مهاجرت سریع کانادا کارآفرینی نوااسکوشیا افق

مباحثی همچون سیستم کامیونیتی کالج یا زیبایی طبیعیت یا تحصیلی کانادا یا استان نوااسکوشیا یا نوا اسکوشیا یا نوااس کوشیا Nova Scotia یا مهاجرت به کانادا یا تحصیل در کانادا یا مهاجرتی سریع یا مهاجرتی ارزان مهاجرت فوری وکیل خوب و ارزان آسان مهاجرت سریع کانادا Canada 2020 و مهاجرت ۲۰۲۰ قوانین اپدیت مهاجرت به کانادا یا برنامه استانی ویزا تحصیلی ویزای فوری کاری اقامت دائم و یا برنامه خدمات پزشکی یا اداره بهداشت یا سلامتی جذب پزشکان و دانشجویان و مهاجران جدید یا کارآفرینی برای صاحبان کسب و کار و یا بیزنس و یا باتجربه و یا قصد کار و اقامت در این استان و یا برنامه متقاضیان نوا اسکوشیا و یا کاندیدها و یا سیستم اکسپرس انتری استان نوا اسکوشیا کانادا و یا پرونده مهاجرتی متقاضیان و یا مهاجرت سریع کانادا ۲۰۲۰ همگی با گروه افق پاسخ داده خواهد شد با ما همراه باشید.

استان نوااسکوشیا یکی از ایالات کشور کاناداست که در سواحل جنوب ‌شرقی این کشور واقع شده است. این استان شبه‌جزیره‌ ای است که متصل به سرزمین کانادا و شامل جزیره کیپ برتون و چندین جزیره کوچک ‌تر است. مرکز این استان، شهر هالیفاکس است که از مراکز مهم اقتصادی منطقه به شمار می‌‌رود. این استان یکی از بندرهای دریایی اصلی کانادا و محل دسترسی به اقیانوس اطلس می ‌باشد. قدیمی‌ترین قوم سیاه‌ پوست در کانادا در این استان زندگی می‌ کنند. بین استان های سواحل شرقی، نواسکوشیا بالاترین سطح درآمد را به خود اختصاص داده است. این استان در سال های اخیر پیشرفت های جدی داشته است و در حال حاضر می تواند یکی از استان های مناسب برای مهاجرت به کانادا به حساب آید. آب و هوای استان نوا اسكوشیا كانادا معتدل است و دارای زمستان های سرد و تابستان های گرم می باشد. همچنین دارای مراکز آموزشی معتبری بوده که این نیز از نکات مثبت برای مهاجران و یا متقاضیان مهاجرت سریع کانادا برشمرده می ‌شود.

buildings along street town louisbourg cape breton island nova scotia canada - مهاجرت سریع کانادا کارآفرینی نوااسکوشیا افق

با ایجاد کسب و کار جدید و کارآفرینی در استان نوااسکوشیا می توانید برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. برای مهاجرت به کانادا با این روش ابتدا لازم است که درخواست EOI خود را ثبت كنید. در این درخواست اطلاعاتی از جمله سوابق کاری، مدرک بین المللی زبان، سطح تحصیلات، سن و برنامه کسب و کار را باید ارائه نمایید. فرد متقاضی باتوجه به شرایط خود بر اساس جدول امتیازات، ارزیابی می شود. متقاضیان دارای امتیاز بالا از طریق اداره مهاجرت استان نوااسکوشیا (NSOI) مطلع می شوند. سپس درخواست كارافرینی و سرمایه گذاری این افراد را دریافت و مورد بررسی قرار می دهند تا یک بعنوان یک متقاضی مهاجرت سریع کانادا محسوب شوید.

بعد از ارزیابی درخواست ها از فرد متقاضی، برای مصاحبه حضوری دعوت بعمل می آید که باید ظرف ۶۰ روز كاری مصاحبه خود را انجام دهد. در غیر این صورت پروفایل وی بسته شده و نمی تواند از این طریق به كانادا مهاجرت كند. پس از قبول درخواست، فرد متقاضی ۱۲ ماه مهلت دارد که به نوااسکوشیا بیاید. همچنین توصیه می شود در طول مدت ۶ ماه بعد از ورود به ایالت نوااسكوشیا كسب و كار خود را راه اندازی كند.

فرد متقاضی مهاجرت به کانادا با انجام مراحل فوق می تواند برای اخذ ویزا و اقامت دائم کانادا اقدام کند. حداقل سرمایه لازم کارآفرینی و ایجاد کسب و کار جدید، در استان نوااسكوشیا یا نوااس کوشیا ۱۵۰ هزاردلار كانادا است.

برای مهاجرت كانادا با استفاده از این روش شما باید واجد شرایط زیر باشید:

  • دارا بودن حداقل میزان دارایی ۶۰۰ هزار دلار، که از راه های قانونی بدست آمده باشد.

  • حداقل ۳ سال تجربه مالکیت کسب وکار با درصد مالکیت ۳۴ درصد و یا ۵ سال تجربه مدیریت ارشد کسب و کار در ۱۰سال گذشته

  • دارا بودن مدرک زبان CLB 5 و یا معادل آن

  • داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم

  • حداقل میزان سرمایه گذاری ۱۵۰ هزار دلار كانادا (برای مهاجرت سریع کانادا در ۲۰۲۰)

lighthouse ocean coast spain - مهاجرت سریع کانادا کارآفرینی نوااسکوشیا افق

استان نوااسکوشیا یا نوا اسکوشیا، استانی مهاجرپذیر است و سالانه مهاجران بسیاری را از نقاط مختلف دنیا به سوی خود جذب می کند. كارآفرینی یا کارافرینی و سرمایه گذاری در استان نواسکوشیا كانادا جز بهترین روش های مهاجرت به كانادا در سال ۲۰۲۰ به حساب می آید. اگر شما واجد شرایط فوق هستید میتوانید از این روش به كشور كانادا مهاجرت كنید.

برای اطلاع از شرایط خود فرم ارزیابی رایگان در سایت را تكمیل فرمایید. همچنین میتوانید با كارشناسان مجرب و باتجربه مهاجرت به کانادا یا کانادا مهاجرت و روش های آن بامجموعه افق تماس حاصل فرمایید.

شرایط اخذ اقامت كانادا از طریق كارافرینی نوا اسكوشیا ۲۰۲۰ به چه صورت است؟ روش های دست یابی به سرمایه گذاری، كار افرینی  و ایجاد مالكیت كسب و كار در نوااسكوشیا كانادا چیست؟ حداقل امتیاز و شرایط لازم برای مهاجرت به كانادا از طریق كارافرینی استان نوا اسكوشیا چند است؟

شرایط و قوانین ایجاد كسب و كار فعال در استان های كانادا در سال ۲۰۲۰، ثبت نام در سیستم اكسپرس اینتری كانادا، اكسپرس اینتری نوااسكوشیا ۲۰۲۰، مهاجرت فوری و ارزان به كانادا، مهاجرت كانادا تضمینی، روادید اسپانسرشیپ كانادا ۲۰۲۰، قوانین فدرال اكسپرس اینتری دولت كانادا، ارائه طرح بیزینسی موفق برای كلاینت، روادید ویزای اقامت دائم و موقت كانادا، پیكاپ ویزای توریستی كانادا، بهترین و ارزان ترین وكیل مهاجرت به كانادا، مشاوران ارزان و باتجربه در امور مهاجرتی، مهاجرت تحصیلی و اقامت كانادا، كار در كانادا، پیكاپ ویزا و ویزای كاری كانادا، روادید اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه ها و مدارس كشور كانادا، قوانین و دستور العمل های ۲۰۲۰ مربوط به اقامت، شهروندی و تابعیت كانادا، هزینه های لازم كارافرینی نوااسكوشیا Nova Scotia Entrepreneur، ساده ترین راه مهاجرت به كانادا، برنامه استانی كانادا PNP را از گروه بین الملل افق بخواهید.

با توجه به شرایط موجود یكی از بهترین راه ها برای مهاجرت سریع به كانادا كارافرینی در استان های كانادا و به ویژه ایالت نوا اسكوشیا میباشد. وكیل و مشاور مهاجرت به كانادا در موسسه مهاجرتی افق با بررسی دقیق شرایط شما و با داشتن دانش و اطلاعات كافی و به روز شده در مورد قوانین مهاجرت، اقامت دائم و موقت كانادا، اخذ انواع ویزای كانادا كم ریسك ترین،سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه را پیش روی شما قرار میدهد.

با همراهی گروه افق دیگر نگرانی از بابت روند پرونده های مهاجرتی و ریجكت شدن ان ها نداشته باشید. اینده قابل ساختن است، اگر درست انتخاب كنید. گروه افق با تضمین و ارائه بهترین روش های مهاجرتی میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما عزیزان باشد.