مهاجرت کارآفرینی کانادا در استان انتاریو

برای موضوعات اطلاعات جزییات مهاجرت به کانادا استان انتاریو Ontario و شهر تورنتو اتاوا استان کانادا برنامه مهاجرت استانی انتاریو OINP یا تحصیل در استان انتاریو مهاجرت فوری به کانادا و مهاجرت سریع به کانادا و مهاجرت فوری ایالت انتاریو هزینه های تحصیلی و زندگی در تورنتو یا مرکز استان انتارiیوکانادا تورنتو یا واترلو یا کینگستون یا همیلتون یا اتاوا یا کیچنر یا لندن یا وینزور  استان انتاریو  برای مهاجرت به کانادا با وکیل خوب فوری سریع تضمینی و اقامت کانادا یا مهاجرت کارآفرینی کانادا یا مهاجرت کارافرینی یا آشنایی با کانادا با گروه افق تماس حاصل فرمایید.

استان انتاریو کانادا به لحاظ جمعیت و فعالیت اقتصادی (برای انتخاب مهاجرت کارآفرینی کانادا از میان کلیه روش های مهاجرتی)، در بین شهر های کانادا جایگاه اول را دارد. مرکز آن شهر تورنتو بوده و پایتخت کانادا یعنی شهر اتاوا در آن قرار دارد. انتاریو پیش رو ترین استان کانادا در زمینه تولید است و ۵۲ درصد کل تولید ارسالی از این استان است. از لحاظ جغرافیایی استان انتاریو در شرق کانادا و در بین استان کبک و منیتوبا قرار دارد. آب و هوای استان انتاریو در اکثر نقاط این استان مرطوب می باشد ولی در بخش های شمالی آب و هوای سرد و خشک بر کل منطقه حاکم است و زمستان های سرد تر و طولانی تری دارد.

به دلیل اینکه که انتاریو قطب اقتصادی کانادا محسوب می شود، آمار بیکاری در این استان کمتر از استان های دیگر و مقدار میانگین می باشد. از این رو ایجاد کسب و کار جدید در استان انتاریو برای افرادی که سابقه ی راه اندازی کسب و کار و مدیریتی دارند، روش مناسبی برای مهاجرت به کانادا است. اقدام به مهاجرت به کانادا با روش کارآفرینی در استان انتاریو در نهایت به اخذ ویزا و اقامت دائم کانادا می شود. این امر اصلی ترین و مهم ترین مزیت روش کارآفرینی در انتاریو برای مهاجرت به کانادا است. حداقل سرمایه لازم برای این ۲۰۰ هزار دلار کانادا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارآفرینی در استان انتاریو با وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه بین المللی افق تماس حاصل فرمایید.

toronto city skyline night ontario canada 2 - مهاجرت کارآفرینی کانادا در استان انتاریو

برای مهاجرت به كانادا از طریق كارافرینی استان انتاریو، شما باید یك فرایند دو مرحله ای را طی كنید.

مرحله اول شامل اقدامات زیر می باشد:

 • ابراز علاقه مندی  EOI  خود را از طریق ایمیل ثبت کنید.

 • شما باید در مصاحبه حضوری كه در دفتر OINP در تورنتو برگزار می شود، شرکت كنید.

 • اگر برنامه مرحله ۱ شما موفقیت آمیز باشد، باید توافق نامه عملکرد را امضا کنید.

مرحله دوم نیز به شرح زیر می باشد:

 • نامه پشتیبانی موقت کار صادر می گردد تا بتوانید برای اجازه کار موقت به IRCC كانادا مراجعه کنید.

 • شما ۲۰ ماه فرصت دارید تا کسب و کار خود را تأسیس کنید و گزارش نهایی را ارائه دهید.

 • ارائه اسناد و مدارك لازم جهت واجد شرایط بودن نامزدی اقامت دائم كانادا

افرادی که خارج از کانادا ساکن بوده و برای مهاجرت به کانادا دنبال ایده ی نو در کسب و کار هستند، باید در سیستم امتیازدهی اداره مهاجرت استان انتاریو حداقل امتیاز ۱۳۲ را کسب کنند تا بتوانند ویزای کاری دریافت کرده و کسب و کار خود را در این استان راه اندازی کنند. در ۲۲ اوریل سال ۲۰۲۰ استان انتاریو در برنامه كارافرینی خود برای ۲۶ متقاضی مهاجرت به كانادا که از ۲۰۰ امتیاز، ۱۳۲ امتیاز را بدست آورده بودند، دعوتنامه ارسال كرد.

toronto city skyline ontario canada 1 - مهاجرت کارآفرینی کانادا در استان انتاریو

برخی شرایط لازم برای كارافرینی در استان انتاریو (Ontario) كانادا به شرح زیر است:

 • داشتن حداقل ۲ سال تجربه کاری در ۵ سال گذشته بعنوان مالک و یا مدیریت ارشد با حدود یك سوم سهام

 • داشتن دارایی خالص به مبلغ ۸۰۰ هزار دلار برای کسب و کار در محدوده تورنتو و ۴۰۰ هزار دلار برای کسب و کار خارج از محدوده تورنتو

 • حداقل سرمایه لازم ۶۰۰ هزار دلار كانادا برای کسب و کار در محدوده تورنتو و ۲۰۰ هزار دلار برای کسب و کار خارج از محدوده تورنتو

 • داشتن حضور فعال در كسب و كار و كارافرینی (برای مهاجرت کارآفرینی کانادا)

 • ایجاد اشتغال زایی تمام وقت برای شهروندان كانادایی

شركت مهاجرتی افق با كادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید برای  كسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به كانادا با روش كارآفرینی استانی با مشاوران افق در تماس باشید (یک گزینه مناسب برای مهاجرت کارآفرینی کانادا است). همچنین وكیل مهاجرت به كانادا با بررسی دقیق شرایط شما بهترین راه مهاجرت سریع و كم هزینه كانادا را پیش روی شما قرار می دهد. قوانین ۲۰۲۰ مهاجرت به کانادا با وکیل خوب و ارزان و مشاوره رایگان و آموزش گام به گام به همراه خدمات جامع ویزا و روادید کانادا بخشی از خدمات گروه افق می باشد.

buildings toronto city canada - مهاجرت کارآفرینی کانادا در استان انتاریو

 

شرایط برنامه سرمایه گذاری و كارافرینی در استان انتاریو یا Ontario كانادا در سال ۲۰۲۰ كدام است؟ مهاجرت به كانادا از طریق كارافرینی در انتاریو مختص به چه افراد و گروه هایی میباشد؟ هزینه های لازم برای سرمایه گذاری و كارافرینی در انتاریو ۲۰۲۰ و همچنین اخذ ویزای كانادا چقد است؟ مهاجرت استانی به انتاریو یا OINP با كارافرینی در انتاریو كانادا چه تفاوتی دارد؟ مهاجرت کارآفرینی کانادا چیست؟

مهاجرت سریع كانادا، اخذ انواع ویزای فوری و سریع كانادا، پیكاپ پاسپورت كانادایی، اخذ شهروندی و پاسپورت كانادا مهاجرت، روادید ویزای تحصیلی كانادا، پیكاپ ویزا كاری كانادا، اطلاعات و قوانین جدید مربوط به پیكاپ و اخذ انواع روادید ویزا و ویزای كانادا در سال ۲۰۲۰، شرایط مهاجرت استانی یا PNP به كانادا، هزینه سرمایه و مدارك لازم برای كارافرینی در استان انتاریو كانادا ۲۰۲۰، اخذ اقامت و تابعیت كانادا، اقامت دایم (دائم) كانادا تضمینی، مهاجرت تحصیلی به كانادا، اخذ اقامت دائم و موقت كانادا از طریق تحصیل، مهاجرت به كانادا از طریق كار ۲۰۲۰، بهترین و ارزان ترین و دلسوز ترین وكیل مهاجرت به كانادا، مهاجرت کارآفرینی کانادا یا وكلا و مشاورین ارزان مهاجرت به كانادا همه و همه در گروه مهاجرتی افق.

تمام نیاز ها و دغدغه های شما را میدانیم و نهایت تلاشمان را برای برطرف كردن ان ها خواهیم كرد. وكلا و مشاوران خبره در شركت مهاجرتی افق صفر تا صد روند مهاجرتی شما اعم از تشكیل پرونده مهاجرتی، ارائه بهترین برنامه بیزینس پلن مطابق با سوابق كاری شما، اخذ اقامت دائم و موقت فوری كانادا، اخذ پذیرش، پیكاپ ویزای كانادا یا اعلام جزئیات جدیدترین ۲۰۲۰ دراو HCP مربوط به استان انتاریو و مهاجرت کارآفرینی کانادا یا انواع روادید كانادا را برای شما به بهترین شكل ممكن و در كوتاه ترین زمان و با كمترین هزینه و به طور كاملا قانونی انجام میدهند.

برای صرفه جویی در وقت و هزینه ی خود به گروه بین الملل افق مراجعه كنید. تضمین روند پرونده مهاجرتی كلاینت های عزیز افتخاری دیرینه برای ماست. فرصت را از دست ندهید و هم اكنون برای ساخت اینده ای بهتر دست به كار شوید. تا رسیدن به افق آرزوها همراهتان هستیم.