اخذ پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ تضمینی و فوری افق مهاجرت

مشاوره در زمینه های پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ گرفتن و اخذ پاسپورت کانادا و ارزش اعتبار پاسپورت کانادا مهاجرت اخذ تابعیت کانادا شرایط اخذ تابعیت زمینه مهاجرت با پاسپورت کانادا به کدام کشورها سفر می کنید چگونه و با چه روشی سریع فوری آسان اسان و ارزان پاسپورت کانادا بگیریم؟  از طریق تحصیل در کانادا می توان پاسپورت گرفت و یا مهاجرت گرفت و یا تابعیت اخذ کرد و حتی پناهندگی گرفت پاسپورت کانادا در بین قدرتمندترین قویترین پاسپورت های جهان و دنیا ویزا و روادید کانادا اعتبار فوق العاده بالای پاسپورت کانادا اخذ شهروندی کانادا و یا پاسپورت کانادایی و یا  ارزشمندترین حقوق شهروندی دنیا و یا گذرنامه کانادایی و یا انواع پاسپورت کانادا و جزییات و قوانین ۲۰۲۰ و مزایای پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ canada و کشورهایی که با ویزا و روادید و پاسپورت کانادا می توان رفت و شرایط دریافت اقامت دائم و موقت کانادا و برنامه های استانی با یک وکیل خوب و زبده به روشی سریع و آسان در گروه افق امکان پذیر است.

 کانادا دومین کشور پهناور دنیا متشکل از ۱۰ استان می باشد. این کشور یکی از کشورهای توسعه یافته است که به لحاظ اقتصادی و کیفیت زندگی دارای سطح بالایی می باشد. با توجه به مساحت بسیار، جمعیت اندک و رونق کسب و کار، کانادا یکی از کشور های مهاجر پذیر در دنیا شناخته شده است که سالانه افراد بسیاری برای مهاجرت به آن اقدام می کنند. لذا برای اخذ پاسپورت کانادا ابتدا باید ویزای اقامت کانادا را دریافت کنید. برای مهاجرت به كانادا و اخذ اقامت كانادا در ۲۰۲۰ روش های مهاجرتی مختلفی وجود دارد. برای اخذ پاسپورت كانادا ۲۰۲۰ با وكیل مهاجرت به كانادا در مجموعه افق درتماس باشید.

با پاسپورت كانادا به كدام كشورها می توان سفر كرد؟ این سوالی است كه برای افراد متقاضی مهاجرت به كانادا و اخذ پاسپورت كشور كانادا ۲۰۲۰ پیش می آید. درپاسخ باید بگوییم با داشتن پاسپورت این كشور شما می توانید به ۱۶۸ كشور بدون نیاز به دریافت انواع ویزا سفر كنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و اخذ سریع و فوری و بدون دغدغه با کمترین هزینه پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ با مشاوران مجرب و باتجربه مجموعه بین المللی افق تماس حاصل فرمایید.

همانطور که میدانید داشتن پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ به معنای تابعیت و شهروندی این کشور است و باعث می شود که از بسیاری از حقوق شهروندان کانادایی بهره مند شوید. اما قبل از اینکه پاسپورت کانادا یا Canadian Passport را داشته باشید لازم است اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. برای اخذ اقامت کانادا می توانید از ۶ روش کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد و پناهندگی اقدام کنید. والدینی كه فرزندان خود را در خاك كانادا به دنیا می آورند كودكان شان پاسپورت كانادا را دریافت می كنند. برای كودكان متولد شده در كانادا تبعیت والدین تاثیری در اخذ پاسپورت كانادایی ندارد.

macro view canadian visa thailand passport - اخذ پاسپورت کانادا 2020 تضمینی و فوری افق مهاجرت

بسیاری از افراد قصد مهاجرت و اقامت به كانادا را از طریق سرمایه گذاری دارند. گرفتن پاسپورت كانادا ۲۰۲۰ از طریق سرمایه گذاری چگونه خواهد بود؟ سرمایه گذاری در کانادا برای آن دسته از مهاجرانی که از تمکن مالی مناسبی برخوردارند، گزینه مناسبی برای اخذ پاسپورت کانادا و تابعیت این کشور است. هر استانی برنامه سرمایه گذاری اختصاصی خود را دارد. با توجه به شرایط فرد متقاضی مهاجرت به کانادا و استان مورد نظر ابتدا اقامت یک یا دو ساله کانادا دریافت می شود. سپس می توان برای اخذ اقامت دائم کانادا و پاسپورت آن اقدام کرد.

یکی از پارامترهای ارزیابی اعتبار پاسپورت تعداد کشورهایی است که بدون نیاز به ویزا و یا روادید، با داشتن آن می توان به آن ها سفر کرد. پاسپورت کشور کانادا در رنکینگ پاسپورت کشورها، رتبه ی پنجم را دارد که می توان به ارزش و رنك بالای پاسپورت كانادایی پی برد. با داشتن پاسپورت کانادا می توانید به ۱۶۸ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید.

با تماس با یكی از دفاتر مجموعه افق از مشاوره رایگان تلفنی درخصوص ویزا،روادید، اخد پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ مطابق آخرین قوانین و تغییرات و اکسپرس اینتری به همراه مهاجرت به کانادا و پاسپورت كانادا بهره مند شوید. 

برای تبدیل شدن به شهروند كانادایی (دریافت پاسپورت كانادا) باید واجد شرایط زیر باشید:

  • اقامت دائم (كارت اقامت دائم PR).

  • شما باید ۳ سال از ۵ سال گذشته را در كشور کانادا زندگی کرده باشید (۱۰۹۵روز).

  • مالیات های پرداختی ثبت شده باشد. (برای پاسپورت کانادا ۲۰۲۰)

  • باید اثبات شود كه شما تاریخ و قوانین كشور كانادا را می شناسید.

  • مهارت های لازم برای زبان (انگلیسی یا فرانسه) داشته باشید.

 

برای مهاجرت به کانادا و دریافت پاسپورت این کشور در سال ۲۰۲۰ لازم است با وكیل رسمی انجمن ICCRC كانادا مشورت كنید. وكیل مهاجرت به کانادا در مجموعه افق شرایط شما را بررسی كرده و برای اخذ پاسپورت كانادایی شما اقدام می كند. هزینه اخذ پاسپورت کانادا در سال ۲۰۲۰ چقدر است؟ از چه طریقی با دریافت پاسپورت کانادا می توانیم شهروندی کانادا را بدست آوریم؟ راه های متداول اخذ پاسپورت کانادا چیست؟ پاسخ تمام این سوالات خود را از کارشناسان و وکلای موسسه مهاجرتی افق بخواهید. کارشناسان و مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند فرصت را برای مهاجرت کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا خصوصا اخذ پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ از دست ندهید و از مشاوره رایگان تلفنی بهرمند شوید.

تمامی راههای مهاجرت، شهروندی، شرایط اخذ پاسپورت کانادا یا شرایط تابعیت و اعطا یا اخذ شهروندی کانادا از طرق ازدواج، تولد، استارتاپ، کار،‌ سرمایه گذاری و یا امتیازات پاسپورت کانادا مهاجرت یا اقامت یا تحصیل و فرم های ارزیابی رایگان شرایط شهروندی با وکلای زبده شرکت افق و حتی پیکاپ پاسپورت ویا پیکاپ ویزا و پیکاپ روادید فوری آسان و یا پاسپورت کانادا تضمینی با تولد فرزند و همچنین خدمات مهاجرتی مشاوره مهاجرت و ویزا و اطلاعات و موارد و مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ایرانی و بهترین و سریع ترین روش اخذ اقامت کانادا و اقامت دائم کانادا و همچنین ویزای کانادا تضمینی و کمترین و بهترین شرایط و قیمت و  هزینه های پیکاپ کانادا به یا هزینه باربری و یا هزینه پرداختی به سفارت و یا دانستنی های پاسپورت کانادا و یا اخذ اقامت کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج ۲۰۲۰ و پیکاپ ویزای ویزا و روادید کانادا و یا پیکاپ پاسپورت و یا گذرنامه و یا وقت سفارت و وقت تضمینی کانادا و تمدید پاسپورت کانادایی و یا رفتن پاسپورت کانادا از طریق سرمایه گذاری و یا مزایای پاسپورت کانادا و یا عکس پاسپورت کانادا و یا سفر به آمریکا با پاسپورت کانادا و دیگر سوالات را از مشاوره های حضوری و انلاین گروه افق بخواهید.