مهاجرت کارافرینی کانادا در استان نیوبرانزویک

New Brunswick مهاجرت کارافرینی کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در نیوبرانزویک

استان نیوبرانزویک در شرق کانادا و نزدیک به استان های پرنس ادوارد و نواسکاشیا قرار گرفته است. مرکز این استان شهر فردریکتون و بزرگترین شهر آن سنت جان می باشد. اغلب مردم این استان به دو زبان فرانسوی و انگلیسی مسلط می باشند. در ایالت نیوبرانزویک آب و هوا نسبتا ملایم و مرطوب است. از این رو زمستان های بسیار سرد و تابستان های کمی گرم دارد. شرایط زندگی در نیوبرانزویک به گونه ای است که افراد زیادی تمایل به مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا را دارند. به عنوان مثال هزینه های زندگی در این استان نسبت به استان های دیگر کمتر بوده و مقرون به صرفه می باشد. درنتیجه بسیاری از مهاجران که تمایل به مهاجرت کارافرینی کانادا به استان نیوبرانزویک تصمیم به خرید مسکن در این استان می گیرند.

یکی از روش های مهاجرت به استان نیوبرانزویک کانادا روش کارآفرینی یا کارافرینی می باشد. برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک برای مهاجرانی مناسب است که سابقه مدیریت و مالکیت یک کسب و کار را دارند و یا در کسب و کار مشترک با سازمان ها و دیگر افراد، بتوانند سابقه مدیریت خود را اثبات کنند و تمایل خود را برای زندگی و سرمایه گذاری در این استان نشان دهند. لازم به ذکر است که مهاجرت به کانادا با برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک تنها روشی است که برای پذیرفته شدگان، از همان بدو ورود ویزا صادر می کند. که این امر باعث شده است استان نیوبرانزویک یکی از محبوب ترین استان ها در بین مهاجران به کانادا در برنامه مهاجرت کارافرینی کانادا و یا مهاجرت کارآفرینی کانادا باشد.

برای مهاجرت به کانادا با روش کارآفرینی استان نیوبرانزویک نیاز است که فرد متقاضی مبلغ ۱۰۰ هزار دلار به دولت کانادا پرداخت کند. سپس اقامت کانادا را خواهد داشت. همچنین داشتن مدرک بین المللی زبان نیز ضروری می باشد. دریافت ویزای دائم از طریق این روش (برنامه مهاجرت کارافرینی کانادا که یکی از خدمات گروه Ofogh است) حدود ۶ الی ۸ ماه به طول می انجامد.

hopewell boardwalk hdr - مهاجرت کارافرینی کانادا در استان نيوبرانزويک

متقاضیان مهاجرت به کانادا زمانی می توانند درخواست خود را برای کارآفرینی استان نیوبرانزویک ارائه دهند که امتیاز لازم را داشته باشند. از ۱۰۰ امتیاز قابل کسب، حداقل باید ۶۵  امتیاز را بدست آورند تا بتوانند برای مهاجرت به کانادا با این روش اقدام کنند. از ۱۰۰ امتیاز سیستم امتیاز دهی ، ۱۵ امتیاز مربوط به کسب و کار است. ۸۵ امتیاز باقیمانده مربوط به دارا بودن شرایط زیر در برنامه مهاجرت کارافرینی کانادا است:

  • سن شما بین ۲۲ تا ۵۵ سال باشد.

  • گرفتن حداقل نمره ۵ در آزمون زبان انگلیسی یا فرانسوی

  • دارای یک تمکن مالی شخصی قابل اثبات به ارزش حداقل ۶۰۰۰۰۰ دلار کانادا که ۳۰۰۰۰۰ دلار CAD آن باید وجوه نقدی باشد.

  • دارا بودن حداقل سه سال از پنج سال تجربه در مدیریت و داشتن مالکیت بزینس (حداقل ۳۳٫۳٪)

  • پنج سال یا بیشتر سابقه مدیریت ارشد بزینس را داشته باشد.

  • قادر به سرمایه گذاری حداقل ۲۵۰۰۰۰ دلار CAD برای ایجاد یک تجارت در NB باشد. (در برنامه مهاجرت کارافرینی کانادا با افق همراه باشید)

مهاجرت به کانادا با برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک دارای مزایای بسیاری است. یکی از مزایای آن این است که اقامت کانادا را از همان ابتدای مهاجرت دریافت خواهید کرد. در نتیجه اگر به زندگی و کسب و کار در استان نیوبرانزویک علاقه مند نباشید می توانید به سایر استان ها مهاجرت کنید. همچنین ودیعه این استان نسبت به سایر شهر های کانادا بسیار پایین بوده و حدود ۱۰۰ هزاردلار کانادا می باشد. بعد از راه اندازی کسب و کار خود می توانید این میزان ودیعه را از دولت نیوبرانزویک پس بگیرید، که این نیز از دیگر مزیت های برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک است. لازم به ذکر است که در صورتی می توانید مبلغ ودیعه را پس بگیرید که پس از راه اندازی و ایجاد کسب و کار جدید، در این استان ساکن شوید و (تحت برنامه مهاجرت کارافرینی کانادا قرار داشته باشید) در غیر این صورت مبلغ ودیعه باز گردانده نمی شود.

برای اطلاع از شرایط خود فرم ارزیابی رایگان در سایت را تکمیل کنید. کارشناسان با بررسی شرایط شما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود. همچنین شما می توانید با وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه افق یا  Ofoghint.Com در ارتباط باشید و از شرایط مهاجرت به استان نیوبرانزویک و کارافرینی در استان نیوبرانزویک مطلع شوید. مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی یا کارآفرینی در استان نیوبرانزویک برای چه افراد، خانواده و فرزندی مناسب است؟ چگونه میتوان اقامت دائم فوری کانادا را از طریق کارافرینی در استان های این کشور بصورت تضمینی فوری و آسان در کوتاه ترین زمان اخذ کرد؟ هزینه های لازم برای زنذگی، سرمایه گذاری و کارافرینی در ایالت نیو برانزوئیک کانادا چقدر است؟ مهاجرت کارافرینی کانادا یا کارآفرینی کانادا چیست؟ روش انتقال سرمایه به کانادا از طریق کارافرینی استانی چگونه است؟ اکسپرس اینتری یا انتری و پروفایل پرونده مهاجرت چگونه است؟ یک وکیل خوب واجد چه ویژگی هایی برای انجام خدمات مهاجرتی است؟ روش  کارآفرینی نیوبرانزویک New Brunswick در کوتاهترین زمان شما را به کانادا می رساند یا برنامه استانی دیگر برای کانادا مهاجرت وجود دارد؟ برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک سال ۲۰۲۰ توسط شرکت مهاجرتی افق به چه روشی انجام خواهد شد؟ یک وکیل مهاجرت برای مهاجرت از طریق روش کارآفرینی استان نیوبرانزویک چه خدماتی را به شما ارائه خواهد داد؟ پاسخ تمامی این سوالات از طریق مشاوران گروه افق و مشاوره حضوری و آنلاین. با ما همراه باشید.

railway bridge frozen lake highway prince george british columbia ca - مهاجرت کارافرینی کانادا در استان نيوبرانزويک

شرکت خدمات کاریابی و مهاجرتی افق پاسخگوی تمام سوالات شما در مورد ویزای کاری، ویزای کار، ویزای مهاجرتی، خدمات مهاجرتی ۲۰۲۰، کانادا ۲۰۲۰، افق و خدمات مهاجرتی کانادا، قوانین جدید مهاجرتی کانادا ۲۰۲۰ و دیگر مباحث زیر در حوزه مهاجرت کارافرینی کانادا است:

مهاجرت کارافرینی استان نیوبرانزویک ۲۰۲۱ یا شرایط کار افرینی ایالت نیو برانزویک ۲۰۲۱یا سرمایه گذاری در نیوبرانزویک یا ایجاد کسب و کار فعال در کانادا نیوبرانزویک یا قوانین و اطلاعات جدید در مورد هزینه های لازم کار آفرینی و سرمایه گذاری در استان New Brunswick. کار در نیوبرانزویک یا پیکاپ پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت سریع کانادا یا مهاجرت ارزان کانادا فوری یا مهاجرت تحصیلی کانادا ۲۰۲۰ یا شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در نیوبرانزویک یا سرمایه گذاری کانادا یا کارافرینی کانادا یا مهاجرت به نیوبرانزویک یا مهاجرت کارافرینی کانادا یا ارائه طرح بیزینسی مورد تایید ایالت نیوبرانزویک. کانادا مهاجرت ۲۰۲۰ یا مهاجرت های استانی به کانادا یا مهاجرت به استان نیوبرانزویک یا مهاجرت استانی نیوبرازویک ۲۰۲۰ یا شرایط سرمایه گذاری در انتاریو یا محاسبه جدول امتیاز بندی نیوبرانزویک یا برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک کانادا یا وکیل مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا یا وکیل مهاجرت ارزان یا وکیل مهاجرت باتجربه. به کانادا یا مشاوران مهاجرت به کانادا. روادید ویزا یا ویزای تحصیلی و کاری کانادا یا مهاجرت تجاری و صنعتی نیوبرانزویک یا اکسپرس اینتری کانادا یا روش سریع مهاجرت کانادا یا طرح کار افرینی برنامه استانی نیوبرانزویک ۲۰۲۰ یا اقامت دائم و موقت فوری و کم هزینه کانادا یا اخذ تابعیت کانادا.

برای مهاجرت به کانادا روش های مهاجرتی مختلفی وجود دارد. اما مهاجرت های استانی PNP و مهاجرت از طریق کارافرینی (کارافرینی در استان نیوبرانزویک) و یا مهاجرت کارافرینی کانادا از راه های سریع مهاجرت به کانادا به حساب می اید. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق با دانش و سابقه ی وکالت در زمینه مهاجرت بهترین، کم هزینه ترین، کم ریسک ترین و سریع ترین راه مهاجرت به کانادا را پیش روی شما قرار میدهد. با همراهی و کمک لحظه به لحظه وکلا و مشاوران متخصص در موسسه افق مهاجرت شما به کانادا تضمین میشود. از طریق کاملا قانونی با گروه افق به کانادا مهاجرت کنید. تا رسیدن به افق رویاها همراهتان هستیم …