معرفی مهاجرت به شهر شارلوت تاون (Charlottetown) کانادا 

بسیاری از مردم سراسر دنیا کشور کانادا را به عنوان مقصد نهایی مهاجرتی خود انتخاب میکنند، که ما قصد داریم مهاجرت به شارلوت تاون (Charlottetown Canada) را معرفی کنیم زیرا افراد مهاجر به کانادا قادر خواهند بود پس از مهاجرت به این کشور به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند. علاوه بر آن این افراد میتوانند با کار در کانادا درآمدهای بسیار خوبی را کسب کرده و آینده درخشانی را برای خود رقم بزنند. مهم ترین نکته ای که باید برای مهاجرت به کانادا در نظر داشته باشید مربوط به انتخاب یکی از استان های کانادا به منظور زندگی و اقامت در کانادا است.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی شهر شارلوت تاون کانادا بپردازیم تا اینگونه توانسته باشیم راهنمای مناسبی برای افرادی باشیم که قصد دارند پس از مهاجرت کانادا به زندگی در این شهر بپردازند. برای اطلاع از هزینه های زندگی در شهر شارلوت تاون، جاذبه های توریستی شارلوت تاون کانادا، دانشگاه ها و کالج های Charlottetown و… با ما همراه باشید. شهر شارلوت تاون مرکز استان پرنس ادوارد کانادا بوده و بزرگترین شهر در این استان به حساب می آید. همچنین این شهر یکی از شهرهای اتلانتیک کانادا نیز میباشد. مردم در این شهر به دو زبان انگلیسی و فرانسوی صحبت میکنند. آب و هوای شهر شارلوت تاون کانادا مرطوب قاره ای بوده و جز شهرها چهار فصل در کانادا به حساب می آید. این شهر دارای تابستان های معتدل و زمستان های سرد و برفی است.

جاذبه های توریستی شهر شارلوت تاون Canada برای افراد مهاجر به کانادا و افراد توریست

شهر شارلوت تاون کانادا از جمله شهرهای مناسب برای توریستان و گردشگران به حساب می آید. زیرا این شهر دارای چشم اندازهای طبیعی و جاذبه های توریستی فراوانی بوده، و به همین دلیل بسیاری از افراد توریست و گردشگر سعی دارند با اخذ اقامت موقت در کشور کانادا، وارد خاک کانادا شده و به تفریح در شهر شارلوت تاون بپردازند. به طورکلی میتوان گفت که یکی از منابع درآمد شهر شارلوت تاون از صنعت گردشگری میباشد. بسیاری از افراد مهاجر به کانادا نیز به دلیل وجود مناطق دیدنی فراوان در شهر شارلوت تاون، این شهر را برای زندگی و اقامت در کانادا انتخاب میکنند. برخی از جاذبه های توریستی شهر شارلوت تاون کانادا به شرح زیر است:

 • مرکز کنفدراسیون هنر
 • منطقه تاریخی ملی خانه استان (مجلس نمایندگان)
 • کلیسای باسیلیکای سنت دانستان (St. Dunstan)
 • خانه تاریخی بیکونزفیلد (Beaconsfield)
 • خانه دولت یا مجلس نمایندگان
 • توپخانه پرنس ادوارد
 • سالن فاندرز (Founders’ Hall)
 • منطقه تاریخی ملی فورت آمرست یا پورت لا جوی (Port-la-Joye / Fort Amherst)
 • اسکله پیکس وارف

ofogh94 02 300x215 - مهاجرت به شارلوت تاون (Charlottetown) کانادا

دانشگاه ها و کالج های شهر Charlottetown کانادا به منظور مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در کانادا

اگر قصد دارید پس از مهاجرت به کانادا به تحصیل در این کشور بپردازید شهر شارلوت تاون یکی از مناسب ترین شهرها برای شما میباشد. دانشجویان بین المللی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شوند قادر خواهند بود به کانادا مهاجرت کرده و در دانشگاه ها و کالج های شهر شارلوت تاون کانادا مشغول به تحصیل شوند. برخی از کالج ها و دانشگاه های این شهر به شرح زیر میباشد:

هزینه اجاره خانه در شهر شارلوت تاون Canada برای ایرانیان مهاجر به کانادا و ایرانیان مقیم کانادا

چنانچه پرونده مهاجرتی اقامتی شما توسط سفارت کانادا برای مهاجرت به این کشور پذیرفته شود واجد شرایط ورود به کشور کانادا خواهید شد. حال باید برای اقامت خود در کانادا خانه را در شهر مورد نظر خود اجاره کنید. هزینه های اجاره خانه برای افرادی که شهر شارلوت تاون کانادا را به منظور اقامت در کانادا انتخاب کرده اند در سال ۲۰۲۰ به شرح زیر است:

 • هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ۹۸۱٫۲۵ دلار کانادا
 • هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در حومه شهر ۷۹۰٫۰۰ دلار کانادا
 • هزینه اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر ۱۶۰۰٫۰۰ دلار کانادا
 • هزینه اجاره آپارتمان سه خوابه در حومه شهر ۱۱۲۵٫۰۰ دلار کانادا

در صورتی که بخواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید میتوانید به اجاره ی خانه ای مناسب در حومه شهر شارلوت تاون کانادا بپردازید.

هزینه های حمل و نقل در شهر Charlottetown کانادا پس از مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا

مهاجرانی که پس از مهاجرت به کانادا و اقامت در شهر شارلوت تاون قصد دارند برای رفت و آمد خود از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند باید نسبت به هزینه های تعیین شده از سوی سازمان حمل و نقل این شهر اقدام کنند. این هزینه های برای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به شرح زیر است:

 • هزینه بلیط تک سفره ۲ دلار کانادا است.
 • هزینه بلیط نامحدود ماهانه ۵۸٫۵۰ دلار کانادا است.
 • هزینه تاکسی در لحظه ورود ۵٫۷۵ دلار کانادا بوده و به ازای هر کیلومتر باید مبلغ ۱٫۲۳ دلار کانادا پرداخت کنید.

هزینه آب، برق و گاز در شهر شارلوت تاون کانادا پس از مهاجرت سریع به کانادا و اقامت در این شهر

در شهر شارلوت تاون هزینه ی قبوض فوق برای خانه ای ۸۵ متری معادل ۱۷۲٫۱۸ دلار کانادا است. بدیهی است هر چه متراژ خانه مورد نظر شما بزرگتر باشد هزینه های فوق نیز افزایش پیدا خواهند کرد.

هزینه موبایل و اینترنت در شهر شارلوت تاون کانادا برای ایرانیان مقیم کانادا

از مهم ترین مواردی که پس از مهاجرت به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا به آن نیاز خواهید داشت اینترنت و موبایل است. در نتیجه باید مبلغی را برای خرید آنها کنار گذاشته باشید. هزینه موبایل و اینترنت در این شهر برای سال ۲۰۲۰ به صورت زیر است:

 • هر دقیقه تماس با موبایل ۰٫۳۵ دلار کانادا خواهند بود.
 • هزینه ی بسته های اینترنت نامحدود ماهانه در این شهر ۸۴ دلار کانادا است.

ofogh94 04 300x204 - مهاجرت به شارلوت تاون (Charlottetown) کانادا

هزینه خورد و خوراک در شهر شارلوت تاون کانادا برای ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا

هزینه خورد و خوراک در کانادا با توجه به عوامل مختلفی تعیین میشود. در نتیجه نمیتوان عدد مشخصی را برای تمامی افراد مهاجر به کانادا درنظر گرفت. اما اگر قصد داشته باشید هفته ای یکبار غذای خود را در رستوانی در شهر شارلوت تاون کانادا سرو کنید باید هزینه های بیشتری را برای خورد و خوراک پرداخت کنید. هزینه های صرف غذا در رستوران های این شهر به صورت زیر میباشد:

 • هزینه سرو غذا در رستورانی ارزان و معمولی برای یک نفر ۱۵ دلار کانادا.
 • هزینه سرو غذا در رستورانی نسبتا خوب برای دو نفر ۷۵ دلار کانادا.
هزینه های جانبی در شهر شارلوت تاون کانادا

هزینه های جانبی در این شهر شامل موارد مختلفی میشود که برخی از آنها عبارتند از:

 • هزینه ثبت نام در باشگاهی ورزشی برای یک ماه ۶۰ دلار کانادا است.
 • هزینه خرید بلیط سینما ۱۲ دلار کانادا است.

تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا در این مقاله اطلاعات مفیدی را به شما خوانندگان عزیز منتقل کنیم. در صورتی که پس از مطالعه مطالب فوق سوالی در ذهن شما کلاینت های عزیز ایجاد شد میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق کار و کار در کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری، مهاجرت کارافرینی و سرمایه گذاری به کانادا و… را دارید گروه بین الملل افق بهترین و مطمئن ترین انتخاب برای شما میباشد. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق با دارا بودن سوابق و تجربیات فراوان در امور مهاجرتی کانادا مهاجرت و اقامت کانادا ۲۰۲۰ در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه را برای کلاینت های خود تضمین میکند. بهترین های مهاجرتی را برایتان به ارمغان خواهیم آورد.