مهاجرت به کانادا تحصیل رشته مهندسی عمران اقامتی کاریابی گروه افق

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در رشته مهندسی عمران چگونه است؟

برای مهاجرت کانادا تحصیلی و تحصیل در رشته مهندسی عمران کانادا ۲۰۲۰ باید ابتدا از دانشگاه مورد نظر خود در کانادا پذیرش تحصیلی دریافت کنید. به منظور اخذ پذیرش تحصیلی کانادا شما باید دارای شرایطی از قبیل سن، مدرک زبان، معدل بالا و … باشید. لازم به ذکر است هر یک از دانشگاه های کانادا شرایط مربوط به خود را دارند و با توجه به ان به جذب دانشجویان بین المللی میپردازند. پس از ان میتوانید به تشکیل پرونده تحصیلی (در برنامه مهاجرت سریع) پرداخته و برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنید. درصورتی که موفق به دریافت ویزای دانشجویی کانادا شوید میتوانید به کانادا مهاجرت کرده و به تحصیل در کانادا  یا اقامت کانادا تحصیلی در رشته مهندسی عمران بپردازید. گروه بین الملل افق افتخار دارد از ابتدای راه مهاجرت کانادا تحصیلی به همراه شما بوده و صفر تا صد مراحل فوق را به بهترین نحو ممکن برایتان انجام دهد. کارشناسان و وکلای مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرتی تحصیلی افق دارای تجارب زیادی در تشکیل پرونده های مهاجرتی موفق کانادا بوده اند و با در دست داشتن اخرین اطلاعات و قوانین اپدیت شده دولت فدرال کانادا میتوانند مهاجرت سریع به کانادا را تضمین کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با بهترین گرایش عمران در کانادا یا هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا در رشته مهندسی عمران در کانادا یا درامد مهندس عمران برای اقامت کانادا ۲۰۲۰ تحصیلی یا شرایط استخدام مهندس عمران در کانادا یا بهترین گرایش عمران در کانادا برای اپلای ایرانیان یا نرم افزار های مهندسی عمران در کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق مهندسی عمران یا بهترین کشور برای مهاجرت مهندس عمران یا اپلای مهندسی عمران ۲۰۲۰ یا مهاجرت کانادا تحصیل مهندسی عمران یا مهاجرت کانادا تحصیلی یا هزینه های زندگی مهندسان عمران ایرانی در تحصیل مهاجرت کانادا یا درامد مهندس نقشه بردار در کانادا یا مهاجرت با رشته عمران یا اقامت دائم مهندسان در کانادا یا اخذ اقامت دائم کانادا از طریق رشته عمران یا مهاجرت با رشته عمران به کانادا یا مهاجرت مهندسان عمران به کانادا و … با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. مهاجرتی امن به کانادا را با گروه افق تجربه کنید.

engineer group worker meeting discussion construction 300x200 - مهاجرت به کانادا تحصیل رشته مهندسی عمران اقامتی کاریابی گروه افق

بازار کار مهندسی عمران در مهاجرت کانادا تحصیلی ۲۰۲۰ برای ایرانیان چگونه است؟

باتوجه به اینکه کانادا کشوری مهاجرپذیر بوده و جمعیت ان رو به افزایش است درنتیجه نیاز به ساخت و ساز در این کشور نیز افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل در حال حاضر رشته مهندسی عمران در کانادا (civil engineering in canada) از جمله مشاغلی است که از بازار کار بسیار خوبی در کشور کانادا برخوردار است. مهندسین عمران ایرانی نیز میتوانند از طریق کار به کانادا با مهاجرتی سریع به این کشور مهاجرت کنند و به شغل مهندسی عمران در کانادا ۲۰۲۰ بپردازند. همچنین قادر خواهند بود به مهاجرت کانادا تحصیلی در این کشور در رشته مهندسی عمران پرداخته و پس از فارغ التحصیلی وارد بازار کار کانادا شوند. با توجه به بازار کار خوب و عالی مهندسی عمران در کانادا، مهاجرت مهندسان به کانادا میتواند بهترین اینده شغلی را برای انها رقم بزند. درصورتی که تصمیم به کار در کانادا یا مهاجرت کاری به کانادا از طریق تخصص در مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰ و مشاغل پردرامد کانادا ۲۰۲۰ را دارید به گروه تحصیلی مهاجرت کانادا افق مراجعه کنید. فرصت را از دست ندهید و از مشاوره رایگان تلفنی مشاوران و کارشناسان زبده افق در مورد مهاجرت کانادا تحصیلی بهره مند شوید. با گروه کاریابی افق در تمامی مراحل مهاجرت خود ارامش خیال خواهید داشت.

میزان حقوق و درامد مهندسان عمران در کانادا چقدر است؟

مهندسی عمران در کانادا از جمله مشاغلی است که از در امد بسیار بالایی برخوردار است. مهندسان عمران با توجه به تجربه و مهارت خود میتوانند میزان درامد و حقوق خود را نیز افزایش دهند. اما به طور کلی میتوان گفت میانگین درامد مهندسان عمران در کانادا ۸۴۷۰۰ دلار کانادا در سال است. از هم اکنون برای داشتن اینده ای درخشان برنامه ریزی کنید. گروه کاریابی بین المللی افق افتخار دارد برای مهاجرت کانادا تحصیلی سهم کوچکی در اینده ی شما داشته باشد. برای مهاجرت سریع به کانادا، اخذ اقامت فوری و تضمینی کانادا، اخذ شهروندی کانادا ۲۰۲۰، اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰، پیکاپ پاسپورت کانادایی، مهاجرت کانادا تحصیلی در کوتاه ترین زمان و … به گروه افق مراجعه کنید. اخرین اخبار و اطلاعات مربوط به امور مهاجرتی کانادا را از سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مطالعه فرمایید.

ایا مهندسین عمران ایرانی میتوانند از طریق کار به کانادا ۲۰۲۰ برای تحصیل در کانادا مهاجرت کنند؟

بله، امکان مهاجرت کانادا تحصیلی برای مهندسین عمران ایرانی از طریق کار به کانادا وجود دارد. مهندسان ایرانی میتوانند از طریق روش های زیر برای مهاجرت کاری خود اقدام کنند. در روش اول قادر خواهند بود با دریافت پیشنهاد شغلی معتبر (جاب افر کانادا) از کارفرمای کانادایی و با اخذ ویزای کار کانادا ۲۰۲۰ به کشور کانادا مهاجرت کنند و مشغول به کار در شغل مورد نظر خود شوند. در روش دوم میتوانند از طریق سیستم اکسپرس اینتری کانادا (ورود سریع به کانادا یا Express Entry) یا برنامه اریما کبک (arrima quebec) برای مهاجرت کانادا تحصیلی اقدام کنند. همانطورکه میدانید برنامه های مهاجرت تحصیلی به کانادا امتیاز بندی بوده و شما بر اساس امتیازاتی که کسب میکنید واجد شرایط مهاجرت به کانادا میشوید. سپس در صورت کسب امتیازات لازم در برنامه های فوق میتوانید به کانادا مهاجرت کرده و به کار مهندسی عمران در کانادا از طریق مهاجرت سریع کانادا تحصیلی بپردازید.

لازم به ذکر است مهندسان ایرانی که به کانادا مهاجرت میکنند ابتدا باید در دوره های مهندسی که در کانادا برگزار میشود شرکت کنند و مهارت های لازم را کسب نمایند و در نهایت با دریافت سرتیفیکیت هایی میتوانند به عنوان مهندس شناخته شده و به کار مهندسی در کانادا مشغول شوند. برای اطلاع از شرایط خود میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق ofoghint.com یا ofoghint را تکمیل کنید. کارشناسان ما بعد از بررسی فرم ها نتیجه را به اطلاع شما عزیزان خوهند رساند. اسان ترین و ارزان ترین روش های مهاجرت به کانادا را از گروه مهاجرتی افق بخواهید.

creative engineer working construction workplace 300x200 - مهاجرت به کانادا تحصیل رشته مهندسی عمران اقامتی کاریابی گروه افق

چگونه میتوان به اخذ اقامت دائم کانادا (مهاجرت تحصیلی) از طریق مهندسی عمران پرداخت؟

در صورتی که افراد از طریق مهاجرت تحصیلی به کانادا وارد شده و به تحصیل در رشته مهندسی عمران در کانادا ۲۰۲۰ بپردازند میتوانند پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا و داشتن حداقل یکسال سابقه ی کاری در کانادا برای اخذ اقامت دائم کانادا یا اخذ پذیرش تحصیلی به کانادا از طریق برنامه تجربه کانادایی ۲۰۲۰ اقدام کنند. مهندسانی عمرانی هم که از طریق برنامه اکسپرس اینتری و اریما کبک موفق شوند به کانادا مهاجرت کنند از همان ابتدا با اقامت دائم کانادا وارد خاک این کشور خواهند شد. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در گروه بین المللی افق اماده پاسخگویی به تمامی ابهامات در مورد مهاجرت کانادا تحصیلی و سوالات شما در زمینه روادید اقامت کانادا ۲۰۲۰ میباشد. با همراهی افق میتوانید دستیابی به رویاهایتان را هموارتر کنید.

بهترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل عمران در کانادا کدام اند؟

در کشور کانادا چندین دانشگاه برتر برای تحصیل در رشته عمران وجود دارد. ایرانیان مهاجر به کانادا برای مهاجرت کانادا تحصیلی نیز قادر خواهند بود در دانشگاه های کانادا مشغول به تحصیل شده و از تمامی امکانات فوق العاده اموزشی دانشگاه های کانادا بهره مند شوند. لیست بهترین دانشگاه های مهندسی عمران در کانادا ۲۰۲۰ به شرح زیر میباشد:

 • دانشگاه بریتیش کلمبیا (The University of British Columbia)
 • دانشگاه تورنتو (University of Toronto)
 • دانشگاه مک گیل (McGill University)
 • دانشگاه واترلو (University of Waterloo)
 • دانشگاه کوئین (Queen’s University)
 • دانشگاه مونترال (University of Montreal)
 • دانشگاه آلبرتا (University of Alberta)
 • دانشگاه کلگری (University of Calgary)
 • دانشگاه کنکوردیا (Concordia University)
 • دانشگاه مک مستر (McMaster University)
 • دانشگاه وسترن آنتاریو (Western University)

ایا امکان اقامت کانادا تحصیلی مهندس عمران باز طریق نیروی کار متخصص فدرال کانادا ۲۰۲۰ وجود دارد؟

بله، مهندسان ایرانی با داشتن سه سال سابقه کار مرتبط، مدرک تحصیلی (داشتن فوق لیسانس شانس موفقیت پرونده را افزایش میدهد)، مدرک زبان بین المللی و نمره ایلتس بالا (IELTS 7.5) و تحصیل در کالج های کانادا و مهاجرت کانادا تحصیل میتوانند از طریق برنامه نیروی کار متخصص فدرال کانادا (Skilled Worker Canada 2020) برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. برای بررسی دقیق شرایط خود میتوانید به رزرو وقت مشاوره تخصصی به صورت حضوری و یا انلاین با وکیل مهاجرتی کانادا در گروه مهاجرتی کانادا افق بپردازید. در تمام مسیر مهاجرتی کانادا همراه شما خواهیم بود و بهترین خدمات را برایتان به ارمغان خوهیم اورد.