مهاجرت کانادا برنامه استانی پرنس ادوارد PEI PNP

کارآفرینی و برنامه مهاجرتی استان پرنس ادوارد آیلند و همچنین خدمات مهاجرتی و برنامه ویزای اقامت دائم از لحظه ورود با راه های کارآفرینی و توضیحات اتصال سیستم اکسپرس انتری پرنس ادوارد به سیستم اکسپرس انتری فدرال را از گروه افق بخواهید.

اطلاعات و جزییات برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد یا برنامه ی استانی پرنس ادوارد یا اطلاعات و هزینه زندگی استان مهاجرت پرنس ادوارد و یا برنامه کارآفرینی استان پرنس ادوارد و یا پذیرش تحصیلی دانشگاه پرنس ادوارد  University of Prince Edward Island   و یا برنامه کارآفرینی در ایالت پرنس ادوارد که یکی از ایالت های شهر های کانادا می باشد، Prince Edward Island و یا برنامه گزینش مهاجر و یا جدیدترپن پذیرش اکسپرس انتری پرینس ادوارد و یا متقاضی مهاجرت به کانادا در برنامه های اکسپرس انتری نیروی متخصص و کارآفرینی دعوتنامه و یا طبقه بندی نیرو یا نیروهای متخصص مهاجرت با برنامه گزینش مهاجر استانی و متقاضیان ماهر و متخصصی که در مدت کوتاه برای اخذ اقامت این استان اقدام کنند و یا بهترین محل مناسب برای ادامه تحصیل در کانادا، زندگی و کار و ویزا و روادید تحصیلی و مهاجرت دائم و موقت.

شهر های کانادا بر اساس توافقاتی که با دولت کانادا دارند افراد مهاجر به کانادا را با یکسری شرایط مالی یا کاری خاصی جذب می کنند. از این رو یکی از روش های مهاجرت به كانادا که به اقامت دائم كانادا نیز منجر می شود مهاجرت به كانادا از طریق مهاجرت استانی پرنس ادوارد است که با نام PEI PNP نیز شناخته می شود. اگر علاقه مند به زندگی در استان پرنس ادوارد می باشید برای مهاجرت به کانادا از این استان اقدام کرده و اقامت دائم کانادا را کسب کنید. اگر می خواهید در جزیره پرنس ادوارد نامزد اخذ اقامت دائم کانادا شوید با کارشناسان گروه بین المللی افق تماس بگیرید. همچنین اگر علاقه به برنامه نیروی کار متخصص در پرنس ادوارد  Skilled Worker in PEI دارید با گروه افق تماس بگیرید.

با برنامه استانی پرنس ادوارد (PEI PNP) افراد متقاضی مهاجرت به کاناد با برنامه استانی پرنس كه جز دسته های زیر باشند پذیرفته می شوند:

colourful buildings spinnakers landing summerside prince edward island canada - مهاجرت کانادا برنامه استانی پرنس ادوارد PEI PNP

افراد ماهر و متخصص متقاضی مهاجرت به کانادا که شرایط سیستم اکسپرس اینتری را داشته و قصد کار و اقامت در استان پرنس ادوارد را دارند می توانند در این سیستم ثبت نام کرده و پرونده آن ها در زمان کمتر از شش ماه بررسی می شود. در این روش تضمینی وجود ندارد که پرونده تمام افراد متقاضی بررسی شود. بلکه درخواست هایی که مورد نیاز این استان است مورد بررسی و بازبینی قرار می گیرد. بعد از بررسی پروفایل افراد متقاضی مهاجرت به استان پرنس ادوارد كانادا كسانی كه پذیرفته شوند دعوتنامه (ITA) دریافت می كنند. با داشتن پیشنهاد شغلی معتبر از كارفرما شما میتوانید اقامت كانادا را با استفاده از مهاجرت استانی به دست آورید. برای كسب اطلاعات بیشتر با وكیل مهاجرت به كانادا در مجموعه افق تماس بگیرید.

کارشناسان ما در ارتباط با برنامه های مهاجرت بیزینسی جزیره پرنس ادوارد و نحوه اخذ اقامت دائم کانادا برای کارآفرینانی که علاقه به رشد تجارت خود دارند به شما مشورت خواهند داد. همچنین توضیحات ارتباطات میان دولت استانی و وزارت کار و مهاجرت کانادا برای امور برنامه استانی پرنس ادوارد یا مهاجرت استانی هم توسط کارشناسان ما به شما ارائه خواهد شد.

empty road amidst trees cape bretonnational park - مهاجرت کانادا برنامه استانی پرنس ادوارد PEI PNP

گروه دوم برای متقاضیانی است که با مهارت و تخصص خود می توانند نیاز های خاص بازار کار استان پرنس ادوارد را بر طرف نمایند. مهاجرت به کانادا یا یک وکیل خوب و باتجربه می توانید به یکی این روش به سه برنامه زیر تقسیم می شود.

  • گروه نیروهای متخصص (Skilled Worker Stream)

  • گروه نیروهای حیاتی (Critical Worker Stream) برای برنامه استانی پرنس ادوارد

  • گروه فارغ التحصیلان بین المللی (International Graduate Stream)

گروه سوم شامل سرمایه گذارانی می شود که قصد مدیریت کسب و کار در استان پرنس ادوارد و سرمایه گذاری فعالانه در PEI را دارند. افرادی كه جز دسته سوم هستند می توانند از دو طریق مالكیت ۱۰۰% یا مالكیت جزئی به سرمایه گذاری بپردازند.  کافی است وکلای مجرب و خوب گروه افق را یکبار امتحان کنید، تا به افق رویاهای خود دست پیدا کنید.

facade house charlottetown prince edward island canada - مهاجرت کانادا برنامه استانی پرنس ادوارد PEI PNP

امروزه امن ترین و سریع ترین روش مهاجرت به کانادا برنامه های مهاجرت استانی می باشد. (مهاجرت سریع و کم هزینه کانادا و بدون مدرک زبان مطابق شرایط شما و آشنایی با بهترین شهر های کانادا برای ویزای سریع و بودن معطلی ویزای فوری و اخذ اقامت در سریعترین زمان را از ما بخواهید). اگر شما متقاضی مهاجرت و کار کردن در کانادا در سال ۲۰۲۰ می باشید، باید شغلی که مورد نیاز این کشور است داشته باشید. در برنامه استانی پرنس ادوارد به پیشنهاد کار تمام وقت در سطح صفر، ( A یا B) نیاز دارید. بررسی پرونده ها و گرفتن پذیرش در روش مهاجرتی استان پرنس ادوارد كانادا ممكن است شش ماه تا یكسال طول بكشد. برای بررسی شرایط خود می توانید فرم ارزیابی رایگان در سایت را تكمیل كنید. مشاوران با دقت شرایط شما را ارزیابی كرده و در ایمیل پاسخ شما را می دهند. اگر می خواهید بدانید چگونه به عنوان یک متقاضی اشتیاق و توانایی خود را برای مهاجرت و اقامت خود و خانواده تان را برای مهاجرت کانادا و کار در کانادا و یا تحصیل نشان دهید، و یا با شرايط درخواست اقامت از طريق استان پرنس ادوارد آشنا شوید، و یا بازه توقف برنامه مهاجرتی نامزدی استانی پرنس ادوارد بدلیل مشکل کرونا و دریافت ویزای مجدد و اخذ ویزا در سریعترین زمان و کمترین هزینه چه زمانی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نكته: مشاغل مدیریتی در سطح صفر، مشاغل حرفه ای در سطح مهارت A و مشاغل فنی و تجارت ماهر در سطح مهارت B قرار دارند.

waterfront buildings summerside prince edward island canada - مهاجرت کانادا برنامه استانی پرنس ادوارد PEI PNP

در جریان Work Permit افراد قبل از دریافت برنامه نامزدی استان پرنس ادوارد از طریق ویزای كار كانادا وارد این استان می شوند. این متقاضیان باید واجد شرایط زیر باشند:

۱) مراجعه به IRCC برای تایید مجوز كار

۲) ارزش خالص دارایی باید ۶۰۰۰۰۰ دلار كانادا باشد

۳) داشتن مهارت های مدیریتی و سابقه اشتغال قبلی

۴) داشتن نمره ۴ در ازمون بین المللی زبان ایلتس

۵) ارائه دقیق برای مالکیت جزئی یا کامل

۶) امضا توافقنامه عملکرد با داشتن شرایط سرمایه گذاری در تجارت

۷) حداقل سرمایه گذاری باید ۱۵۰۰۰ دلار کانادا برای تجارت جدید یا موجود در PEI باشد.

 

آیا مهاجرت به کانادا و زندگی در جزیره پرنس ادوارد یک آرزو دست نیافتنی برای شماست؟ گروه بین الملل افق با تجربه و دانش کافی در تلاش است شما را به آرزوهای دست نیافتنی تان برساند. گروه بین الملل افق تا اخذ اقامت دائم کانادا همراه شما خواهد بود پس فرصت های زندگی خود را از دست ندهید و به افق آرزوهای خود بیاندیشید.  مشاوره تلفنی راه های مهاجرت به کشور کانادا، شروع مهاجرت به کانادا، از کجا باید شروع کنید، آیا می توانید بدون وکیل پرونده مهاجرت خود را تشکیل دهید؟ ملاک یک وکیل خوب برای ویزای تحصیلی و اقامت دائم و موقت در جزیره و یا استان ها و ایالت های دیگر کانادا کجاست؟ مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ در زمان کوتاه و اقامت سریع کانادا و فوری با یک وکیل خوب به همراه پاسخ به کلیه سوالات مهاجرتی شما در افق. تشریح اخرین قوانین و آخرین مقررات ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ مهاجرت به کانادا و مهاجرت فوری که بتوانید به کانادا مهاجرت کنید.