روش اقامت تحصیلی کاری مهاجرت کانادا PEQ

در ارتباط با موضوعات مهاجرت به کانادا از روش PEQ یا گواهی CSQ یا اقامت دائم کانادا با روش PEQ یا برنامه مهاجرت به کانادا یا یکی از راههای سریع مهاجرت آسان و فوری و تضمینی وکیل خوب مهاجرت یا سریع ترین روش راه مهاجرت به کانادا یا تجربه کاری استان کبک Quebec ایالت canada و کانادا یا اخذ اقامت دائم کانادا یا اقامت کبک یا فرصت اقامت تحصیل در کبک یا قوانین و مقررات و آموزش رایگان گام به گام مهاجرت به کانادا از روش PEQ آپدیت ۲۰۲۰ با قوانین جدید اقامت دائم با روش مهاجرتی اسکیلد و یا سریعترین دوره اقامتی کانادا روش تحصیلی یا تجربه زندگی تحصیلی و معرفی روش PEQ و یا اقامت و مهاجرت به کانادا و یا مهاجرت بعد از اتمام دوره های تحصیلی Quebec Experience Program چه دوره هایی منجر به PEQ می شود و یا مهاجرت کانادا PEQ با گروه افق تماس بگیرید.

استان کبک از جمله استان‌ های مهم کشور کانادا است که در سال های اخیر در حوزه های مختلف مانند تحصیل پیشرفت های چشمگیری داشته است. استان کبک دارای امکانات آموزشی با کیفیتی بوده و دانشگاه های خوب و مطرح مانند دانشگاه کنکوردیا Concordia University را در خود جای داده است. از این رو یکی از کشورهای مورد علاقه دانشجویان برای ادامه تحصیل کانادا می باشد. مهاجرت تحصیلی به کانادا یکی از روش های سریع و ساده برای اخذ اقامت کانادا است. مهاجرت با روش PEQ یکی از روش های مهاجرت تحصیلی و کاری به کانادا در سال ۲۰۲۰ می باشد. این برنامه مختص استان کبک کانادا بوده و برای متقاضیانی که از روش اکسپرس اینتری و اسکیل ورکر نمی توانند به کانادا مهاجرت کنند، مناسب است. در واقع PEQ همان مهاجرت تحصیلی به کانادا می باشد. این روش یکی از روش های سریع مهاجرت به کانادا بوده که همان مهاجرت کانادا PEQ نامیده شده و برای اخذ اقامت کانادا مناسب است.

تحصیل در استان کبک کانادا مزایای بسیاری دارد که در زیر مشاهده می شود:

 • مدرک تحصیلی ایالت کبک در سطح بین المللی شناخته شده است.

 • امکان تحصیل در رشته های انگلیسی و فرانسوی

 • شهریه دانشگاه ها و کالج های کبک مقرون به صرفه است.

 • پایین بودن هزینه اقامت و زندگی در ایالت کبک کانادا (در روش مهاجرت کانادا PEQ)

همچنین استان کبک کانادا برای دانشجویان فارغ التحصیل خود فرصت های فوق العاده ای برای اقامت از طریق PEQ درنظر گرفته است. مهاجرت تحصیلی به کانادا با روش PEQ، مسیر دریافت اقامت کانادا را هموارتر کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه افق تماس حاصل فرمایید.

Canadian and Quebec provincial flags - روش اقامت تحصیلی کاری مهاجرت کانادا PEQ

اگر شما تجربه کار یا تحصیل در کبک کانادا را داشته باشید می توانید از روش پی ای کیو (PEQ) به کانادا مهاجرت کنید. PEQ یک برنامه سریع برای انتخاب نیروی کار و یا دانشجویان بین المللی است.

شرایط لازم برای دریافت اقامت کانادا از روش مهاجرتی PEQ به صورت زیر می باشد:

 • برای کسب موقعیت شغلی قصد اقامت در ایالت کبک را داشته باشید.

 • با هدف تحصیل برای مدتی در استان کبک کانادا زندگی کرده باشید.

 • شما باید نیمی از دوران تحصیل خود را در استان کبک گذرانده باشید.

 • از دانشگاه ها و کالج های کبک فارغ التحصیل شده باشید.

 • باید به طور شفاهی دانش زبان فرانسوی خود را نشان دهید.

 • شما باید توانایی خود برای براورده کردن نیازهایتان طبق موارد بیان شده در تقاضانامه CSQ را داشته باشید (حداقل برای مدت ۳ ماه)

 • دارا بودن گذرنامه معتبر

 • داشتن حداقل سن ۱۸ سال

برای مباحثی همچون روش پی ای کیو کبک یا روش های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل یا راههای اخذ اقامت کانادا شرایط تحصیل در کانادا قوانین ۲۰۲۰ مهاجرت اپدیت جدید قوانین شهروندی ویزا و روادید و پاسپورت کانادا بهترین سریعترین راه مهاجرت به کانادا اخذ اقامت کانادا در زمان کوتاه تضمینی و سریعترین روش برنامه استانی و یا اسکیل ورکر کبک یا اسکیل ورکر فدرال یا جذب بازار کار کانادا و اقامت فرد خانواده در کانادا یا قوانین اداره مهاجرت کبک یا شرایط و دریافت CSQ و کوتاهی اقامت دائم کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق PEQ یا ویزای کبک ۲۰۲۰ ۲۰۲۱ زمان کوتاه مهاجرت و مهاجر و مهاجرین تحصیلی دانشجویان بین المللی با سابقه‌ تحصیل در کبک canada واجد شرایط برنامه اخذ ویزای دانشجویی مقاطع کالج امتیاز بندی کارگران ماهر فارغ التحصیلان بهترین راه مهاجرت به مونترال کبک بدون مدرک زبان ویزای بدون انتظار معطلی و فوری اسان و تضمینی تقاضا برای PR یا اقامت دائم یا اقامت کاری کانادا به روش ریجکت اکسپرس اینتری شرایط کارآموزی و تحصیل گواهی پذیرش کبک اعزام دانشجو یا کارآموز در کانادا و کالج فنی حرفه ای تسهیل اقامت دائم کار و تحصیل استارتاپ روش های ۲۰۲۰ مشاوره رایگان و بررسی مدارک سیستم اکسپرس اینتری، تجربه کانادایی با ما همراه باشید.

جهت اخذ اقامت کانادا با استفاده از روش PEQ شما باید هزینه تحصیل و زندگی در کبک کانادا را بپردازید. میانگین هزینه برای تحصیل در استان کبک ۱۵۰۰۰ دلار کانادا می باشد. علاوه بر این مبلغ شما باید ۱۱۰۰۰ دلار کانادا برای هزینه زندگی در برنامه مهاجرتی PEQ پرداخت کنید.

برای اطلاع دقیق از واجد شرایط بودن مهاجرت کانادا PEQ خود فرم ارزیابی رایگان در سایت را تکمیل کنید. همچنین میتوانید با کارشناسان مجرب مجموعه افق تماس حاصل فرمایید.

People on a busy street - روش اقامت تحصیلی کاری مهاجرت کانادا PEQ

اگر قصد مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای اقامت کانادا در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه را دارید با کمک گروه بین الملل افق می توانید با استفاده از برنامه PEQ اقدام کنید. رساندن شما به افق آرزوهایتان از افتخارات ماست. مهاجرت تحصیلی به کانادا، کار در کانادا، اخذ شهروندی کانادا، اخذ پاسپورت کانادا و سابقه کار و تحصیل در کبک PEQ یا نیروهای خارجی بعد از تحصیل و یا  مهاجرت استانی به کانادا یا برنامه اسکیل ورکر کبک یا برنامه اسکیل ورکر فدرال و روش پروفایل اکسپرس اینتری از جمله تخصص های ما برای کلاینت های عزیز می باشد.