marie, Ontario
  • Thunder Bay, Ontario
  • Brandon, Manitoba
  • Altona/Rhineland, Manitoba
  • Claresholm, Alberta
  • Vernon, British Columbia
  • West Kootenay, British Columbia

rnip - مهاجرت به North Bay استان انتاریو و Rural and Northern Immigration | گروه افق

شرکت مهاجرتی افق با سال های سابقه درخشان در امر مهاجرت در تلاش است که بهترین و سریعترین راه را به شما دوستداران و متقاضیان مهاجرت معرفی کند. وکلای ما با بررسی دقیق و تخصصی شرایط شما بهترین روش را برای کسب اقامت دائم کانادا به شما پیشنهاد خواهند داد. شما می توانید قبل از شروع پروسه پرونده مهاجرتی خود با وکیل مهاجرت در زمینه روش های مهاجرتی به عنوان مثال مهاجرت به North Bay استان انتاریو و مسیری که انتخاب کرده اید، مشورت نمایید. قبل از شروع با دقت روش مهاجرتی خود را انتخاب نموده و بعد از آن سعی در تکمیل مدارک خود برای پروسه ویزا کنید. پس از تکمیل مدارک نیز حتما قبل از سابمیت پروندتان با وکیل مهاجرت که در این زمینه تجربه های زیادی دارند مشورت کنید. مشورت با وکلا و حتی افراد خبره در این زمینه میتواند کمک بسزایی به شما بکند. چیدمان پرونده شما و حتی مدارکی که در پروندتان قرار می دهید نیز می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت پرونده شما داشته باشد.

گروه بین المللی افق به ده ها سال سابقه درخشان در امر مهاجرت تحصیلی، کاری، RNIP و… آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. وکلای ما هر روز با تلاش های فراوان و مطالعه های گسترده اطلاعات خود را در این زمینه بروز کرده تا بتواند به بهترین نحو ممکن به شما متقاضیان مهاجرت کمک کنند.

شما می توانید با تماس با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ با کارشناسان ما مشورت کنید و شرایط خود را با آنها در میان بگذارید. همچنین می توانید فرم ارزیابی رایگان در سایت ما به آدرس www.ofoghint.com فرم را تکمیل نمایید. مشاورین ما شرایط شما را بطور دقیق بررسی کرده و از طریق ایمیل پاسخ را برای شما ارسال خواهند کرد. می توانید آخرین اخبار را در پیج اینستاگرام ما و تلگرام ما پیگیری کنید. ما همواره آخرین اخبار همانند مقاله مهاجرت به North Bay استان انتاریو کانادا را از سایت www.cicnews.com بر روی سایت و اینستاگرام خود گذاشته تا شما عزیزان از آخرین اطلاعات مهاجرت مطلع شوید. شما می توانید با مطالعه دقیق سایت ما و خواندن مقالات پاسخ اکثر سوالات خود را دریافت کنید. می توانید در بخش تحصیلی تمام اطلاعات مربوط به لیست مدارک مورد نیاز برای سفارت و همچنین لیست دانشگاه های کانادا را مشاهده کرده و پروسه پذیرش از هر دانشگاه را به دقت مطالعه کنید. هر دانشگاه پروسه ای متفاوت و منحصر به خودش دارد. شما باید برای هر مقطع و هر دانشگاهی که می خواهید پذیرش بگیرید به دقت پروسه های پذیرش و تاریخ های پذیرش را مطالعه کنید. تا بتوانید با موفقیت پذیرش تان را از دانشگاه مورد نظر خود بگیرید. حتی می توانید به بخش اقامت دائم کانادا مراجعه کرده و روش های استانی و اکسپرس اینتری را با دقت مطالعه کنید. با مطالعه مقالات شرایط خود را با دقت بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا برای روش های استانی امتیازهای لازم را دارید و یا خیر. با خانواده افق همراه باشید تا بهترین ها را در زندگی خود تجربه کنید.