مهاجرت تحصیلی کانادا اقامت ویزای فوری افق ۲۰۲۰

 

ایا مهاجرت تحصیلی کانادا با مدرک دیپلم امکان پذیر است؟

اگر با مدرک دیپلم قصد ادامه تحصیل در کانادا یا مهاجرت تحصیلی کانادا را دارید و سن شما زیر ۲۵ سال است میتوانید برای دوره های کالج کانادا و یا تحصیل در مقطع لیسانس در کانادا اقدام کنید. در نتیجه برای تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم داشتن شرایط سنی از اهمیت بالایی برخوردار است. همانطور که میدانید ایرانیان نمیتوانند بدون مدرک زبان در دانشگاه های کانادا به تحصیل بپردازند. همچنین نداشتن مدرک زبان شانس اخذ ویزای تحصیلی کانادا ۲۰۲۰ و ویزا شدن را کاهش میدهد. شما میتوانید با مراجعه به وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق برای تحصیل خود در کانادا اقدام کنید و با مشاوره های به موقع و دقیق انها بدون از دست دادن زمان و هزینه به افق ارزوهای خود برسید. پاسخ سوالات مهاجرتی خود از قبیل تحصیل در کانادا با معدل پایین دیپلم، بورسیه تحصیلی با مدرک دیپلم در کانادا، فوق دیپلم در کانادا، تحصیل در کانادا افق، شرایط تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم ۲۰۲۰، تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا، هزینه تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم، تحصیل پزشکی در کانادا با مدرک دیپلم، ادامه تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم، اپلای کانادا با دیپلم، کانادا تحصیل دیپلم، اقامت کانادا با مدرک دیپلم، روش سریع مهاجرت به کانادا با دیپلم برای ایرانیان، مدرک دیپلم کانادا تحصیل، مهاجرت تحصیلی با مدرک دیپلم ۲۰۲۰، تحصیل در کانادا با دیپلم بدون مدرک زبان و … را از گروه کاریابی مهاجرتی افق بخواهید. افق لحظه به لحظه پاسخگوی سوالات شما برای مهاجرت و اقامت کانادا در سال ۲۰۲۰ میباشد.

teacher asking question her class 300x200 - مهاجرت تحصیلی کانادا اقامت ویزای فوری افق 2020

مزایای ویزای تحصیلی کانادا ۲۰۲۰ (ویزای دانش اموزی و دانشجویی مهاجرت تحصیلی کانادا) چیست؟

ویزای دانش اموزی و ویزای دانشجویی (مهاجرت تحصیلی کانادا) کانادا نوعی ویزای موقت (Temporary Visa) کانادا میباشد که به شما اجازه ویزای تحصیلی کانادا را میدهد. همچنین با داشتن این ویزا میتوانید از شرایط Study Permit  خود در این کشور استفاده کنید. سن مناسب برای اخذ ویزای دانش اموزی کانادا از ۶ سال تا ۱۸ سال است اما برای اخذ ویزای دانشجویی کانادا سن فرد متقاضی با توجه به مقطع تحصیلی که قصد تحصیل در ان را دارد تعیین میشود. به طور کلی برای دریافت ویزای دانشجویی کانادا ۲۰۲۰ و بالا بردن شانس ویزا شدن برای تحصیل در دانشگاه ها و کالج های کانادا در مقطع لیسانس تا ۲۵ سال، مقطع ارشد تا ۳۵ سال و مقطع دکتری (دکترا) تا ۴۰ یا ۴۵ سال سن میتواند مناسب باشد. لازم است بدانید علاوه بر شرایط سنی داشتن فاکتورهای دیگری از قبیل مدرک زبان، گپ تحصیلی، سال فارغ التحصیلی مقطع قبلی، دانشگاه فارغ التحصیل شده از ان و … میتوانند برای اخذ ویزا تحصیلی کانادا و ویزا شدن دانش اموزان و دانشجویان بین المللی بسیار تاثیر گذار باشد.

از جمله مزایای ویزای دانش اموزی کانادا ۲۰۲۰ میتوان به اشنایی و یادگیری همزمان دو زبان انگلیسی و فرانسوی برای دانش اموزان بین المللی اشاره کرد. همچنین این افراد زمانی که از دبیرستان های کانادا فارغ التحصیل میشوند و مدرک دیپلم کانادا را دریافت میکنند شانس بسیار زیادی برای اخذ پذیرش از بهترین و معتبر ترین دانشگاه های کانادا را دارند و اگر تصمیم به ادامه تحصیل در دیگر کشورها بگیرند راحت تر فرد را پذیرش میکنند زیرا تحصیل او در مدارس یک کشور جهان اولی بوده است. از سوی دیگر والدین دانش اموز بین المللی در کانادا نیز میتوانند با ویزای توریستی به راحتی وارد خاک کانادا شوند و در کنار فرزند خود به زندگی در کانادا بپردازند. در این صورت تحصیل فرزندان در کانادا در محیطی امن و ارام انجام خواهد شد و اینده چنین فرزندانی نیز تضمین میشود.

ویزای دانشجویی کانادا ۲۰۲۰ نیز مزایای خاص خود را برای دارندگان خود دارد. از جمله ان میتوان به اجازه کار پاره وقت بین تحصیل و اجازه کار تمام وقت به اندازه دوران تحصیل پس از فارغ التحصیلی اشاره کرد. به همسر فرد متقاضی تحصیل در دانشگاه ها و کالج های کانادا نیز اجازه کار تمام وقت داده میشود. همچنین تحصیل فرزندان دانشجویان بین المللی کانادا، در مدارس کانادا رایگان شده و امکان استفاده از خدمات درمانی بیمه دانشجویی نیز برای انها فراهم میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه کاریابی مهاجرتی افق به شماره ۰۵۱-۳۱۰۷۱ در تماس باشید. گروه افق تا رسیدن شما به کانادا گام به گام همراهتان خواهد بود.

ایا امکان تحصیل در کانادا با معدل پایین وجود دارد؟

زمانی که برای مهاجرت تحصیلی به کانادا بحث معدل به میان می اید باید بگوییم که میزان معدل شما به دانشگاه یا کالجی که قصد اخذ پذیرش از ان را دارید بستگی دارد. به طور کلی هر کدام از دانشگاه های کانادا مینیمم معدلی را برای دانشجویان بین المللی اعلام میکنند و متقاضیان تحصیل در کانادا باید حداقل معدل را دارا باشند اما اصولا برای افرادیکه معدل ۱۴ به بالا دارند شانس پذیرش تحصیلی و تحصیل در کانادا (تحصیل در کالج های کانادا) وجود دارد. برخی از دانشگاه ها و کالج های کانادا معدل ۱۳ را نیز قبول دارند. در صورت داشتن سوالات بیشتر در رابطه با مهاجرت تحصیلی به کانادا ۲۰۲۰، Admission Canada شرایط و مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا ۲۰۲۰ و همچنین اقامت سریع کانادا ۲۰۲۰ افق پاسخگوی شماست.

portrait students studying library 300x200 - مهاجرت تحصیلی کانادا اقامت ویزای فوری افق 2020ویزای تحصیلی کانادا" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/portrait-students-studying-library-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/portrait-students-studying-library-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/portrait-students-studying-library-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/portrait-students-studying-library-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/portrait-students-studying-library.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

هزینه تحصیل در کانادا در مقطع فوق لیسانس برای ایرانیان چقدر است؟

به طور کلی برای دانشجویان بین المللی که قصد مهاجرت تحصیلی کانادا یا تحصیل در کانادا یا پذیرش تحصیلی در کانادا را دارند تمامی هزینه ها توسط دولت کانادا مشخص شده است. این هزینه ها با توجه به رشته تحصیلی، شهر یا شهر های کانادا، دانشگاه مورد نظر و … متفاوت است. اما میتوانیم بگوییم میانگین هزینه تحصیل در کانادا برای مقطع ارشد بین ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار کانادا برای هر ترم میباشد. لازم است بدانید هزینه زندگی و تحصیل در کانادا بسیار ارزان تر از سایر کشور های انگلیسی زبان است. روش اقامت تحصیلی کاری PEQ یا روش PEQ Canada پس فرصت را از دست ندهید و از هم اکنون برای تحصیل و زندگی در کانادا با کمترین و مقرون به صرفه ترین هزینه اقدام کنید. گروه کاریابی بین الملل افق مهاجرت سریع و فوری کانادا و اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل را برای شما تضمین میکند. با گروه افق در تماس باشید.

ایا دانشجویان بین المللی اجازه کار در کانادا حین تحصیل و بعد از تحصیل را دارند؟

بله، به دانشجویان بین المللی برای آزمون های بین المللی در کانادا یا دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی کانادا را دارند، اجازه کار پاره وقت در حین تحصیل به مدت ۲۰ ساعت در هفته و پس از تحصیل نیز به مدت طول تحصیل و تا سقف سه سال اجازه کار تمام وقت در کانادا داده میشود. سپس با داشتن یکسال سابقه کار در کانادا میتوانند از طریق برنامه تجربه کانادایی یا CEC به اقامت کانادا برسند. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق تماس بگیرید و یا به سایت افق (ofoghint.com or www.ofoghint.com) مراجعه کرده و از اخرین و جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت کانادا تحصیل مطلع شوید.

ایا برای تحصیل در کانادا شرط معدل وجود دارد؟

در صورتی که افراد متقاضی تحصیل در دانشگاه ها و کالج های کانادا (مهاجرت تحصیلی کانادا) معدل خوب و نمره زبان بالایی داشته باشند شانس اخذ اسکالرشیپ کانادا یا فول فاند تحصیلی برای انها افزایش پیدا میکند که در این صورت دانشگاه هزینه ی مشخصی برای زندگی و تحصیل در کانادا را به شما پرداخت میکند. گروه کاریابی افق با همکاری مشاورین قانونی مهاجرت پاسخگوی شما در زمینه های شرایط فول فاند کانادا، فول فاند ارشد کانادا، فول فاند دکترا کانادا، اپلای فول فاند کانادا، دانشگاه های فول فاند کانادا، گرفتن فول فاند از کانادا، درامد کار دانشجویی در کانادا، ویزای کار بعد از تحصیل در کانادا، تحصیل با معدل پایین در کانادا، مدارک لازم برای پذیرش دانشگاه های کانادا، صفر تا صد تحصیل در کانادا افق، تاثیر دانشگاه در اپلای کانادا ۲۰۲۰، گرفتن فاند با معدل پایین، حداقل معدل برای بورسیه شدن، تحصیل ویزای کاری به تحصیلی کانادا، ویزای رایگان کانادا ۲۰۲۰، ارزیابی ویزای تحصیلی کانادا، هزینه تحصیل در رشته موسیقی کانادا برای ایرانیان، شرایط زندگی دانشجویی در کانادا، کار و تحصیل همزمان در کانادا و … میباشد. افق همراهی همیشگی شماست.