چگونه میتوان از طریق کارافرینی استان نیوبرانزویک به کانادا مهاجرت کرد؟

مدیران و صاحبان کسب و کار فعال می تواند فرصت عالی کارافرینی و سرمایه گذاری یا خرید بیزینس در شهر های کانادا  یا مهاجرت تجاری به کانادا را داشته باشند. این افراد از طریق برنامه های استانی کانادا و مهاجرت با سرمایه گذاری و کارافرینی به کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ می توانند اقامت دائم کانادا را کسب نمایند. متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی استانی در صورت داشتن شرایط مورد تایید هر یک از شهر های کانادا قادر خواهند بود به تشکیل پرونده های کارافرینی بپردازند. چنانچه استان مورد نظر با پرونده های انها موافقت کرده و واجد شرایط برنامه کارافرینی آن استان شوند، امر مهاجرت سریع به کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برای آنها امکان پذیر خواهد شد.

توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که در میان تمام شهر های کانادا تنها استان نیوبرانزویک (New Brunswick Canada) از علاقمندان بسیاری جهت ایجاد پرونده کارآفرینی و کارافرینی در این استان برخوردار است و دلیل آن را میتوان به اخذ اقامت دائم کانادا بصورت مستقیم و بدون شرط سرمایه گذاری کامل اشاره کرد. درصورتی که دارای شرایط مناسب از جمله سابقه مدیریتی، مهارت زبان و … هستید میتوانید پرونده کارافرینی در ایالت نیوبرانزویک کانادا ایجاد کنید. موسسه بین المللی کانادا افق افتخار دارد در تمامی مراحل مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در استان نیوبرانزویک یا مهاجرت استانی به برانزویک همراه شما عزیزان بوده و با داشتن تجارب فراوان در این زمینه به تشکیل پرونده های مهاجرتی موفق و قانونی در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کانادا بپردازد. پیشرفت و موفقیت گروه افق را مدیون اعتماد شما کلاینت های عزیز هستیم.

group working business plan office 300x200 - مهاجرت به کانادا | کارافرینی استان نیوبرانزویک | مهاجرتی آسان با افق

چه تفاوتی میان کارافرینی استان نیوبرانزویک با سایر شهر های کانادا وجود دارد؟

زمانی که شما به کارافرینی در استان نیوبرانزویک کانادا یا مهاجرت تجاری به کانادا میپردازید لازم است برای مهاجرت کارافرینی در استان نیوبرانزویک پس از تایید پرونده اقامتی مبلغ ۱۰۰ هزار دلار کانادا را به عنوان ودیعه به این استان پرداخت کنید. در این صورت قادر خواهید بود با اقامت دائم کانادا وارد خاک این کشور شوید. چنانچه شما بعد از گذشت یکسال موفق به سرمایه گذاری تعیین شده در نیوبرانزویک کانادا نشوید دولت استانی پول ودیعه را به شما بازگردانده نخواهد گرداند. اما این موضوع مبنی بر ابطال اقامت کانادا نمیباشد و شما همچنان میتوانید به زندگی در کانادا بپردازید. برنامه کارافرینی در استان های دیگر کانادا به این صورت نبوده و چنانچه شما نتوانید در زمان مشخص شده به سرمایه گذاری و کارافرینی بپردازید و بیزینس پلن خود را به مرحله اجرا دراورید قادر به اخذ اقامت دائم کانادا نخواهید بود و باید خاک کانادا را ترک کرده و به کشور خود بازگردید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید تمامی مقالات مربوط به کارافرینی در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، برنامه کارافرینی کانادا ۲۰۲۰ و … در سایت گروه بین المللی افق را مطالعه فرمایید.

ایا امکان اخذ اقامت دائم و مهاجرت کانادا از طریق کارافرینی استان نیوبرانزویک وجود دارد؟

بله، درصورتی که پرونده کارافرینی شما مورد تایید افیسر قرار گیرد و شما مجاز به دریافت ویزای کارافرینی نیوبرانزویک کانادا ۲۰۲۰ شوید از همان ابتدا با اقامت دائم کانادا وارد خاک این کشور خواهید شد. برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه کارافرینی استانی نیوبرانزویک شما باید دارای حداقل دارایی ۶۰۰ هزار دلار کانادا و مبلغ ۲۵۰ هزار دلار کانادا سرمایه گذاری نمایید و لازم است مبلغ ۱۰۰ هزار دلار کانادا را در این استان دیپوزیت کرده جهت تضمین سرمایه گذاری و بیزینس در استان تا بتوانید اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید. گروه کاریابی بین الملل افق با داشتن سالها سابقه در امور مهاجرت و اقامت کانادا میتواند برای اخذ اقامت دائم و موقت کانادا ۲۰۲۰ شما را همراهی کند. گروه افق همچون گذشته دوستی دلسوز برای امور مهاجرتی شما به کانادا میباشد.

شرایط لازم برای مهاجرت کارافرینی استانی نیوبرانزویک چیست؟

هر یک از شهر های کانادا شرایط خاصی را برای سرمایه گذاری و کارافرینی یا حتی تجارت در کانادا را درنظر گرفته اند و در صورتی که شما واجد ان شرایط باشید میتوانید به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید. دارا بودن شرایط ذیل برای مهاجرت کارافرینی به کانادا (Entrepreneurial Immigration to Canada) در استان نیوبرانزویک لازم و ضروری است:

  • دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه مدیریتی یا سابقه مالکیت کسب و کار
  • دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
  • دارا بودن سن مناسب حداقل از ۲۵ تا ۵۴ سال
  • دارا بودن مدرک زبان بین المللی و حداقل نمره CLB 5
  • دارا بودن حداقل ۶۰۰ هزار دلار کانادا دارایی در کشور خود (لازم است ۳۰۰ هزار دلار ان به صورت وجه نقد باشد).
  • شما باید حداقل مبلغ ۲۵۰ هزار دلار کانادا را در استان نیوبرانزویک سرمایه گذاری کنید.
  • ارائه مدارک کافی که نشان دهد شما علاقمند به زندگی و کارافرینی در ایالت نیوبرانزویک کانادا هستید.

لازم به ذکر است در صورتی که شرایط شما دارای شرایط بهتری باشد، میتوانید امتیازات بیشتری را برای مهاجرت استانی به شهر برانزویک کانادا در سرمایه گذاری و  کار آفرینی و بیزینس در کانادا کسب کرده و در این صورت شانس موفقیت پرونده شما به میزان چشمگیری افزایش پیدا میکند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط خود میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com را تکمیل فرمایید. کارشناسان اقامت و مهاجرت کانادا و مشاوران زبده افق با بررسی و انالیز دقیق شرایط شما نتیجه را طی ۴۸ ساعت کاری از طریق ایمیل به اطلاعتان خواهند رساند.

business woman working workplace 300x200 - مهاجرت به کانادا | کارافرینی استان نیوبرانزویک | مهاجرتی آسان با افق

مشاغل مورد نیاز استان نیوبرانزویک کانادا ۲۰۲۰ کدام است؟

استان های اتلانتیک کانادا از جمله استان نیو برانزویک از طریق برنامه ویزای کار کانادا یا برنامه های مهاجرت تجاری کانادا و کارافرینی مشاغل مورد نیاز خود را اعلام کرده و متقاضیان مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط خود قادر خواهند بود به کشور کانادا مهاجرت کنند. در این برنامه یکسری از کارفرماهای کانادایی که مورد تایید وزارت مهاجرت به کانادا هستند مشخص شده اند. در صورتی که شما بتوانید از کارفرمایان کانادایی پیشنهاد کاری معتبر (جاب افر) دریافت کنید بدون نیاز به تاییدیه LMIA قادر خواهید بود برای اخذ ویزای کار کانادا درخواست دهید. اما در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا این برنامه متوقف شده و افراد قادر نخواهند بود از این طریق به کانادا مهاجرت کرده و به کار در کانادا یا سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان نیوبرانزویک کانادا بپردازند. برای اطلاع دقیق از لیست مشاغل مورد نیاز ایالت نیوبرانزویک کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان ما بهره مند شوید. بهترین ها را برایتان به ارمغان خواهیم اورد. با ما همراه باشید.

زندگی در استان New Brunswick کانادا چه مزایا و معایبی دارد؟

استان نیوبرانزویک استانی زیبا در سواحل شرقی کانادا بوده که دارای اب و هوای بسیار خوبی میباشد. این استان جزیره مانند است و نزدیک به مرز کانادا قرار گرفته است. نیوبرانزویک استانی کوچک در کشور کانادا به حساب می اید به همین دلیل هزینه های زندگی و اقامت در استان نیوبرانزویک پایین و مقرون به صرفه است اما با توجه به کوچک بودن ان میتوان گفت این استان از مدرنیته بودن کمی دور است. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا میباشد و اشراف زیادی به قوانین دولت کانادا و شهر های کانادا دارد و میتوانید بهترین مشاور و راهنما برای مسیر مهاجرتی به کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ باشد. برای رزرو وقت مشاوره تخصصی حضوری و یا انلاین میتوانید با دفتر کانادا مهاجرت افق تماس بگیرید. مهاجرتی امن و بی دغدغه به کانادا سعی ما در گروه افق است.