مهاجرت به کانادا از طریق کار و کار در کانادا ۲۰۲۰

 

مهاجرت کانادا کار و کار در کانادا ۲۰۲۰ چه شرایطی برای ایرانیان دارد؟

در صورتی که فرد قصد مهاجرت به کانادا و کار در کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت کانادا کار را داشته باشد ابتدا باید برای جاب افر(پیشنهاد کار) خود تاییدیه LMIA دریافت کنید. LMIA کانادا به معنای تاییدیه اراده کار و مهاجرت کانادا برای مهاجرت کانادا کار مورد نظر شما میباشد که اثبات میکند هیچ شهروند کانادایی یا افراد مقیم کانادا (اقامت دائم کانادا) برای شغل مربوطه پیدا نشده است و کارفرمای کانادایی ملزم به استخدام نیروی خارجی میباشد.

دریافت LMIA جز مهم ترین شرایط برای مهاجرت کاری به کانادا میباشد. همچنین برای متقاضیانی که قصد کار در کشور کانادا را دارند لازم است که پیشینه مدرک تحصیل و سابقه ی کار انها کاملا همراستا با جاب افر دریافتی از کارفرمای کانادایی باشد. در این صورت شانس اخذ ویرای کار کانادا افزایش پیدا میکند زیرا شما باید بتوانید به افسیر ثابت کنید که برای کار مورد نظر خود در کانادا، تحصیلات و سابقه کاری کاملا مرتبط داشته و دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه هستید.

داشتن مدرک زبان برای مهاجرت کانادا کار

از دیگر الزامات لازم برای مهاجرت کانادا کار یا مهاجرت کاری کانادا داشتن مدرک زبان بین المللی است و باید به این نکته توجه داشته باشیم که نمره زبان شما با توجه به ناک (NOC) شغلی و شغل مورد نظر در کانادا مشخص میشود. به عنوان مثال برای یک راننده ماشین سنگین داشتن ایلتس ( IELTS 5)  کفایت میکند اما برای فردی که به عنوان مهندس عمران وارد خاک کانادا میشود چون چنین فردی ارتباط زیادی با ارباب رجوع دارد درنتیجه باید زبان قوی تر و نمره زبان بالاتری مانند ایتلس ۶ یا ۶٫۵ داشته باشد.

اگر قصد کار در کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت به کانادا کار یا اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کار یا شغل های خوب در کانادا یا لیست جاب افر کانادا یا پیدا کردن جاب افر در کانادا یا جاب افر کانادا افق یا جاب افر کانادا بدون مدرک زبان یا جاب افر کانادا تضمینی یا مشاغل پر رونق در کانادا یا مشاغل خانگی در کانادا یا بهترین شغل ها برای ایرانیان در کانادا ۲۰۲۰ یا مشاغل هنری در کانادا یا مشاغل پرطرفدار در کانادا یا مشاغل خدماتی در کانادا یا بهترین شغل برای مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ یا مهارت های لازم برای مهاجرت کاری به کانادا یا ویزای کار کانادا افق ۲۰۲۰ یا اخذ ویزای کار کانادا تضمینی افق یا شرایط اپلای برای کار در کانادا یا امتیاز بندی ویزای کار کانادا ۲۰۲۰ یا فرم درخواست ویزای کار کانادا یا اقامت کانادا کاری افق یا کانادا مهاجرت کاری شرایط یا سریع ترین روش مهاجرت کاری کانادا و … را دارید با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرتی افق وقت مشاوره حضوری و یا انلاین دریافت کنید.

در جلسات مشاوره شرایط شما با دقت بالایی مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد و در نهایت راهی کم ریسک و کم هزینه برای مهاجرت به کانادا توسط وکیل رسمی ICCRC افق پیشنهاد میگردد. با همراهی گروه افق هیچ وقت برای شروع مهاجرت کانادا دیر نیست.

young woman mid adult man watching magazine 300x200 - مهاجرت به کانادا از طریق کار و کار در کانادا 2020

 

ایا اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کار در کانادا برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ امکان پذیر است؟

بله، چنانچه شما از طریق کاری به کانادا مهاجرت کرده باشید و در این کشور مشغول به کار شوید و یکسال سابقه کار در کانادا اخذ نمایید میتوانید در سال دوم برای دریافت اقامت کانادا اقدام کنید. برای اینکار شما باید با استفاده از برنامه تجربه کانادایی یا CEC  یا Canadian Experience Class برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست دهید. البته باید توجه داشته باشید که شرایط سنی، مدرک زبان و … برای اخذ اقامت دائم کانادا (اقامت کاری کانادا یا اقامت کانادا کار یا اقامت کانادا کاری) از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که اگر شخص مهاجر به کانادا بالای ۴۸ سال سن داشته باشد شانسی برای اخذ اقامت و زندگی در کانادا ندارد.

درصورت داشتن سوالات بیشتر در رابطه با کار کانادا، کانادا مهاجرت کار ۲۰۲۰، اقامت کانادا از طریق کاری و … با دفتر افق مهاجرت به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای اطلاع از شرایط خود برای مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ فرم ارزیابی رایگان در سایت افق (Ofoghint.com or ofoghint) را تکمیل نمایید. برای دریافت اخرین اخبار و اطلاعات مربوط به سیاست های مهاجرتی کانادا به صفحه رسمی افق در تلگرام (@ofoghint) و اینستاگرام (info.cec.iom) مراجعه فرمایید. افق همراهی دلسوز برای ارزوهای شماست.

ایرانیان از چه راه هایی میتوانند برای دریافت جاب افر کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنند؟

کشور کانادا همانند کشور ایران دارای یکسری سایت های کاریابی میباشد که شرکت ها و کارفرمایان کانادایی درخواست نیروی بین المللی خود را در این سایت ها قرار میدهند. ایرانیان متقاضی کار در کانادا میتوانند به سایت های کاریابی کانادا مراجعه کرده و با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه ی کار مرتبط، شغل مورد نظر خود در کانادا پیدا کنند.

سپس فرد متقاضی باید رزومه خود را ارسال کرده و درصورت موافقت کارفرما و اخذ تاییدیه LMIA توسط وی از دولت کانادا، شما میتوانید جاب افر یا پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی دریافت کنید.روش دیگری که ایرانیان میتوانند از طریق ان برای دریافت جاب افر استفاده کنند سایت LinkedIn میباشد. افراد متقاضی کار در کانادا قادر خواهند بود که رزومه خود را در این سایت قرار دهند.

سپس کارفرمای کانادایی با توجه به نیاز خود به جذب نیروی کار بین المللی میپردازد. باید توجه داشته باشید که بررسی پرونده کاری کانادا و اخذ ویزای کار کانادا برای ایرانیان حدود ۳ تا ۶ ماه به طول می انجامد و به دلیل طولانی بودن زمان دریافت ویزا کار کانادا، قطعا کارفرما نمیتواند مدت زمان طولانی برای استخدام نیروی مورد نظر خود صبر کند.

به همین دلیل توصیه میکنیم افرادی که قصد کار در کانادا را دارند ابتدا با استفاده از ویزاهای موقت کانادا یا Temporary Visa وارد خاک کانادا شده و سپس برای دریافت ویزای تحصیل در کانادا اقدام کنند تا در این صورت شانس اخذ ویزای انها به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا کند و همچنین در مدت زمان کوتاه تری بتوانند ویزای کار خود را دریافت کنند. اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق کار در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید گروه بین المللی افق بهترین انتخاب برای شماست. وکلا و کارشناسان مهاجرتی کانادا در موسسه مهاجرتی افق همواره سعی بر ان دارند که کلاینت های عزیز را با کمترین هزینه و در زمان کوتاهی به اهدافشان برسانند. بهترین راهکارهای مهاجرت سریع و تضمینی به کانادا را از گروه افق بخواهید. افق پشتوانه ای استوار برای شماست.

young man helmet tie tablet escorted two engineers 300x200 - مهاجرت به کانادا از طریق کار و کار در کانادا 2020

چه افرادی برای کار در کانادا مناسب هستند؟

برای مهاجرت کانادا کار شما باید واجد شرایط خاصی از جمله سن مناسب (از ۲۲ تا ۴۵ سال)، آزمون های بین المللی یا مدرک زبان بین المللی و دارا بودن حداقل ایلتس ۵، داشتن سوابق کاری و تحصیلی هم جهت با شغل مورد نظر در کانادا (جاب افر کانادا) باشید. در صورتی که دارای شرایط فوق هستید میتوانید به کار در کانادا فکر کنید و در نظر داشته باشید که شما فرد مناسبی برای کار در این کشور هستید. برای بررسی دقیق شرایط خود میتوانید با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق مشاوره حضوری و انلاین دریافت کنید.

وکلا و کارشناسان افق به دلیل تجربه و مهارتی که در امور مهاجرتی کانادا دارند راحت ترین مسیر مهاجرت کانادا را پیش روی شما عزیزان قرار میدهند. اطلاع از اخرین قوانین و شرایط مهاجرت به کانادا، اخبار اپدیت شده کانادا برای مهاجرت ایرانیان در سال ۲۰۲۰، مدارک پذیرش ویزای کانادا، روش های تضمینی مهاجرت به کانادا، کانادا افق، مهاجرت افق، پیکاپ سریع پاسپورت کانادایی ۲۰۲۰، اخذ شهروندی کانادا فوری، شرایط مهاجرت PNP کانادا، سرمایه گذاری کارافرینی و خوداشتغالی کانادا ۲۰۲۰ و … تنها در گروه افق امکان پذیر است. گروه کاریابی افق روزنه امید تازه ای برای افق ارزوهای شماست.