مهاجرت کانادا روش استانی نوا اسكوشيا

تحصیل در استان نوا اسکوشیا یا ویزای تحصیلی و یا زندگی و جزییات درباره نوااسکوشیا و یا مهاجرت به کانادا از طریق برنامه یا برنامه ی استانی نوا اسکوشیا NSNP یا مهاجرت به نوا اسکوشیا Nova Scotia یا فرآیند بیزینسی کارآفرینی نوا اسکوشیا و برنامه منتخب استانی نووااسکوشیا، و متقاضیان دارای تخصص و سابقه کار برای مهاجرت کانادا روش استانی را با گروه افق تجربه کنید.

از روش های مهاجرت به کانادا برنامه های استانی می باشد که هر استان با توجه به نیازهایی که دارد افراد مهاجر را جذب می کند. در این مقاله مهاجرت به استان نوا اسکوشیا بررسی شده است (یکی از برنامه های کانادا روش استانی). پس با ما همراه باشید.

استان نوا اسکوشیا در شرق کانادا بوده و از شبه جزیره ای متصل به کانادا و چندین جزیره دیگر تشکیل شده است. مرکز این استان شهر هالیفکس است که پر جمعیت ترین شهر آن نیز می باشد. استان نوا اسکوشیا در بین استان های ساحلی شرق کانادا دارای بیشترین سطح درآمد بوده و همین امر باعث شده است که پیشرفت های بسیاری در سال های اخیر  داشته باشد. هزینه های زندگی در استان نوا اسکوشیا نسبت به بقیه شهر های کانادا کمتر می باشد كه به علت هزینه پایین مسکن است. در حال حاضر این استان می تواند یکی از استان های مناسب برای مهاجرت به کانادا محسوب شود. از مزیت های دیگر استان نوا اسکوشیا مهاجرپذیری آن است که سالانه مهاجران بسیاری را جذب می کند. برای مهاجرت سریع به كانادا می توانید از روش استانی نوا اسكوشیا استفاده كنید. اگر شما شرایط مورد نظر استان نوا اسكوشیا را دارید می توانید برای ویزای كار و اقامت در کانادا اقدام كنید. برای اینكه بتوانید به كانادا مهاجرت كنید از كارشناسان ما در مجموعه بین المللی افق مشورت بگیرید و اطلاعات لازم را درباره روش های مهاجرت به کانادا که متناسب با شرایط شما می باشد، دریافت کنید.

houses coast meat cove cape breton island nova scotia canada - مهاجرت کانادا روش استانی نوا اسكوشيا

برنامه مهاجرت استانی نوا اسكوشیا به نام NSNP نیز شناخته می شود. آب و هوای استان نوا اسكوشیا معتدل بوده روزهای کمتری در استان نوا اسكوشیا آفتابی می باشد. همچنین حدود ۱۰۰ روز در سال هوا مه آلود است.

شرایط و قوانین و مقررات گرفتن ویزای کار در ۲۰۲۰ در ایالت نوا اسکوشیا، همه اطلاعات و جزییاتی که لازم است درباره‌ی نوا اسکوشیا کسب کنیدو یا مهاجرت استانی Nova Scotia Nominee Program و یا متخصصین افراد با تجربه کاری که قصد مهاجرت به نوا اسکوشیا را دارند، و یا برنامه منتخب استانی را مناسب شرایط متقاضی ویزا و روادید مهاجرت می دانند، برنامه متقاضیان پزشکی و پزشکان نوا اسکوشیا ویا فرآیند انتخاب داوطلبین و نامزدین در برنامه های استانی از سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری و یا اطلاعات کافی برای صاحبان کسب و کار و یا نوا اسکوشیا کانادا و یا انواع مختلف گروه های شغلی در کانادا و یا لیست برنامه های مهاجرت به کانادا و یا جزییات برنامه کارآفرینی و مزایای استان و مزیت و شرایط برنامه ۲۰۲۱ کانادا و اولویت های بازار کار به همراه اقامتی اسان و سریع و با هزینه کم را در گروه افق بیابید.

افراد متقاضی مهاجرت به کانادا که تخصص و سابقه کار مورد نظر استان نوا اسکوشیا را دارند، از روش برنامه استانی نوا اسکوشیا گواهی انتخاب استانی (با افق در کانادا روش استانی خوبی را انتخاب کنید) را با سرعتی بیشتر از فرآیند کلی مهاجرت دریافت می نمایند.

استان نوا اسكوشیا درخواست های افراد متقاضی مهاجرت به کانادا كه جز گروه های زیر باشند، پذیرش می كند:

 • تقاضای نوا اسکوشیا در سیستم اکسپرس اینتری (Nova Scotia Demand Express Entry)

 • سابقه ی کار در نوا اسکوشیا در سیستم اکسپرس اینتری (Nova Scotia Experience Express Entry)

 • گروه نیروهای متخصص (Skilled Worker Stream)

 • گروه کارآفرینی (Entrepreneur) در کانادا روش استانی مناسبی خواهد بود.

 • گروه کارآفرینی فارغ التحصیلان بین المللی (International Graduate Entrepreneur Stream)

در روش اول استان نوا اسکوشیا داوطلبانی را انتخاب می کند که در سیستم اکسپرس اینتری ثبت نام کرده و حداقل امتیاز لازم را کسب کنند. این برنامه برای افراد متخصصی است که مدرک و تحصیلات عالی داشته و می توانند در این استان ساکن شوند اگر بتوانند در کانادا روش استانی مناسبی را انتخاب کنید.

در روش دوم با استفاده از سیستم اکسپرس اینتری افرادی انتخاب می شوند که با تخصص بالا حداقل یک سال تجربه کار را برای یکی از کارفرمایان استان نوا اسکوشیا دارند.  در این حالت متقاضیان مهاجرت به كانادا راحت تر می توانند به اقامت كانادا دست یابند.

cabot trail scenery hdr - مهاجرت کانادا روش استانی نوا اسكوشيا

در گروه نیروهای متخصص افرادی قرار دارند كه دارای پیشنهاد شغلی معتبر از كارفرمای نوا اسكوشیا باشند. افراد شاغل در مشاغل تخصصی، نیمه تخصصی و مشاغلی که تخصص کمتری نیاز دارند می توانند برای مهاجرت از این روش اقدام کنند.

گروه چهارم مختص افرادی است كه قصد ایجاد كسب و كار جدید در استان نوا اسكوشیا را داشته و به طور موقت در این استان ساکن شوند. گروه پنجم  مربوط به افرادی است كه حداقل یک دوره تحصیلی دو ساله را در دانشگاه های این استان گذرانده و فارغ التحصیل شده باشند. این افراد باید سابقه یك سال كسب و كار در استان نوا اسكوشیا را داشته و قصد اقامت دائم در كانادا را نیز داشته باشند. برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت استانی نوا اسکوشیا کانادا در سال ۲۰۲۰ با مشاوران مجموعه بین المللی افق تماس حاصل فرمایید تا یکی از کانادا روش استانی مناسبی برای شما انتخاب گردد.

 

برنامه Skilled Worker به کارفرمایان در استخدام کارگرانی که مهارت هایشان در استان محدود است، کمک می کند. اگر برای جریان Skilled Worker نوا اسکوشیا دارای شرایط زیر هستید برای این برنامه درخواست نکنید.

 • افردی که تحت عنوان برنامه نوا اسکوشیا در ۱۲ ماه گذشته نامزدی دریافت کرده اند.

 • سن شما كمتر از ۲۱ یا بیشتر از ۵۵ سال باشد

 • از نظر قانونی در کشور محل سکونت فعلی حضور ندارند. (کانادا روش استانی متعددی دارد)

 • در کانادا به طور غیرقانونی و تحت دستور حذف، یا ورود ممنوع در کانادا هستند.

 • در مجوز کار پس از فارغ التحصیلی که شغل آن تحت مهارت NOC سطح D قرار دارد.

 • جریان این Skilled Worker نباید بر پایه پیشنهاد شغلی جایی که شما کار می کنید باشد.

 • فردی که شغل وی در نوا اسکوشیا مستقر نیست.

 

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، فرم های ارزیابی را در سایت تکمیل کنید. گروه بین الملل افق با دانش کافی در امور مهاجرتی درصدد است تمام دغدغه های شما را برای مهاجرت استانی کانادا به صفر برساند، وکلا و مشاوران مجموعه افق همواره پشتیبان و همراه شما تا اخذ اقامت دائم کانادا خواهند بود. همراه با شما تا افق آرزوها خواهیم ماند. مهاجرت برنامه استانی روشی سریع کم هزینه فوری و آنی برای اخذ اقامت و ویزا و روادید و یا برنامه های بلند مدت در زمینه مهاجرت و راه مهاجرتی منجر به اقامت دائم و یا اخذ اقامت موقت می شوند و یا راه ها و روش های مهاجرتی کار تحصیل سرمایه گذاری پناهندگی زمان طول کشیدن تا اخذ اقامت دائم و پاس یا پاسپورت یا روادید کانادایی و شهروند کانادا شدن و یا روش اسکیل ورکر تحصیل در کانادا، مهاجرت شغل سرمایه گزاری، اقامت کانادا استارتاپ و مزایا و معایب در مهاجرت به کانادا ارزیابی شرایط پذیرش کانادا و وکیل زبده و ارزان قیمت و  کم هزینه و فوری پرونده مهاجرتی Immigration to Canada در ۲۰۲۰ وکیل رسمی عضو ICCRC راهنمای مرحله به مرحله ورود به کانادا آموزش رایگان و روش های تضمینی مهاجرت و اخبار و بررسی مهاجرت ۲۰۲۰ همه و همه فقط در گروه افق. با ما تماس بگیرید.