پروژه آزمایشی مهاجرت روستایی و شمالی سادبری (Sudbury) جهت اقامت دائم کانادا 

پروژه آزمایشی مهاجرت روستایی و شمالی سادبری Sudbury برنامه مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم کاناداست. که جهت تامین نیروی کار و حمایت از بخشهای دارای اولویت طراحی شده است. برای مهاجرت کاری به منطقه سادبری مشاغل بخش معدن (برای کارگران ساکن و خارج از Sudbury)، گردشگری برای متقاضیان ساکن و خارج Sudbury تعریف شده است. و بقیه مشاغل مورد تقاضا جهت ویزای کار و دریافت اقامت دائم کانادا، مربوط به متقاضیانی میباشد که در حال حاضر Sudbury زندگی می کنند. مشاغل اولویت دار که تا ۱۰۰ امتیاز به متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا تحت برنامه Sudbury RNIP میدهد. شامل دستیاران پرستار، کارگران پشتیبانی خانه، خانه داران و مشاغل مرتبط، آشپز، رانندگان کامیون و ماشین سنگین میشود. Greater Sudbury در مرکز شمال شرقی انتاریو واقع شده و تقریباً ۱۶۵۰۰۰ نفر جمعیت دارد. این شهر یک جامعه چندفرهنگی و دوزبانه است. تقریباً ۳۸ درصد مردم این شهر هر دو زبان فرانسه و انگلیسی را زبان رسمی خود می دانند.

یکی از عمده ترین دلایلی که بسیاری از مهاجران بین المللی کانادا را به عنوان مقصد نهایی مهاجرتی خود انتخاب میکنند. وجود امکانات فوق العاده و شرایط بسیار عالی در این کشور میباشد. متقاضیان مهاجرت به سادبری کانادا میتوانند با کار در کانادا درآمدهای بالایی را کسب کرده و علاوه بر ساخت آینده ای بهتر و درخشان تر، به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کانادا و بهترین روش های مهاجرت به این کشور با موسسه بین المللی مهاجرتی افق تماس بگیرید. وکیل های مهاجرت به کانادا در موسسه بین المللی افق همراه شما خواهند بود تا ویزای کانادا را دریافت کنید.

ارسال درخواست برای برنامه مهاجرتی Sudbury RNIP

ابتدا اطمینان حاصل کنید واجد شرایط معیارهای IRCC برای این برنامه و مهاجرت به سادبری کانادا، هستید. دارا بودن شرایطی مانند سن مناسب، سابقه کار معتبر، مدرک تحصیلی مرتبط، مدرک زبان بین المللی و فاکتور های انطباق پذیری و… الزامی است. کسب حداقل امتیاز ۸۵ برای متقاضیان مجرد مهاجرت به کانادا تحت برنامه Sudbury RNIP و ۱۱۵ امتیاز برای متقاضیان متاهل اجباری است. حداکث امتیاز قابل کسب ۶۴۰ امتیاز میباشد. علاوه بر این یافتن شغل دائمی تمام وقت در سادبری، در یکی از مشاغل واجد شرایط برنامه مهاجرتی روستایی و شمالی Sudbury و از طرف کارفرمایی که در یک صنعت واجد شرایط فعالیت می کند، الزامی است.

در این برنامه مهاجرتی کانادا شهر سادبری، در یافتن شغل به متقاضیان اقامت دائم کانادا خدمات نمیدهد. فرد متقاضی مهاجرت به کانادا خود باید شغل مربوطه را پیدا کند. فرد درخواست کننده مهاجرت کاری به کانادا خود باید فرم پیشنهادی اشتغال RNIP IMM 5984E را تکمیل نماید. و فرم باید توسط کارفرمای کانادایی امضا شود. و این فرم را به عنوان بخشی ازمدارک خود بارگذاری کند. می توانید با جستجوی کار در وب سایت indeed یا jobbank.gc.ca اطلاعات مربوط به موقعیت های شغلی موجود را پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاریابی در کانادا می توانید به مقالات موجود در سایت گروه بین الملل افق به آدرس www.ofoghint.com مراجعه نمایید.

ofogh 159 02 300x200 - برنامه مهاجرت روستایی و شمالی Sudbury | اقامت دائم کانادا

مدارک لازم برنامه Sudbury RNIP و مهاجرت کاری به سادبری کانادا، اقامت دائم کانادا

  • رزومه
  • مدارک اثبات  کننده سن و هویت
  •  نامه هایی که تجربه کار گذشته را نشان می دهد
  •  مدارک زبان (متقاضی اصلی و همسر)
  •  مدارک تحصیلی (متقاضی اولیه و همسر) 
  • پیشنهاد استخدام یا تأیید اشتغال
  • نامه اعضای خانواده مبنی بر تأیید رابطه خانوادگی، وضعیت فرد در کانادا و مدت اقامت در سادبری (جهت امتیاز بیشتر و الویت بندی)
  • مدارک بازدید قبلی از سادبری (جهت امتیاز بیشتر و الویت بندی)
  • شواهدی مبنی بر اقامت در سادبری (جهت امتیاز بیشتر و الویت بندی)

علاوه بر معیارهای واجد شرایط بودن فدرال، متقاضیان برنامه RNIP پس از دریافت اقامت دائم کانادا خود، از نظر قصد زندگی و کار در سادبری، مورد ارزیابی قرار می گیرند. الویت انتخاب افراد براساس نیاز فوری یا مهم در اقتصاد محلی سادبری میباشد. همچنین ایجاد ارتباط قوی با اعضای جامعه بررسی می گردد. اداره مهاجرت کانادا اعتقاد دارد متقاضیان مهاجرت کاری کانادا و یا اقامت دائم کانادا که نمره بالاتری دارند. توانایی بهتری برای ادغام در سادبری و ماندن در جامعه به صورت طولانی مدت دارند.

لطفا توجه داشته باشید که هر اسنادی که به هماهنگ کننده RNIP سادبری یا کمیته انتخاب جامعه ارائه شود باید کپی باشد. برای درخواست اقامت دائم کانادا باید اصل مدارک به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC ارسال شود. درخواست متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا و اقامت دائم کانادا، توسط کمیته انتخاب و هماهنگ کننده RNIP بررسی می شود. با نامزدهای منتخب تماس گرفته می شود و برای آن ها وقت مصاحبه مشخص می گردد. اگر مشخص شود که شما شرایط RNIP را دارید، از طرف کمیته انتخاب جامعه توصیه نامه به شما داده می شود. با استفاده از نامه توصیه انجمن، می توانید مستقیماً برای اقامت دائم کانادا خود به IRCC درخواست خود را ارسال نمایید.

اداره مهاجرت، پناهندگان، شهروندی کانادا IRCC بررسی های بیشتری جهت اجازه کار در کانادا و اقامت دائم کانادا، را انجام می دهد. از جمله مدارک پزشکی، بررسی مالی و بررسی سوابق کیفری فرد متقاضی مهاجرت به کانادا بررسی می گردد.

زمانبندی برنامه Sudbury RNIP مهاجرت به سادبری کانادا، اقامت دائم کانادا

پروفایل های واجد شرایط به مدت ۳ ماه حفظ می شوند و اعتبار دارند. و کمیته انتخاب به صورت دو هفته یکبار درخواست متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا را بررسی می کند. باید توجه داشته باشید که جدول زمانی درخواست شغل بسته به کارفرما و شغلی که متقاضی آن هستید، متفاوت خواهد بود. سادبری RNIP با استفاده از یک سیستم مبتنی بر امتیاز، نامزدها را در استخر رتبه بندی می کند. داوطلبان متقاضی مهاجرت به کانادا با بالاترین رتبه از استخر انتخاب میشوند. بطور مثال در تاریخ ۲۲ May 2020 به ۱۰ متقاضی مهاجرت کاری به کانادا دعوتنامه داده شد. که مینیمم امتیاز انتخابی ۲۳۵ بوده است.  

چنانچه قصد اپلای کانادا و اقامت در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را دارید گروه افق جز یکی از بهترین انتخاب ها برای شما عزیزان میباشد. زیرا وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه مهاجرتی افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و با اشراف کاملی که به آخرین قوانین آپدیت شده دولت فدرال کانادا دارد میتواند مهاجرت و اقامتی تضمینی در کانادا را برای شما کلاینت های عزیز به ارمغان آورد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در گروه افق با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.

پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از شرایط خود برای اپلای سریع و کم هزینه کانادا ۲۰۲۰ به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه کرده و در قسمت مربوطه به تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا بپردازید تا شرایط اولیه شما عزیزان توسط زبده ترین و باتجربه ترین مشاوران و کارشناسان امور مهاجرتی کانادا در گروه افق مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. ارمغان مهاجرت و اقامتی سریع و قانونی در کانادا را با گروه بین الملل افق تجربه کنید.