مهاجرت ثبت شرکت کانادا ۲۰۲۰ اقامت دائم گروه مهاجرتی افق

 

شرایط ثبت شرکت در کانادا ۲۰۲۰ کدام است؟

در کشور کانادا همانند ایران انواع شرکت ها از قبیل شرکت سهامی عام، سهامی خاص و … وجود دارد که در هرکدام از این شرکت ها مقدار سرمایه گذاری و تعداد شرکا و سهام داران متفاوت هستند. یکی از شرایط مهم برای این است که حتما یکی از سهامداران باید فردی کانادایی (شهروند کانادا) یا مقیم کشور کانادا (اقامت دائم کانادا) باشد. باید توجه داشت که هرکدام از شهر های کانادا نیز دارای شرایط خاصی برای ایرانیان مهاجر جهت یک شرکت قانونی میباشد. اگر واجد شرایط هستید پیشنهاد میکنیم برای ابن قانونی در کانادا با کمترین هزینه به وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق مراجعه کنید. افرادی که متقاضی سرمایه گذاری هستند ممکن است سوالات زیادی از قبیل مهاجرت سریع به کانادا از طریق شعبه شرکت یا شرایط اخذ اقامت دائم کانادا از طریق خرید قانونی شرکت در کانادا ۲۰۲۰ یا خرید شرکت در کانادا یا مهاجرت از طریق ثبت قانونی و برند برای شرکت کانادا یا تاسیس شعبه شرکت در کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق ict یا قوانین ثبت شرکت در کانادا یا ثبت برند در کانادا برای ایرانیان یا ثبت شرکت در کانادا افق یا شرایط شرکت ثبت در شهر های کانادا یا شرکت قانونی با کمترین هزینه یا حداقل سرمایه برای ثبت نام شرکت کانادا یا کانادا مهاجرت ثبت شرکت یا ثبت شرکت اقامت کانادا و … ذهنشان را به خود مشغول کند.

کارشناسان و وکلای افق پاسخ تمامی سوالات شما را در اختیارتان قرار خواهند داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. قانونی ترین و کم ریسک ترین راه برای مهاجرت کانادا، روادید اقامت دائم کانادا و شعبه کاری در کانادا در سال ۲۰۲۰ را برایتان به ارمغان می اوریم. اخرین اخبار و اطلاعات مربوط به امور مهاجرتی و انواع روش های مهاجرتی کانادا را در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com یا Ofoghint یا شرکت مهاجرتی افق یا گروه مهاجرت افق بخوانید. با گروه افق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا دیگر رویا و خیال نیست.

ایا امکان مهاجرت کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ از طریق شرکت برای ایرانیان وجود دارد؟

ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا با ثبت شرکت در کانادا ویزای کار کانادا دریافت میکنند و از این طریق میتوانند به کانادا مهاجرت کنند. همسر فرد متقاضی نیز میتواند ویزای تحصیل در کانادا اخذ نماید. سپس با در دست داشتن ویزا کار کانادا میتوانید یا در شرکت خود مشغول به کار شوید و یا به کار در کانادا در شغل های مختلف بپردازید. در این صورت با داشتن حداقل یکسال تجربه کار در کانادا میتوانید از طریق برنامه تجربه کانادایی یا CEC یا Canadian experience Class برای اخذ اقامت دائم خود در کانادا اقدام کنید. همچنین قادر خواهید بود درصورت واجد شرایط بودن نیز برای شهروندی کانادا و اخذ پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنید. لازم است بدانید داشتن شرکت در کانادا به تنهایی نمیتواند منجر به اقامت کانادا شود.

وکلا و کارشناسان خبره در موسسه مهاجرتی افق همواره در تلاش اند اسان ترین راه برای مهاجرت به کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰، مهاجرت تضمینی کانادا، اقامت اسان کانادا، شرایط سریع ترین راه مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰، ویزای خوداشتغالی هنرمندان کانادا،مهاجرت به کانادا به نوان مترجم، فایل نامبر خوداشتغالی ۲۰۲۰ کانادا، کارافرینی در کانادا افق، مقایسه هزینه زندگی در ونکوور و تورنتو، هزینه زندگی در کانادا افق،هزینه زندگی دانشجویی در کانادا ۲۰۲۰، مهاجرت سریع به کانادا، کانادا مهاجرت قانونی، قوانین اپدیت شده برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ و … در اختیار کلاینت های خود قرار دهند. افتخار افق ارائه کم ریسک ترین راه های مهاجرتی کانادا است.

portrait happy male female partners shaking hands 300x200 - مهاجرت ثبت شرکت کانادا 2020 اقامت دائم گروه مهاجرتی افق

حداقل سرمایه لازم در کانادا برای ثبت ۲۰۲۰ برای ایرانیان چقدر است؟

حداقل پول و سرمایه لازم برای سرمایه گذاری با توجه به نوع شرکت متفاوت است. درصورتی شما میتوانید از مینیمم سرمایه لازم در کانادا برای ایجاد یک محیط کاری مطلع شوید که شرایطتان به طور دقیق بررسی شده باشد و نوع شرکت نیز مشخص شود. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه کاریابی بین الملل افق با داشتن چندین سال سابقه وکالتی در امر ثبت و خرید شرکت در کانادا بهترین راهنما برای شما به جهت مهاجرت کانادا، دریافت اقامت کانادا، پیکاپ پاسپورت کانادا ۲۰۲۰، ارائه بهترین و کم هزینه ترین بیزینس پلن و … میباشد. باخیالی اسوده بررسی دقیق شرایط خود را به گروه افق بسپارید.

چگونه میتوان در کانادا اقدام به ثبت کرد؟

ثبت شرکت در کانادا مانند دیگر راه های مهاجرتی به کانادا نیست و شما برای مهاجرت به کانادا از این طریق نیاز به دو وکیل مهاجرت خواهید داشت. یک وکیل مهاجرت به کانادا که پرونده مهاجرتی شما را تشکیل داده و اخذ ویزای کانادا را انجام دهد و وکیل دیگر در کشور کانادا که به کارهای ثبت قانونی شرکت بپردازد.  وکیل مهاجرتی کانادا در گروه افق با قابل اعتماد ترین وکلایی که در کانادا در این زمینه فعالیت دارند و میتوتنند کارهای اداری را انجام دهند اشنا بوده و به طور کاملا قانونی برای ثبت و خرید شرکت شما اقدام میکند. گروه بین الملل افق صفر تا صد تمام خدمات مهاجرتی و را برای کلاینت های عزیز انجام میدهد تا با این کار بتواند جلوی بسیاری از کلاهبرداری ها را گرفته و سرمایه گذاری امینی برای انها در کانادا ایجاد کند. برای انتقال سرمایه به کانادا و سرمایه گذاری و خرید شرکت در کانادا تنها باید به موسسات معتبر مهاجرتی اعتماد کرد.

موسسه مهاجرتی افق جز موسسات معتبر مهاجرتی در مشهد بوده و این اطمینان خاطر را به شما عزیزان خواهد داد که تمام مراحل مهاجرتی شما به طور کامل قانونی و با کمترین ریسک انجام خواهد شد. گروه افق پیشرویی کم نظیر در پرونده های مهاجرتی موفق در میان موسسات مهاجرتی به خصوص در مشهد میباشد.

Company registration in canada - مهاجرت ثبت شرکت کانادا 2020 اقامت دائم گروه مهاجرتی افق

ثبت شرکت برای چه افرادی در کانادا  مناسب است؟

به طور کلی مهاجرت به کانادا برای افرادی که بتوانند با ویزای کار کانادا اقامت دائم کانادا را کسب کرده و همچنین سن انها بین ۴۰ تا ۴۵ سال باشد مناسب است. در صورتی که واجد شرایط فوق هستید با مراجعه به موسسه کاریابی بین الملل افق برای اینده خود، همسر و فرزندانتان برنامه ریزی مناسبی را داشته باشید.

وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا در گروه افق با تسلط کافی به قوانین و اخبار کشور کانادا کم هزینه ترین و تضمینی ترین راه مهاجرت به کانادا، روادید اقامت کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان، روش های سرمایه گذاری در کانادا برای سرمایه گذاران، شرایط لازم برای مهاجرت سریع و فوری به کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا فوری، بهترین وکیل مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ در مشهد، کانادا مهاجرت ارزان، مهاجرت به Canada، قوانین اپلای به کانادا ۲۰۲۰، روش های مهاجرت کانادا برای متقاضیان ایرانی مهاجرت به کانادا، مزایای پاسپورت کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، مهاجرت تحصیلی به کانادا، تحصیل دانشجویان در دانشگاه های کانادا، تحصیل دانش اموزان در مدارس کانادا، ویزای تحصیلی کانادا، ویزای دانش اموزی کانادا ۲۰۲۰، ویزای دانشجویی کانادا و … را پیش رویتان قرار میدهند. با خدمات مهاجرتی گروه افق در خدمت شما هستیم.