مهاجرت کانادا کارافرینی آسان سریع و تضمینی با گروه افق

ایا امکان مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی در کانادا برای ایرانیان وجود دارد؟

بله تمامی افراد ایرانی واجد شرایط، میتوانند از طریق کارافرینی به کانادا مهاجرت کنند. هر یک از شهر های کانادا باتوجه به نیاز خود دارای برنامه های مخصوصی برای کارافرینی در شهر های کانادا هستند که برنامه کارافرینی استان ها و ایالت های کانادا در جزئیات با هم تفاوت دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه کاریابی و کارآفرینی افق با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و پاسخ تمامی سوالات مهاجرتی خود را دریافت کنید و با کمک و راهنمایی های دلسوزانه و دقیق وکلا و مشاوران رسمی مهاجرت به کانادا با کمترین و مقرون به صرفه ترین هزینه و به صورت کاملا تضمینی به کانادا مهاجرت کرده و در این کشور به سرمایه گذاری و کارافرینی بپردازید.

پس از ان میتوانید برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید و در صورت داشتن شرایط لازم قادر خواهید بود پاسپورت کانادا را دریافت کنید و شهروند کانادایی به حساب ایید و از مزایای فوق العاده دولت کانادا که برای شهروندان کانادایی در نظر گرفته است بهره مند شوید.

team business job working office meeting report 300x200 - مهاجرت کانادا کارافرینی آسان سریع و تضمینی با گروه افق

کارافرینی در کانادا برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دارای حداقل دو سال سابقه مدیریتی و دارایی بیشتر از ۵۰۰ هزار دلار کانادا در ایران باشند افراد مناسبی برای کارافرینی در کانادا به حساب می ایند. همچنین در صورت داشتن سن مناسب و حداکثر تا ۵۲ سال نیز میتوانند برای کار آفرینی در کانادا اقدام کنند. برای اطلاع از شرایط خود میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق (ofoghint.com or ofoghint) را تکمیل کنید تا کارشناسان ما فرم ها را به دقت بررسی کنند و نتیجه ی ان را به صورت ایمیل طی ۴۸ ساعت کاری برایتان ارسال کنند.

در صورتی که دارای شرایط مناسب برای مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی (کارافرینی در کانادا مهاجرت یا کار افرینی در کانادا یا روش های سریع مهاجرت کارافرینی کانادا ۲۰۲۰ یا شرایط لازم برای کارفرینی و سرمایه گذاری در کانادا یا کارافرینی در کانادا افق ۲۰۲۰ یا کانادا مهاجرت افق یا بهترین و سریع ترین روش کارافرینی در کانادا یا ویزای کارافرینی کانادا افق یا کارافرینی در شهر های کانادا بدون مدرک زبان یا مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی تضمینی یا مهاجرت کارافرینی به کانادا با دیپلم یا افق کانادا یا هزینه زندگی افراد کارافرین در کانادا یا هزینه های مهاجرت کارافرینی و سرمایه گذاری کانادا و …) هستید به موسسه کارآفرینی مهاجرتی افق مراجعه کنید تا بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به اهدافتان برسانیم.

وکلا و کارشناسان گروه افق دارای تجربه و مهارت فراوان برای تشکیل پرونده های مهاجرتی کارافرینی کانادا میباشند و تعداد زیادی پرونده موفق در این زمینه دارند. پس اسوده خاطر باشید و به همراهان گروه افق بپیوندید. تا پایان مسیر همراه شما خواهیم بود.

چگونه میتوانیم از طریق کارافرینی در کانادا به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنیم؟

با توجه به داشتن سابقه مدیریتی و دارایی کافی میتوانید برای مهاجرت کارافرینی کانادا اقدام کنید. در این صورت شما باید طرح کارافرینی خود را به صورت بیزینس پلن تعریف کرده و برای استان مورد نظر خود در کانادا ارسال کنید. در صورتی که ایده و بیزینس پلن شما مورد تایید استان مورد نظر قرارگرفت و توسط ان استان انتخاب شد زمانی را برای اجرای ان به شما میدهند. چنانچه در زمان تعیین شده برنامه کارافرینی خود را به اجرا دراورده و مقدار سرمایه مشخص شده را در ان استان سرمایه گذاری کنید میتوانید برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست دهید. اخرین اخبار و اطلاعات دولت فدرال کانادا برای اخذ اقامت کانادا ۲۰۲۰ را از گروه کاریابی افق بخواهید.

وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و مورد تایید دولت کانادا میباشد درنتیجه وکیلی قابل اعتماد برای امور مهاجرتی کلاینت های عزیز است. درصورتی که میخواهید دارای پرونده های مهاجرتی کاملا قانونی باشید و مهاجرت و اقامت سریع در کانادا را به دست اورید با موسسه کاریابی بین الملل افق تماس بگیرید. اخبار اپدیت شده مهاجرت به کانادا را از صفحه رسمی تلگرام (@ofoghint)، اینستاگرام (info.cec.com) و سایت افق (www.ofoghint.com) بخوانید.

workers company working computer 300x200 - مهاجرت کانادا کارافرینی آسان سریع و تضمینی با گروه افق

هزینه اخذ ویزای کارافرینی کانادا چقدر است؟

هزینه اخذ ویزای کارآفرینی کانادا ۲۰۲۰ با توجه به استان موردنظر خود در کانادا که قصد سرمایه گذاری و کارافرینی در ان را دارید تعیین میشود. هر یک از شهر های کانادا شرایط و پیچیدگی های خاص خود را دارند و به همین دلیل هزینه ویزای کارافرینی کانادا در استان های مختلف کانادا متفاوت است. همانطور که میدانید پرونده ی کارافرینی در کانادا پروسه ای یک تا دو ساله داشته و دارای چندین مرحله است و جز پرونده های پیچیده، زمان بر و پرکار به حساب می اید درنتیجه هزینه ی ان به نسبت بالا میباشد.

اما به طور کلی در قیاس با مقدار سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در شهر های کانادا ۲۰۲۰ عدد کوچکی است. برای اطلاع دقیق از هزینه های لازم برای اخذ ویزای کارافرینی کانادا ابتدا باید طی جلسات مشاوره ای شرایط شما به طور کاملا دقیق و جزئی توسط وکیل مهاجرت به کانادا در اگروه افق بررسی شود. سپس با توجه به شرایط، حداقل سرمایه تعیین شده توسط شهر های کانادا، بیزینس پلن، هزینه حق الوکاله و … هزینه ی لازم برای اخذ ویزای کارافرینی کانادا ۲۰۲۰ مشخص میشود. برای ساخت اینده ای درخشان روی کمک های گروه افق حساب کنید.

ایا ایرانیان میتوانند به کارافرینی در شهر های کانادا ۲۰۲۰ بپردازند؟

بله، تمام شهر های کانادا شرایطی را فراهم کرده اند که ایرانیان بتوانند به سرمایه گذاری و کارافرینی در کانادا بپردازند. درنتیجه ایجاد کسب و کار فعال و کارافرینی در تمام ایالت های کانادا در صورت دارا بودن حداقل شرایط تعیین شده امکان پذیر است. برنامه کارافرینی کانادا همانند دیگر روش های مهاجرتی کانادا بر اساس سیستم امتیاز بندی، مهاجران ایرانی مقاضی مهاجرت به کانادا را جذب میکند. برای دریافت امتیازات کافی در این سیستم شما باید دارای شرایطی از جمله سن مناسب، تجربه و سابقه کار مدیریتی، سابقه مالکیت بیزینس در کشور خود، نمره زبان، تحصیلات و … باشید و در صورت کسب مینیمم امتیاز تعیین شده توسط هر استان میتوانید برای تشکیل پرونده کارافرینی در کانادا اقدام کنید.

واضح است افرادی که دارای شرایط بهتر و امتیاز بالاتری باشند شانس انتخاب شدن انها برای مهاجرت به کانادا کارافرینی و اقامت کارافرینی کانادا ۲۰۲۰ بیشتر میشود. برای اطلاع از امتیازات خود میتوانید به سایت کارآفرینی افق مراجعه کرده و به محاسبه انلاین امتیاز مهاجرت به کانادا بپردازید. برای اطلاع دقیق از حداقل امتیازات لازم برای مهاجرت کارافرینی به کانادا با دفتر بین المللی افق تماس بگیرید. پاسخ سوالات خود را از افق بخواهید.

شرایط اخذ ویزای کارافرینی کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان چیست؟

در صورتی که تصمیم به اخذ ویزای کارآفرینی کانادا در سال ۲۰۲۰ را دارید باید دارای شرایط زیر باشید:

  • حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
  • حداقل دو سال سابقه کار مدیریتی یا مالکیت کسب و کار در کشور خود
  • مدرک زبان بین المللی و حداقل نمره زبان CLB 5
  • دارا بودن حداقل دارایی و تمکن مالی که بر اساس استان متفاوت است و در حال حاضر کمترین مقدار دارایی مربوط به استان منیتوبا میباشد که مقدار ان ۵۰۰ هزار دلار کانادا است.

اگر واجد شرایط فوق هستید به گروه مهاجرتی افق مراجعه کنید و با کمک وکیل رسمی ICCRC مهاجرت به کانادا برای اپلای کارافرینی کانادا ۲۰۲۰ و روادید اقامت کانادا اقدام کنید. گروه افق همچون چتری از شما در برابر مشکلات راه مهاجرتی کانادا محافظت میکند.