مهاجرت سریع كانادا با روش خود اشتغالی

مهاجرت خوداشتغالی به کانادا یا اداره مهاجرت کانادا یا خود اشتغالی یا Self-employed یا خود اشتغال یا شرایط و قوانین ۲۰۲۰ و ضروری برای اقامت دائم از طریق مهاجرت خوداشتغالی یا فدرال کانادا یا  canada Self-employed یا خود اشتغالی مخصوص چه افراد و کسانی است و آیا در کشور کانادا از طریق خود اشتغالی اقامت دائم می گیرم؟ مهاجرت با خود اشتغالی و خوداشتغالی امکان پذیر است؟ خوداشتغالی کانادا و روند و پروسه خود اشتغالی در کانادا و یا برنامه خوداشتغالی خود اشتغالی یا هزینه مهاجرت کانادا از طریق خود اشتغالی و وکیل خوب یا هزینه مهاجرت و سیستم امتیازات و امتیاز لازم مهاجرت آسان فوری و تمکن مالی و ویزای تحصیلی و ویزای کاری و روادید و پیکاپ پاسپورت و … یا مهاجرت از طریق اشتغال زایی و یا اعتبار مدرک مهندسی برای اقامت و یا مدارک و مستندات و امتیازات لازم برنامه مهاجرت خوداشتغالی یا مهاجرت سریع کانادا خود اشتغالی یا اخذ اقامت دائم کانادا از طریق خوداشتغالی و خود اشتغالی متقاضیانی که قصد مهاجرت کانادا دارند و  کار حرفه ای World Class دارند با گروه بین المللی مهاجرت افق تماس بگیرند.

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی برای افرادی مناسب است که در شرکت یا سازمانی استخدام نمی باشند. بلکه با تخصصی که دارند کسب درآمد می کنند. این افراد می توانند برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت کانادا اقدام کنند. افرادی که در زمینه ی هنر و ورزش مشغول به کار می باشند و همچنین کشاورزان و مزرعه داران می توانند با روش خوداشتغالی به کانادا مهاجرت کنند. این گروه از افراد برای دریافت اقامت دائم کانادا نیازمند داشتن مدارک و مستنداتی هستند که ثابت شود حداقل ۳ تا ۵ سال قبل از مهاجرت به کانادا در زمینه کاری ذکر شده سابقه ی کار داشته اند. برای افرادی که واجد شرایط این روش مهاجرت به کانادا هستند، پروسه مهاجرت و دریافت اقامت کانادا سریع تر از روش های دیگر طی می شود. برای مهاجرت از این روش شما باید ویزای خود اشتغالی (در برنامه مهاجرت سریع کانادا خود اشتغالی) دریافت كنید.

bored thoughtful secretary work - مهاجرت سریع كانادا با روش خود اشتغالی

تجربه های مربوطه برای سه مورد هنری، ورزشی و مزرعه داری به شرح زیر است:

  • داشتن حداقل دو سال تجربه مشارکت در فعالیت های ورزشی در سطح جهانی

  • داشتن حداقل دو سال تجربه خود اشتغالی در فعالیت های فرهنگی (هنرمندان، بازیگران، تئاتر، سینما و …)

  • دارا بودن حداقل دو سال تجربه مدیریت مزرعه (در برنامه مهاجرت سریع کانادا افق)

برای مهاجرت به کانادا با روش خود اشتغالی باید ویزای خوداشتغالی و یا روادید خود اشتغالی را دریافت کنید. لازمه چنین کاری این است که باید توانایی های شما در زمینه ی کاریتان و انجام کارآفرینی اثبات شود. همچنین افیسر را قانع کنید که یک کسب و کار پردرآمدی را راه اندازی خواهید کرد که برای اقتصاد کانادا مفید واقع می شود. این در صورتی است که برای ایجاد کسب و کار جدید از تمکن مالی و سرمایه کافی برخوردار باشید. اگر واجد شرایط ویزای خوداشتغالی هستید، برای مهاجرت به كانادا از این روش مهاجرتی اقدام كنید یعنی مهاجرت سریع کانادا خود اشتغالی ۲۰۲۰ برای شما آماده است.

با مشاوره با وكیل مهاجرت به كانادا (روش مهاجرت سریع کانادا گروه افق) به سرعت و با كمترین هزینه ویزای خوداشتغالی كانادا ۲۰۲۰ دریافت كنید.

freelancer looking happy laptop sitting desk - مهاجرت سریع كانادا با روش خود اشتغالی

افرادی که می توانند با روش خوداشتغالی برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند بر اساس شرایطی مانند تحصیلات، سابقه کاری و مدرک زبان امتیاز دهی می شوند. برای پذیرش لازم است که حداقل امتیاز ۳۵ از ۱۰۰ را کسب کنید. در صورتی كه بعد از ارسال مدارك به اداره CIC پذیرفته شوید فایل نامبر برای شما ارسال خواهد شد. (اکنون از برنامه مهاجرت سریع کانادا در افق استفاده کنید.)

شما می توانید فرم ارزیابی رایگان در سایت را که مربوط به ‌یکی از روش های ورود به کشور کانادا با نام برنامه خوداشتغالی کانادا است تكمیل نمایید و پس از تماس با مشاوره های رایگان و گام به گام با شرایط ویژه در سال ۲۰۲۱-۲۰۲۰ برای خود اشتغالی و یا خوداشتغالی در کانادا اقدام کنید. مثلا خود اشتغالی کبک کانادا و مربوطه به رده خوداشتغالی و …  و از امتیاز خود مطلع شوید. چرا که یکی از مزایای استفاده از برنامه مهاجرتی به روش خود اشتغالی کانادا کوتاه کردن فرآیند پرونده های مهاجرتی است. ویزای سریع آسان فوری و کم هزینه و تضمینی با گروه افق. ما در افق ویزا یا مهاجرت یا تابعیت کانادا را از طریق خوداشتغالی هنرمندان و ورزشکاران و دیگر گروه شغلی و کاری فراهم می کنیم. ویزای خود اشتغالی و ویزا خوداشتغالی  خود اشتغالی کانادا برای هنرمندان یا هنرپیشه ها یا بازیگران یا نویسندگان یا موسیقی دانان و  دیگر رسته های شغلی فراهم است. اگر بدنبال برنامه مهاجرتی فوری هستید برنامه‌ مهاجرتی کانادا برای کسب اقامت دائم و قوانین و تغییرات و اپدیت مهاجرت سریع کانادا خود اشتغالی ۲۰۲۰ را برای شما تشریح می کنیم. اکنون تماس بگیرید.

مهم ترین بخش در روش خوداشتغالی مهاجرت به کانادا، شرح سوابق شغلی و کاری مرتبط با نیازهای این روش است. برای تکمیل پرونده مهاجرتی خود می توانید با مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه بین المللی افق تماس حاصل نمایید.

 

همانطور که ذکر شد افرادی که در زمینه هنری متخصص می باشند می توانند از روش خوداشتغالی برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. هنرمندان، نویسندگان، موسیقی دانان و خوانندگان، آهنگ ساز و تنظیم کننده، کارگردانان، هنرپیشه و کمدین، عکاسان، طراحان گرافیکی و داخلی و هنرمندان صنایع دستی و سایر زمینه های هنری در این دسته قرار می گیرد. به عنوان مثال برای مهاجرت به کانادا از طریق نویسندگی باید ۲ سال از طریق نویسندگی امرار معاش کرده باشید. در این صورت با ویزای نویسندگی که زیرمجموعه ویزای خوداشتغالی است می تواشنید به کانادا مهاجرت کنید. اگر شما دارای حرفه ای هستید كه جز مشاغل خوداشتغال به حساب می اید می توانید به راحتی به كانادا مهاجرت كنید.

مهاجرت خود اشتغالی کانادا و معایب و مزایا و یا شرایط آن در استان های مختلف کانادا و مهاجرت به کشور کانادا یا اخذ اقامت دایم (دائم) و مهاجرت سریع کانادا در این کشور با هدف اخذ پاسپورت و تابعیت کانادا را برای شما انجام می دهیم. شاخص های تحصیلات یا سواد یا مدرک یا تجربه یا مهارت‌ یا تجارب یا سرمایه شما همگی تاثیر گذار هستند برای امتیازات لازم با وکلای گروه افق تماس بگیرید. آیا می دانید QUALIFIED APPLICANT کیست؟ یا تغییرات هزینه پرونده های بیزینسی اعم از استارتاپ، خود اشتغالی و یا خوداشتغالی و استارت آپ فدرال یا سرمایه‌ گذاری و تمکن مالی در ۲۰۲۰ چقدر است؟

womans hands typing laptop workplace - مهاجرت سریع كانادا با روش خود اشتغالی

هزینه های لازم برای مهاجرت به كانادا از طریق خوداشتغالی ۲۰۲۰ به شرح زیر می باشد:

  • هزینه انگشت نگاری (بیومتریك): ۸۵ دلار کانادا

  • هزینه درخواست ویزای خوداشتغالی: ۱۰۵۰ دلار کانادا

  • هزینه اخذ اقامت كانادا: ۴۹۰ دلار کانادا

برای بررسی شرایط خود با وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه بین المللی افق می توانید از طریق ارسال ایمیل نیز ارتباط برقرار کنید.

 

با کمک و راهنمایی های وکلا و مشاورین زبده و با تجربه افق که دارای سابقه درخشان و چندین دهه تجربه در زمینه مهاجرت سریع کانادا، اخذ انواع ویزای کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا، کار در کانادا، اخذ شهروندی و تابعیت کانادا، دریافت پذیرش از مدارس و دانشگاه های کانادا هستند با کمترین هزینه، بهترین شرایط و امن ترین راه ویزای خود اشتغالی کانادا را دریافت کنید. بهترین روش برای مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی و اخذ اقامت کانادا تضمینی برای خود و افراد خانواده را از گروه افق بخواهید. رسیدن به افق آرزوها با گروه افق افتخار ماست.