مهاجرت و اقامت سریع در کانادا چگونه ممکن خواهد شد؟

یکی از مهم ترین اهداف مهاجرت به کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا می باشد. اداره مهاجرت کانادا هر ساله روش های مهاجرت به کانادا را به روز رسانی
می کند. از این رو به طرق مختلفی می توان برای اخذ ویزای دائم کانادا اقدام کرد.

شركت بین المللی افق با داشتن وکلای زبده مهاجرتی که عضو انجمن ICCRC می باشد همواره در تلاش است با بررسی شرایط شما بهترین روش اقامت به كانادا و مهاجرت كانادا را پیش روی شما بگذارد.

یکی از روش هایی که منجر به اخذ اقامت دائم کانادا می شود داشتن ویزای توریستی یا ویزای مولتی کانادا می باشد. داشتن اقامت موقت در کشور کانادا خود به تنهایی اقامت کانادا را ارائه نمی کند بلکه تحت شرایط خاصی می توان ویزای تحصیل در کانادا را در این حین دریافت کرد.

اگر دارای ایده های خلاقانه و کارآفرینی هستید می توانید از طریق ویزای استارت آپ کانادا برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنید. همچنین در صورتی که قادر به ادامه تحصیل هستید می توانید برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرده و سپس به اقامت کانادا دست پیدا کنید. سرمایه گذاری، كار در كانادا، ازدواج و تولد فرزند هم از جمله روش هایی است که می توانند برای مهاجرت به کانادا و اقامت در این کشور مورد استفاده قرار گیرند.

مهاجرت سریع کانادا برای ایرانی ها

ایرانیان با روش های مختلفی میتوانند به كشور كانادا مهاجرت كرده و اقامت كانادا دریافت كنند. سریع ترین و بهترین روش اقامت كانادا برای افراد مختلف با توجه به شرایطشان متفاوت است. اما مهاجرت از روش تحصیل، سرمایه گذاری و Skilled Worker میتواند از روش های منطقی اقامت كانادا و مهاجرت به كشور كانادا باشد.

همانطور که در فوق ذکر شد یکی از روش های مهاجرت به کانادا و داشتن اقامت دائم کانادا، اقامت از طریق سرمایه گذاری است. این نوع اقامت به افرادی داده می شود که قصد سرمایه گذاری در کشور کانادا را دارند و باید سرمایه ی زیادی در بانک های کانادا داشته باشند و از این طریق به اقامت دائم کانادا برسند. همچنین مهاجرت كاری كانادا (كار در كانادا) می تواند سبب اخذ  اقامت دائم كانادا شود. افرادی که در زمینه های کاری خاص به ویژه کارهای صنعتی مهارت بالایی دارند و همچنین می توانند هزینه های زندگی خود در این کشور را پرداخت کنند، می توانند با داشتن ویزای کار اقامت کانادا را بگیرند. کسانی كه از طریق Skilled Worker سیستم اكسپرس اینتری اقدام به مهاجرت می كنند از همان ابتدا اقامت دائم كشور كانادا را دریافت می کنند.

winter canada 1101 538 - مهاجرت و اقامت سریع در کانادا چگونه ممکن خواهد شد؟

هزینه اقامت در كانادا بر اساس تعداد افراد و نوع زندگی متفاوت است. بر اساس مبلغی که اداره مهاجرت کانادا اعلام کرده است  به طور میانگین برای هر  نفر ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار كانادا در هر ماه است.

مزایای افرادی که با وکیل مهاجرت، اقامت و مهاجرت سریع کانادا را اخذ کرده اند چیست؟

  • دریافت اکثر مزایای اجتماعی شهروندی کانادا از جمله مراقبت های بهداشتی
  • حق کار و مطالعه درکانادا
  • درخواست شهروندی کانادا
  • استفاده حقوق ، آزادی ها و حمایت های منشور حقوق و آزادی های کانادا
  • حق حمایت از بستگان برای درخواست اقامت دائم کانادا

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می توانند مدارک مورد نیاز مهاجرت کانادا را در اختیار شرکت افق قرار داده تا فرم های مربوطه توسط کارشناسان این شرکت به سرعت و دقت بررسی و تکمیل شود. همچنین برای مهاجرت به كانادا و اخذ اقامت كانادا مشاوره با یک وکیل کارآزموده مهاجرت به کانادا می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. گروهی از وكلای مجرب مجموعه افق تا پایان راه همراه شما خواهند بود. شما با ویزای مولتی كانادا میتوانید ۶ ماه در كشور كانادا بمانید. ویزای مولتی (توریستی) كانادا به مدت پنج سال برای شما معتبر است،  اما ویزای اقامت دائم كانادا به شما این امكان را می دهد كه برای مدت نامحدود به كانادا رفته و به كار و زندگی بپردازید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب مهاجرت به کانادا گروه بین المللی افق در تماس باشید. همچنین شما می توانید یا با تكمیل فرم ارزیابی آنلاین رایگان از واجد شرایط بودن خود برای اخذ ویزای اقامت كانادا و مهاجرت سریع به این كشور مطلع شوید.