تحصیل مهاجرت کانادا، دانشگاه های كانادا، اقامت دائم و مهاجرت به کانادا

سالانه افراد زیادی قصد تحصیل در دانشگاه های کانادا به کشور کانادا مهاجرت می کنند اما باید بدانید که تحصیل در کانادا کار آسانی نیست. در هنگام اخذ ویزای تحصیلی شما باید ثابت کنید که از پس هزینه های تحصیل و اقامت در کانادا بر می آیید. با این حال مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه های این کشور یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا است. عموم بهترین دانشگاه های دنیا در کشور کانادا می باشد در نتیجه می توانید با خیال راحت برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام کنید. برای تحصیل در دانشگاه های کانادا باید ویزای تحصیلی کانادا از نوع ویزای دانشجویی را اخذ نمایید. لذا برای مهاجرت تحصیلی به کانادا نیاز است تا از شرایط ویزای تحصیلی کانادا (تحصیل مهاجرت کانادا) مطلع باشید. برای بررسی شرایط خود درمورد تحصیل در دانشگاه های كانادا فرم ارزیابی رایگان را در سایت شركت افق تكمیل نمایید.

مزایای تحصیل در کانادا

تحصیل در دانشگاه های کانادا دارای مزایای قابل ملاحظه ای است که هر سال دانشجویان بسیاری برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام می کنند. به عنوان مثال هزینه ی تحصیل در دانشگاه های کانادا نسبت به دانشگاه های انگلیسی زبان مانند انگلستان، استرالیا و نیوزیلند بسیار کمتر می باشد. هزینه های تحصیل در کانادا به توجه نوع مقطع تحصیلی، دانشگاه و استان مورد نظر متفاوت می باشد. ولی تقریبا به طور میانگین بین ۱۷۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار کانادا متفاوت می باشد. در میان شهرهای کانادا، استان كبك كمترین هزینه و استان انتاریو بالاترین هزینه تحصیل در كانادا را دارند. هزینه ی زندگی در کانادا نیز به طور متوسط حدود ۷۰۰  تا ۲۰۰۰ دلار كانادا در ماه است.

برای مهاجرت تحصیلی به کانادا علاوه بر داشتن معدل خوب در تمامی مقاطع و مدرک زبان آیلتس، باید از تمکن مالی نیز برخوردار باشید. زیرا هزینه تحصیل در دانشگاه های كانادا در سال ۲۰۲۰ برای مقطع كارشناسی ۲۹۷۰۰ دلار كانادا در یک دوره تحصیلی تخمین زده شده است. همین هزینه در سال تحصیلی ۲۰۲۰ -۲۰۱۹ برای مقطع كارشناسی ارشد و دكتری ۱۷۷۰۰ دلار كانادا در سال براورد شده است. درنتیجه یكی از شرایط دریافت ویزای تحصیلی كانادا برای مهاجرت تحصیلی به کانادا، داشتن تمكن مالی است. برای اخذ ویزای تحصیلی (دانشجویی) میزان تمكن مالی باید ۱۰۰۰۰ دلار كانادا باشد.

برای كسب اطلاعات بیشتر، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت به کانادا، وکلای مهاجرت، تحصیل در کانادا و … می توانید با مشاوران موسسه بین المللی افق تماس بگیرید.

teenager student girl purple holding imaginary palm - تحصیل مهاجرت کانادا، دانشگاه های كانادا، اقامت دائم و مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت تحصیلی، اخذ ویزا، ویزای کانادا، مهاجرت به کانادا و تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا

  • رشته تحصیلی كه قصد ادامه تحصیل در آن را دارید
  • دانشگاه مورد نظر برای ادامه تحصیل در كانادا
  • دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده اید
  • معدل مقطع تحصیلی پیشین شما تاثیر بسزایی در موفقیت پذیرش شما دارد
  • سابقه کار برای برخی از رشته ها لازم است
  • داشتن رزومه و سابقه كاری خوب

نكته: برای مهاجرت تحصیلی به کانادا، گرفتن ویزا و تحصیل در دانشگاه های این کشور در مقطع كارشناسی ایلتس ۶ در مقطع ارشد ایلتس ۶٫۵ و برای دكتری ایلتس ۷ برای گرفتن پذیرش از بهترین دانشگاه ها لازم است. اما برای تحصیل، یا گرفتن ویزا در برخی از دانشگاه های كانادا نیازی به مدرك زبان نیست. شما می توانید به یادگیری زبان در حین تحصیل بپردازید. اما داشتن ایلتس ۵ یا ۵٫۵ به اخذ ویزای شما كمك بسزایی می كند.

students bachelor s campus rhythm five friendly students - تحصیل مهاجرت کانادا، دانشگاه های كانادا، اقامت دائم و مهاجرت به کانادا

برای اخذ ویزای دانشجویی و سفر به کانادا و یا استفاده از افرهای ویژه کمترین هزینه ویزای شرکت افق (ویزای تحصیلی) باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • متقاعد كردن افیسر درخصوص اینكه هدف از مهاجرت به كشور كانادا صرفا تحصیل بوده و بعد از اتمام تحصیل به كشور خود باز میگردید.
 • برای مقطع كارشناسی حداكثر تا سن ۲۵ سال و كارشناسی ارشد تا سن ۳۵ سال اخذ ویزای تحصیلی مناسب تر است. با افزایش سن احتمال رد شدن درخواست شما افزایش پیدا میكند.
 • اثبات تمكن مالی برای پرداخت هزینه های تحصیل، زندگی و اقامت كانادا

 

اگر احساس می کنید شرایط سفر به کانادا و یا گرفتن ویزای تحصیلی، مهاجرت و یا پناهندگی به کشور کانادا را ندارید، و یا نیاز به مشاوره های کارشناسان و وکلای مجرب و زبده شرکت افق دارید تا راه و مسیر خود را هموار کنید و بدون دغدغه و نگرانی بتوانید به فعالیت های خود برسید و کارشناسان ما کلیه فرآیندهای ویزا و پرونده مهاجرت را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان به سرانجام برسانند با ما تماس بگیرید. افق آینده خود را با افراد با تجربه به سرانجام برسانید. تعهد و تخصص افتخار دیرینه ماست.