مهاجرت به کانادا | خرید بیزینس اقامت دائم | ثبت شرکت | مهاجرت اسان | خدمات کاریابی افق

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بزینس چگونه است؟

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس یا Business Owner یا تجارت به دو روش قابل انجام است. در روش اول که یک روش مهاجرتی برای ایالت کبک کانادا (Quebec) به شمار می اید شما میتوانید بیزینس فعالی که حداقل ۱۵۰۰۰۰ دلار کانادا ارزش داشته باشد را خریداری کنید. پس از ان قادر خواهید بود با اخذ ویزای کار کانادا به کشور کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید. در روش دوم شما میتوانید از طریق برنامه کار افرینی کانادا برای خرید بیزینس در کانادا اقدام کنید. در این صورت شما باید حداقل ۳۳% سهام یک بیزینس فعال در کانادا را خریداری کرده و از طریق برنامه های کارافرینی استانی کانادا برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید. در صورتی که شما قصد مهاجرت کانادا با روش خرید بزینس ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ را داشته باشید. لازم است ابتدا پاسخ تمام سوالات خود از قبیل بهترین بیزینس در کانادا یا خرید فرانچایز در کانادا یا قیمت خرید پمپ بنزین در کانادا یا حداقل سرمایه جهت خرید بیزینس در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ یا مشکلات خرید بزینس در کانادا یا ویزای بیزینس کانادا یا خرید رستوران در کانادا یا خرید مغازه در تورنتو کانادا برای ایرانیان یا شرایط اقامت به کانادا از طریق خرید بزینس یا اخرین قوانین هر یک از شهر های کانادا برای خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس در کانادا یا اقامت دائم کانادا از طریق خرید بیزینس یا اقامت کانادا از طریق خرید سهام یا قیمت خرید بیزینس در کانادا را انجام دهید.

یا اینکه خرید بزینس فعال در کانادا یا خرید بیزینس در کانادا با کمترین هزینه یا شرایط مهاجرت ایرانیان به کانادا از طریق خرید بیزینس یا مهاجرت کانادا در کوتاه ترین زمان از طریق خرید بیزینس یا مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ شرایط یا خرید بزینس در کانادا افق یا هزینه های زندگی در کانادا برای سرمایه گذاران ایرانی یا کانادا مهاجرت خرید بیزینس و… را دریافت کنید. سپس با داشتن دانش و اطلاعات کافی برای مهاجرت و اقامت کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنید. با دفتر مهاجرتی کانادا افق به شماره ۰۵۱-۳۱۰۷۱ تماس حاصل فرمایید و با بهره مندی از مشاوره رایگان تلفنی مشاوران افق پاسخ سوالات خود را اخذ نمایید. با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت های اعمال شده از سوی دولت کانادا برای مهاجران و بسته شدن موقت مرزها انتخاب موسسه مهاجرتی که دارای اطلاعات کافی و تجربه فراوان در امور مهاجرتی کانادا باشد تاثیر بسزایی در موفقیت پرونده های مهاجرتی شما عزیزان خواهد داشت. در انتخاب موسسه مهاجرتی کانادا دقت کرده و بهترین انتخاب را داشه باشید. شک نکنید موسسه بین الملل افق جز بهترین موسسات مهاجرتی معتبر برای تجارت مهاجرت به کانادا میباشد. گروه افق درست ترین انتخاب برای مهاجرت کانادا از روش بیزینس می باشد.

business people shaking hands together 300x217 - مهاجرت به کانادا | خرید بیزینس اقامت دائم | ثبت شرکت | مهاجرت اسان | خدمات کاریابی افق

حداقل سرمایه لازم برای خرید بزینس در کانادا چقدر است؟

در صورتی که از طریق کارافرینی به خرید بیزنس یا تجارت در کانادا بپردازید حداقل سرمایه لازم برای خرید بزینس کانادا توسط شهر های کانادا تعیین میشود. همانطور که میدانید هر یک از ایالت های کانادا (Canadian Provinces) بر اساس فاکتور های مختلفی به تعیین سرمایه لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری سرمایه گذاری استانی در کانادا ۲۰۲۰ میپردازند. به عنوان مثال چنانچه شما قصد خرید بزینس در استان منیتوبا کانادا را داشته باشید باید حداقل مقدار سرمایه مشخص شده از سوی این استان را سرمایه گذاری کنید که این مقدار سرمایه لازم برای خرید بیزینس باید حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار کانادا و خرید حداقل ۳۳% سهام بیزینس فعال در استان Manitoba Canada باشد.

چنانچه شما قصد خرید بزینس از طریق کارافرینی استانی را دارید لازم است ابتدا فرم ارزیابی رایگان در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com را تکمیل فرمایید تا شرایط شما توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گیرد. سپس طی جلسات مشاوره حضوری و یا انلاین بهترین استان کانادا برای خرید بیزینس، شرایط خرید بیزینس در هر استان، بهترین بیزینس در هر استان و… را با توجه به شرایط فعلی شما به اطلاعتان خواهد رساند. تمامی اطلاعات لازم برای اقامت به کانادا از طریق خرید بزینس و حداقل سرمایه مورد نیاز هر یک از شهر های کانادا را از وکیل مهاجرت به کانادا در گروه اقامت و مهاجرت افق دریافت کنید. تا پایان مسیر مهاجرت کانادا با Business همواره همراه و پشتیبان شما خواهیم بود تا بتوانیم شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کنیم.

ایا خرید بیزینس در مهاجرت کانادا منجر به اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ میشود؟

بله، در صورتی که شما از طریق خرید بیزینس در کبک کانادا و اخذ ویزای کانادا یا ویزای کار کانادا به کشور کانادا مهاجرت کنید میتوانید با داشتن یکسال سابقه کار کانادایی برای اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه تجربه کانادایی یا Canadian Experience Class اقدام کنید. اما چنانچه شما از طریق کارافرینی به خرید بیزنس در کانادا اقدام کنید میتوانید زمانی که بزینس مورد نظر خود را در ایالت کانادا خریداری کردید مدارک ان را برای دولت کانادا ارسال کنید. در صورتی که این مدارک ارسال شده مورد تایید انها قرار گیرد اقامت دائم کانادا را به شما اعطا خواهند کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اخذ اقامت کانادا از طریق خرید Business میتوانید سایر مقالات مربوطه را در سایت افق مطالعه فرمایید. با گروه تجارتی افق اخذ اقامت کانادا را تسریع ببخشید.

شرایط لازم برای خرید بیزینس در کانادا چیست؟

هر یک از شهر های کانادا شرایط خاصی را برای کار افرینی استانی در نظر گرفته اند و شما با داشتن شرایط مورد نظر هر استان میتوانید در صورت موفقیت در پرونده کارافرینی خود به کانادا مهاجرت کنید. شرایط لازم برای خرید بیزینس(Business) در هر استانی متفاوت است اما به طور کلی میتوان گفت با داشتن شرایط زیر میتوانید برای مهاجرت کارافرینی کانادا و خرید کسب و کار فعال در کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی اقدام کنید:

  • دارا بودن سن مناسب (حداکثر تا ۵۵ سال)
  • حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
  • دارا بودن سابقه کار مدیریتی
  • دارا بودن حداقل سرمایه مورد نظر هریک از شهر های کانادا در کشور خود
  • دارا بودن مدرک زبان بین المللی و حداقل نمره زبان (IELTS 5)

برای دریافت اطلاعات بیشتر با وکلا و کارشناسان موسسه کانادا افق در ارتباط باشید. اخرین قوانین اپدیت شده دولت کانادا برای مهاجرت ایرانیان به کانادا را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا بتوانید با کم ترین هزینه، در کوتاه ترین زمان و کم ترین ریسک به کانادا مهاجرت کنید.

people having business meeting 300x164 - مهاجرت به کانادا | خرید بیزینس اقامت دائم | ثبت شرکت | مهاجرت اسان | خدمات کاریابی افق

خرید بزینس برای متقاضیان مهاجرت به کانادا چه مزایایی دارد؟

خرید بیزینس در کانادا باعث میشود شما از همان ابتدای ورود به کانادا کار مشخصی داشته باشید و بلافاصله در شغل و بزینس مورد نظر خود مشغول به کار شوید. همچنین به دلیل فعال بودن بزینس و کسب و کار در کانادا قادر خواهید بود از همان ابتدا برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر مهاجرت افق کانادا تماس بگیرید. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی اقامتی افق عضو انجمن ICCRC کانادا میباشد و وکیلی مورد تایید دولت کانادا است درنتیجه میتوانید با خیال راحت به ایشان اعتماد کرده و مهاجرتی امن و قانونی را با کمک و راهنمایی های او تجربه کنید.

بهترین بیزینس در مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ کدام است؟

بهترین بیزینس در کانادا بسته به شهر های کانادا متفاوت است. به عنوان مثال بهترین بزینس در استان های البرتا (Alberta)، ساسکاچوان (Saskatchewan) و منیتوبا (Manitoba) بیزینس هایی هستند که در حوزه کشاورزی، دامداری و یا صنعت چوب باشند. دو استان انتاریو (Ontario) و ونکوور (Vancouver) بیشتر در حوزه های تجاری (مانند فناوری، پزشکی و…) و کشاورزی بهترین بیزینس ها را برای متقاضیان مهاجرت کانادا بزینس ارائه میدهند. گروه کانادا افق پشتوانه ای برای مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ میباشد. همراه ما باشید.

خرید فرانچایز در کانادا به چه معناست؟

خرید فرانچایز در کانادا یعنی اینکه شما یکی از شعب بیزینس های فعال هلدینگ معروفی را در کانادا خریداره کرده و مشغول به کار شوید. در این روش مسئول مربوطه با یکسری شرایط شعب و زیر مجموعه های خود را به متقاضیان مهاجرت به کانادا برای بزینس واگذار خواهد کرد. از مزایای خرید فرانچایز (Canadian Franchises) در کانادا میتوان به شرایط خوب و معروف بودن ان بیزینس اشاره کرد. برای دریافت اخرین اخبار مربوط به بیزینس یا تجارت در کانادا، اقامت کانادا بیزینس خرید فرانچایز در کانادا، انواع فرانچایز کانادا و… میتوانید با مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا در کاریابی بین الملل افق در ارتباط باشید. لحظه به لحظه همراهی افق را حس خواهید کرد. به ما اعتماد کنید.