مهاجرت به کانادا از طریق تدریس زبان (مترجمی زبان انگلیسی) چگونه است؟

معلمان زبان انگلیسی که تصمیم به مهاجرت کانادا از طریق شغل مترجمی دارند میتوانند برای مهاجرت سریع خود به کشور کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری کانادا (Express Entry Canada) اقدام کنند. چنانچه این افراد بتوانند بالاترین امتیاز را با توجه به شرایط خود کسب کنند از طرف دولت کانادا دعوتنامه (ITA) برایشان ارسال خواهد شد. سپس انها باید اصل مدارک خود را ارسال کرده و پس از ان میتوانند برای اخذ ویزای کانادا درخواست دهند. همچنین مترجمین متقاضی مهاجرت به کانادا قادر خواهند بود از طریق تحصیلی به کانادا مهاجرت کرده و به تحصیل رشته زبان انگلیسی (English Language) در دانشگاه های کانادا بپردازند. لازم به ذکر است در صورتی که معلمان زبان انگلیسی بتوانند از کارفرمای کانادایی جاب افر معتبر دریافت کنند با اخذ ویزای کار کانادا واجد شرایط مهاجرت به کانادا خواهند شد.

برای دریافت مطالب مرتبط با مهاجرت مترجمی به کانادا از قبیل مهاجرت با تدریس زبان انگلیسی به کانادا یا ادامه تحصیل در رشته زبان انگلیسی در کانادا یا مهاجرت به کانادا با مدرک زبان انگلیسی یا اخذ پذیرش رشته زبان انگلیسی در کانادا یا تحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی در کانادا یا تدریس زبان انگلیسی در کانادا یا شرایط مهاجرت مترجمان به کانادا یا بازار کار مترجمی در کانادا یا بهترین کشور برای تدریس زبان انگلیسی یا مهاجرت به کانادا مترجم یا ادبیات انگلیسی در کانادا یا اقامت مترجمی در کانادا یا درامد مترجمان ایرانی در کانادا یا کانادا مهاجرت مترجمی ۲۰۲۰ یا بهترین استان های کانادا برای مترجمان یا هزینه لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق مترجمی و… میتوانید با دفتر افق به شماره ۰۵۱-۳۱۰۷۱ تماس بگیرید. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرتی کانادا افق با داشتن شماره عضویت از انجمن ICCRC کانادا وکیلی قانونی برای امور مهاجرتی به حساب می اید. اگر به دنبال قانونی ترین مسیر مهاجرتی کانادا هستید به ما مراجعه کنید.

female college student presentation classroom 300x200 - مهاجرت کانادا افق | روش های اقامتی مهاجرتی | کاریابی افق

ایا امکان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق شغل مترجمی وجود دارد؟

چنانچه مترجمان متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری یا ورود سریع برای مهاجرت به کانادا پذیرفته شوند از همان ابتدا میتوانند به اقامت در کشور کانادا بپردازند و کارت اقامت کانادا (PR Card) را دریافت نمایند. همچنین لازم به ذکر است برای دانشجویان رشته زبان در کانادا (مهاجرت تحصیلی به کانادا یا ویزای تحصیلی به کانادا) نیز اخذ اقامت دائم کانادا امکان پذیر خواهد بود. این افراد باید تحصیل خود را در کانادا به پایان رسانده و پس از ان مشغول به کار مرتبط با رشته تحصیلی خود شوند. چنانچه بتوانند به مدت یکسال به کار در کانادا بپردازند و سابقه کار اخذ نمایند قادر خواهند بود برای دریافت اقامت دائم کانادا درخواست دهند. برای کسب اطلاعات تکمیلی میتوانید تمامی مقالات مرتبط با روادید اقامت کانادا ۲۰۲۰ و ویزای اقامت دائم و موقت کانادا را در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مطالعه فرمایید. گروه بین الملل افق امادگی کامل خود را جهت تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا، اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های کانادا، پیکاپ پاسپورت کانادایی ۲۰۲۰، رزرو وقت از سفارت کانادا برای انجام پروسه انگشت نگاری (بیومتریک)، ترجمه مدارک کلاینت های عزیز و… اعلام میدارد. برای ساخت اینده ای درخشان همراهتان خواهیم بود.

شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق مترجمی چیست؟

شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق شغل مترجمی و رشته زبان انگلیسی با توجه به روش های مهاجرتی کانادا متفاوت است. اما به طور کلی دارا بودن سن مناسب، سابفه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی، مدرک تحصیلی، مدرک زبان بین المللی، قبولی در آزمون های بین المللی و… از جمله شرایط اصلی برای مهاجرت مترجمی به کانادا به حساب می اید. همچنین گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا و معادل سازی مدرک تحصیلی متقاضیان مهاجرت به کانادا نیز از جمله شرایط مهم برای مهاجرت کانادا برای ایرانیان به حساب می اید. برای اطللاع از شرایط خود میتوانید در ابتدا به سایت افق مراجعه کرده و فرم ارزیابی رایگان در سایت را تکمیل فرمایید. پس از ان با رزرو وقت مشاوره تخصصی حضوری و یا انلاین برای مراحل بعدی مهاجرت کانادا با کمک و همراهی کارشناسان و وکلای برجسته موسسه بین المللی افق اقدام کنید. در تیم مهاجرتی افق سعی بر ان داریم تا با اموزش گام به گام قوانین و اطلاعات لازم برای مهاجرت به کشور کانادا ۲۰۲۰ از ناهمواری های مسیر مهاجرتی شما عزیزان بکاهیم و موفقیت در مهاجرت و اقامت کانادا را برایتان به ارمغان اوریم. بهترین ها را با گروه کانادا افق تجربه کنید زیرا شما لایق بهترین ها هستید.

english vocabulary 300x200 - مهاجرت کانادا افق | روش های اقامتی مهاجرتی | کاریابی افق

بازار کار مترجمی و تدریس زبان انگلیسی در کانادا برای ایرانیان چگونه است؟

از انجایی که کانادا کشوری انگلیسی زبان است و تمامی شهروندان کانادایی تسلط کامل بر زبان انگلیسی دارند در نتیجه شغل مترجمی و معلمی زبان بازار کار خوبی در کانادا ندارد. چنانچه معلمان زبان انگلیسی موفق به مهاجرت کاری به کانادا یا کار در کانادا شوند (معلمان زبان انگلیسی در کانادا با عنوان ESL خطاب میشوند) میتوانند در مدارس کشور کانادا مشغول به کار شده و به دانش اموزان بین المللی زبان انگلیسی تدریس کنند. در صورتی که قصد دارید از بازار کار خوب مترجمی در کانادا بهره مند شوید پیشنهاد میکنیم از طریق مهاجرت تحصیلی وارد خاک کانادا شده و تحصیلات خود را در کانادا به پایان برسانید. در این صورت شما مدرک خود را از کشور کانادا دریافت خواهید کرد و شانس شما برای پیدا کردن شغل مورد نظر خود افزایش پیدا میکند. اطلاعات بیشتر در این زمینه را از کارشناسان و مشاوران مهاجرتی کانادا افق دریافت کنید.

درامد مترجمان مهاجر به کانادا ۲۰۲۰ چقدر است؟

مترجمی در کانادا (Translator in Canada) از جمله مشاغلی است که درامد های متوسط دارد. به طور کلی میتوان گفت میانگین درامد مترجمان در کانادا بیش از ۴۰۰۰۰ دلار کانادا در سال است. لازم به ذکر است در صورت داشتن چندین سال تجربه و سابقه کاری قادر خواهید بود درامد خود را افزایش دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با درامد مترجمان در کشور کانادا ۲۰۲۰ یا درامد مترجمی در کانادا یا مزایای تدریس در کانادا یا شرایط کار در شهر های کانادا برای معلمان زبان انگلیسی و… میتوانید با دفتر بین المللی کانادا افق تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی مشاوران و کارشناسان برجسته در امور مهاجرتی کانادا بهره مند شوید.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق مترجمی چقدر است؟

برای اطلاع دقیق از هزینه های لازم جهت مهاجرت مترجمان به کانادا ابتدا لازم است روش مهاجرتی خود را انتخاب کنید. زیرا هر یک از روش های مهاجرتی کانادا دارای هزینه های متفاوتی میباشد. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در موسسه کاریابی بین الملل کانادا افق همواره تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا هزینه های لازم برای مهاجرت کلاینت های عزیز به کانادا را به حداقل ممکن برساند تا با این کار بتواند در جهت رفاه حال انان قدم کوچکی بردارد. بهترین و مقرون به صرفه ترین راه های مهاجرت سریع و اسان به کانادا را در گروه افق سعی بر ارائه داریم.