مانیتوبا از ۱۸۹ متقاضی مهاجرت  به کانادا دعوت کرد.

در آخرین قرعه کشی استانی مانیتوبا ۱۸۹ دعوتنامه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا، برای درخواست نامزدی استانی صادر شد تا بتوانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. برنامه نامزدهای استانی مانیتوبا MPNP از طریق سه مسیر مهاجرتی استانی منیتوبا مهاجر می پذیرذ که این سه مسیر عبارتند از:

  • Skilled Worker in Manitoba
  • Skilled Worker Overseas
  • International Education

در این قرعه کشی ها انجام شده در امسال مجموعا تعداد ۳۶۷۱ دعوتنامه یا همان توصیه نامه استانی از طرف استان صادر شده است. متقاضیان می بایست حتما دارای پروفایل ابراز علاقمندی یا تمایل Expression of Interest بوده باشند و پروفایل خود را در یکی از سه مسیر بالا تکمیل کرده باشند.

LAA ها یا همان توصیه نامه ها به شرح زیر در بین دسته های مختلف مهاجرت توزیع شده است، به همراه حداقل امتیاز لازم برای ابراز علاقه EOI:

  • Skilled Workers in Manitoba – ۱۶۰ LAA با حداقل امتیاز EOI 464 
  • Skilled Workers Overseas – 4 LAA با حداقل امتیاز EOI 847 
  •   International Education Stream – 25 LAA بدون اعلام حداقل امتیاز لازم

این ۹۹ امین قرعه کشی مهاجرت به مانیتوبا کانادا از زمان شروع برنامه ازآوریل ۲۰۱۴ بود. 

اکسپرس اینتری:

از LAA های صادر شده امروز مورخ ۱۰ سپتامبر، ۱۸ مورد از توصیه نامه ها برای متقاضیانی بود که دارای مشخصات یا همان پروفایل Express Entry بوده است. Express Entry سیستمی است که دولت فدرال از آن برای مدیریت برنامه های اقامت دائم استفاده می کند. برای ورود به استخر Express Entry، داوطلبان باید واجد شرایط یکی از سه برنامه مهاجرت کلاس اقتصادی باشند:

ofogh 164.03 300x192 - دعوت جدید استان کانادا | متقاضی مهاجرت به مانیتوبا | مهاجرتی راحت و بی دغدغه

سپس داوطلبان اقامت دائم و مهاجرت به مانیتوبا کانادا، در استخر با استفاده از امتیاز دریافتی در سیستم جامع رتبه بندی CRS رتبه بندی می شوند. که فاکتورها برای امتیاز بندی برای هر یک از داوطلبان مانند سن، سابقه کار، تحصیلات و همچنین تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه می باشد. و هریک بر اساس این موارد در این استخر امتیاز کسب می کنند. اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا IRCC به طور منظم قرعه کشی هایی را انجام می دهد. که از بالاترین رتبه در استخر Express Entry برای درخواست اقامت دائم کانادا دعوت می شود. به افرادی که نامزدی استانی دریافت می کنند، ۶۰۰ امتیاز CRS اضافی تعلق می گیرد و در قرعه کشی بعدی Express Entry، دعوت نامه درخواست ITA به طور تضمین شده صادر می شود. متقاضیان اکسپرس اینتری کانادا که در این پذیرش از طرف استان منیتوبا انتخاب شده اند دارای Express Entry ID و کد اعتبار ستجی جاب آفر بوده اند.

ofogh 164 02 300x169 - دعوت جدید استان کانادا | متقاضی مهاجرت به مانیتوبا | مهاجرتی راحت و بی دغدغه

سیستم مبتنی بر EOI منیتوبا ( Expression of Interest)

اگر می خواهید به مانیتوبا کانادا مهاجرت کنید، لازم است اظهار علاقه مندی خود را در MPNP ثبت کنید. در صورت ثبت موفقیت آن، LAA دریافت خواهید کرد. بر اساس سیستم EOI منیتوبا، متقاضیان بر اساس عوامل مختلف از جمله تجربه کاری متقاضی، تحصیلات، توانایی زبان انگلیسی یا فرانسوی، ارتباطات با استان منیتوبا و سایر عوامل از ۱۰۰۰ امتیاز، امتیاز بندی می شوند. استان منیتوبا در برنامه مهاجرت استانی خود تعداد معینی متقاضی مهاجرت به کانادا که دارای بالاترین امتیاز هستند، توصیه نامه یا همان LAA می دهد.

متقاضیانی که در خارج از کانادا هستند. می بایستی در منیتوبا دارای ارتباطات خانوادگی، دوست و یا آشنایی داشته باشند و همچنین دارای سابقه کار نیز باشند و یا اینکه از طرف Strategic Recruitment Initiatives برنامه مهاجرت استانی مانیتوبا دعوتنامه را دریافت کرده باشند. حضور فیزیکی افراد در هنگام ارائه درخواست در کانادا ضرورتی ندارد. از دیگر شرایط برای متقاضیان این است که افراد باید در یکی از مشاغل مورد نیاز منیتوبا سابقه کار داشته باشند. و ابزار تمایل یا Expression of Interest خود را به برنامه مهاجرتی استانی منیتوبا ارائه کنند. متقاضیان مهاجرتی که از طرف استان انتخاب شده باشند ۶۰۰ امتیاز اضافی را درسیستم جامع رتبه بندی یا همان CRS را دریافت خواهند کرد. و در دور بعدی قرعه کشی مطمئنا برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد.

در مجموع برای ۱۶۰ متقاضی مهاجرت به کانادا در دسته Skilled Worker in Manitoba توصیه نامه صادر شد. افراد در این دسته پروفایل ابراز علاقمندی یا همان EOI خود را ثبت کرده بودند. این مسیر مهاجرتی یکی از راه هایی برای اخذ اقامت دائم کانادا برای کارگران ماهر خارجی موقت و همچنین دانشجویان بین المللی که از موسسات آموزش عالی و دانشگاه ها منیتوبا فارغ التحصیل شده اند نیز باز می باشد. یکی از شرایط این مسیر مهاجرتی دارا بودن پیشنهاد کار تمام وقت و دائمی از کارفرمایان منیتوبا و دارا بودن معیارهای لازم می باشد. ابزار علاقمندی این متقاضیان با توجه به معیارها از ۱۰۰۰ امتیاز رتبه بندی خواهد شد و افراد با بالاتر بودن امتیاز توصیه نامه دریافت خواهند کرد.

اگر شما متقاضی مهاجرت به مانیتوبا کانادا هستید. می توانید جهت بررسی شرایط تان با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس گرفته از مشاوره ها ی آنلاین و حضوری موسسه بین المللی افق بهرمند شوید. در صورت نیاز نیز می توانید به سایت افق با آدرس www.ofoghint.com مراجعه کرده و فرم ارزیابی رایگان را نیز می توانید برای بررسی شرایط فعلی خود تکمیل کنید. کارشناسان ما فرم های ارزیابی شما را به دقت بررسی کرده و برای شما نتیجه نهایی را در طی دو روز کاری ارسال خواهند کرد.

در صورت نیاز نیز شما می توانید با مراجعه به سایت ما امتیاز خود را برای اکسپرس اینتری و آریما بررسی کنید. که آیا امتیاز لازم را برای ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری و آریما را دارید یا خیر. حتی می توانید با تماس با دفتر افق از کارشناسان ما بخواهید تا امتیاز های شما را محاسبه کنند. در صورت دارا بودن امتیازات کافی شما می توانید با وکلای ما که عضو رسمی ICCRC هستند نیز جلسه مشاوره کاملا تخصصی رزرو کنید. تا به صورت کاملا تخصصی نیز شرایط شما بررسی شود و در صورت تمایل شما برای شما پروفایل اکسپرس اینتری را ایجاد کنیم. تا شما وارد استخر اکسپرس اینتری شوید. در صورت داشتن امتیاز خوب در قرعه کشی های متعددی که در ماه برگزار میشود، شما انتخاب شوید و برای شما دعوتنامه صادر گردد. شما از طریق این دعوتنامه می توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

موسسه بین المللی افق با دارا بودن سال ها تجربه در امر مهاجرت به کانادا با استفاده از روش های متفاوت اعم از ویزای تحصیلی به کانادا، ویزای تحصیل در کانادا، مهاجرت های سریع از طریق اکسپرس اینتری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی کانادا و روش های استانی و با دارا بودن کوله باری از تجربه پرونده های موفق در این زمینه همواره در کنار شما عزیزان تا اخذ گرفتن ویزای مهاجرتی و همچنین اقامت دائم کانادا خواهد بود. شما می توانید مهاجرت بدون استرس و با اعتماد کامل را با خانواده افق تجربه کنید. خانواده بزرگ افق همواره در کنار شما عزیزان خواهد بود.