مهاجرت کانادا کارآفرینی در استان منیتوبا افق

Manitoba یا استان منیتوبا یا برنامه کارآفرینی استان منیتوبا و یا حتی برنامه کارگر ماهر منیتوبا. جزییات و برنامه های استانی منیتوبا و برنامه مهاجرت استانی منیتوبا کارآفرینان یا کارافرینان و یا کار آفرینان و دعوتنامه نیروی متخصص متقاضی برنامه استان منیتوبا. و یا برنامه مهاجرت دولتی متقاضیان واجد شرایط سفر به کانادا و یا اقامت همسر خانواده و یا معرفی و جزییات استان منیتوبا کانادا. همچنین شرایط و هزینه های زندگی و تحصیل ۲۰۲۰ و قوانین مهاجرتی و اپدیت برنامه های استانی ۲۰۲۰ و یا پرونده مهاجرتی و یا اخذ اقامت و اخذ روادید و  پاسپورت ۲۰۲۰ کانادا. وکیل و ویزای فوری دولت کانادا سیستم فدرال اتاوا دولت استانی و یا کارآفرین استان مانیتوبا و یا مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استانی منیتوبا  MPNP.  استان های ساسکاچوان و انتاریو و یا نیروی متخصص استان منیتوبا Manitoba PNP و یا مهاجرت به موردن Morden و حتی منیتوبا  Manitoba و اطلاعات مهاجرتی کامل و ارزیابی شرایط مهاجرتی برای مهاجرت کانادا کارآفرینی همگی در گروه افق انجام خواهد شد.

استان منیتوبا در مرکز کانادا قرار دارد. این استان از غرب با استان ساسکوچوان، از شرق با استان انتاریو و از جنوب با ایالت متحده آمریکا همسایه می باشد. از این رو به قلب کانادا نیز معروف است. اکثر مردم این استان به زبان انگلیسی صحبت می کنند. مرکز استان منیتوبا شهر وینیپگ است که هشتمین شهر بزرگ کانادا می باشد. آب و هوا در این شهر قاره ای بوده و مانند بسیاری از شهرهای كانادا دارای هوای سرد است. قسمت جنوبی و غربی استان دارای مزارع كشاورزی و دامداری زیادی می باشد. درنتیجه شرایط را برای مهاجرت از روش مزرعه داری برای متقاضیان واجد شرایط تسهیل می كند. زندگی در منیتوبا كانادا از مزایای خوبی برخودار است. که یکی از آن ها پایین بودن هزینه زندگی است. همین امر باعث شده است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا استان منیتوبا را انتخاب کنند. شما با زندگی در این استان می توانید به كار در شهر وینیپگ نیز بپردازید.

نكته: فاصله شهر وینیپگ تا تورنتو ۲۲۰۰ كیلومتر است و یك ساعت اختلاف زمانی دارند. برای کسب اطلاع از اپدیت برنامه های استانی کانادا و مهاجرت کانادا کارآفرینی با ما تماس بگیرید.

مهاجرت به کانادا با برنامه کارآفرینی استان منیتوبا برای افرادی مناسب است که تجربه راه اندازی کسب و کار را دارند. به عنوان مثال مدیران صاحب مشاغل، شرکت ها و سازمان ها می توانند از این روش برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. متقاضیان می بایست پس از اخذ ویزای کار، برای راه اندازی کسب و کار خود یا سرمایه گذاری در یک کسب و کار اقدام کنند. این افراد می توانند بعد از گذشت دو سال اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. حداقل سرمایه لازم برای كار آفرینی در استان منیتوبا ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار دلار كانادا است. (برای برنامه مهاجرت کانادا کارآفرینی با ما تماس بگیرید)

barn field manitoba canada - مهاجرت کانادا کارآفرینی در استان منیتوبا

شرایط موردنیاز برای مهاجرت به كانادا از طریق كار آفرینی در استان منیتوبا در سال ۲۰۲۰ برای مهاجرت کانادا کارآفرینی

  • دارایی و اموال فرد متقاضی مهاجرت به كانادا باید بیشتر از ۵۰۰ هزار دلار كانادا باشد.

  • داشتن حداقل ۳ سال سابقه فعالیت و مدیریت در بیزنس و مالكیت با حداقل ۳/۳۳% سهام در ۵ سال گذشته و یا داشتن ۳ سال سابقه مدیریت در ۵ سال گذشته

  • داشتن مدرك زبان بین المللی ایلتس با حداقل نمره ۵

  • دارا بودن حداقل مدرك تحصیلی دیپلم (برای مهاجرت کانادا کارآفرینی)

اگر شما متقاضی مهاجرت به کانادا با برنامه کار آفرین استان منیتوبا هستید باید بدانید که این استان برای جذب مهاجران از این روش، از سیستم امتیازدهی استفاده می کند. افراد بر اساس شرایطی دارند امتیاز دریافت می کنند. درنتیجه با دریافت امتیاز بالاتر شانس شما را برای پذیرفته شدن افزایش می یابد. همچنین برای مهاجرت به كانادا از روش كارافرینی استان منیتوبا می توانید از طریق سرمایه گذاری برنامه مزرعه داری منیتوبا اقدام كنید. اگر در روش مزرعه داری، ایالت منیتوبا نامزدی شما را تایید كرد باید مبلغ ۷۵۰۰۰ دلاركانادا به عنوان ودیعه بپردازید.

افراد دارای شرایط زیر نمیتوانند از طریق برنامه كارافرینی استان منیتوبا برای مهاجرت به کانادا (در مهاجرت کانادا کارآفرینی یا ورود سریع یا اکسپرس اینتری) اقدام كنند:

  • پرونده باز درخواست پناهندگی کانادا را داشته باشند.
  • حضور غیر قانونی در کانادا را داشته باشند.
  • منع ورود به كشور کانادا را داشته باشند.
  • پرونده در حال بررسی استانی دیگر از کانادا را داشته باشند.
  • تقاضای برنامه کارآفرینی استان منیتوبا در ۱۲ ماه گذشته را داشته اند که رد شده است.
  • تقاضای برنامه کارآفرینی استان منیتوبا در ۲۴ ماه گذشته داشته اند که به علت تقلب و یا دروغ رد شده باشد.

برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط كار آفرینی در استان منیتوبا و مهاجرت به كانادا با دفتر مهاجرتی افق تماس بگیرید. همچنین میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت را تكمیل نموده و پاسختان را به صورت ایمیل از كارشناسان افق دریافت كنید. اخبار و اطلاعات ضروری و قوانین جدید مربوط به كارافرینی در استان منیتوبا ۲۰۲۰ یا پیكاپ ویزای كارافرینی كانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت های استانی به كانادا یا مهاجرت به كانادا از طریق مهاجرت استانی منیتوبا یا سرمایه گذاری در ایالت منیتوبا. سرمایه گذاری كار آفرینی و استارتاپ منیتوبا یا مهاجرت های تجاری به استان منیتوبا یا روادید اقامت دائم و موقت فوری سریع و ارزان كانادا یا بهترین وكیل مهاجرت كانادا یا اخذ ویزا و یا ویزای كار كانادا. نیروی كار متخصص در استان منیتوبا یا حداقل سرمایه و هزینه های لازم برای كارافرینی در منیتوبا و مهاجرت کانادا کارآفرینی یا انتقال سرمایه به كانادا یا روادید پاسپورت كانادا مهاجرت ۲۰۲۰٫

reflection trees water lake woods ontario canada - مهاجرت کانادا کارآفرینی در استان منیتوبا

 

برنامه جدید كارافرینی منیتوبا ۲۰۲۰ كدام است؟ سرمایه گذاری و كارافرینی در استان Manitoba به چه صورت انجام میشود؟ ایا اخذ اقامت كانادا از طریق كارافرین در استان منیتوبا ممكن است؟ ایا پیكاپ ویزای كار كانادا برای ایجاد كسب و كار فعال در استان منیتوبا الزامی است؟ مهاجرت کانادا کارآفرینی برای چه کسانی مناسب است؟ بهترین شركت مهاجرتی برای مهاجرت به كانادا كدام است؟ گروه افق در تمام مراحل زیر همراه شما خواهد بود و با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد.

 

با توجه به موقعیت خوب و پتانسیل بالقوه ی منیتوبا كانادا، كارافرینی در این استان میتواند اینده ی اقتصادی خوبی را برای شما رقم بزند. انتخاب درست، تصمیم عاقلانه و مشاوره با وكلا و مشاورین زبده شركت افق میتواند شما را در مدت زمان كوتاه تر و با هزینه های مقرون به صرفه تری به هدف برساند. وكیل مهاجرت به كانادا در گروه افق عضو رسمی انجمن ICCRC كانادا بوده و به روز ترین اخبار و اطلاعات و قوانین مهاجرتی را در اختیار دارد. با خیالی اسوده به ما اطمینان كنید. مهاجرت کانادا کارآفرینی در خدمت شماست. قدم به قدم با شما تا افق ارزوها …