مهاجرت به کانادا کشاورزی | زمین | ملک سرمایه گذاری | اقامت فوری | ویزای کانادا افق

ایا مهاجرت به کانادا از طریق کشاورزی برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ امکان پذیر است؟

ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق کشاورزی میتوانند با استفاده از روش های زیر برای اپلای کانادا ۲۰۲۰Apply Canada) اقدام کنند.

 • کارافرینی در کانادا: این روش مختص افرادی است که سابقه کار کشاورزی در کشور خود دارند. با استفاده از برنامه مهاجرتی کارافرینی سریع در کانادا کشاورزان میتوانند به تشکیل پرونده کارافرینی کانادا بپردازند و پرونده خود را به همراه بیزینس پلن کشاورزی نگارش یافته برای افیسر ارسال نمایند. افیسر به بررسی و ارزیابی دقیق پرونده شما میپردازند و در صورتی که با بیزینس پلن ارائه شده برای کشاورزی در کانادا موافقت کند شما واجد شرایط مهاجرت به کانادا خواهید شد.
 • برنامه مزرعه داران جوان ساسکاچوان و منیتوبا: استان های ساسکاچوان و منیتوبا کانادا شرایطی را فراهم اورده اند تا کشاورزان جوان بتوانند با داشتن شرایط خاصی به کانادا مهاجرت کرده و به کسب و کار فعال در کانادا یا از روش مهاجرت کاری به کانادا مهاجرت بپردازند.
 • برنامه خود اشتغالی کانادا: دولت کانادا برنامه مهاجرت خوداشتغالی (Self-employed) کشاورزان را در مارس ۲۰۱۸ متوقت کرده است. اما اکنون برای مهاجرت کشاورزان به کانادا روش های جایگزین مهاجرتی وجود دارد.

couple collecting vegetables 300x200 - مهاجرت به کانادا کشاورزی | زمین | ملک سرمایه گذاری | اقامت فوری | ویزای کانادا افق

در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق کشاورزی را دارید و میخواهید شغل کشاورزی خود را در کشوری پیشرفته رونق بخشید لازم است ابتدا از تمامی شرایط و قوانینی که دولت فدرال کانادا برای کشاورزان تعیین کرده اطلاع پیدا کنید. گروه بین الملل مهاجرتی افق افتخار دارد تمامی اطلاعات لازم در زمینه کشاورزی اعم از شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کشاورزی ۲۰۲۰ یا بهترین شهر کانادا برای کشاورزی یا برنامه کشاورزی ساسکاچوان یا محصولات کشاورزی در ساسکاچوان یا اجاره زمین کشاورزی در کانادا یا کشاورزی در کانادا (Agriculture in Canada) افق یا احداث گلخانه در کانادا یا مهاجرت کشاورزان به کانادا یا شرایط زندگی کشاورزان مقیم کانادا یا بازار کار کشاورزی در کانادا یا مهندسی کشاورزی در کانادا یا تحصیل در رشته کشاورزی در کانادا (Study Agriculture in Canada) یا کار کشاورزی در کانادا برای ایرانیان یا اقامت کشاورزی در کانادا یا استخدام مهندس کشاورزی در کانادا یا کانادا مهاجرت کشاورزی یا کانادا مهاجرت کشاورزان ۲۰۲۰ یا مهاجرت به کانادا از طریق کشاورزی افق یا درامد رشته کشاورزی در کانادا یا حقوق و درامد کشاورزان در کانادا یا دامداری در کانادا و… را در اختیار شما کلاینت های عزیز قرار دهد.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه کشاورزی ساسکاچوان چگونه است؟

ایالت ساسکاچوان کانادا (Saskatchewan) از جمله استان هایی در کشور کانادا است که دارای فعالیت زیادی در حوزه ی کشاورزی و دامداری میباشد. همچنین زمین های کشاورزی و مزرعه های فراوانی نیز در استان ساسکاچوان قرار دارند. کارآفرینی ساسکاچوان کانادا برنامه ای تحت عنوان مزرعه داران جوان ساسکاچوان را ایجاد کرده و به واسطه ی ان به جذب کشاورزان بین المللی میپردازد. در این برنامه کشاورزان جوانی که زیر ۴۰ سال سن داشته باشند میتوانند به ساسکاچوان کانادا مهاجرت کرده و کار کشاورزی خود را در این استان راه اندازی کنند. همچنین برای چنین افرادی داشتن شرایط زیر برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه کشاورزی ساسکاچوان لازم و ضروری است:

 • داشتن حداقل دارایی خالص ۳۰۰ هزار دلار کانادا برای افراد زیر ۴۰ سال.
 • این افراد باید حداقل ۵ روز کاری سفر اکتشافی به استان ساسکاچوان داشته باشند.
 • دارا بودن سابقه کار کشاورزی و دامداری در کشور خود.
 • ارائه بیزینس پلن مناسب و کارامد متناسب با نیاز استان ساسکاچوان.
 • شما باید مبلغ ۷۵ هزار دلار کانادا را به عنوان وثیقه جهت انجام تمامی تعهدات خود به دولت ساسکاچوان واگذار کنید. در صورت راه اندازی کسب و کار خود با سرمایه مشخص شده مبلغ فوق به شما بازگردانده خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی مشاوران و کارشناسان افق بهره مند شوید. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه بین الملل افق صفر تا صد خدمات مهاجرتی کانادا را بدون هیچ کم و کاستی برای کلاینت های عزیز به ارمغان خواهد اورد. با همراهی گروه افق با ارامش خیال به کانادا مهاجرت کنید.

ایا امکان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کشاورزی وجود دارد؟

بله، در صورتی که پرونده کارافرینی شما برای مهاجرت کشاورزی به کانادا (Agriculture Immigration to Canada) پذیرفته شود شما قادر خواهید بود به کانادا مهاجرت کنید. دولت کانادا ۲ سال به شما فرصت خواهد داد تا به تعهدات خود عمل کرده و کسب و کار خود را راه اندازی کنید. سپس بعد از اجرای طرح بیزینس پلن و ارائه مدارک لازم برای اثبات ان میتوانید اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید. همچنین شما میتوانید با استفاده از برنامه مزرعه داران جوان برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. برای زندگی و اخذ اقامت کشاورزی در کانادا ۲۰۲۰ از طریق برنامه مزرعه داری شما باید واجد شرایط زیر باشید:

 • دارا بودن سن مناسب
 • دارا بودن سابقه و تجربه ی مدیریت مزرعه، مدیریت ارشد مزرعه و یا مالکیت مزرعه
 • دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط
 • دارا بودن مدرک زبان بین المللی و داشتن حداقل ایلتس ۵ و…

male farmer using shovel dig soil rice fields 300x200 - مهاجرت به کانادا کشاورزی | زمین | ملک سرمایه گذاری | اقامت فوری | ویزای کانادا افق

در صورت داشتن شرایط فوق و قبولی بیزینس پلن ارائه شده توسط افیسر شما میتوانید به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و اگاهی از شرایط خود میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق به نشانی ofoghint.com یا ofoghint را تکمیل کنید. کارشناسان افق بعد از بررسی و انالیز فرم ها نتایج را به اطلاع شما عزیزان خواهند رساند. مهاجرتی ارام و بدون دغدغه را با موسسه مهاجرتی اقامتی افق تجربه کنید.

شرایط لازم برای مهاجرت کشاورزان به کانادا  چیست؟

شرایط لازم برای مهاجرت کشاورزان به کانادا ۲۰۲۰ با توجه به برنامه کارافرینی استانی انتخاب شده برای انها متفاوت است. زیرا هر یک از شهر های کانادا با توجه به نیاز خود شرایط مختلفی برای جذب مهاجر به کانادا در نظر میگیرند. اما به طور کلی میتوان گفت داشتن حداقل شرایط زیر برای مهاجرت به کانادا از طریق کشاورزی الزامی است:

 • دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه مدیریت کشاورزی
 • ارائه مدارکی که اثبات کند شما در زمینه کار کشاورزی فعالیت داشته و تجربیات لازم را کسب کرده اید.
 • دارا بودن حداقل دارایی اعلام شده از سوی هر یک از شهر های کانادا برای سرمایه گذاری در کشور کانادا و…

در صورتی که واجد شرایط ذکر شده هستید و قصد دارید اینده شغلی و مالی خود را تامین کرده و اینده درخشانی برای خود و خانوادتان رقم بزنید فرصت را از دست ندهید و با مراجعه به گروه افق اینده ی خود را تضمین کنید. تیم مهاجرتی افق تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا موفقیت پرونده های مهاجرتی کلاینت های عزیز را تا حد زیادی افزایش داده و نگرانی های انها را به حداقل ممکن برساند. گروه کانادا مهاجرت افق مهاجرتی سریع و مقرون به صرفه را برایتان به ارمغان خواهد اورد. همراه ما باشید زیرا به همراهی شما افتخار میکنیم.

قیمت زمین های کشاورزی در کانادا و درامد کشاورزان ایرانی چقدر است؟

در صورتی که قصد خرید زمین کشاورزی در کانادا را دارید باید بدانید عوامل زیادی در تعیین قیمت زمین های زراعی و کشاورزی دخیل هستند. از جمله این عوامل میتوان به متراژ زمین، استان مورد نظر در کانادا، نوع زمین کشاورزی و… اشاره کرد. لازم به ذکر است درامد کشاورزان در کانادا (Farmers’ Income in Canada) نیز با توجه به عوامل مختفلی تعیین میشود اما به طور کلی میتوان گفت کشاورزان از درامد های بسیار خوبی در کشور کانادا برخوردار هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. پاسخگوی شما خواهیم بود.