مهاجرت کاری به کانادا از طریق تخصص کار کاریابی مشاغل کارآفرینی

ایا مهاجرت کاری به کانادا از طریق تخصص برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ امکان پذیر است؟

بله، ایرانیان متقاضی کار در کانادا میتوانند از طریق نیروی کار ماهر فدرال (FSWP) یا تخصص به کشور کانادا مهاجرت کنند. برای مهاجرت کاری به کانادا از طریق تخصص ۲۰۲۰ میتوان با استفاده از برنامه اسکیل ورکر کانادا (اسکیلد ورکر یا Skilled Worker) یا سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا (Express Entry) اقدام کرد. همانطور که میدانید این دو برنامه افراد متقاضی مهاجرت به کانادا کار، را از طریق امتیاز بندی جذب میکنند و افرادی که بیشترین امتیاز را در این سیستم کسب کرده باشند برای مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر فدرال انتخاب میشوند. کسب امتیاز در این برنامه ها بر اساس ناک (NOC) شغلی و دارا بودن دیگر شرایط تعیین شده از طرف دولت فدرال کانادا میباشد. زمانی که پرونده مهاجرت تخصص شما توسط دولت کانادا انتخاب شود، دعوتنامه ای برایتان ارسال خواهد شد که شما میتوانید از طریق ان با اقامت دائم کانادا به کشور کانادا مهاجرت کنید. همچنین شما میتوانید با دریافت جاب افر کانادا معتبر (Job Offer) از کارفرمای کانادایی برای مهاجرت کاری به کانادا از طریق تخصص اقدام کنید. در این صورت شما میتوانید با اخذ ویزای کار کانادا به کشور کانادا مهاجرت کرده و به کار در کانادا از طریق نیروی کار ماهر فدرال بپردازید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق کار ۲۰۲۰ یا مهاجرت نیروی کار ماهر فدرال کانادا افق یا قوانین مهاجرت کانادا از طریق تخصص ۲۰۲۰ یا امتیاز بندی مهاجت کاری با کانادا یا مهاجرت از طریق تخصص به کانادا یا شرایط مهاجرت نیروی کار ماهر به کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ارایشگری یا مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کارگر ماهر ۲۰۲۰ یا مهاجرت کانادا نیروی متخصص یا کانادا مهاجرت نیروی کار ماهر فدرال یا مهاجرت سریع به کانادا از طریق تخصص یا اقامت نیروی کار ماهر فدرال کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت فدرال نیروهای متخصص و ماهر به کانادا و … با گروه کاریابی مهاجرتی افق تماس بگیرید. گروه کاریابی بین الملل افق بهترین و کم هزینه ترین راه برای مهاجرت کانادا از طریق نیروی کار ماهر فدرال کانادا را پیش رویتان قرار خواهد داد. با کمک افق به اسانی و در مدت زمان کوتاهی به کانادا مهاجرت کنید.

co workers making decisions 300x200 - مهاجرت کاری به کانادا از طریق تخصص کار کاریابی مشاغل کارآفرینی

چگونه میتوان به اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تخصص و نیروی کار ماهر خارجی رسید؟

برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق نیروی کار ماهر فدرال میتوان از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام کرد. درصورتی که شما امتیازات لازم در این سیستم را کسب کنید و توسط دولت کانادا برای مهاجرت تخصص کانادا و مهاجرت به کانادا کار پذیرفته شوید دعوتنامه اقامت کاری کانادا برایتان ارسال خواهد شد. درنتیجه شما میتوانید به کانادا مهاجرت کرده و به زندگی و اقامت در کانادا ۲۰۲۰ بپردازید. همچنین درصورتی که شما با دریافت پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمای کانادایی و ویزای کار کانادا به کشور کانادا مهاجرت کنید پس از یکسال سابقه کار در کانادا میتوانید درخواست اقامت کاری کانادا ۲۰۲۰ خود را ارائه دهید. برای بررسی و انالیز دقیق شرایط خود به منظور مهاجرت نیروی متخصص فدرال کانادا و موفقیت در تشکیل پرونده های مهاجرتی به وکیل مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرت کانادا افق که دارای صدها پرونده مهاجرتی کانادا موفق میباشد مراجعه کنید. مهاجرت و اقامت کانادای خود را با گروه افق تجربه کنید.

برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص چند سال سابقه کار مورد نیاز است؟

در صورتی که بخواهید پرونده ی مهاجرتی موفقی به کانادا از طریق نیروی کارگر ماهر فدرال داشته باشید دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه کار تمام وقت یا Full Time مرتبط لازم و ضروری است. باید به این نکته توجه داشته باشیم که تنها مشاغلی که در ناک شغلی (NOC 0، A یا B) هستند واجد مهاجرت به کانادا از طریق تخصص میشوند. برای اطلاع از واجد شرایط بودن خود برای مهاجرت کاری به کانادا از طریق FSWP میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق به نشانی ofoghint.com یا ofoghint را تکمیل کنید. کارشناسان و مشاوران رسمی مهاجرت در موسسه بین المللی افق بعد از بررسی فرم ها نتایج ان را طی ۴۸ ساعت کاری برایتان ایمیل خواهند کرد. همچنین میتوانید برای رزرو مشاوره حضوری و انلاین با وکیل مهاجرتی کانادا در افق از طریق تماس با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ اقدام کنید. منتظر حضور گرمتان در مجموعه مهاجرتی افق هستیم.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ۲۰۲۰ برای ایرانیان چقدر است؟

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق کار و تخصص ۲۰۲۰ مربوط به هزینه پردازش پرونده در اکسپرس اینتری، هزینه های لازم برای اخذ ویزای تحصیل در کانادا، هزینه های حق الوکاله و … میشود. اما به طور کلی هزینه های مهاجرتی نیروی کارگر ماهر خارجی به کانادا با توجه به شرایط هر شخصی متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه های لازم برای مهاجرت کانادا کار در سال ۲۰۲۰ باید شرایط مهاجران ایرانی متقاضی کار در کانادا توسط وکیل زبده مهاجرت کانادا در گروه کاریابی کانادا افق بررسی شود. برای رفاه حال شما عزیزان تمامی هزینه های فوق به صورت اقساط دریافت میگردد. پس فرصت را از دست ندهید و توسط تیم مهاجرتی افق در کوتاه ترین زمان به مهاجرت و اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ دست پیدا کنید. همچنین می توانید لیست مشاغل کانادا کاریابی ۲۰۲۰ را از گروه کاریابی افق کانادا دریافت نمایید.

portrait warehouse manager workers 300x200 - مهاجرت کاری به کانادا از طریق تخصص کار کاریابی مشاغل کارآفرینی

شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص چیست؟

سن مناسب، سابقه کاری، تحصیلات مرتبط با شغل و کار، تحصیلات و تجربه کار همراستا با کار مورد نظر در کانادا، مهارت زبان و … از جمله شرایط لازم برای مهاجرت FSWP کانادا به حساب می اید. لازم به ذکر است که در صورت قبولی در برنامه اکسپرس اینتری و تایید پرونده مهاجرتی توسط دولت فدرال کانادا و مهاجرت به کانادا، این شما هستید که باید به جستجوی شغل مورد نظر خود در کانادا بپردازید. کشور کانادا برای اینده کانادا برنامه ریزی کرده و با توجه به افراد بازنشسته و فارغ التحصیلان خود به جذب کارگر خارجی از طریق برنامه اکسپرس اینتری و برنامه های استانی میپردازد و هیچ تضمینی از طرف دولت کانادا برای اشتغال سریع به کار مرتبط با رشته تحصیلی در کانادا وجود ندارد. درنتیجه این تفکر غلط که شما با داشتن شغل مشخص وارد کانادا میشوید را ازخود دور کنید. به عوان مثال اگر شما مهندس صنایع غذایی باشید و از طریق اکسپرس اینتری برای مهاجرت کاری به کانادا پذیرفته شوید تضمینی برای یافتن کار در تخصص خود که صنایع غذایی است وجود ندارد. درصورتی که میخواهید شغل و کار شما در کانادا تضمین شده باشد پیشنهاد میکنیم از طریق تحصیل، یا تحصیل مهندسی کانادا به کانادا مهاجرت کنید. زیرا افرادی که فارغ التحصیل کانادا باشند شانس بیشتری برای یافتن کار مرتبط با رشته خود در کانادا دارند. برای دریافت اطلاعات دقیق تر با دفتر کاریابی و مهاجرت افق تماس بگیرید. مشاوران و کارشناسان افق پاسخگوی شما هستند.

ایا امکان اخذ سریع اقامت دائم کانادا برای متخصصین مهاجر ایرانی وجود دارد؟

بله، درصورتی که با استفاده از برنامه اسکیل ورکر فدرال کانادا ۲۰۲۰ برای مهاجرت نیروی کار ماهر کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق کار اقدام کنید از همان ابتدا با اقامت دائم وارد خاک کانادا خواهید شد و میتوانید بلافاصله بعد از ورود به کانادا کارت اقامت کانادا یا PR Card دریافت کنید. گروه مهاجرتی کانادا کار افق تمام اقدامات لازم برای مهاجرت و ورود سریع شما به کانادا را انجام خواهد داد. امور مهاجرتی خود را به کارشناسان و وکلای زبده افق بسپارید.