مشاغل آسان و پردرآمد در کانادا (کار در کانادا و لیست مشاغل پردرامد و پر رونق)

یکی از دغدغه های اصلی افراد تازه وارد به کانادا (Newcomer) یافتن شغل مناسب در کانادا، کار در کانادا و کسب درآمد در کانادا (Make Money in Canada) میباشد. همانطور که میدانید کانادا کشوری بسیار مهاجر پذیر بوده و شرایط فوق العاده ای را برای مشاغل پردرآمد متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا فراهم میکند. تا این افراد بتوانند در همان ابتدای ورود به خاک کانادا به کسب درامد بپردازند. در ادامه به توضیح برخی از مشاغل آسان در کانادا برای ایرانیان مقیم کانادا و دانشجویان بین المللی (مهاجرت تحصیلی به کانادا) در این کشور خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 • رانندگی در اوبر (UBER): اوبر همانند تاکسی های اینترنتی در ایران میباشد. افراد مهاجر به کانادا قادر خواهند بود با اخذ گواهینامه در کانادا (Certified in Canada)، به رانندگی در اوبر (Uber) مشغول شده و درآمد خوبی را کسب نمایند. از مزایای این شغل میتوان به ساعت کاری متغیر آن اشاره کرد. همچنین رانندگان اوبر میتوانند ساعتی حدودا ۱۵ تا ۲۳ دلار کانادا درآمد داشته باشند.

 • تحویل غذا (Food Delivery): یکی دیگر از شغل های آسان برای کار در کانادا، شغل تحویل غذا یا دلیوری غذا (Food delivery) میباشد. از آنجایی که فرهنگ انعام دادن در میان شهروندان کانادایی رواج دارد در نتیجه شما میتوانید علاوه بر حقوق و درآمد خود انعام نیز دریافت کنید. بدیهی است که در این حالت میزان درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد. دارا بودن ساعت کاری متغیر از مزایای این شغل به حساب می آید. درامد تحویل دهندگان غذا در کانادا حدودا ساعتی ۱۳ تا ۱۶ دلار کانادا میباشد.

 • کار در مراکز پاسخگویی تلفن (Call Center): یکی از شغل های بسیار راحت در کانادا شغل پاسخگویی تلفن (Call center) میباشد. متقاضیان مهاجرت به کانادا که دارای مهارت زبان نسبتا خوبی باشند. میتوانند در مراکز پاسخگویی تلفن شرکت ها و کمپانی های مختلف در کانادا مشغول به کار شوند. درآمد این افراد ساعتی حدود ۱۳ تا ۱۷ دلار کانادا میباشد. یکی از مزایای اصلی این شغل تقویت مهارت Speaking زبان انگلیسی میباشد.

یکی از عمده ترین دلایلی که بسیاری از ایرانیان مهاجر به کانادا قادر خواهند بود در مشاغل فوق مشغول به کار شوند عدم نیاز به مدرک زبان بین المللی و سابقه کار میباشد. در صورتی که شما نیز  قصد مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا ۲۰۲۰ را دارید به گروه بین الملل افق مراجعه فرمایید.

وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی اقامتی افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و اشراف زیادی به آخرین اخبار و قوانین آپدیت شده دولت فدرال کانادا دارد. درنتیجه میتواند بهترین و آسان ترین مشاغل پردرآمد کانادا ۲۰۲۰ که درآمد خوبی نیز داشته باشند را به شما کلاینت های عزیز معرفی نماید. مشغول شدن به کار در مشاغل آسان کانادا شرایط را برای یافتن شغل بهتر در کانادا، دریافت درآمد بالاتر و اشنایی با بازار کار کانادا فراهم می آورد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت سریع به کانادا، روادید اقامت دائم کانادا، کار در کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا ۲۰۲۰ و … با دفتر مرکزی افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. پاسخگوی تمام سوالات مهاجرتی اقامتی شما عزیزان خواهیم بود. مهاجرت تضمینی به کانادا را با گروه افق تجربه کنید.

planning secure future financial status mitigating taxes concept family members us money bags rows rising coins table depicts saving wealth income growth 52494 757 300x200 - مهاجرت کاری به کانادا | مشاغل پردرامد کانادا | کار و کاریابی افق

بهترین مشاغل کانادا از نظر درآمد در سال ۲۰۲۰

ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا و کار در کانادا در صورتی که دارای سوابق شغل معتبر، مدرک زبان بین المللی، مدرک تحصیلی و … باشند میتوانند با استفاده از روش های مختلف مهاجرتی کانادا، به کشور کانادا مهاجرت کنند. با توجه به درآمد های بالایی که برخی از مشاغل پردرآمد کانادا دارند. کار در کانادا میتواند آینده مالی بسیار خوبی را برای آنها رقم بزند. با ما همراه باشید و از ۱۰ شغل پردرآمد در کانادا ۲۰۲۰ مطلع شوید:

 • مدیریت روابط عمومی (Public Administration Director): اگر دارای مدارک و سوابق کاری مرتبط هستید میتوانید در این شغل مشغول به کار شده و به طور متوسط ۱۲۰۶۲۲ دلار کانادا درآمد داشته باشید.

 • پرستار متخصص (Nurse Practitioner): شغل پرستاری در کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا جز مشاغل پردرآمد در این کشور به حساب می آید. متوسط درآمد پرستاران متخصص در کانادا ۸۴۵۱۰ دلار کانادا میباشد.

 • مدیریت جنگل ها و معادن (Mining & Forestry Manager): مدیریت جنگل و معدن بازار کار بسیار خوبی در کانادا دارد و جز مشاغل پردرآمد در کانادا ۲۰۲۰ به حساب می آید. متوسط درآمد مدیران جنگل و معدن کانادا ۱۰۰۰۰۶ دلار کانادا خواهد بود.

 • ناظر اتصالات لوله ای (Pipefitting Supervisor): این شغل همانند شغل جوشکاری بوده و از درآمد بالایی در کانادا برخوردار است. اگر قصد مهاجرت به کانادا، کار در کانادا بعنوان شغل ناظر اتصالات لوله ای را دارید، متوسط درآمد شما ۸۹۳۹۸ دلار کانادا خواهد بود.

 • مدیریت تاسیسات (Utilities Manager): برای مدیران تاسیساتی که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا را دارند، این شغل بسیار مناسب است. زیرا علاوه بر بازار کار خوب این شغل، دارای درآمد بالایی نیز میباشد. متوسط درآمد این افراد ۱۱۲۳۲۰ دلار کانادا میباشد.

 • مدیریت ارتباطات (Telecommunications Manager): مدیران ارتباطات میتوانند در مخابرات کانادا مشغول به کار شوند و درآمد کسب کنند. اگر قصد کار در کانادا و اقامت در کانادا را دارید و دارای سوابق کاری و تحصیلی مرتبطی هستید. این شغل برای شما بسیار مناسب خواهد بود. درآمد این افراد ۸۶۵۲۸ دلار کانادا میباشد.

 • مدیر امور مالی و املاک (Real Estate & Financial Manager): این شغل یکی از مشاغلی در کانادا است که در طی شش سال گذشته ۲۹% افزایش درآمد داشته است. در نتیجه میتوان گفت یکی دیگر از شغل های پردرآمد در کانادا شغل مدیریت امور مالی و املاک میباشد. این افراد میتوانند پس از مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا به طور متوسط ۱۰۳۳۷۶ دلار کانادا درآمد داشته باشند.

 • مدیر توسعه اقتصادی (Economic Development Director): این افراد در زمینه های تحلیل اقتصادی، اقتصاد دولت و … در کانادا مشغول به کار میشوند. شغل مدیریت توسعه نیز از جمله مشاغل پر درآمد در کانادا ۲۰۲۰ به حساب می آید. در نتیجه متقاضیان مهاجرت و اقامت به کانادا در صورتی که بتوانند در این شغل مشغول به کار شوند آینده شغلی و مالی بسیار خوبی در کانادا خواهند داشت. متوسط درامد این افراد در کانادا ۱۱۴۴۰۰ دلار کانادا است.

 • وکیل (Lawyer): وکلای بین المللی در صورتی که مورد تایید دولت فدرال کانادا قرار گیرند. میتوانند به شغل وکالت در کانادا مشغول شوند. و درآمد خوبی را نیز دریافت کنند. میتوان گفت متوسط حقوق وکلا در کانادا ۸۸۵۲۴ دلار کانادا است.

 • تعمیرکار یا تکنسین آسانسور (elevator Mechanic): برخلاف تصور بسیاری از مردم شغل تعمیر کاری آسانسور جز مشاغل پردرآمد در کانادا میباشد. تعمیرکاران آسانسور میتوانند متوسط درامدی حدود ۸۳۸۴۴ دلار کانادا داشته باشند. اگر تکنسین آسانسور هستید و میخواهید آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید از هم اکنون برای مهاجرت به کانادا، اقامت در کانادا و کار در کانادا برنامه ریزی کنید.

business man accounting calculating cost economic budget investment saving 18497 1063 1 300x200 - مهاجرت کاری به کانادا | مشاغل پردرامد کانادا | کار و کاریابی افق

در این مقاله به بررسی شغل های آسان در کانادا و مشاغل پردرآمد در کانادا ۲۰۲۰ پرداختیم. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان منتقل کنیم. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر افق تماس گرفته و یا فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com تکمیل فرمایید تا شرایط شما توسط کارشناسان ما مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. پس از آن میتوانید برای رزرو وقت مشاوره حضوری و یا آنلاین با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا اقدام کنید. تا رسیدن به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا همراهی گروه افق را حس خواهید کرد. تا پایان مسیر مهاجرتی کانادا همراهتان هستیم.