مهاجرت تحصیلی به کانادا، مدارس كانادا، ویزای مهاجرت و وکلای اقامت

تحصیل کودکان در مدارس کانادا با امکان اخذ ویزای همراه برای والدین یکی از مواردی است که ممکن است برای شما جالب توجه باشد. (مهاجرت تحصیلی به کانادا). كیفیت بالای آموزش در مدارس كشور كانادا باعث شده هرساله افراد زیادی تقاضای تحصیل فرزندان خود در مدارس كانادا را داشته باشند. در واقع تحصیل فرزندان در مدارس کانادا یکی از راه های کمکی و فوری برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور می باشد. یکی از مزایای تحصیل کودکان در کانادا این است که با تحصیل آن ها این امکان وجود خواهد داشت که والدین بتوانند ویزای کانادا را دریافت کنند.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل فرزندان خود در مدارس کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا و یا مهاجرت کانادا فرم ارزیابی رایگان را در سایت پر كنید. مشاوران باتجربه مجموعه افق در اسرع وقت فرم ها را بررسی كرده و با شما تماس خواهند گرفت. همچنین می توانید با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس حاصل کرده و به صورت رایگان با وکلای زبده گروه افق ارتباط بگیرید. فرصت را از دست ندهید.

 

young mother helping daughter with her homework table dining room 231208 53 - مهاجرت تحصیلی به کانادا، مدارس كانادا، ویزای مهاجرت و وکلای اقامت

 

در این بخش مدارك لازم برای دریافت ویزای تحصیلی را مورد بررسی قرار می دهیم. برای اطلاع از شرایط و مدارك لازم برای تحصیل فرزند خود در مدارس كانادا با ما همراه باشید. در تمامی این مراحل مشاوران و وکلای زبده ما در شرکت بین المللی افق همراه شما هستند، پس با خیالت راحت به آینده خود فکر کنید.

مدارك مورد نیاز برای درخواست ویزای تحصیلی دانش آموزی به منظور اخذ اقامت و یا مهاجرت کشور کانادا

۱) ترجمه كارنامه دوسال قبل دانش آموز متقاضی تحصیل کانادا

۲) اخذ توصیه نامه از مدرسه قبل از درخواست تحصیل در کانادا

۳) كپی پاسپورت برای اخذ مدارک لازم مهاجرت

۴) ترجمه شناسنامه دانش آموز

۵) فرم كاستودین (سرپرست دانش آموز بین المللی) برای افراد زیر ۱۸ سال

۶) ادمیشن (پذیرش)

۷) نامه تمكن مالی والدین یا ساپورت كننده

۸) ترجمه سند ملك ساپورت كننده

۹) ترجمه نامه شغلی والدین یا هر فردی كه ساپورت مالی انجام میدهد

۱۰) ترجمه شناسنامه

۱۱) سابقه تمام سفرهای خارجی (در صورت داشتن سفر)

۱۲) پرینت سه ماهه حساب بانكی فرد ساپورت كننده

شرایط اخذ ویزای تحصیلی (ویزای دانش آموزی) برای سفر به کشور کانادا از طریق مهاجرت و اقامت با تحصیل

  • داشتن پذیرش قطعی از مدرسه مورد نظر

  • ارائه دلایل کافی به افیسر برای بازگشت به ایران پس از پایان دوره تحصیل در مدارس کانادا

  • ارائه اسناد و مدارک مالی و اثبات داشتن تمکن کافی جهت هزینه کل دوره تحصیلی، زندگی، مهاجرت و اقامت در کانادا

 

اطلاعات تکمیلی ویزای تحصیلی برای اقامت موقت و دائم و یا مهاجرت به کانادا

مدارس کانادا از دانش آموزانی که کانادایی نیستند و به این کشور مهاجرت کرده اند هزینه هایی را دریافت می کنند. هزینه ی ذکر شده در مدارس کانادا به شرایط مختلفی بستگی دارد. برای مهاجرت و تحصیل در مدارس دولتی كانادا دو فاکتور مقطع تحصیلی و استانی كه در ان اقامت دارید سبب متغیر شدن هزینه می شود. همچنین هزینه ی تحصیل با توجه به نوع مدرسه کشور کانادا، خوابگاه و غذا  متفاوت می باشد.

مدارس کانادا در دو مقطع ابتدایی که از کودکستان تا ششم ابتدایی می باشد و دبیرستان که شامل هفتم تا سال دوازدهم می باشد، دسته بندی می شوند.  البته ممکن است بعضی مدارس ابتدایی مقطع هشتم را نیز شامل شوند. بر اساس قانون کشور کانادا همه افراد بین سن ۶ تا ۱۸ سال باید در مدارس تحصیل کنند. شروع سال تحصیلی در کشور کانادا تقریبا همزمان با ایران است و از اواسط شهریور (اوایل سپتامبر) مدارس شروع به کار خواهند کرد.

 

وكیل مهاجرت به كانادا در گروه شرکت های افق با توجه به شرایط شما فرزندتان را در بهترین مدرسه مطابق شرایط مهاجرتی و اقامتی دائم و یا موقت شما به جهت تحصیل ثبت نام می کند. با ما تماس بگیرید و راه خود را برای مهاجرت هموار کنید. مهاجرتی سریع و تضمینی با وکلای مهاجرت به کانادای شرکت افق در انتظار شماست.