مهاجرت به کانادا از طریق مهندسی صنایع غذایی و اخذ اقامت دائم کانادا

مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا از جمله روش های پرطرفدار مهاجرتی کانادا میباشد. متقاضیان این امکان را دارند تا بتوانند با کسب درآمدهای بالا آینده شغلی و مالی درخشانی را برای خود رقم بزنند. علاوه بر آن این افراد قادر خواهند بود با کار در کانادا و کسب سابقه کار کانادایی به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند. به همین دلیل بسیاری از افرادی که به عنوان مهندس صنایع غذایی (Food Industry Engineering) در کشور خود مشغول به کار هستند، تصمیم به مهاجرت سریع کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا میگیرند.

مهاجرت مهندسی صنایع غذایی به کانادا از جمله روش های مهاجرتی اقامتی کانادا است، که متقاضیان خود را در کم ترین زمان ممکن به اقامت دائم کانادا میرساند. برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق مهندسی صنایع غذایی روش های مهاجرتی مختلفی وجود دارد. که در ادامه به بررسی تمامی آنها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

ofogh113 05 300x200 - مهاجرت به کانادا | مهندسی صنایع غذایی | اخذ اقامت دائم کانادا | گروه افق

روش های مهاجرتی و اقامتی Food Industry Engineering به کانادا

چنانچه شما به عنوان مهندس صنایع غذایی متقاضی مهاجرت به کانادا و کار در کانادا باشید. میتوانید با استفاده از راه های مهاجرتی زیر به اهداف خود دست یابید. روش های مهاجرتی اقامتی کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برای مهندسان صنایع غذایی بین المللی به شرح زیر میباشد:

 • مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری کانادا: بهترین و سریع ترین روش مهاجرتی برای مهندسان صنایع غذایی، مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) میباشد. این افراد میتوانند با دارا بودن شرایطی از جمله سن مناسب، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان بین المللی، مدرک تحصیلی و… نسبت به تشکیل پرونده مهاجرتی اقامتی کانادا از طریق این روش مهاجرتی اقدام نمایند. چنانچه آنها بتوانند با داشتن شرایط فردی بهتر امتیازات بیشتری را کسب کرده و در رقابت با دیگر افراد پیروز شوند واجد مهاجرت سریع به کانادا خواهند شد. متقاضیانی که پرونده مهاجرتی آنها برای مهاجرت کانادا پذیرفته شود. قادر خواهند بود با ویزای اقامت دائم کانادا (PR Card) وارد خاک کانادا شوند. در صورتی که شما نیز قصد دارید به عنوان مهندس صنایع غذایی به کانادا مهاجرت کرده و به کار در این کشور بپردازید. میتوانید در ابتدا با مراجعه به سایت افق و محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری در قسمت مربوطه از واجد شرایط بودن خود برای مهاجرت و اقامت کانادا اطلاع یابید. پس از آن میتوانید برای رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق با شماره ۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.
 • مهاجرت به کانادا از طریق برنامه مهاجرتی اریما کبک (Arima): آن دسته از متقاضیانی که دارای شرایط مورد نیاز برای روش مهاجرتی آریما هستند و شغل آنان نیز جز مشاغل مورد نیاز ایالت کبک کانادا به حساب می آید، میتوانند برای مهاجرت سریع به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا از طریق اریما کبک اقدام نمایند. لازم به ذکر است این برنامه مهاجرتی نیز همانند سیستم اکسپرس اینتری امتیاز بندی و رقابتی بوده و به پذیرش متقاضیان واجد شرایط و دارای صلاحیت میپردازد. سن مناسب، سابقه کار، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و… از جمله شرایط اولیه برای تشکیل پرونده مهاجرتی در روش مهاجرتی ذکر شده به حساب می آید. مهندسان صنایع غذایی که پرونده مهاجرتی آنها توسط سفارت کانادا پذیرفته شود میتوانند با کارت اقامت دائم کانادا وارد خاک کانادا شوند. برای اطلاع از واجد شرایط بودن خود برای مهاجرت مهندسی صنایع غذایی به کانادا با استفاده از برنامه مهاجرتی اریما کبک پیشنهاد میکنیم به سایت افق به نشانی ofoghint.com مراجعه کرده و به محاسبه آنلاین امتیاز اریما در قسمت محاسبه آنلاین امتیازات بپردازید.
 • مهاجرت کاری به کانادا و اخذ ویزای کار کانادا: چنانچه مهندسان صنایع غذایی بتوانند کارفرمای کانادایی را پیدا کرده و از آنها جاب افر معتبر و دارای تاییدیه LMIA دریافت نمایند. قادر خواهند بود با اخذ ویزای کار کانادا (Work Permit) به کشور کانادا مهاجرت کرده و به کار مهندسی صنایع غذایی در کانادا مشغول شوند. متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا در ابتدا باید با دارا بودن شرایط مناسب مانند سن، سابقه کار، مدرک زبان و … برای اخذ ویزای کار کانادا درخواست دهند. حال اگر سفارت کانادا با پرونده انها موافقت کرده و واجد شرایط مهاجرت کانادا شوند. میتوانند پس از کسب حداقل یکسال سابقه کار کانادایی به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر افق تماس گرفته و پاسخ سوالات مهاجرتی اقامتی خود را از مشاوران و کارشناسان باتجربه ما دریافت نمایید.

ofogh113 04 300x200 - مهاجرت به کانادا | مهندسی صنایع غذایی | اخذ اقامت دائم کانادا | گروه افق

مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در رشته مهندسی صنایع غذایی در کانادا

بهترین و کم ریسک ترین روش مهاجرتی کانادا برای متقاضیان علاقه مند به رشته مهندسی صنایع غذایی مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه های کانادا میباشد. دانشجویان بین المللی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شوند. قادر خواهند بود به کانادا مهاجرت کرده و به تحصیل در این کشور بپردازند. دارا بودن سن مناسب با مقطع تحصیلی، مدرک زبان بین المللی، تمکن مالی، نامه استادی پلن و… از جمله مهم ترین شرایط لازم برای تشکیل پرونده مهاجرتی کانادا در روش مهاجرتی تحصیلی به کانادا میباشد.

بهترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل در رشته مهندسی صنایع غذایی

شناخت بهترین دانشگاه های کانادا برای افراد علاقه مند به تحصیل در رشته مهندسی صنایع غذایی خالی از لطف نیست. در نتیجه تصمیم گرفتیم در این قسمت به معرفی برخی از بهترین دانشگاه های کانادا ۲۰۲۰ برای رشته Food Industry Engineering بپردازیم.

 • دانشگاه پلی تکنیک مونترال
 • دانشگاه رایرسون
 • دانشگاه رجینا
 • دانشگاه ویندزور
 • دانشگاه دالهاوزی
 • دانشگاه تورنتو
 • دانشگاه کنکوردیا

ofogh113 03 300x200 - مهاجرت به کانادا | مهندسی صنایع غذایی | اخذ اقامت دائم کانادا | گروه افق

گرایش های رشته مهندسی صنایع غذایی در کانادا برای متقاضیان مهاجرت به کانادا و کار در کانادا

رشته مهندسی صنایع غذایی از جمله رشته هایی بوده که دارای گرایش های مختلفی در کانادا میباشد. این امر دانشجویان بین المللی را قادر میسازد تا بتوانند بر اساس علاقه، استعداد، بازار کار و… در یکی از گرایش های رشته مهندسی صنایع غذایی مشغول به تحصیل شده و در نهایت نیز به کار در کانادا بپردازند. برخی از گرایش ها و شاخه های مختلف این رشته عبارتند از:

 • کنترل کیفیت
 • تضمین کیفیت
 • تحقق و توسعه
 • استاندارد های بهداشت و آزمایشگاه و …

لازم به ذکر است چنانچه موفق به کار در کانادا در قسمت کنترل کیفیت کارخانه های این کشور شوید میتوانید درآمد های بسیار بالایی را کسب نمایید.

بازار کار و درآمد رشته مهندسی صنایع غذایی در کانادا

به طور کلی میتوان گفت رشته مهندسی صنایع غذایی از جمله رشته هایی است، که از بازار کار بسیار خوبی در کانادا برخوردار بوده و جز مشاغل پرتقاضا در کانادا به حساب می آید. مهندسان صنایع غذایی میتوانند با کار در کانادا سالانه حدود ۷۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ دلار کانادا درآمد داشته باشند.

چنانچه پس از مطالعه مقاله فوق سوالی در ذهن شما عزیزان ایجاد شد میتوانید با دفتر افق تماس گرفته و با بهره مندی از مکالمه تلفنی پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. مهاجرت و اقامتی سریع و کم هزینه به کانادا را با گروه افق تجربه کنید. تا پایان مسیر مهاجرتی کانادا همراهتان خواهیم بود.