مهاجرت کانادا کارافرینی استان بریتیش کلمبیا ۲۰۲۰ افق

ایا امکان مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی استان بریتیش کلمبیا ۲۰۲۰ وجود دارد؟

بله، برای مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی استان بریتیش کلمبیا یا کانادا مهاجرت کارآفرینی دو روش وجود دارد. سرمایه گذاری و کارافرینی یا entrepreneurship immigration در شهرهای بزرگ بریتیش کلمبیا (BC) و سرمایه گذاری و کارافرینی در شهرهای کوچک بریتیش کلمبیا (BC) یا طرح پایلوت منطقه ای. در ادامه مقاله به توضیح هر دو مورد خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید. هر یک از شهر های کانادا شرایط خاص خود را برای سرمایه گذاری و کارافرینی دارند. ایالت بریتیش کلمبیا کانادا نیز از این قائده مستثنی نبوده و متقاضیانی که واجد شرایط این استان باشند را جذب میکند.

برای سرمایه گذاری و کارافرینی در استان های بزرگ بریتیش کلمبیا با استفاده از برنامه های استانی (PNP) کانادا باید حداقل دارایی شما ۶۰۰ هزار دلار کانادا باشد و از این میزان دارایی شما باید ۲۰۰ هزار دلار کانادا را در استان BC سرمایه گذاری کنید. سپس با داشتن دیگر شرایط لازم برای مهاجرت کارافرینی استانی و قبولی پرونده کارآفرین کانادا میتوانید به کشور کانادا مهاجرت کنید. با توجه به اینکه کانادا کشوری مهاجر پذیر است و اقتصادی رو به رشد دارد درنتیجه سرمایه گذاری در این کشور میتواند اینده مالی شما را تضمین کند.

در صورتی که قصد سرمایه گذاری در کانادا یا سرمایه گذاری استانی کانادا یا سرمایه گذاری و کارافرینی PNP کانادا ۲۰۲۰ یا اقامت کانادا از طریق تمکن مالی ۱۰۰ هزار دلاری استان بریتیش کلمبیا ۲۰۲۰ یا روش های کارافرینی کانادا برای ایرانیان یا انتقال سرمایه به ایالت BC کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی ۲۰۲۰ یا کانادا مهاجرت سرمایه گذاری و کارافرینی یا سرمایه گذاری در کانادا افق یا کمترین مبلغ سرمایه گذاری در BC کانادا یا حداقل سرمایه برای مهاجرت به کانادا یا سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا یا شرایط کارافرینی استانی بریتیش کلمبیا کانادا ۲۰۲۰ یا بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا یا طرح پایلوت دو ساله کانادا یا اقامت کارافرینی کانادا افق یا اقامت دائم سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ۲۰۲۰ یا قوانین جدید دولت فدرال کانادا برای سرمایه گذاری در کانادا برای ایرانیان یا کارافرینی در شهر های کانادا و … را دارید به گروه بین المللی افق مراجعه کنید.

بهترین ها را برای سرمایه گذاری و کار آفرینی موفق در کانادا ۲۰۲۰ در اختیارتان قرار خواهیم داد. حضور افق را تا رسیدن به افق ارزویتان حس خواهید کرد. به ما اعتماد کنید.

hand stacking wooden block desk 300x200 - مهاجرت کانادا کارافرینی استان بریتیش کلمبیا 2020 افقکانادا مهاجرت کارآفرینی" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/hand-stacking-wooden-block-desk-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/hand-stacking-wooden-block-desk-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/hand-stacking-wooden-block-desk-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/hand-stacking-wooden-block-desk-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/hand-stacking-wooden-block-desk.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

طرح پایلوت منطقه ای برنامه کارافرینی بریتیش کلمبیا (۱۰۰ هزار دلاری) چیست؟

ایالت بریتیش کلمبیا کانادا برای اینکه بتواند تمرکز سرمایه گذاری را از شهرهای بزرگ مانند شهر ونکوور خارج کند و با سرمایه گذاری در شهرهای کوچک این استان باعث رشد اقتصادی انها شود از سال ۲۰۱۹  طرح پایلوت منطقه ای برنامه کارافرینی بریتیش کلمبیا را ارائه کرده است. این طرح با نام سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا نیز شناخته میشود. که برای کانادا مهاجرت کارآفرینی مناسب بوده و این برنامه مختص سفر شهرهای کوچکی از ایالت بریتیش کلمبیا بوده که دارای دو شرط زیر باشند:

  • جمعیت در این شهرها باید زیر ۷۵۰۰۰ نفر باشد.
  • حداقل ۳۰ کیلومتر از شهرهای بزرگ استان BC فاصله داشته باشند.

شرایط سرمایه گذاری در این شهرها بسیار ساده تر بوده و شما از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را دریافت خواهید کرد. مقدار دارایی شما برای سرمایه گذاری طرح پایلوت منطقه ای باید ۳۰۰ هزار دلار کانادا باشد و شما ملزم هستید که از این مقدار دارایی ۱۰۰ هزار دلار ان را در شهرهای کوچک British Colombia سرمایه گذاری کنید.

درنتیجه این برنامه برای افرادی که با دارایی کمتر قصد مهاجرت به کانادا را دارند بسیار مناسب است. لازم به ذکر است که داشتن دیگر شرایط از جمله سن مناسب، سابقه کاری، تحصیلات، سابقه مدیریتی، مدرک زبان و … برای موفقیت در پرونده کارافرینی کانادا ۲۰۲۰ لازم و ضروری است. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و یا فرم ارزیابی رایگان در سایت افق (ofoghint.com or ofoghint) را تکمیل نمایید. کارشناسان ما بعد از بررسی شرایط شما نتیجه را به اطلاع شما عزیزان خواهند رساند.

چگونه میتوان از طریق کانادا مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا به اقامت دائم کانادا رسید؟

بعد از کسب امتیازات لازم در این برنامه شما میتوانید برای پرونده کانادا مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا کانادا یا مهاجرت کانادا کارافرینی سریع و تضمینی درخواست دهید و پرونده خود را ثبت نمایید. پس از ان پرونده کارافرینی شما توسط افیسر مورد پردازش قرار خواهد گرفت. افیسر مربوطه به طور دقیق به بررسی و ارزیابی شرایط شما پرداخته و بیزینس پلن ارائه شده را مورد مطالعه قرار میدهد. در صورت قبولی پرونده در مراحل فوق شما باید به ادامه روند مهاجرتی از قبیل انجام تست های پزشکی، ارائه مدرک سوء پیشینه،

درخواست ویزا و سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ۲۰۲۰ بپردازید. پس از Accept شدن پرونده، شما به مدت ۲ سال فرصت خواهید داشت که بیزینس خود را راه اندازی کرده و مدارک لازم برای اثبات ان را به دولت استانی برای کانادا مهاجرت کارآفرینی ارسال کنید. زمانی که مدارک شما توسط استان بریتیش کلمبیا تایید شد میتوانید اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید. و در صورت عدم موفقیت در پایان ۲ سال شما باید خاک کانادا را ترک کرده و به کشور خود بازگردید.

ایا برای مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرینی در بریتیش کلمبیا کانادا دریافت ویزای توریستی ضروری است؟

بله، تمامی برنامه های استانی کانادا دارای سفرهای اکتشافی هستند و علاوه بر اینکه رفتن به این سفر برای فرد متقاضی امتیاز محسوب میشود بلکه سفرهای اکتشافی اجباری نیز هستند. شما باید برای سفرهای اکتشافی خود به منظور سرمایه گذاری و کارافرینی در شهر های کانادا اقامت موقت در کشور کانادا را دریافت کنید. با داشتن ویزای مولتی کانادا میتوانید به راحتی به کانادا سفر کرده و اطلاعات لازم از منطقه مورد نظر خود را کسب کنید.

لازم است بدانید مدت زمان لازم برای سفرهای اکتشافی کانادا حداقل ۵ روز کاری میباشد و شما پس از ان میتوانید بیزینس پلن مناسبی را ارائه دهید. برای آخرین اخبار و دریافت اطلاعات بیشتر سفر و اخذ اقامت موقت در کشور کانادا ۲۰۲۰ یا کانادا مهاجرت کارآفرینی با گروه توریستی افق در ارتباط باشید. با کمک گروه مهاجرتی افق اینده ی درخشانی در انتظارتان خواهد بود.

group young businesspeople analyzing desk 300x200 - مهاجرت کانادا کارافرینی استان بریتیش کلمبیا 2020 افقکانادا مهاجرت کارآفرینی" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/group-young-businesspeople-analyzing-desk-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/group-young-businesspeople-analyzing-desk-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/group-young-businesspeople-analyzing-desk-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/group-young-businesspeople-analyzing-desk-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/group-young-businesspeople-analyzing-desk.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

شرایط لازم برای سرمایه گذاری و کارافرینی در British Columbia چیست؟

درصورتی که قصد سرمایه گذاری و کانادا مهاجرت کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا کانادا ۲۰۲۰ را دارید باید واجد شرایط زیر باشید:

  • سن مناسب (از ۲۵ تا ۶۴ سال)
  • حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
  • دارا بودن سابقه مدیریت و یا مالکیت بیزینس
  • مدرک زبان بین المللی و دارا بودن حداقل CLB 5
  • حداقل دارایی ۶۰۰ هزار دلار کانادا برای شهرهای بزرگ و ۳۰۰ هزار دلار برای شهرهای کوچک

در صورت داشتن شرایط فوق میتوانید برای مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی در استان بریتیش کلمبیا ۲۰۲۰ اقدام کنید و به سرمایه گذاری در کشوری امن بپردازید. فرصت را از دست ندهید و هم اکنون برای انجام سفر و امور مهاجرتی خود به گروه کارآفرینی افق مراجعه کنید. بهترین ها در انتظار شماست اگر درست انتخاب کنید و درست ترین انتخاب موسسه کاریابی بین الملل افق میباشد.

سعی کنید برای رسیدن به افقی درخشان بهترین وکیل مهاجرت و وکلای زبده را انتخاب کنید. وكیل مهاجرت به كانادا در مجموعه افق شرایط شما را بررسی می كند. با توجه به شرایط شما سریع ترین راه و روش مهاجرت كانادا را پیش روی شما میگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سریع به كانادا و کانادا مهاجرت کارآفرینی با ما تماس بگیرید. وکیلی را انتخاب کنید که عضو رسمی کانون مشاوران مهاجرت کانادا معروف به ICCRC  کانادا و  RCIC باشد.

کلیه کارهای سازمان خدمات مهاجرتی را برای شما انجام خواهیم داد اعم از محاسبه گر امتیاز Express Entry و مشاوره ایجاد و طراحی رزومه های فنی و کاری برای مهاجرت و … تا اطلاعات و آدرس سفارت خانه ها و مراکز VAC که جمع آوری و صدور ویزا (روادید) و امور مربوط به مهاجرت است را برای شما هموطنان عزیز که ارزان ترین خدمات را ارائه می کند تا تبدیل نمرات IELTS و اخذ ویزا بدون آزمون زبان در سریعترین زمان و … با کارشناسان گروه افق تماس بگیرید.