مهاجرت سریع کانادا | ویزای اقامت | کاریابی افق تکنسین برق

مهاجرت به کانادا از طریق شغل تکنسین برق چگونه است؟

شغل تکنسین برق در کانادا یا Immigrate to Canada as an Electrician دارای زیر شاخه های مختلفی از جمله برق کشی ساختمان، ماشین الات صنعتی (برق صنعتی) و تکنسین لوازم برقی منزل میباشد. هر کدام از شاخه های ذکر شده شرایط بسیار خوبی در کشور کانادا دارند. افرادی که به عنوان تکنسین برق قصد مهاجرت سریع به کانادا را دارند میتوانند با استفاده از روش های زیر اقدام کنند:

  • برنامه اسکیل تریدز کانادا: این برنامه زیر شاخه سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا (Express Entry) میباشد و برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نیروی کار ماهر (Skilled Trades Program) شما باید ابتدا به تشکیل پروفایل در اکسپرس اینتری بپردازید. سپس در صورت کسب امتیازات لازم و پذیرفته شدن در این برنامه شما واجد شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تکنسین برق و کار در کانادا خواهید شد.
  • ویزای کار کانادا: در صورتی که بتوانید از کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی معتبر دریافت کنید قادر خواهید بود از طریق مهاجرت کاری کانادا و اخذ ویزای کار کانادا به کشورکانادا مهاجرت کنید. در حال حاضر با توجه به بحران کرونا و افزایش نرخ بیکاری در کانادا مهاجرت به کانادا از طریق کار و اخذ ویزا کار کانادا پروسه ای سخت به نظر میرسد. همچنین مدت زمان لازم برای اخذ ویزای کار کانادا برای ایرانیانی که قصد مهاجرت کاری به کانادا را داشته باشند حداقل ۳ تا ۶ ماه میباشد و طبیعتا کارفرمایان کانادایی حاضر نیستند مدت طولانی برای استخدام نیروی کار خارجی صبر کنند. به همین دلیل توصیه میکنیم افرادی که قصد کار در کانادا را دارند ابتدا از طریق مهاجرت تحصیلی (تحصیل در کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل) وارد خاک کانادا شده و در کشور کانادا برای اخذ ویزای کار اقدام کنند تا در این صورت شانس خود را برای اخذ ویزا و کار در کشور کانادا افزایش دهند.

engineers working monitoring maintenance 300x200 - مهاجرت سریع کانادا | ویزای اقامت | کاریابی افق تکنسین برق

لازم به ذکر است پس از مهاجرت به کانادا برقکاران باید در دوره های کوتاه مدتی که در کشور کانادا برگزار میشود شرکت کنند تا بتوانند مهارت لازم را کسب کرده و با قوانین برق کاری و برق کشی در کانادا (Electricity in Canada) اشنا شوند و همچنین سرتیفیکیت یا مدرک پایان دوره اخذ نمایند. برای دریافت تمامی اطلاعات لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق تکنسین برق اعم از شغل تکنسین برق در کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق تکنسین برق برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ یا شرایط مهاجرت افراد برقکار به کانادا یا لیست مشاغل مورد نیاز کانادا. یا شغل های خوب در کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت مهندسین برق به کانادا یا بهترین گرایش مهندسی برق در کانادا یا حقوق مشاغل مختلف در کانادا یا درامد مهندس برق در کانادا یا مزایای مهاجرت به کانادا از طریق تکنسین برق یا کانادا مهاجرت تکنسین برق یا شرایط کار در کانادا. برای تکنسین برق یا هزینه تحصیل در رشته مهندسی برق در کانادا یا تکنسین برق ساختمان در کانادا یا بازار کار برق صنعتی در کانادا یا برق کاری در کانادا یا تکنسین برق در کانادا یا اقامت کانادا از طریق تکنسین برق یا مهاجرت به کانادا از طریق مهارت برای تکنسین برق و… به گروه بین الملل مهاجرت افق مراجعه فرمایید. وکلا و مشاوران رسمی مهاجرت به کانادا در موسسه کانادا افق با صبر و شکیبایی پاسخگوی شما خواهند بود. موفقیت و درخشیدن گروه افق را مدیون اعتماد شما کلاینت های عزیز هستیم و به اعتماد شما افتخار میکنیم.

ایا شغل تکنسین برق (برقکار) جز مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰ به حساب می اید؟

بله، در کشور کانادا بر خلاف ایران افراد حتی برای عوض کردن لامپ منزل خود باید از برقکاران (تکنسین برق) کمک گیرند. زیرا در غیر این صورت قادر نخواهند بود از بیمه خانه خود استفاده کنند. به همین دلیل شغل تکنسین برق (Job of Electrical Technician) از جمله مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰ میباشد و موقعیت کاری فوق العاده ای در کانادا دارد. برای دریافت لیست مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰ با کارشناسان و مشاوران خبره در موسسه مهاجرتی افق در ارتباط باشید.

چگونه میتوان از طریق حرفه تکنسین برق به اقامت دائم کانادا دست یافت؟

چنانچه با استفاده از سیستم اکسپرس اینتری و برنامه نیروی کار ماهر کانادا (Skilled Trades Canada) برای مهاجرت تکنسین برق به کانادا اقدام کنید در صورت داشتن شرایط اعلام شده توسط ایالت کانادا و پذیرفته شدن در این برنامه از همان ابتدا میتوانید با اقامت دائم کانادا وارد خاک کانادا شده و به زندگی در کانادا ۲۰۲۰ بپردازید. در صورتی هم که از طریق ویزای کار و کار در کانادا واجد مهاجرت به کانادا شوید میتوانید پس از یکسال کار در کشور کانادا برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنید. در این روش شما میتوانید با استفاده از برنامه CEC کانادا برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست دهید. برای اخذ اقامت کانادا ۲۰۲۰ یا شرایطی همانند کوتاه ترین زمان و یا کمترین هزینه و یا تسریع امور کاریابی مهاجرتی گروه اقامت کانادا افق انتخاب مناسبی به نظر می رسد. وظیفه ما جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه شما کلاینت های عزیز میباشد.

درامد تکنسین برق در کانادا چقدر است؟

به طور کلی شغل تکنسین برق در کانادا از حقوق و درامد بالایی برخوردار است. اما داشتن تجربه و مهارت کافی، شغلی که در ان مشغول به کار هستید (انواع شغل و کار تکنسین برق) و… در افزایش درامد برقکاران در کانادا بی تاثیر نیستند. برای دریافت اطلاعات دقیق تر از حقوق و مزایای برقکاران مهاجر به کانادا (Immigrant Electricians to Canada) در سال ۲۰۲۰ میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید. صفر تا صد اخرین اخبار اپدیت شده مربوط به شغل تکنسین برق در کانادا ۲۰۲۰ را از گروه افق کانادا دریافت کنید.

بازار کار شغل برقکاری (تکنسین برق) در کانادا چگونه است؟

برقکاری در کانادا (شغل تکنسین برق در کانادا) از جمله مشاغلی است که بازار کار بسیار خوبی در این کشور داشته و به جذب مهاجران زیادی از این طریق میپردازد. چنانچه قصد دارید از طریق شغل برق کاری به کشور کانادا مهاجرت کنید و درامد خود را افزایش دهید به موسسه کاریابی بین الملل افق مراجعه کنید. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه کانادا افق با داشتن سالها تجربه و سابقه کاری موفق در امور مهاجرتی رسیدن شما به هدفتان را تسریع میکند. افق را همانند پلی بدانید که میتواند در کنار شما باشد و ما همراهتان هستیم.

electrical engineers checking electrical standing power station 300x200 - مهاجرت سریع کانادا | ویزای اقامت | کاریابی افق تکنسین برق

شرایط لازم برای مهاجرت برقکار (متخصص برق) به کانادا کدام است؟

در صورتی که قصد مهاجرت برقکاری به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا را دارید باید دارای شرایط مورد تایید دولت فدرال کانادا باشید. شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق برقکاری به شرح زیر میباشد:

  • دارا بودن سن مناسب (حداکثر تا ۳۶ یا ۳۷ سال)
  • دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط با ناک (NOC) شغلی خود
  • دارا بودن سابقه کار مرتبط واثبات ان از طریق بیمه، جواز کسب و یا پروانه کار
  • دارا بودن مدرک زبان بین المللی و حداقل IELTS 5

پیشنهاد میکنیم در صورت داشتن شرایط فوق خود را برای مهاجرت کاری به کانادا و شغل برق کاری در کانادا اماده کنید و با توجه به بازار کار عالی، حقوق و درامد بالای شغل تکنسین برق در کانادا و مزایای فوق العاده ان اینده ی درخشانی را برای خود رقم زده و نگرانی و دغدغه هایتان را از بابت اینده مالی و شغلی به صفر برسانید. برای اطلاع از شرایط خود میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com را تکمیل فرمایید تا شرایط شما توسط کارشناسان ما مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. ما همراه همیشگیتان خواهیم بود.