مهاجرت کانادا | تحصیل فرزند | پاسپورت فوری | سفارت کانادا | اقامتی افق

مهاجرت به کانادا از طریق فرزند در سال ۲۰۲۰ چگونه است؟

به طور کلی مهاجرت به کانادا از طریق فرزند ۲۰۲۰ توسط دو روش قابل انجام است. برای اطلاع از مهاجرت سریع به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا (Permanent residence in Canada) از طریق فرزند با ما همراه باشید. در ادامه ی مقاله به توضیحاتی در این باره خواهیم پرداخت. روش های مهاجرتی به کانادا از طریق فرزندان به شرح زیر میباشد:

  • فرزندانی که اقامت دائم کانادا را کسب کرده اند و به کار و زندگی در کانادا مشغل هستند در صورت پرداخت مالیات به دولت کانادا و اثبات تمکن مالی کانادا لازم میتوانند اسپانسر والدین خود شده و این طریق باعث مهاجرت پدر و مادر خود به کانادا شوند.
  • تحصیل فرزندان در مدارس کانادا از جمله دیگر روش های مهاجرتی کانادا است که میتواند باعث مهاجرت والدین به کانادا شود. با تحصیل فرزندان در کشور کانادا مهاجرت والدین انها به کانادا تسهیل شده و در صورت داشتن شرایط خاصی نیز میتوانند اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.

چنانچه میتوانید از دو روش فوق برای مهاجرت سریع و تضمینی کانادا ۲۰۲۰ بهره مند شوید به موسسه مهاجرتی اقامتی افق مراجعه کنید. در گروه افق ابتدا شرایط شما توسط وکلا و کارشناسان رسمی مهاجرتی کانادا مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد و در نهایت کم ریسک ترین و ارزان ترین راه مهاجرت کانادا پیش روی شما کلاینت های عزیز قرار خواهد گرفت. مهاجرت کانادا فرزند ۲۰۲۰ (Canadian Immigration Child) یا مهاجرت افراد زیر ۱۸ سال به کانادا یا ویزای همراه دانش اوزی کانادا ۲۰۲۰ یا شرایط اخذ ویزای همراه کانادا برای ایرانیان یا اسپانسرشیپی والدین کانادا یا هزینه مدارس ابتدائی در کانادا برای دانش اموزان بین المللی یا شرایط بورسیه افراد زیر ۱۸ سال در کانادا یا ویزای گاردین کانادا برای والدین ایرانی ۲۰۲۰ یا مهاجرت کانادا افق یا اقامت کانادا از طریق فرزندان زیر ۱۸ سال برای ایرانیان مهاجر به کانادا یا بورسیه تحصیلی زیر ۱۸ سال رایگان یا تحصیل زیر ۱۸ سال در کانادا یا مهاجرت کانادا تحصیل ۲۰۲۰ برای مهاجران کانادایی و… تنها در گروه بین المللی کانادا افق قابل انجام است. تا اخذ اقامت فوری کانادا ۲۰۲۰ افق همراه شماست.

young kids school 300x200 - مهاجرت کانادا | تحصیل فرزند | پاسپورت فوری | سفارت کانادا | اقامتی افق

مهاجرت به کانادا از طریق فرزندان زیر ۱۸ سال چگونه است؟

والدینی که دارای فرزندان زیر ۱۸ سال هستند میتوانند از طریق تحصیل فرزندان در مدارس کشور کانادا به کانادا مهاجرت کنند. طبق قوانین دولت کانادا فرزندانی که سن انها زیر ۱۸ سال باشد و قصد تحصیل در کانادا را داشته باشند یا Family Members to Canada بخواهند استفاده کنند باید حتما همراه با یکی از والدین خود وارد خاک کانادا شوند. والد دیگر نیز میتواند با اقامت موقت در کشور کانادا به همسر و فرزند خود در کانادا بپیوندد. درنتیجه مهاجرت به کانادا از طریق فرزندان زیر ۱۸ سال همانند راه میان بری برای مهاجرت والدین انها به حساب می اید. برای تشکیل پرونده های تحصیلی موفق به گروه بین الملل افق که دارای چندین دهه سابقه درخشان و تجربیات فراوان در امور مهاجرتی کانادا است مراجعه کنید. با انتخاب درست موسسه مهاجرتی معتبر نیمی از مسیر مهاجرتی کانادا شما هموار خواهد شد. موسسه مهاجرتی معتبر افق همان انتخاب درست برای شماست. فرصت را از دست ندهید و هم اکنون برای رزرو وقت مشاوره حضوری و انلاین اقدام کنید. سایر مقالات مرتبط با تحصیل فرزندان درکانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا، تحصیل در بهترین مدارس کانادا، ویزای تحصیلی دانش اموزی کانادا و… را در جدید ترین اخبار سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مطالعه فرمایید.

چگونه میتوان به اخذ اقامت دائم کانادا از طریق فرزند زیر ۱۸ سال پرداخت؟

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق فرزند زیر ۱۸ سال با ثبت نام او در مدارس کانادا امکان پذیر خواهد شد. به این صورت که پس از مهاجرت تحصیلی فرزند به کانادا والدین او نیز میتوانند با اخذ اقامت موقت در کشور کانادا (ویزای مولتیپل کانادا یا ویزای مولتی ۵ ساله کانادا یا ویزای مالتیپل کانادا) وارد کشور کانادا شوند. پس از ان قادر خواهند بود ویزای خود را به انواع ویزای موقت کانادا (Temporary Visa) مانند ویزای تحصیلی کانادا، ویزای تحصیل در کانادا و… تغییر دهند و طی شرایط خاصی اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. همچنین میتوانند برنامه هایی مانند ثبت شرکت در کانادا و کارافرینی در کانادا (کارافرینی استانی در کانادا یا کارافرینی در شهر های کانادا) را در کشور کانادا دنبال کنند و از این طریق به اقامت کانادا ۲۰۲۰ دست یابند. در نتیجه برای مهاجرت کانادا فرزند از طریق تحصیل فرزندان زیر ۱۸ سال در مدرسه های کانادا میتوانید راحت تر اقامت کانادا را اخذ نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر افق تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید فرم مهاجرت و ارزیابی رایگان در سایت اقامت و مهاجرت کانادا افق را تکمیل کنید تا شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. افق دوست و همراه همیشگی شما مهاجران عزیز به کانادا میباشد و به این دوستی و همراهی افتخار میکند.

little boy library 300x200 - مهاجرت کانادا | تحصیل فرزند | پاسپورت فوری | سفارت کانادا | اقامتی افق

شرایط تحصیل در کانادا برای فرزندان زیر ۱۸ سال چگونه است؟

فرزندانی که زیر ۱۸ سال سن داشته باشند میتوانند از طریق تحصیل به کانادا مهاجرت کرده و در مدارس کانادا به تحصیل بپردازند. یکی از شرایط اصلی برای تحصیل در کانادا در مقطع ابتدائی اخذ پذیرش تحصیلی از مدرسه مورد نظر در کانادا است. همچنین برای افراد زیر ۱۸ سال تعیین قیم (گاردین) از اهمیت زیادی برخوردار است. در صورتی که والدین افراد متقاضی تحصیل در کانادا نتوانند همراه با فرزند خود وارد خاک کانادا شوند باید شخصی کانادایی که سرپرستی و قیومیت فرزند انها را بر عهده گیرد پیدا کنند. با داشتن شرایط فوق افراد زیر ۱۸ سال میتوانند به تحصیل در کشور کانادا بپردازند. لازم به ذکر است داشتن تمکن مالی برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا و تحصیل در کانادا ۲۰۲۰ (Study in Canada) نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

گروه بین الملل تحصیلی کانادا افق افتخار دارد تمامی خدمات مهاجرتی کانادا از قبیل تشکیل پرونده های مهاجرتی موفق، مهاجرت کانادا از طریق فرزند، ترجمه مدارک، رزرو وقت از دفاتر وک کانادا، اخذ انواع ویزای موقت کانادا و… را به بهترین نحو ممکن و با کمترین هزینه برای شما عزیزان به انجام برساند. برای مهاجرت قانونی به کانادا ۲۰۲۰ از تجربیات وکیل قانونی مهاجرت کانادا در گروه افق بهره مند شوید.

هزینه تحصیل برای افراد زیر ۱۸ سال در کانادا چقدر است؟

هزینه تحصیل دانش اموزان بین المللی زیر ۱۸ سال در کانادا رایگان نیست و دانش اموزان باید برای تحصیل در مدارس کانادا شهریه پرداخت کنند. هزینه تحصیل در مدرسه های کانادا متفاوت است و بر اساس نوع مدرسه (دولتی، خصوصی، شبانه روزی)، شهر های کانادا و… تعیین میشود. برای اطلاع دقیق از هزینه ها برای مهاجرت کانادا فرزند لازم است ابتدا شرایط شما توسط وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در گروه اقامت کانادا افق مورد بررسی قرار گیرد. سپس با توجه به شرایط موجود مناسب ترین مدرسه و استانی ای که با شرایط شما سازگاری و تطابق بیشتری داشته باشد معرفی میشود. پس از ان میتوانید از مقدار دقیق هزینه های لازم برای زندگی و تحصیل در کانادا برای فرزندان زیر ۱۸ سال خود اطلاع پیدا کنید.