مهاجرت تحصیلی به كانادا از طریق مشاورین زبده شرکت افق

مهاجرت تحصیلی به کانادا (یا مهاجرت به کانادا) از دیرباز مورد علاقه ی شمار بسیاری از مردم سراسر جهان و از جمله هم وطنان ایرانی بوده است. اما روش های مهاجرت کانادا همواره در حال تغییر است. برای مهاجرت به کانادا بیش از ۵۰ روش وجود دارد. یكی از روش های سریع مهاجرت كانادا و اخذ اقامت كانادا، مهاجرت تحصیلی به كانادا است. برای اطلاع از نحوه ی مهاجرت به كانادا از طریق تحصیل و گرفتن ویزای تحصیلی در كشور كانادا با ما همراه باشید.
از طریق مهاجرت تحصیلی به كانادا که یکی از روش های مهاجرت سریع به کانادا نیز می باشد، میتوانید اقامت كانادا را هم دریافت كنید. برای تحصیل در كشور كانادا شما نیازمند دریافت ویزای تحصیلی هستید که هر ساله تعداد زیادی از افراد برای ادامه تحصیل در کانادا از طریق این روش برای مهاجرت اقدام می کنند.

ویزای تحصیلی کانادا، اجازه ‌نامه ‌ای‌ است که به افراد غیرکانادایی امکان تحصیل در کانادا را می ‌دهد. شركت بین المللی افق با داشتن مشاورین رسمی از انجمن ICCRC كانادا و جمعی از وکلای مهاجرت به کانادا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در جهت دریافت ویزای تحصیلی كانادا، مهاجرت تحصیلی و اقامت در كشور كانادا می باشد.

همانطور که در ارتباط با ویزای تحصیلی کانادا نیز ذکر شد، اکنون نیز به بررسی انواع ویزای تحصیلی کانادا می پردازیم.

انواع ویزای مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

برای تحصیل در کانادا دو نوع ویزای تحصیلی وجود دارد:

۱) ویزای دانش آموزی کانادا: تحصیل افراد زیر ۱۸ سال در هر یک از مقاطع تحصیلی در مدارس کانادا
۲) ویزای دانشجویی کانادا: تحصیل افراد بالای ۱۸ سال در هر یک از مقاطع تحصیلات عالی در کالج ها و دانشگاه های کانادا

برای دریافت ویزای تحصیلی و یا امکان ادامه تحصیل در كانادا شما باید واجد شرایط زیر باشید:
۱) اثبات توانایی مالی به افیسر برای هزینه های تحصیل، زندگی و اقامت در كشور كانادا
۲) بازگشت به كشور خود بعد از اتمام تحصیل در كشور كانادا
۳) سن فرد و فاصله تحصیلی از مقطع قبل
۴) تعیین و معرفی سرپرست كانادایی برای آن دسته از مهاجرانی كه قصد تحصیل در كانادا را بدون همراهی والدین خود دارند و سن آن ها زیر ۱۸ سال است.

best friends graduation ceremony outside - مهاجرت تحصيلی به كانادا از طریق مشاورین زبده شرکت افق

یکی از متداول ترین پرسش های مهاجرت کانادا مربوط به ویزای همراه جهت تحصیل در کانادا است. والدینی که فرزندان زیر ۱۸ سال دارند می توانند به عنوان همراه با ویزای توریستی وارد کانادا شوند و سپس برای ویزای کار و یا تحصیل در کالج های کانادا اقدام نمایند.

برای دریافت ویزای تحصیلی و مهاجرت به كانادا شما باید فرم درخواست پذیرش تحصیل را که به صورت آنلاین است، تکمیل کنید. هریک از دانشگاه های کانادا شرایط خاص خود را برای تحصیل دارند. برای اطلاع از نحوه ی تكمیل این فرم ها به منظور مهاجرت تحصیلی و کسب اطلاعات بیشتر با همكاران ما در شركت بین المللی افق تماس بگیرید.

مدرک زبان مورد نیاز ویزای دانشگاهی و تحصیلی (مهاجرت تحصیلی به كانادا)

مهاجرت تحصیلی به کانادا دارای قوائد خاصی می باشد که لازم است هر دانشجو یا دانش آموزی قبل از اینکه بخواهد تصمیم به این کار بگیرد، از آن اطلاع یابد. برای مهاجرت تحصیلی و تحصیل در مدارس این کشور شما نیازی به مدرك زبان ندارید. یادگیری زبان برای دانش آموزان در طی تحصیل در مدارس كشور كانادا امكان پذیر است. اما داشتن مدرك بین المللی زبان برای دانشجویان مهاجر امتیاز محسوب می شود. یكی دیگر از مدارك لازم برای متقاضیان داشتن توصیه نامه (Letter Of Recommendation) است.

یکی از دغدغه های افرادی که از طریق تحصیل به کانادا مهاجرت کرده اند، تبدیل ویزای تحصیلی کانادا به اقامت دائم کانادا می باشد. در واقع دانشجویان پس از اتمام تحصیلات خود در دانشگاه های کانادا می توانند درصورت داشتن امتیاز مورد نیاز درخواست اقامت دهند و یا از اجازه کار بعد تحصیل خود استفاده کرده و بعد از کسب امتیاز سابقه کار برای اقامت، اقدام نمایند. هنگام دریافت ویزای تحصیلی کانادا باید به رشته تحصیلی و استان انتخابی توجه کنید، این تصمیم برای دریافت ویزای تحصیل در کانادا و اقامت کانادا بعد از پایان تحصیل بسیار حائز اهمیت می باشد.

شركت بین المللی افق با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه مهاجرت آماده همكاری با شما عزیزان در جهت دریافت ویزای تحصیلی، مهاجرت به كانادا از طریق تحصیل و اخذ اقامت كانادا با داشتن وکیل مهاجرت به کانادا می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استفاده از مشاوران باتجربه شرکت افق با ما در تماس باشید.