مهاجرت کانادا شغل معلمی | کاریابی مهاجرت | کانادا اقامت | ویزای کانادا

ایا امکان مهاجرت به کانادا از طریق شغل معلمی برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ وجود دارد؟

بله، معلمان ایرانی که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه های ایران اخذ کرده اند میتوانند از طریق روش های زیر برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده و به کار در کانادا برای شغل معلمی در کانادا مشغول شوند. اگر بدنبال تحصیل یا دانش اموز یا فرزندان یا همسران خود یا تدریس یا شغل معلمی هست می توانید از مقالات اموزشی کمکی دیگر ما یا تماس با مشاورین ما استفاده کنید.

  • سیستم اکسپرس اینتری کانادا ( ورود سریع به کانادا یا Express Entry): معلمان ایرانی میتوانند به ایجاد پروفایل در سیستم امتیاز بندی اکسپرس اینتری فدرال کانادا (سیستم انلاین مهاجرت به کانادا) بپردازند. سپس در صورت داشتن شرایط مناسب از جمله سن، سابقه کار، مدرک زبان، مدرک تحصیلی و… وکسب امتیازات لازم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. در برنامه اکسپرس اینتری چون افراد بر اساس شرایط خود امتیاز دریافت میکنند و واجد شرایط مهاجرت به کانادا میشوند درنتیجه داشتن شرایط بهتر باعث کسب امتیاز بالاتر شده و شانس انها را برای مهاجرت سریع کانادا افزایش خواهد داد.
  • برنامه اریما کبک (Arrima): معلمان ایرانی متقاضی مهاجرت به کانادا (کار در کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق کار، ویزای کار کانادا) میتوانند از طریق ثبت نام در برنامه اریما کبک (Arrima Quebec) برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. در این برنامه نیز افراد بر اساس شرایط خود امتیاز بندی شده و افرادی که بالاترین امتیاز را کسب کنند میتوانند به کانادا مهاجرت کرده و به کار در کشور کانادا بپردازند.
  • ویزای کار موقت کانادا: در صورتی که معلمان ایرانی بتوانند مدارسی را در کانادا پیدا کرده و موفق به اخذ جاب افر (پیشنهاد شغلی یا Job Offer) از مدارس کانادایی شوند میتوانند با دریافت ویزای کار کانادا به کشور کانادا مهاجرت کنند و مشغول به کار شوند.

در صورتی که معلم هستید و قصد دارید به شغل معلمی در کشور کانادا بپردازید و از این طریق اینده شغلی و مالی خود را تضمین کنید به گروه مهاجرتی افق مراجعه کنید. در موسسه بین المللی مهاجرتی افق ابتدا تمامی شرایط کلاینت ها توسط کارشناسان و  وکلای باتجربه و زبده مورد ارزیابی قرار میگیرد و سپس بر اساس شرایط انها بهترین و اسان ترین راه مهاجرت به کانادا پیش رویشان قرار خواهد گرفت.

تمامی اطلاعات لازم درباره مهاجرت به کانادا از طریق معلمی ۲۰۲۰ یا شرایط معلمان در کانادا یا شرایط مهاجرت معلمان به کانادا یا تربیت معلم در کانادا یا شرایط جذب معلم در کانادا یا مهاجرت فرهنگیان به کانادا یا مهاجرت معلم ریاضی به کانادا یا مهاجرت معلمان به شهر های کانادا یا هزینه های زندگی معلمان مهاجر به کانادا یا کانادا مهاجرت معلمی یا مهاجرت معلمان به کانادا ۲۰۲۰ یا سریع ترین راه مهاجرت به کانادا از طریق شغل معلمی یا مهاجرت تضمینی معلمان به کانادا افق (یا تحصیل فرزندا خود) یا حقوق معلمان در کانادا یا بازار کار معلمی در کانادا و… را تنها در گروه کانادا افق خواهید یافت. همراه با افق تا افق ارزوها.

kids kindergarten learn draw with pencils 300x200 - مهاجرت کانادا شغل معلمی | کاریابی مهاجرت | کانادا اقامت | ویزای کانادا

شرایط مهاجرت معلمان ایرانی به کانادا چگونه است؟

معلمانی که دوره های مربوط به اموزش ابتدائی را گذرانده باشند میتوانند از طریق برنامه اکسپرس اینتری کانادا، اریما کبک کانادا و ویزای کار کانادا ۲۰۲۰ به کشور کانادا مهاجرت کرده و در مدارس کانادا مشغول به کار شوند. لازم به ذکر است برای شرایط مهاجرت کانادا از طریق روش های مهاجرتی فوق باید تمام شرایط مورد نیاز دولت فدرال کانادا را دارا باشید تا بتوانید امتیازات لازم را کسب کرده و در کوتاه ترین زمان به کانادا مهاجرت کنید. برای دریافت اطاعات بیشتر میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. کارشناسان و مشاوران بهترین پاسخگو برای سوالات شما خواهند بود.

معلمان مهاجر به کانادا چگونه میتوانند اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ را اخذ کنند؟

معلمان مهاجر به کانادا در صورتی که از طریق دو برنامه Express Entry Canada و Arima Quebec Canada موفق به مهاجرت کانادا شوند از همان ابتدا با ویزای اقامت دائم کانادا وارد خاک کانادا خواهند شد. همچنین افرادی که از طریق ویزای کار کانادا به کانادا مهاجرت میکنند پس از یکسال کار در کانادا و داشتن سابقه کار کانادایی در سال دوم میتوانند از طریق برنامه CEC کانادا برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. علاوه بر ان متقاضیانی که قصد اخذ اقامت کانادا از طریق شغل معلمی ۲۰۲۰ را دارند میتوانند با استفاده از روش تحصیلی به کانادا مهاجرت (مهاجرت تحصیلی به کانادا، تحصیل در کالج کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، ویزای تحصیلی کانادا) کرده به ادامه تحصیل در دانشگاه های کانادا بپردازند.

این افراد نیز قادر خواهند بود پس از فارغ التحصیلی و یافتن شغل مرتبط با رشته تحصیلی خود و اخذ یکسال سابقه کار از طریق برنامه تجربه کانادایی اقدامت دائم کانادا را اخذ نمایند. شما عزیزان میتوانید از طریق محاسبه انلاین امتیاز اکسپرس اینتری و محاسبه انلاین امتیاز اریما کبک در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com از شرایط و امتیازات خود برای مهاجرت سریع و فوری به کانادا مطلع شوید. گروه افق بهترین دوست و همراه برای مهاجرت و اقامت کانادا ۲۰۲۰ میباشد.

ایا شغل معلمی جز مشاغل پر درامد در کانادا به حساب می اید؟

به طور کلی نمیتوان گفت شغل معلمی جزء مشاغل پر درامد در کانادا است. اما لازم است بدانید معلمان در کشور کانادا درامدهای بسیار خوبی دارند. حقوق و درامد معلمان مهاجر به کانادا بر اساس فاکتورهای مختلفی از  قبیل سابقه کار، مهارت در تدریس، مدرک تحصیلی و… تعیین میشود. برای دریافت اطلاعات تکمیلی میتوانید با دفتر کانادا افق تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی مشاوران و کاشناسان زبده و خبره ما بهره مند شوید. رسیدن به افق ارزوهایتان را با گروه افق تجربه کنید.

برای مهاجرت به کانادا از طریق شغل معلمی چه مراحلی را باید انجام دهیم؟

معلمانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق شغل معلمی ۲۰۲۰ را دارند لازم است به انجام مراحل زیر بپردازند. انجام این مراحل برای ثبت نام در سیستم انلاین مهاجرت به کانادا (اکسپرس اینتری کانادا) الزامی است:

  • تعیین کردن ناک (NOC) شغلی
  • معادل سازی مدارک و تایید شدن انها توسط دولت فدرال کانادا
  • ارائه نمره زبان
  • ارائه گواهی سابقه کار مرتبط
  • داشتن شرایط انطباق پذیری و …

برای اطلاع دقیق از شرایط شغل معلمی در کانادا میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق را تکمیل نمایید. کارشناسان امور مهاجرتی افق پس از بررسی دقیق شرایط شما نتیجه را طی ۴۸ ساعت کاری به اطلاعتان خواهند رساند. پاسخ تمام سوالات مهاجرتی شما در گروه مهاجرتی افق میباشد. پاسخگویتان هستیم.

teacher asking question her class 1 300x200 - مهاجرت کانادا شغل معلمی | کاریابی مهاجرت | کانادا اقامت | ویزای کانادا

بازار کار شغل معلمی در کانادا برای معلمان مهاجر به کانادا چگونه است؟

در طی چند سال گذشته نیاز دولت کانادا به معلمان دوره ی ابتدائی افزایش پیدا کرده است. در نتیجه در حال حاضر شغل معلمی در کانادا و خصوصا در ایالت کبک کانادا بازار کار بسیار خوبی دارد و جز مشاغل پرکار کانادا ۲۰۲۰ به حساب می اید. پس فرصت را از دست ندهید و هرچه سریع تر برای مهاجرت معلمی به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ از طریق گروه بین المللی کانادا افق اقدام کنید. در تمامی مراحل مهاجرت به کانادا بهترین خدمات مهاجرتی را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد. مهاجرتی سریع و کم ریسک به کانادا را با راهنمایی های دقیق و به موقع وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در گروه افق تجربه کنید.