مناطق دیدنی و جذاب جزیره پرنس ادوارد

در این مقاله تلاش شده است شما را با مناطق دیدنی و جذاب جزیره پرنس ادوارد آشنا کنیم تا شما بتوانید به راحتی با برنامه ریزی دقیق از این استان دیدن نمایید و از دیدن مناطق جذاب این استان لذت ببرید. با داشتن اطلاعات کافی دیدن هیچکدام از مناطق جذاب این استان را دست نخواهید داد.

ofogh 102 01 300x198 - مهاجرت به کانادا | مهاجرت جذاب جزیره پرنس ادوارد | گروه افق

جزیره پرنس ادوارد کانادا در خلیج زیبای سنت لارنس قرار گرفته است. سفر به این جزیره می تواند یکی از خاطره انگیزترین اتفاقات برای شما باشد. شهر شارلوت تاون مرکز جزیره پرنس ادوارد بوده و این شهر یک حس آرامش بی نظیری را به شما هدیه خواهد داد.  یکی از بنادر قدیمی شهر در مرکز خلیج Hillsborough قرار گرفته است. شما می توانید در این منطقه از دوچرخه سواری، گلف، پارو زدن لذت ببرید و اوقات سراسر خوشی را در اینجا سپری کنید. شارلوت تاون یکی از کوچکترین مراکز استان این کشور می باشد. اما به لحاظ تاریخی دارای قدمت زیادی است. در سال ۱۸۶۴ در ماه سپتامبر محل برگزاری کنفرانس مشهوری بود که همین منجر به اتحاد کانادا شد.

مرکز کنفدراسیون هنر:

این بنا در سال ۱۹۶۴ توسط کنفدراسیون به عنوان بنای یادبود ملی کانادا افتتاح شد. شامل گالری ها، موزه، کتابخانه، سالن های تئاتر و همچنین رستوران نیز می باشد. مرکز کنفدراسیون هنر به محل برگزاری جشنواره موسیقی Anne of Green Gables شهرت ویژه ای دارد. و جزو یکی از مناطق جذاب و دیدنی جزیره پرنس ادوارد کانادا محسوب می شود. این جشنواره هر ساله از ژوئن تا سپتامبر برگزار می شود. در گالری هنری آثار شکوهمند هنرمندان مدرن کانادا را مانند آثار شارلوت تاون و همچنین نقاشان مشهور قرن بیستم مانند رابرت هریس به نمایش گذاشته است.

منطقه تاریخی ملی خانه استان که همان مجلس نمایندگان است:

این ساختمان در سه طبقه و نزدیکی مرکز کنفدراسیون قرار دارد. این مکان در سال ۱۸۴۲ تا ۱۸۴۷ به عنوان ساختمان دولتی مستعمراتی ساخته شده بود. هم اکنون محل اصلی مجلس نمایندگان پارلمان پرنس ادوارد است. تمامی اتاق های پارلمان برای بازدیدکنندگان باز است. تمامی عکس ها و اسناد رویدادهای تاریخی برای همگان در معرض نمایش است.

کلیسای St. Dunstan:

در جنوب پارلمان نمایندگان، در خیابان گریت جورج و ریچموند کلیسای باسیلیکای سنت دانستان قرار دارد. این کلیسا محله کاتولیک رومی استان پرنس ادوارد بوده است و در قرن نوزدهم به سبک نئوگوتیک ساخته شد. در واقع یکی از بزرگترین ساختمان ها در شرق کانادا است. توریست ها با پیاده روی در خیابان های ریچموند و کنت به خانه های سه گوش به همراه پارک ها و باغ های وسیعی می رسند که یادآور میراث ویکتوریای شارلوت تاون است. در واقع یکی از زیباترین محل ها برای پیاده روی می باشد.

ofogh 102 02 300x225 - مهاجرت به کانادا | مهاجرت جذاب جزیره پرنس ادوارد | گروه افق

خانه تاریخی Beaconsfield:

این خانه بسیار زیبای تاریخی که از مناطق جذاب جزیره پرنس ادوارد می باشد، در ابتدای خیابان کنت در شارلوت تاون قرار دارد. معماری این خانه توسط معمار W.C.Harris طراحی و در سال ۱۸۷۷ با دکوراسیون چوبی به صورت منحصر به فرد ساخته شد. ساختمان زرد خردلی رنگ آن یک نمونه اولیه از معماری ویکتوریایی است. طراحی داخلی و مبلمان این خانه فوق العاده زیبا و دوست داشتنی و قدیمی میباشد و ارزش دیدن را دارد. هم اکنون این خانه موزه و میراث پرنس ادوارد است و مکانی برای کتابفروشی نیز است. همچنین در این محل نمایشگاه تاریخ محلی و کنسرت نیز برگزار می شود.

خانه دولت:

عمارت سفید در شارلوت تاون به Fanningbank معروف است. این ساختمان در زمین های پارک ویکتوریا قرار دارد. سبک ساخت این بنا گرجی بوده و از سال ۱۸۳۵ به محل رسمی فرماندار جزیره تبدیل شد. هم اکنون این مکان محل اقامت نائب فرماندار است. خانه دولت از ماه جولای تا اگوست بر روی عموم باز می باشد.

ofogh 102 03 300x200 - مهاجرت به کانادا | مهاجرت جذاب جزیره پرنس ادوارد | گروه افق

توپخانه پرنس ادوارد:

این توپخانه در بندر قرار گرفته و دارای محوطه ها خاص برای پیاده روی در اسکله است. که این محوطه های پیاده روی از مرکز شهر تا پارک ویکتوریا و توپخانه ادامه دارد. بازسازی این بنا در سال ۲۰۰۱ انجام شد و در سال ۱۸۰۵ از خیابان گریت جورج به این محل منتقل شد.

منطقه تاریخی ملی Fort Amherst/ Port- la-Joye:

این منطقه محل استقرار دائمی اروپایی ها در جزیره پرنس ادوارد بوده که جزو مناطق دیدنی است. هم اکنون فقط از این مکان ویرانه هایی باقی مانده که با چمن پوشیده شده است. Jacques Cartier در سال ۱۵۳۴ مالکیت جزیره را برای فرانسه در دست گرفت. این محل را Ile-Dt-Jean نامیده اند. ساکنین آکادیا در این منطقه به سرعت رشد کردند و در سال ۱۷۵۸ زمانی که بریتانیا صاحب این جزیره شد، مهاجران آکادیا را اخراج کرد و با شروع حکومت بریتانیا این جزیره به نام فورت آمرست تغییر کرد. در جنوب این محل تاریخی از سال ۱۸۵۱ فانوس دریایی Blockhouse Point در بندرگاه قرار گرفته است.

ofogh 102 04 300x224 - مهاجرت به کانادا | مهاجرت جذاب جزیره پرنس ادوارد | گروه افق

روستای Avonlea:

این روستا یکی از جاذبه های گردشگری و مناطق زیبای جزیره پرنس ادوارد می باشد. این روستا دارای مغازه ها و رستوران های زیادی است شاید یکی از مواردی که این منطقه را برجسته کرده است همین باشد. این روستا واقعا ارزش دیدن را دارد. روستای Avonlea دارای بناهای تاریخی و بازسازی شده است. همچنین این روستا همان روستایی است که شخصیت های سریال دوست داشتنی و پرطرفدار قصه های جزیره از جمله عمه هتی، فلیسیتی و… نیز در این محل رفت و آمد داشتند. این روستا از ماه ژوین تا سپتامبر بر روی عموم باز است. شما می توانید با قدم زدن و گشت و گذار در این روستای دل انگیز در خیابان های خاکی سرخ رنگ لحظه های زیبا و دلنشینی را بگذرانید.

ofogh 102 05 300x169 - مهاجرت به کانادا | مهاجرت جذاب جزیره پرنس ادوارد | گروه افق

فروشگاه بستنی کاوز COWs Ice Cream Shop:

غیر ممکن است که شما وارد این جزیره شوید و به بستنی فروشی COWs Ice Cream Shop سر نزنید. این فروشگاه دارای بستنی ها با طعم ها خاص است. نام هر کدام از این بستنی ها به صدای گاو ربط دارد. البته هر چند یک مقدار گران تر است، اما ارزش تست کردن را دارد. حتی در این فروشگاه شما می توانید سوغاتی هایی همچون تیشرت با اصطلاحات و نقش های گاو نیز بخرید.

ofogh 102 06 300x200 - مهاجرت به کانادا | مهاجرت جذاب جزیره پرنس ادوارد | گروه افق

موسسه بین المللی افق با دارا بودن مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی ایران و همچنین با دارای مجوز رسمی از سوی سازمان ICCRC میباشد. باتوجه به داشتن کد فعال در زمینه مهاجرت آمادگی هر گونه راهنمایی و قبول پرونده در زمینه مهاجرت جهت خدمت رسانی به شما عزیزان را دارد. شرکت افق با داشتن نمایندگی از چندین دانشگاه و کالج معتبر در کانادا، دریافت پذیرش شما را تضمین می کند. پس دیگر نگران داشتن معدل پایین و یا نمرات پایین در یکسری از دروس تخصصی خود نباشید. می توانید با مشاورین ما و وکلای ما چه در ایران و چه در کانادا مشورت نمایید.  موسسه ما هر چه سریعتر شما را به آرزوهایتان خواهند رساند. پذیرش دانشگاه و اخذ ویزای خودتان را با اطمینان کامل به ما بسپارید. ما همواره تا اخذ اقامت دائم کانادا در کنار شما هستیم. وکلای گروه بین المللی با داشتن مجوز رسمی از سوی ICCRC تجربه و دانش لازم برای هر گونه کمک و یاری رسانی به شما را دارند.