مهاجرت پرستاران ایرانی کانادا اقامت ویزای آسان خدمات افق

پرستاران ایرانی چگونه میتوانند به کانادا مهاجرت کنند؟

ایرانیانی که مدرک پرستاری خود یا Nurses Immigrating To Canada را از دانشگاه های ایران اخذ کرده اند برای مهاجرت پرستاران ایرانی به کانادا ۲۰۲۰ میتوانند از طریق سیستم اکسپرس اینتری یا ورود سریع کانادا (Express Entry)، برنامه اسکیل ورکر فدرال کانادا (اسکیلد ورکر یا Skilled Worker) و یا اریما کبک (Arima Quebec) اقدام کنند. سپس در صورت کسب امتیازات لازم واجد شرایط مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ میشوند. متقاضیان مهاجرت پرستاران ایرانی به کانادا برای ثبت نام در برنامه های فوق برای مهاجرت پرستاران به کانادا ۲۰۲۰ باید مدرک پرستاری خود را معادل سازی کنند. لازم به ذکر است مهاجرت پرستاران ایرانی به کانادا باید پس از ورود به خاک این کشور خود را برای شرکت در ازمون RN پرستاری اماده کنند. همچنین انها باید در دوره های پرستاری که توسط دولت فدرال کانادا برگزار میشود شرکت کنند و مهارت های لازم که مورد تایید ایالت کانادا باشد را کسب کنند.

توصیه میکنیم پرستارانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند در ابتدا تمامی اطلاعات لازم در رابطه با معادل سازی مدرک پرستاری در کانادا یا شرح وظایف پرستاران در کانادا یا بهترین شهر کانادا برای پرستاران یا حقوق پرستاری در کانادا یا تحصیل پرستاری در کانادا ۲۰۲۰ یا پرستاری در کانادا افق یا راحت ترین کشور یا مهاجرت پرستاری ایرانی به کانادا ۲۰۲۰ یا هزینه زندگی پرستاری در کانادا یا هزینه زندگی مهاجرت پرستاران ایرانی در کانادا یا مهاجرت کانادا پرستاری ۲۰۲۰ یا شرایط مهاجرت پرستاران ایرانی به کانادا یا درامد پرستاران ایرانی در کانادا یا شرایط کاری پرستاری در کانادا یا قوانین مربوط به مهاجرت پرستاری به کانادا یا اخذ اقامت پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا سریع یا اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پرستاری و …  را کسب کنند و سپس برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری ۲۰۲۰ اقدام نمایند.

گروه بین الملل افق اماده همکاری با شما پرستاران عزیز میباشد تا مهاجرت سریع و فوری شما به کانادا را تضمین کند. وکلا و مشاوران رسمی افق دارای پرونده های مهاجرتی موفق فراوانی هستند که این نشان دهنده تجربه ی بالای انها میباشد. مهاجرت تضمینی کانادا خود را به افق بسپارید.

smiling doctors with stethoscope 300x187 - مهاجرت پرستاران ایرانی کانادا اقامت ویزای آسان خدمات افق

هزینه تحصیل در رشته پرستاری در کانادا ۲۰۲۰ چقدر است؟

هزینه تحصیل در رشته پرستاری در کانادا همانند دیگر رشته های تحصیلی کانادا در دانشگاه ها و شهرهای مختلف کانادا متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه های لازم برای تحصیل پرستاری در کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت تحصیلی به کانادا لازم است ابتدا شهر و دانشگاه مورد نظر خود در کانادا را انتخاب کنید. شما میتوانید با دریافت مشاوره حضوری و انلاین با وکیل مهاجرتی کانادا در گروه مهاجرتی افق  برای مهاجرت پرستاران ایرانی کانادا در ابتدا به بررسی شرایط خود بپردازید سپس با انتخاب بهترین شهرها و دانشگاه های کانادا برای تحصیل پرستاری از هزینه ها و شهریه های لازم برای تحصیل پرستاری در کانادا ۲۰۲۰ یا تحصیل پزشکی دندانپزشکی مهاجرت کانادا برای ایرانیان مطلع شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. همه چیز با یک رویا شروع میشود رویای مهاجرت خود به کانادا را به افق بسپارید.

شرایط کار در کانادا برای پرستاران بین المللی و مهاجرت پرستاران ایرانی کانادا چگونه است؟

پرستاران بین المللی بلافاصله بعد از مهاجرت به کانادا مجوز کار در کانادا را نخواهند داشت. در صورتی که این افراد، متقاضی کار در بیمارستان های کانادا به عنوان پرستار باشند ابتدا باید در دوره های پرستاری که برای مهاجرت پرستاران ایرانی کانادا برگزار میشوند شرکت کرده و توانایی ها و مهارت های لازم را کسب کنند. همچنین باید در ازمون RN کانادا شرکت کرده و مدرک RN پرستاری کانادا را دریافت کنند. پس از ان مجاز به کار پرستاری در کانادا خواهند شد. سیستم مراقبتهای بهداشتی کانادا از استخدام پرستارانی که فاقد مدرک RN باشند جلوگیری به عمل می اورد. برای اطلاع از شرایط خود برای مهاجرت پرستان ایرانی کار در کانادا  یا مهاجرت پرستاری به کانادا ۲۰۲۰ میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق www.ofoghint.com را تکمیل نمایید. شرایط شما توسط زبده ترین کارشناسان و مشاوران مهاجرتی افق بررسی خواهد شد. افق همراهی همیشگی تا مهاجرت کانادا و اخذ اقامت کانادا ۲۰۲۰ میباشد.

بازار کار پرستاری و درامد پرستاران در کانادا چگونه است؟

پرستاری از جمله رشته هایی است که در کانادا بازار کار خوبی داشته و میزان حقوق و درامد پرستاران نیز بالا میباشد. اما به طور کلی میتوان گفت میانگین حقوق پرستاران در کانادا ۷۴۰۰۰ دلار کانادا در سال است. لازم به ذکر است میزان درامد و حقوق پرستاران کانادا باتوجه به تجربه و سابقه کار انها افزایش پیدا میکند. پرستارانی که قصد مهاجرت پرستاری به کانادا  یا مهاجرت پرستاران ایرانی به کانادا و کار در کانادا ۲۰۲۰ را دارند باتوجه به بازار کار و درامد خوب رشته پرستاری در کانادا بهتر است هم اکنون برای مهاجرت کانادا اقدام کنند. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در گروه کاریابی بین الملل افق میتواند بهرین راهنما و مشاور برای عزیزانی باشد که قصد مهاجرت سریع و کم هزینه به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا فوری را دارند. فرصت را از دست ندهید و از طریق موسسه معتبر مهاجرتی افق برای مهاجرتی بی دغدغه و ایمن به کانادا همراه با وکیل مهاجرت به کانادا اقدام کنید.

long shot nurse helping old man getting up 300x200 - مهاجرت پرستاران ایرانی کانادا اقامت ویزای آسان خدمات افق

انواع پرستار در کانادا به چند دسته تقسیم میشود؟

پرستاران بین المللی که قصد مهاجرت پرستاری به کانادا و کار در کانادا پرستاری ۲۰۲۰ یا مهاجرت پرستاران ایرانی کانادا را دارند با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه کاری خود در گروه های پرستاری زیر دسته بنده شده و بر اساس ان میتوانند در کانادا مشغول به کار شوند. لازم است بدانید در کشور کانادا برخلاف ایران پرستاری انواع مختلفی دارد. برای اطلاع از انواع پرستار در کانادا ۲۰۲۰ با ما همراه باشید.

  • پرستار ثبت شده (RN) کانادا: پرستارانی هستند که دارای مدرک لیسانس ۴ ساله در کانادا باشند.
  • پرستار ثبت شده عملی (RPN): پرستارانی هستند که دوره های ۲ تا ۳ ساله پرستاری کانادا را در ایالت های انتاریو، کبک کانادا گذرانده باشند.
  • پرستار ثبت شده عملی (LPN): پرستارانی هستند که دوره های ۲ تا ۳ ساله پرستاری کانادا را در سایر ایالت ها و شهر های کانادا گذرانده باشند.
  • پرستار متخصص: پرستاران ثبت شده ای هستند که مجوز برخی امور تخصصی نظیر تجویز دارو و… را دارند.
  • پرستار ثبت شده روان پزشکی
  • پرستار سلامت روانی
  • پرستار خانگی (پرستار نگهداری از فرزندان و سالمندان در خانه)

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ازمون CRNE پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران ایرانی کانادا با وکلا و مشاوران برجسته در امور مهاجرتی گروه افق در ارتباط باشید. همچنین میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی افق بهره مند شوید و پاسخ سوالات خود را در رابطه با مهاجرت پرستاران ایرانی به کانادا در سال ۲۰۲۰ دریافت کنید.

چگونه میتوان به اخذ اقامت دائم کانادا از طریق مهاجرت پرستاران ایرانی کانادا به رسید؟

برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پرستاری ۲۰۲۰ یا مهاجرت پرستاران ایرانی کانادا ۲۰۲۰ روش های مختلفی وجود دارد. پرستاران ایرانی نیز میتوانند با توجه به شرایط خود بهترین و سریع ترین راه برای رسیدن به اقامت دائم کانادا را انتخاب کنند. در روش اول افراد قادر خواهند بود از طریق تحصیل در رشته پرستاری به کانادا مهاجرت کنند و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا و داشتن یک سال سابقه کار در کانادا از طریق برنامه Canadian Experience Class برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. در روش دوم پرستارانی که توانسته اند از طریق برنامه های اکسپرس اینتری و اریما کبک به کانادا مهاجرت کنند در صورت داشتن شرایط لازم میتوانند با اقامت دائم کانادا وارد خاک کانادا شوند. روش دیگری نیز برای اخذ اقامت دائم پرستاری کانادا وجود دارد که مربوط به پرستاران خانگی میباشد.

در این روش افراد میتوانند با داشتن مدرک تحصیلی پرستاری و سابقه کاری مرتبط از طریق دریافت جاب افر کانادا و اخذ ویزای کار کانادا به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم این کشور را نیز اخذ نمایند. لازم به ذکر است برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق روش های فوق داشتن مدرک زبان بین المللی، سن مناسب، سابقه کار، مدرک تحصیلی و … از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اخذ اقامت کانادا در کوتاه ترین زمان ممکن و مقرون به صرفه ترین هزینه گروه کاریابی مهاجرتی کانادا افق بهترین پیشنهاد برای کلاینت های عزیز میباشد. با ما همراه باشید.