مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی کانادا

 

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی کانادا  چگونه است؟

برنامه خواشتغالی کانادا شامل سه زیرشاخه مدیران مزرعه، هنرمندان و ورزشکاران میشود. دولت کانادا طی دو سال گذشته برنامه مهاجرت کانادا خودا شتغالی مدیران مزرعه را غیرفعال کرده و پرونده های مهاجرتی انها را نمیپذیرد و درحال حاضر تنها ورزشکاران و هنرمندان میتوانند به تشکیل پرونده های مهاجرتی خوداشتغالی بپردازند. سازمان تابعیت، شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC or Citizenship and Immigration Canada) اعلام کرده است دولت کانادا  افرادی را به عنوان خوداشتغال میشناسند که برنامه ای جدید را برای کشور کانادا ارائه دهند. مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی (Self Employed) یکی از روش های مهاجرت سریع به کانادا برای افرادی که واجد شرایط این روش هستند به حساب می اید. اگر قصد مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه مهاجرت کانادا خود اشتغالی ۲۰۲۰ را دارید به گروه افق مراجعه کرده تا کارشناسان ما شرایط شما را به دقت بررسی کنند و درصورتی که جز افراد مهاجرت کانادا خوداشتغال شمرده شوید برای تشکیل پرونده مهاجرتی موفق و قانونی در کوتاه ترین زمان و با کمتریه هزینه اقدام کنند. گروه افق سایه به سایه با پرونده مهاجرتی با شما خواهد بود.

مهاجرت خوداشتغالی کانادا برای چه افرادی مناسب است؟

مهاجرت کانادا خود اشتغالی از طریق فدرال کانادا ۲۰۲۰ برای افرادی که به صورت حرفه ای در ورزش و یا هنر فعال هستند بسیار مناسب میباشد. خوداشتغالی مهاجرت کانادا به صورت برنامه ای ۱۰۰ امتیازی برای متقاضیان خود برگزار میشود که در این برنامه افرادی که موفق به دریافت ۳۵ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز شوند میتوانند پرونده خود اشتغالی برای مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا داشته باشند. در روش مهاجرت خوداشتغالی به کانادا شرایط سنی و مدرک زبان از اهمیت پایینی برخوردار است زیرا با داشتن دوسال سابقه کار مرتبط میتوانید به راحتی ۳۰ امتیاز کسب کنید. به همین دلیل افراد زیادی مجاز به تشکیل پرونده های خود اشتغالی کانادا مهاجرت میشوند زیرا مقدار امتیاز درخواستی در این روش بسیار پایین میباشد اما پرونده های مهاجرتی تعداد زیادی از افراد به دلیل نداشتن شرایط لازم خود اشتغالی ریجکت میشوند. علت رد شدن بسیاری از پرونده های خوداشتغالی را میتوانیم اینگونه بیان کنیم که چون تعریف مشخصی از خوداشتغالی وجود ندارد و هرکدام از افراد تعاریف جداگانه ای برای خود دارند درنتیجه افرادی اقدام به مهاجرت کانادا از طریق مهاجرت کانادا خود اشتغالی برای کار در کانادا میکنند که واجد شرایط این روش نیستند. اگر میخواهید به کانادا مهاجرت کنید و در این کشور به عنوان فردی خود اشتغال به زندگی و اقامت بپردازید قبل از اقدام به هرکاری فرم ارزیابی رایگان در سایت ofogh به نشانی ofoghint.com یا ofoghint را تکمیل کنید و از واجد شرایط بودن خود مطلع شوید. همچنین میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و به رزرو مشاوره حضوری و انلاین با مشاور وکیل مهاجرت به کانادا برای بررسی دقیق شرایط خود بپردازید تا با این کار اشتباهاتی که ممکن است در روند مهاجرتی شما رخ دهد و هزینه های گزافی برایتان ایجاد کند را به صفر برسانید. گروه کاریابی کارآفرینی کارافرینی و بین الملل و مهاجرتی افق همواره پایبند به اصول و تفکر خود برای مهاجرت سریع، اسان و کم هزینه با کانادا میباشد.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی کانادا چیست؟

افرادی که متقاضی مهاجرت کانادا از طریق خود اشتغالی فدرال کانادا هستند باید دارای شرایط زیر باشند: این افراد باید طی پنج سال گذشته حداقل دو سال سابقه کار حرفه ای در زمینه ورزش و یا هنر داشته باشند و تمامی هزینه های زندگی خود را از این راه تامین کرده باشند و به طور کلی بتوانند به امرار معاش از این طریق بپردازند. همچنین برای داشتن پرونده ای موفق بهتر است که این افراد جز برترین ها در رشته های ورزشی و یا هنری باشند. برای مثال افراد ورزشکاری که عضو تیم ملی بوده اند و حضور بین المللی داشته اند و همچنین جوایز بسیاری نیز در این زمینه کسب کرده اند شانس اخذ ویزای خوداشتغالی کانادا ۲۰۲۰ به شدت افزایش پیدا میکند. در صورت دارا بودن موارد فوق میتوانید پرونده خوداشتغالی بسیار قوی ای تشکیل دهید که به راحتی منجر به کانادا مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا شود. گروه بین الملل افق تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا افراد خوداشتغال ایرانی در کوتاه ترین زمان و به بهترین نحو ممکن به کانادا مهاجرت کنند و به زندگی در کانادا بپردازند. برای دریافت ویزای خوداشتغالی کانادا ۲۰۲۰ برای هرمندان، مهاجرت سریع به کانادا در سال ۲۰۲۰، مهاجرت به کانادا یا Canada Immigration از طریق خوداشتغالی کبک، میزان سرمایه لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی کانادا، مهاجرت به کانادا یا مهاجرت کانادا خوداشتغالی به عنوان نویسنده، یا نویسندگان دیگر یا ورزشکاران یا کشاورزان هزینه های زندگی در کانادا برای خوداشتغالان، پیکاپ پاسپورت و شهروندی کانادا برای مهاجران ایرانی، قوانین ایجاد خوداشتغالی در کانادا ۲۰۲۰، کانادا Self-employed، مهاجرت هنرمندان خوداشغال ایرانی به کانادا و … با گروه مهاجرت و کاریابی افق در ارتباط باشید. افتخار موسسه افق اطلاع رسانی به موقع به شما عزیزان است.

freelancer bearded man taking notes laptop 300x200 - مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

حداقل تمکن مالی لازم برای مهاجرت خود اشتغالی کانادا چقدر است؟

یکی از نکات مهم در برنامه مهاجرت کانادا خوداشتغالی بیزینس پلنی است که توسط فرد خوداشتغال برای اجرا در کانادا ارائه میشود که بر همین اساس نیز حداقل تمکن مالی لازم برای خوداشتغالی کانادا تعیین میشود. به عنوان مثال فردی که به عنوان نویسنده به خاک کانادا وارد میشود برای شروع کار خود به تجهیزات و وسایل کمی نیاز دارد و بر همین اساس نیز میزان تکمن مالی و سرمایه لازم برای مهاجرت کانادا خود اشتغالی پایین است. با توجه به شغل و بیزینس پلن مقدار سرمایه لازم در کانادا متفاوت است. گروه کاریابی افق در ابتدا به بررسی شرایط کلاینت های عزیز میپردازد. سپس با داشتن اطلاعات دقیق از شرایط فرد متقاضی بهترین بیزنس پلن را مطابق با تجربه و سابقه ی کاری وی ارائه میدهد. در این صورت شانس قبولی پرونده خوداشتغالی و اخذ ویزای خوداشتغالی کانادا ۲۰۲۰ به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند. گروه افق تخصص زیادی در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی دارد. مهاجرت خود را به افق بسپارید.

ایا از طریق خود اشتغالی کانادا میتوان به اقامت دائم کانادا هم دست پیدا کرد؟

به طور کلی برنامه خود اشتغالی مهاجرت کانادا برنامه اقامت دائم کانادا به حساب می اید. افرادی که از طریق خوداشتغالی به کانادا مهاجرت میکنند از همان ابتدا با ویزای فوری اقامت کانادا به این کشور وارد میشوند. در نتیجه اگر قصد دارید به سرعت و در کوتاه ترین زمان به اقامت دائم کانادا برسید و جز افراد خوداشتغال به حساب می ایید مهاجرت به کانادا از طریق خواشتغالی فدرال کانادا یا مهاجرت کانادا خود اشتغالی به همراه یک وکیل زبده و مناسب مهاجرتی بهترین پیشنهاد برای شماست. همچنین لازم به ذکر است درصورت اقامت در کانادا و ایجاد کسب و کار فعال و بیزینس در این کشور داشتن دانش زبان بین المللی میتواند کمک بسزایی به شما بکند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر کاریابی افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ در تماس باشید.

portrait smiling female interior designer sitting office desk 300x200 - مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

فایل نامبر خود اشتغالی به چه معناست؟

فایل نامبر خود اشتغالی مهاجرت کانادا یعنی اینکه شما حداقل امتیازات لازم برای تشکیل پرونده خوداشتغالی برای کار در کانادا یا مهاجرت تصحیلی به کانادا را دارید. شما در این روش مهاجرت کانادا خوداشتغالی بر اساس سیستم امتیاز بندی در برنامه خوداشتغالی مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ ثبت نام میکنید. سپس درصورتی که موفق به کسب حداقل امتیاز لازم شوید میتوانید پرونده خود را ثبت نمایید و فایل نامبر (شماره پروند) دریافت کنید تا پرونده ی شما مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و نتایج قبولی یا رد شدن پرونده اعلام شود. در این مقاله سعی بر ان شد تا اطلاعات مفیدی در رابطه با مهاجرت و اقامت کانادا از طریق برنامه خود اشتغالی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. امیدواریم توانسته باشیم پاسخ سوالاتتان را درباره مهاجرت کانادا خود اشتغالی در اختیارتان قرار داده باشیم. با گروه افق همراهتان هستیم.