مهاجرت به انگلستان

پایتخت

لندن

زبان رسمی

انگلیسی، اسکاتلندی و ولزی (ولز)

روش های مهاجرتی

تحصیلی، کاری، توریستی

واحد پول

پوند

معرفی کشور انگلستان

انگلستان، واقع در غرب اروپا، بسیار متنوع و پرجمعیت با ترکیبی جذاب از فرهنگ های بین المللی از سراسر جهان، به عنوان کشوری پر رونق شناخته می شود که تمام عناصر زندگی متعادل مدرن امروزی را ارائه می دهد. با توجه به میراث شگفت انگیز بریتانیای کبیر، بناهای تاریخی و ساختمان های فانتزی هستند که در سطح هر روستا، شهر و کشور دیده می شوند. انگلستان توسط اقیانوس اطلس، دریای شمال، کانال انگلیسی و دریای ایرلند احاطه شده است. این دریا در نزدیکی خطوط دریایی حیاتی اقیانوس اطلس شمالی قرار دارد و تنها ۳۵ کیلومتر از فرانسه فاصله دارد. جغرافیای آن بیشتر تپه های ناهموار و کوه های کم ارتفاع است. نظام حکومتی انگلیس، سلطنت مشروطه و قلمرو مشترک المنافع است. رئیس کشور شاه و رئیس دولت نخست وزیر است. انگلستان دارای یک اقتصاد بازار آزاد پیشرفته است که در آن قیمت کالاها و خدمات در یک سیستم قیمت آزاد تعیین می شود.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی

توجه داشته باشید گروه مهاجرتی افق ماندگار تنها در زمینه مهاجرت تحصیلی به انگلستان فعال است؛ چنانچه تمایل دارید به صورت تحصیلی به این کشور، مهاجرت کنید از روش های زیر اقدام کنید:

سوالات متداول قبل از مهاجرت به انگلستان

  • مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد به طور کلی از ۱۰ تا ۱۵ هزار دلار متغیر است. حتی اجازه می دهند حدود ۶۵٪ از هزینه ها را قبل از ویزا بپردازید و گاهی می توانید پس از رسیدن به انگلستان در مدت زمان مشخصی پرداخت کنید. هزینه زندگی بسته به مکانی که انتخاب می کنید از ۴۰۰ تا ۹۰۰ پوند در ماه متغیر است.

در حال حاضر دانشجویی می تواند پذیرش بگیرد که یکی از شرایط زیر را داشته باشد:

  • مدرک متوسطه آموزش یا MOI
  • امتیاز بالای ۶۵ به زبان انگلیسی در پایه استاندارد دوازدهم
  • آیلتس

حتی انگلستان اجازه می دهد تا ۱۰ سال گپ تحصیلی برای دوره های کارشناسی ارشد داشته باشید.

دانشجو می تواند در هر دانشگاه بریتانیا بر اساس نمرات انگلیسی کسب شده در مقطع دوازدهم پذیرش بگیرد و همچنین تعداد کمی از دانشگاه ها بر اساس MOI اجازه درخواست می دهند.

  • برای درخواست CAS، آزمایش پزشکی تایید شده توسط دولت بریتانیا از بیمارستان ذکر شده در UKVI اجباری است. شما می توانید با مراجعه به لینک  https://www.gov.uk/tb-test-visaاطلاعات بیشتری کسب کنید. این فرآیند حدود ۱۹.۴۰ پوند هزینه دارد و آزمایش سل و رادیوگرافی قفسه سینه از موارد اجباری است.

این سیستم هنگام درخواست و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان بسیار ساده است. اگر نامه CAS از یک دانشگاه مناسب و موجودی بانکی کافی دارید، فرآیند اخذ ویزای شما آسان خواهد بود.

CAS مخفف عبارت Confirmation of Acceptance for Studies است. قوانین مهاجرت به انگلستان دانشگاه را ملزم می کند که از درخواست شما برای ویزای دانشجویی حمایت کند. برای درخواست ویزا به شماره CAS نیاز دارید تا به شما اجازه تحصیل در انگلستان را بدهد. اگر قصد تحصیل در انگلستان را دارید، تاییدیه پذیرش برای تحصیل (CAS) یک مدرک بسیار مهم است. موسسه شما همچنین یک شماره مرجع منحصر به فرد ارسال می کند که با CAS شما مطابقت دارد. باید این شماره مرجع را در فرم درخواست ویزای Tier 4 ذکر کنید. مسئول ویزا که درخواست شما را پردازش می کند، این شماره و مدرک تأیید کننده را بررسی می کند تا تأیید کند که شما یک پیشنهاد بدون قید و شرط از دانشگاه دارید.

آخرین اخبار مهاجرت به انگلستان

الزام نمره آیلتس بر پذیرش دانشگاه های بین المللی

پذیرش دانشگاه ها در کشورهای انگلیسی زبان بدون نمره آیلتس آیلتس یک آزمون زبان انگلیسی است که متقاضیان بین المللی علاقه مند به تحصیل یا کار در یک کشور انگلیسی زبان، باید در آن شرکت کنند. اگر چه در برخی موارد پذیرش مشروط یا conditional با توجه به سایر شرایط و رزومه فرد متقاضی می

مطالعه بیشتر »