مهاجرت کانادا ازدواج همسر فرزند و خانواده گروه ویزا و سفارت افق

 

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج چگونه است؟

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج درصورتی قابل انجام است که شما با یک فرد کانادایی (شهروند کانادا) و یا مقیم کانادا (اقامت دائم کانادا) (legality of a marriage) ازدواج کنید. در این صورت پس از ازدواج قادر خواهید بود به تشکیل پرونده اسپانسرشیپ همسر پرداخته و با اقامت دائم کانادا وارد خاک کانادا شوید. اقامت از طریق ازدواج به کانادا از جمله روش های مهاجرتی کانادا است که مورد توجه بسیاری از ایرانیان قرار دارد به همین دلیل لازم است قبل از اقدام به هرکاری به موسسه مهاجرتی معتبر افق مراجعه کرده و تمام سوالات مهاجرتی کانادا از طریق ازدواج از قبیل کیس ازدواج در کانادا یا شرایط ازدواج در کانادا ۲۰۲۰ یا اقامت به کانادا ازدواج یا ازدواج با تبعه کانادا یا اقامت به کانادا از طریق ازدواج صوری یا ازدواج در کانادا ۲۰۲۰ یا ازدواج در کانادا برای اقامت یا قوانین ازدواج و طلاق در کانادا یا قوانین ثبت ازدواج در کانادا یا مهریه در کانادا یا مهاجرت به کانادا با همسر یا شرایط بردن همسر به کانادا از طریق اسپانسری همسر یا ویزای ازدواج کانادا افق یا ازدواج اقامت به کانادا یا اقامت کانادا ازدواج و … را از کارشناسان و وکلای برجسته موسسه بین المللی افق در امور مهاجرتی بپرسید.

سپس با کسب اطلاعات و اگاهی کامل درباره ی قوانین و شرایط ازدواج در کانادا ۲۰۲۰ برای مهاجرت کانادا اقدام کنید. گروه کاریابی افق تجربه های امور مهاجرتی برای مهاجرت موفق به کانادا را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

elegant flowers bouquett rings 300x169 - مهاجرت کانادا ازدواج همسر فرزند و خانواده گروه ویزا و سفارت افق

ایا مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج موجب اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ میشود؟

بله، در صورتی که شما اقدام به اقامت کانادا از طریق ازدواج کنید میتوانید به تشکیل پرونده اقامت دائم کانادا بپردازید. تا زمانی که پرونده اقامت شما مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و نتیجه ان اعلام شود طبق قوانین کانادا ۲۰۲۰ قادر خواهید بود از طریق ویزای کار در کانادا به کشور کانادا مهاجرت کنید و به همسر خود در کانادا بپیوندید. در همین زمان پرونده اسپانسرشیپ همسر برای مهاجرت و اقامت کانادا توسط افیسر مورد بررسی قرار میگیرد و شما باید بتوانید مدارک لازم برای اثبات واقعی بودن ازدواج خود را به افیسر تحویل دهید. در صورت اثبات ادعای خود قادر خواهید بود اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ را اخذ نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر بین المللی مهاجرتی افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱  تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق www.ofoghint.com را تکمیل کنید تا کارشناسان ما شرایط شما را مورد بررسی قرار دهند و طی ۴۸ ساعت کاری پاسختان را به صورت ایمل برایتان ارسال کنند. افق همراه دیرینه شماست.

ایا راه جایگزینی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا ازدواج وجود دارد؟

مهاجرت از طریق ازدواج جز روش های اسان و سریع مهاجرت کانادا به حساب می اید و هیچگونه شرایط خاصی مانند سن، مدرک زبان، سابقه کار و … برای مهاجرت به کانادا از این راه وجود ندارد. به همین دلیل افراد با هر شرایط و موقعیتی میتوانند با استفاده از روش ازدواج به کانادا مهاجرت کنند و اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. درنتیجه نمیتوانیم بگوییم این افراد قادر خواهند بود از روش های جایگزین مهاجرت به کانادا برای مهاجرت خود استفاده کنند. درصورتی که چنین افرادی، متقاضی مهاجرت و اقامت کانادا از طریق دیگر روش های مهاجرتی کانادا باشند باید ابتدا طی جلسات مشاوره شرایط انها به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد. سپس وکیل مهاجرت به کانادا با دانستن تمامی شرایط میتواند بهترین، کم هزینه ترین و اسان ترین راه مهاجرت به کانادا را به انها معرفی کند. گروه بین الملل افق تمامی مراحل فوق اعم از بررسی شرایط فرد متقاضی، تشکیل پرونده مهاجرتی متناسب با موقعیت افراد، ارائه بهترین روش مهاجرتی و … را برای شما انجام خواهد داد و مهاجرت به کانادا را برای شما تضمین میکند. وکیل رسمی مهاجرت در موسسه افق دارای چندین سال سابقه درخشان در امور وکالتی کانادا بوده و میتواند بهترین راهنما برای شما عزیزان باشد. افق را همراهی صمیمی برای رسیدن به اهدافتان بدانید.

شرایط ازدواج یک فرد ایرانی با فرد کانادایی چیست؟

ازداج با یک شهروند کانادایی یا فرد مقیم کانادا برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ شرایط خاصی ندارد و درصورتی که ازدواج انها به صورت رسمی در هر دو کشور ثبت شود و این افراد بتوانند با ارائه مدارکی ثابت کنند که این ازدواج کاملا واقعی بوده و صوری نیست فرد ایرانی میتواند برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسپانسری همسر اقدام کند. برای دریافت جدیدترین اخبار و اطلاعات مربط به شرایط ازدواج در کانادا میتوانید با وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق در ارتباط باشید. افق سعی دارد بهترین کمک را به شما انجام دهد.

bride groom holding hands 300x200 - مهاجرت کانادا ازدواج همسر فرزند و خانواده گروه ویزا و سفارت افق

دریافت ویزای ازدواج کانادا ۲۰۲۰ چقدر طول میکشد؟

از زمانی که ازدواج دو فرد ایرانی و کانادایی رسمی میشود، فرد ایرانی میتواند برای مهاجرت سریع و اقامت کانادا به تشکیل پرونده اسپانسر شیپ همسر بپردازد. سپس پرونده مهاجرتی وی برای بررسی به سفارت کانادا ارسال میشود و تا زمانی که نوبت به بررسی پرونده او برسد و بتواند ویزای ازدواج کانادا را دریافت کند حداقل بین ۶ ماه تا ۱ سال زمان لازم است. در این مدت فرد میتواند با اخذ اقامت موقت در کشور کانادا یا ویزای تحصیل در کانادا به کشور کانادا مهاجرت کند و در خاک کانادا به همراه همسر خود به زندگی در کانادا بپردازد. گروه کاریابی بین الملل افق پرونده های موفق فراوانی در امور مهاجرتی کانادا از جمله اخذ انواع ویزای تضمینی کانادا دارد و میتواند در کوتاه ترین زمان جهت دریافت ویزای توریستی یا کاری کانادا برای کلاینت های خود اقدام کند. گروه افق اولیت خود را جلب رضایت شما عزیزان قرار داده است.

قوانین مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج در سال ۲۰۲۰ چیست؟

در کشور کانادا قانون تک همسری وجود دارد یعنی فرد کانادایی که قرار است با شما ازدواج کند نباید همسر دیگری در کانادا داشته باشد و شما باید تنها همسر او در کانادا باشید. همچنین از ازدواج یا طلاق قبلی او باید دو سال گذشته باشد. از دیگر قوانین اقامت به کانادا از طریق ازدواج در سال ۲۰۲۰ میتوان به این موضوع اشاره کرد که چنانچه شهروند کانادایی یا فرد مقیم کانادا که در کشور کانادا ساکن است و برای زندگی خود از دولت کانادا کمک هزینه دریافت میکند نمیتواند با فرد ایرانی ازدواج کرده و به عنوان اسپانسر وی برای مهاجرت و اقامت او در کانادا اقدام کند. برای دریافت اطلاعات دقیق تر از شرایط و قوانین مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا ۲۰۲۰  یا اقامت و مهاجرت خویشاوندی برای ایرانیان میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی افق بهره مند شوید. کارشناسان و مشاوران گروه مهاجرتی و اقامتی افق پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

ازدواج با یک فرد کانادایی چگونه منجر به مهاجرت کانادا میشود؟

برای اقامت به کانادا از طریق ازدواج با فرد کانادایی بعد از ثبت رسمی ازدواج میتوانید به تشکیل پرونده مهاجرتی از طریق اسپانسرشیپی همسر بپردازید. سپس باید مدارک لازم برای اثبات حقیقی بودن ازدواج خود را به افیسر ارائه دهید. در اکثر موارد افیسر تقاضای مصاحبه با فرد مهاجر را دارد تا بتواند به طور کامل قانع شود که ازدواج انها کاملا بر اساس عشق و علاقه بوده و تنها به هدف اخذ اقامت کانادا نیست. در این صورت پس از قبولی پرونده مهاجرتی، ویزای اقامت کانادا یا PR Card برای شما صادر خواهد شد و مجاز به اقامت و زندگی مهاجرت در کانادا میشوید. همراه افق باشید و تمام امور مهاجرتی خود را به وکلا و مشاوران باتجربه افق بسپارید و دغدغه و نگرانی های خود را به حداقل برسانید. صفر تا صد امور مهاجرتی شما در گروه کانادا افق به صورت کاملا قانونی انجام خواهد شد.