مهاجرت به کانادا رانندگان ماشین سنگین

رانندگان ماشین سنگین چگونه میتوانند به کانادا مهاجرت کنند؟

دولت کانادا شرایط بسیار خوبی را در کشور خود برای رانندگان ماشین سنگین ایجاد کرده است و با استفاده از روش های مختلفی به جذب رانندگان بین المللی میپردازد. چنانچه افراد یا رانندگان قصد مهاجرت به کانادا از طریق راننده ماشین سنگین را داشته باشند میتوانند از روش های زیر استفاده کرده و به کانادا مهاجرت کنند:

  • Skilled Trades Program (برنامه اسکیلد تریدز یا اسکیل ترید): رانندگان متقاضی مهاجرت کاری به کانادا در صورت داشتن شرایط مناسب از جمله سن، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان، گواهینامه بین المللی و… میتوانند در سیستم اکسپرس اینتری کانادا ثبت نام کرده و از طریق برنامه اسکیل ترید برای مهاجرت سریع و فوری به کانادا اقدام کنند. افرادی که در این برنامه بالاترین امتیاز را کسب نمایند میتوانند به کشور کانادا مهاجرت کرده و مشغول به کار شوند.
  • مهاجرت کاری به کانادا: این روش برای رانندگانی مناسب است که بتوانند کارفرمایی کانادایی در کانادا پیدا کرده و جاب افر (Job Offer) دریافت کنند. سپس با اخذ ویزای کار کانادا به کشور کانادا مهاجرت کرده و در شغل مورد نظر خود مشغول به کار شوند.

cargo truck highway road container transport 300x178 - اقامت مهاجرت کانادا | رانندگان ماشین سنگین | کاریابی افق

فرصت را از دست ندهید و از هم اکنون برای مهاجرت خود به کانادا بهترین تصمیم را بگیرید. اما ابتدا لازم است تمامی اطلاعات مهاجرتی از قبیل استخدام راننده ترانزیت در کانادا یا راننده لودر در کانادا یا استخدام راننده تریلی در کانادا یا راننده بیل مکانیکی در کانادا یا استخدام راننده پایه یک در کانادا یا شرایط مهاجرت رانندگان به کانادا ۲۰۲۰ یا حقوق راننده لیفتراک در کانادا یا اقامت رانندگان در کانادا یا کانادا مهاجرت رانندگی ماشین سنگین یا راننده ماشین سنگین در کانادا.

یا شغل رانندگی در کانادا یا استخدام راننده پایه یک برای ترانزیت یا استخدام راننده در کانادا فوری یا مهاجرت به کانادا از طریق رانندگی ماشین سنگین ۲۰۲۰ یا مهاجرت راننده به کانادا افق یا بهترین شهرهای کانادا برای رانندگان یا مزایای مهاجرت به کانادا از طریق رانندگی یا هزینه های زندگی رانندگان ایرانی در کانادا یا مهاجرت تضمینی راننده به کانادا یا شرایط لازم برای مهاجرت راننده ماشین سنگین به کانادا و… را دریافت کنید.

گروه بین الملل افق با داشتن وکلایی مجرب و دلسوز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا مهاجرت و اقامت کانادا را برای شما تسهیل کرده و مطمئن ترین راه مهاجرتی کانادا را پیش رویتان قرار دهد. موسسه مهاجرتی کانادا افق اماده خدمت رسانی به شما عزیزان در جهت تشکیل پرونده های موفق مهاجرتی اقامتی کانادا میباشد. با همراهی گروه افق میتوانید سریعتر کارهای خود را دنبال کنید.

ایا امکان اخذ اقامت دائم کانادا برای رانندگان ماشین سنگین (راننده کامیون یا راننده تریلی) وجود دارد؟

بله، رانندگانی که از طریق برنامه skilled trades Canada برای مهاجرت کانادا پذیرفته شده باشند از همان ابتدای ورود به کانادا کارت اقامت دائم کانادا (PR Card or Canada permanent resident card) را دریافت میکنند و مجاز به اقامت و زندگی در کانادا میشوند. علاوه بر ان برای رانندگان ماشین های سنگینی که با ویزای کار کانادا به این کشور مهاجرت کرده اند اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه تجربه کانادایی امکان پذیر میباشد.

برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق رانندگی (راننده ماشین سنگین) از فرصت های فوق العاده ای که دولت کانادا در اختیار متقاضیان مهاجرت به این کشور قرار داده است نهایت استفاده را ببرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید برای رانندگان کانادا مهاجرت با دفتر موسسه اقامت افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و از راهنمایی های کارشناسان و وکلای افق بهره مند شوید. سعی میکنیم در تمام فراز و نشیب های راه مهاجرتی کانادا پشتوانه ای خوب برایتان باشیم.

حقوق و درامد رانندگان ماشین سنگین در مهاجرت کانادا چقدر است؟

درامد راننده ماشین سنگین در کانادا بر اساس عواملی چون شهر های کانادا، نوع ماشین سنگین، مهارت و تجربه کافی و… تعیین میشود. به عنوان مثال حقوق رانندگان ماشین نفتکش که در قسمت های شمالی کانادا مشغول به کار هستند بسیار بالا میباشد.

اما به طور کلی میتوان گفت حقوق و درامد رانندگان در کانادا بالای ۶۰۰۰ دلار کانادا (CAD) در ماه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید سایر مقالات مرتبط با مهاجرت کاری به کانادا، کار در کانادا، مشاغل مورد نیاز کانادا و… را در سایت افق به نشانی ofoghint.com یا ofoghint مطالعه فرمایید. اینده ی در دستان شماست اگر درست انتخاب کنید.

ایا شغل راننده ماشین سنگین جز مشاغل مورد نیاز در کانادا به حساب می اید؟

شغل راننده ماشین سنگین در کانادا به خصوص راننده ماشین ترانزیت و راننده ماشین نفتکش از جمله مشاغل مورد نیاز کشور کانادا ۲۰۲۰ میباشد. در صورتی که راننده ماشین سنگین هستید و شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا و کار در کانادا را دارید به گروه اقامت دائم افق مراجعه کنید. وکیل مهاجرت ICCRC کانادا در گروه افق ابتدا تمامی شرایط شما را به دقت مورد بررسی قرار میدهد سپس با توجه به شرایط شما سعی میکند کم ریسک ترین روش مهاجرتی کانادا را به شما پیشنهاد کند. برای رزرو وقت مشاوره حضوری و یا انلاین با وکلا و مشاوران افق با ما تماس بگیرید.

truck driver is ready drive 300x203 - اقامت مهاجرت کانادا | رانندگان ماشین سنگین | کاریابی افق

بازار کار رانندگی ماشین های سنگین در کانادا چگونه است؟

با توجه به نیاز کشور کانادا به راننده ماشین سنگین، رانندگی در کانادا ۲۰۲۰ (Driving in Canada) بازار کار بسیار خوبی دارد. علاوه بر ان چون این شغل جز مشاغل پر درامد در کانادا به حساب می اید متقاضیان زیادی نیز خواهان مهاجرت به کانادا از طریق رانندگی هستند. پس بدون اتلاف وقت بهترین و درست ترین تصمیم را برای اینده خود بگیرید. فراموش نکنید گروه افق تا رسیدن به افق ارزوهایتان همراهتان خواهد بود. مهاجرت سریع و فوری کانادا، روادید اقامت دائم و موقت کانادا، پیکاپ پاسپورت کانادا، شهروندی کانادا، اخذ تابعیت کانادایی و… را با گروه بین المللی کانادا افق تجربه کنید.

شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق راننده یا رانندگان ماشین سنگین کدام است؟

رانندگانی که قصد مهاجرت به کانادا و پرداختن به شغل و کار رانندگی ماشین های سنگین در کانادا را دارند ابتدا لازم است در دوره های ۲ تا ۳ ماهه رانندگی در کشور کانادا شرکت کنند تا بتوانند گواهی نامه رانندگی کانادا (Canadian Certificate Driver) دریافت کنند و به عبارتی به معادل سازی گواهینامه بین المللی خود بپردازند. علاوه بر ان داشتن شرایط زیر برای مهاجرت راننده ماشین سنگین به کانادا ۲۰۲۰ الزامی میباشد:

  • حداکثر سن ۳۷ سال
  • دارا بودن مدرک زبان بین المللی (داشتن حداقل ایلتس ۵ الزامی است).
  • دارا بودن سابقه کار متعبر که از طریق سابقه بیمه و یا دفترچه بین المللی قابل اثبات باشد.
  • دارا بودن گواهینامه بین المللی

برای اطلاع از واجد شرایط بودن خود میتوانید به تکمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت افق بپردازید. کارشناسان و مشاوران افق فرم های تکمیل شده توسط شما عزیزان را به دقت بررسی و ارزیابی کرده و نتیجه را از طریق ایمیل و طی ۴۸ ساعت کاری برایتان ارسال خواهند کرد. اعتماد شما افتخار ماست. همچون گذشته پاسخ اعتمادتان را با کمک بیشتر در مهاجرت کانادا خواهیم داد.