مهاجرت ورزشکاران | اقامت فوری | ویزا و پاسپورت کانادا | روادید خدمات افق

ورزشکاران چگونه میتوانند به کانادا مهاجرت کنند؟ (Canadian Visa for Athletes)

ورزشکارانی که قصد مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا را داشته باشند میتوانند از طریق برنامه خود اشتغالی کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت ورزشکاران کانادا (برنامه خویش فرما یا Self-employed) اقدام کنند. دولت فدرال کانادا شرایطی را فراهم کرده است تا افراد خود اشتغال بتوانند به راه اندازی کسب و کار خود در کانادا بپردازند و اینده درخشانی را برای خود رقم بزنند. البته لازم به ذکر است در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق برنامه خوداشتغالی فدرال کانادا ۲۰۲۰ را دارید باید تمامی شرایط مورد تایید دولت کانادا را داشته باشید تا به عنوان فرد خود اشتغال شناخته شوید. در ادامه به بررسی دقیق شرایط افراد خود اشتغال برای دریافت ویزای خود اشتغالی کانادا خواهیم پرداخت.

با ما همراه باشید. اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به کانادا از طریق ورزش یا مهاجرت ورزشی به کانادا ۲۰۲۰ یا ویزای ورزشی کانادا یا درامد مربی ورزش در کانادا یا درامد مربی بدنسازی در کانادا یا مهاجرت به کانادا با مدرک مربیگری ورزشی یا شغل ورزشی. در کانادا یا کانادا مهاجرت ورزشکاران یا اقامت ورزشکاران در کانادا ۲۰۲۰ یا شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ورزش. برای ایرانیان یا هزینه های زندگی ورزشکاران در کانادا یا مهاجرت سریع کانادا یا بهترین کشور برای مهاجرت ورزشکاران یا مهاجرت مربی شنا به کانادا یا ورزش محبوب کانادا.

محبوب ترین ورزش ها در کانادا ۲۰۲۰ یا اخرین قوانین اپدیت شده اخذ ویزای ورزشکاران کانادا یا مهاجرت ورزشکاران به کانادا یا شرایط اخذ اقامت کانادا برای ورزشکاران ایرانی یا مهاجرت ورزشکاران از طریق خوداشتغالی کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی فدرال کانادا ۲۰۲۰ و… را از گروه کاریابی بین الملل افق دریافت کنید.

وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق دارای سوابق درخشانی در پرونده های خوداشتغالی کانادا بوده و تجارب زیادی را نیز در این زمینه اخذ کرده است. درنتیجه میتواند مهاجرت ورزشکاران به کانادا ۲۰۲۰ را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان تضمین کند. با گروه مهاجرتی افق دستیابی به بلندای افق ارزوهایتان را تسهیل کنید.

professional runners running race track 300x200 - مهاجرت ورزشکاران | اقامت فوری | ویزا و پاسپورت کانادا | روادید خدمات افق

شرایط اخذ ویزای کانادا برای ورزشکاران در سال ۲۰۲۰ چیست؟

ورزشکاران بین المللی که از طریق برنامه خود اشتغالی یا Self Employed Canada تصمیم دارند به کانادا مهاجرت کرده و به زندگی و اقامت در کانادا ۲۰۲۰ بپردازند برای موفقیت در پرونده خوداشتغالی و اخذ ویزای کانادا ورزشکاران، باید واجد شرایط زیر باشند:

  • حرفه ای بودن در رشته ی ورزشی مورد نظر.
  • دارا بودن حداقل دو سال فعالیت حرفه ای در ورزش طی پنج سال گذشته.
  • ورزشکاران باید بتوانند اثبات کنند از حرفه و کار ورزشی خود درامد کسب کرده اند و میتوانند هزینه لازم برای زندگی و امرار معاش خود را بپردازند.
  • ورزشکارانی که قصد مهاجرت ورزشی به کانادا را دارند باید در کشور خود به صورت کارفرما مشغول به کار بوده باشند.
  • ارائه مدارک مالی و مالیاتی که ثابت کند ورزشکاران مهاجر به کانادا، از شغل ورزشی خود در امد داشته اند.
  • ورزشکاران متقاضی مهاجرت به کانادا باید در رشته ورزشی خود جز برترین ها و افراد شاخص ان رشته باشند. همچنین بهتر است در سطح بین المللی نیز جوایزی را کسب کرده باشند.

در صورتی که ورزشکار هستید و شرایط فوق را دارا میباشید میتوانید از طریق تشکیل پرونده برای مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی اقدام کرده و ویزای کانادا ۲۰۲۰ را اخذ نمایید. گروه بین الملل افق دارای چندین دهه سابقه درخشان در امور مهاجرتی بوده و بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهد اورد. با اطمینان خاطر برای تشکیل پرونده مهاجرتی خود به ما مراجعه کنید و نگرانی ها و دغدغه های مهاجرتی خود را به صفر برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید سایر مقالات مرتبط با مهاجرت خوداشتغالان به کانادا از طریق خوداشتغالی و روش های مهاجرتی کانادا را در سایت افق (ofoghint.com or ofoghint) مطالعه فرمایید.

ایا امکان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ورزش برای ورزشکاران ایرانی وجود دارد؟

ورزشکاران ایرانی که به صورت حرفه ای در کشور ایران مشغول به کار هستند زمانی که تصمیم به مهاجرت کانادا از طریق برنامه خوداشتغالی ورزشکاران کانادا میگیرند در صورت موفقیت انها در پرونده خوداشتغالی از همان ابتدا با اقامت دائم کانادا به خاک کانادا وارد میشوند. به طور کلی پرونده خوداشتغالی کانادا جز پرونده های مهاجرت و اقامت دائم کانادا به حساب می اید. توصیه میکنیم برای تشکیل پرونده های مهاجرتی موفق قبل از اقدام به هرکاری ابتدا به موسسه مهاجرتی معتبر افق مراجعه کنید.

سپس به رزرو وقت مشاوره حضوری و یا انلاین بپردازید تا طی جلسات مشاوره شرایط شما توسط مشاور و وکیل ICCRC مهاجرت به کانادا مورد بررسی قرار میگیرد. پس از ان در صورت واجد شرایط بودن میتوانید دیگر اقدامات لازم مهاجرتی کانادا از قبیل ترجمه مدارک، رزرو وقت از مراکز وک VAC سفارت کانادا برای انجام پروسه انگشت نگاری و … با کمک گروه مهاجرت کانادا افق انجام دهید. در تمام مراحل مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ همراهتان خواهیم بود.

ready workout gym 300x200 - مهاجرت ورزشکاران | اقامت فوری | ویزا و پاسپورت کانادا | روادید خدمات افق

هزینه های لازم برای زندگی ورزشکاران در کانادا از طریق برنامه خود اشتغالی کانادا چقدر است؟

هزینه های لازم برای زندگی در کانادا بر اساس عامل مختلفی از جمله شهر های کانادا، محل سکونت، نوع اپارتمان، محله و… تعیین میشود. درنتیجه هزینه زندگی و اقامت در کانادا برای افراد مختلف متفاوت است. خود اشتغالان ورزشکاری که قصد مهاجرت به کانادا از طریق برنامه خود اشتغالی کانادا را دارند برای اطلاع از هزینه های مورد نیاز برای زندگی و اقامت کانادا میتوانند با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایند.

لازم به ذکر است دارا بودن تمکن مالی برای مهاجرت ورزشکاران به کانادا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. گروه اقامت کانادا افق تا مهاجرت سریع کانادا، اخذ اقامت دائم و موقت کانادا، پیکاپ پاسپورت کانادایی و شهروندی کانادا ۲۰۲۰ همراه شما خواهد بود.

درامد ورزشکاران در کانادا چقدر است؟

با توجه به اینکه ورزشکاران مهاجر به کانادا باید به راه اندازی فعالیت های ورزشی خود در کانادا بپردازند در نتیجه هر رشته ی ورزشی درامد خاص خود را دارد و شغل ورزشکاران در کانادا تعیین کننده حقوق و درامد انها برای کار در کانادا میباشد. به عنوان مثال درامد ورزشکاری که به کار مربیگری در کانادا بپردازد در مقایسه با درامد فردی که باشگاه ورزشی را در کانادا افتتاح کند متفاوت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران افق تماس حاصل فرمایید. همچنین قادر خواهید بود فرم ارزیابی رایگان در سایت افق را تمکیل کنید.

اخرین اخبار و اطلاعات دولت فدرال کانادا در رابطه با  مهاجرت مهاجران ایرانی به کانادا را از صفحه رسمی اینستاگرام info.cec.com یا تلگرام ofoghint@ موسسه بین الملل افق بخوانید.

بازار کار رشته های ورزشی در کانادا ۲۰۲۰ چگونه است؟

بازار کار هر یک از رشته های ورزشی کانادا (Canadian Sports) با توجه به محبوبیتی که در میان افراد دارد مشخص میشود. در صورتی که رشته مورد نظر شما جز رشته های محبوب کانادا باشد از بازار کارخوبی در کشور کانادا برخوردار است. برای دریافت لیست رشته های ورزشی محبوب در کانادا که بازار کار خوبی در کشور کانادا دارند با وکیل و مشاور رسمی مهاجرت به کانادا در گروه کانادا اقامت افق تماس حاصل فرمایید. موفقیت خود در مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ را با گروه افق بیشتر کنید. بهترین ها را برایتان به ارمغان خواهیم اورد زیرا شما لایق بهترین ها هستید.