مهاجرت سریع استانی کانادا با برنامه استانی پرنس ادوارد

برای موضوعات برنامه کاندیدا مهاجرت استانی کانادا یا نامزد استانی برنامه های مهاجرت استانی و اخذ پذیرش آسان و فوری و مهاجرت سریع به کانادا یا مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ و پاسخ سوالات مهاجرت کانادا. و وکیل و وکیل مهاجرت شما و یا مهاجرت به کانادا اکسپرس انتری یا ورود سریع برنامه مهاجرت استانی یا سریع ترین روش مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ و یا روش های  مهاجرت به کانادا. و یا امتیازات سیستم مهاجرتی express entry کانادا و یا مهاجرت ویزای توریستی کانادا مهاجرت. و یا اسکیل وورکر و اکسپرس انتری ورود سریع ویزاهای کاری استانی و یا مدارک مهاجرت به کانادا و یا مهاجرت به کانادا از طریق استانی به همراه اقامت دائم استانی و آخرین آپدیت قوانین اقامت. اقامتی و مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ و یا اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استانی. و یا وکیل و کم هزینه و آسان ترین روش مهاجرت کاری و ویزای توریستی و روادید و ویزای فوری با گروه افق تماس بگیرید.

شهر های کانادا بر اساس توافقاتی که با دولت کانادا دارند افراد مهاجر به کانادا را با یکسری شرایط مالی یا کاری خاصی جذب می کنند. از این رو یکی از روش های مهاجرت به كانادا که به اقامت دائم كانادا نیز منجر می شود مهاجرت به كانادا از طریق مهاجرت استانی پرنس ادوارد است که با نام PEI PNP نیز شناخته می شود. اگر علاقه مند به زندگی در استان پرنس ادوارد  Prince Edward Island یا مهاجرت سریع استانی می باشید برای مهاجرت به کانادا از این استان اقدام کرده و اقامت دائم کانادا را کسب کنید.

با برنامه استانی پرنس ادوارد (PEI PNP) افراد متقاضی مهاجرت به کانادا برای مهاجرت سریع استانی كه جز دسته های زیر باشند پذیرفته می شوند:

house charlottetown prince edward island canada - مهاجرت سریع استانی کانادا با برنامه استانی پرنس ادوارد

افراد ماهر و متخصص متقاضی مهاجرت به کانادا که شرایط سیستم اکسپرس اینتری را داشته و قصد کار و اقامت در استان پرنس ادوارد را دارند می توانند در این سیستم ثبت نام کرده و پرونده آن ها در زمان کمتر از شش ماه بررسی می شود. در این روش تضمینی وجود ندارد که پرونده تمام افراد متقاضی بررسی شود. بلکه درخواست هایی که مورد نیاز این استان است مورد بررسی و بازبینی قرار می گیرد. بعد از بررسی پروفایل افراد متقاضی مهاجرت به استان پرنس ادوارد كانادا كسانی كه پذیرفته شوند دعوتنامه (ITA) دریافت می كنند. با داشتن پیشنهاد شغلی معتبر از كارفرما شما میتوانید اقامت كانادا را با استفاده از مهاجرت استانی و یا مهاجرت سریع استانی ۲۰۲۰ به دست آورید.

برای كسب اطلاعات بیشتر با وكیل مهاجرت به كانادا برای مهاجرت سریع استانی پرنس کانادا در مجموعه افق تماس بگیرید.

گروه دوم برای متقاضیانی است که با مهارت و تخصص خود می توانند نیاز های خاص بازار کار استان پرنس ادوارد را بر طرف نمایند. مهاجرت به کانادا با این روش به سه برنامه زیر تقسیم می شود.

  • گروه نیروهای متخصص (Skilled Worker Stream)

  • گروه نیروهای حیاتی (Critical Worker Stream)

  • گروه فارغ التحصیلان بین المللی (International Graduate Stream)

گروه سوم شامل سرمایه گذارانی می شود که قصد مدیریت کسب و کار در استان پرنس ادوارد و سرمایه گذاری فعالانه در PEI را دارند. افرادی كه جز دسته سوم هستند می توانند از دو طریق مالكیت ۱۰۰% یا مالكیت جزئی به سرمایه گذاری بپردازند.

امروزه امن ترین و سریع ترین روش مهاجرت به کانادا برنامه های مهاجرت استانی می باشد. اگر شما متقاضی مهاجرت و کار کردن در کانادا در سال ۲۰۲۰ می باشید، باید شغلی که مورد نیاز این کشور است داشته باشید. در برنامه استانی پرنس ادوارد به پیشنهاد کار تمام وقت در سطح صفر (A یا B)، نیاز دارید. بررسی پرونده ها و گرفتن پذیرش در روش مهاجرتی استان پرنس ادوارد كانادا ممكن است شش ماه تا یكسال طول بكشد. برای تسریع در ورود به کانادا و استفاده از مشاوره رایگان و آموزش مرحله به مرحله یا مهاجرت سریع استانی کانادا با مشاوران شرکت افق تماس بگیرید.

برای بررسی شرایط خود می توانید فرم ارزیابی رایگان در سایت را تكمیل كنید. مشاوران گروه افق با دقت شرایط شما را برای مهاجرت سریع استانی را ارزیابی كرده و در ایمیل پاسخ شما را می دهند.

نكته: مشاغل مدیریتی در سطح صفر، مشاغل حرفه ای در سطح مهارت A و مشاغل فنی و تجارت ماهر در سطح مهارت B قرار دارند.

waterfront buildings summerside prince edward island canada 1 - مهاجرت سریع استانی کانادا با برنامه استانی پرنس ادوارد

در جریان Work Permit افراد قبل از دریافت برنامه نامزدی استان پرنس ادوارد از طریق ویزای كار كانادا وارد این استان می شوند. این متقاضیان باید واجد شرایط زیر باشند:

۱) مراجعه به IRCC برای تایید مجوز كار

۲) ارزش خالص دارایی باید ۶۰۰۰۰۰ دلار كانادا باشد

۳) داشتن مهارت های مدیریتی و سابقه اشتغال قبلی

۴) داشتن نمره ۴ در ازمون بین المللی زبان ایلتس

۵) ارائه دقیق برای مالکیت جزئی یا کامل

۶) امضا توافقنامه عملکرد با داشتن شرایط سرمایه گذاری در تجارت

۷) حداقل سرمایه گذاری باید ۱۵۰۰۰ دلار کانادا برای تجارت جدید یا موجود در PEI باشد

 

آیا مهاجرت به کانادا و زندگی در جزیره پرنس ادوارد یک آرزو دست نیافتنی برای شماست؟ گروه بین الملل افق با تجربه و دانش کافی در تلاش است شما را به آرزوهای دست نیافتنی تان برساند. گروه بین الملل افق تا اخذ اقامت دائم کانادا همراه شما خواهد بود پس فرصت های زندگی خود را از دست ندهید و به افق آرزوهای خود بیاندیشید.