مهاجرت بازنشستگان کانادا اقامتی سریع خدمات مهاجرتی کاریابی افق

ایا امکان مهاجرت بازنشستگان به کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ وجود دارد؟

بله، بازنشستگانی که قصد مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ را دارند میتوانند از طریق روش های مختلفی اقدام کنند. لازم است بدانید کشور کانادا طرح اختصاصی برای بازنشستگان ارائه نداده است و افراد بازنشسته متقاضی مهاجرت به کانادا میتوانند از روش مهاجرتی زیر برای مهاجرت به کانادا بهره مند شوند:

  • سرمایه گذاری در کانادا: بازنشستگانی که دارای سرمایه کافی و دیگر شرایط لازم از قبیل سن، سابقه کاری، سابقه مدیریت، مدرک زبان و … هستند میتوانند از طریق سرمایه گذاری به کانادا مهاجرت کنند.
  • کارافرینی در کانادا: در این روش نیز بازنشستگان میتوانند به کارافرینی در شهر های کانادا بپردازند. همانطور که میدانید هر یک از شهر های کانادا شرایط کارافرینی مربوط به خود را داشته و متقاضیان واجد شرایط مجاز به کارافرینی در کانادا میشوند. در برنامه کارافرینی استانی کانادا نیز دارا بودن دیگر شرایط همانند سن، مدرک زبان، سابقه کاری و … از اهمیت زیادی برای قبولی پرونده مهاجرتی برخوردار است.
  • اسپانسرشیپ والدین کانادا ۲۰۲۰: در این روش فرزندانی که اقامت دائم کانادا را اخذ کرده اند و مقیم کانادا هستند و از تمکن مالی لازم برخوردار هستند میتوانند اسپانسر والدین خود شده و از این طریق راه مهاجرت والدین خود به کانادا را تسهیل کنند.

laughing elderly couple eating cake drinking tea 300x200 - مهاجرت بازنشستگان کانادا اقامتی سریع خدمات مهاجرتی کاریابی افق

شرایط مهاجرت بازنشستگان به کانادا

بازنشستگانی که قصد مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ را دارند (تحت برنامه Canada Pension Plan یا CPP یا استفاده از حساب پس انداز بازنشستگی کانادا معروف به RRSP یا Registered retirement savings plan (دریافت وام، پس انداز و حساب پس از بازنشستگی در کانادا برای حمایت از افراد سالخورده برای سرمایه گذاری خرید و یا افتتاح حساب برای اینده خود و حساب های معاف از مالیات در Canada برای حمایت از قشر سالخورده و یا استفاده از سود و مزایای این نوع از حساب ها) لازم است ابتدا شرایط خود را توسط وکیل باتجربه مهاجرت به کانادا در موسسات مهاجرتی معتبر مورد ارزیابی قرار دهند. سپس با توجه به اینکه شرایط انها به کدام یک از روش های فوق نزدیک تر است میتوانند برای مهاجرت کانادا اقدام کنند. در گروه بین الملل مهاجرت افق طی جلسات مشاوره ای که توسط وکلا و کارشنان زبده مهاجرتی کانادا برگزار میشود شرایط شما به دقت هر چه تمام تر مورد بررسی قرار گرفته و بهترین راه که منجر به مهاجرت سریع و فوری کانادا ۲۰۲۰ شود پیش رویتان قرار خواهد گرفت. پاسخ کامل تمام سوالات خود در رابطه با مهاجرت به کانادا از طریق بازنشستگی یا طرح بازنشستگی کانادا (CPP) یا مهاجرت بازنشستگان به کانادا یا اسپانسرشیپی والدین ۲۰۲۰ یا شرایط اسپانسرشیپ والدین کانادا برای ایرانیان یا اسپانسرشیپ خواهر کانادا یا اسپانسرشیپ برادر کانادا یا اسپانسرشیپ همسر یا اسپانسرشیپ پدر و مادر یا مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپی والدین ۲۰۲۰ (Sponsor Child) یا اقامت بازنشستگان در کانادا یا شرایط مهاجرت بازنشستگان ایرانی به کانادا یا مهاجرت سریع بازنشستگان به کانادا یا کانادا مهاجرت بازنشستگان ۲۰۲۰ یا مهاجرت به کانادا از طریق بازنشستگی افق و … را از گروه افق بخواهید. تا رسیدن به افق ارزوها همراه شما خواهیم ماند.

بازنشستگان چگونه میتوانند با واگذاری و انتقال سرمایه خود به دولت کانادا اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند؟

بازنشستگان متقاضی مهاجرت به کانادا کبک میتوانند از طریق سرمایه گذاری در کبک کانادا به اقامت دائم کانادا دست یابند. برای اخذ اقامت کانادا با استفاده از این روش شما باید دارای حداقل دارایی ۲۰۰۰۰۰۰ دلار کانادا باشید. سپس میتوانید مبلغ ۱۲۰۰۰۰۰ دلار ان را به مدت پنج سال در بانک های کانادا دپوزیت کرده و اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید. دولت کانادا به سرمایه گذاری با پول شما پرداخته و پس از پنج سال میتوانید پول خود را از دولت کانادا پس بگیرید. همچنین قادر خواهید بود سود پنج ساله ان را که مبلغ ۳۵۰۰۰۰ دلار کانادا میشود به دولت کانادا پرداخت کنید. در این روش افراد نمیتوانند پول خود را پس بگیرند اما قادر خواهند بود اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.

بازنشستگانی که متقاضی مهاجرت به کانادا و زندگی در ایالت کبک کانادا (Canada Quebec) هستند روش فوق پیشنهاد مناسبی برای انها میباشد. توجه داشته باشید برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک باید دارای دیگر شرایط لازم، مانند سن مناسب، سابقه مدیریتی، مدرک زبان و … باشید. موسسه کاریابی بین الملل افق دارای سوابق درخشان در امور مهاجرتی بوده و توانسته است پرونده های سرمایه گذاری موفقی را به پایان رساند. پس با خیال راحت برای مهاجرت بازنشستگی خود به کانادا از طریق گروه مهاجرتی افق اقدام کنید. تا اخذ اقامت دائم کانادا به کبک یا مهاجرت کبک کانادا میتوانید از خدمات افق بهره مند شوید.

ایا امکان مهاجرت و اقامت کانادا از طریق کارافرینی برای بازنشسگان بین المللی ۲۰۲۰ وجود دارد؟

بازنشستگان بین المللی میتوانند از طریق کارافرینی در شهر های کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی به کشور کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. هر یک از شهر های کانادا برنامه کارافرینی مربوط به خود را داشته و با توجه به نیاز خود به جذب کارافرینان بین المللی میپردازد. دارا بودن سن مناسب (حداکثر تا ۵۵ سال)، مدرک زبان بین المللی، حداقل دارایی مورد نیاز هر استان، سابقه کار مرتبط و … شانس موفقیت پرونده های کارافرینی را افزایش میدهد. در صورتی که شما بتوانید کسب و کار و بیزینس خود را در شهر های کانادا راه اندازی کرده و برای شهروندان کانادایی اشتغال ایجاد کنید میتوانید به اقامت دائم کانادا دست یابید.

پیشنهاد میکنیم افراد بازنشسته که قصد مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ را دارند در ابتدا فرم ارزیابی رایگان در سایت افق www.ofoghint.com را تکمیل کنند. کارشناسان و مشاوران افق به بررسی شرایط شما پرداخته و نتیجه را طی ۴۸ ساعت کاری برایتان ایمیل خواهند کرد. در صورتی که شرایط شما با یکی از برنامه های کارافرینی استانی کانادا مطابقت داشته باشد میتوانید برای تشکیل پرونده مهاجرتی توسط وکیل رسمی ICCRC مهاجرت به کانادا در گروه کاریابی افق اقدام کنید. گروه بین المللی کارآفرینی افق پیشتاز در پرونده های مهاجرتی موفق و یکی از موسسات مهاجرتی میباشد. مهاجرت سریع خود به کانادا را با گروه افق تجربه کنید.

happy couple holding hands looking each other park 300x200 - مهاجرت بازنشستگان کانادا اقامتی سریع خدمات مهاجرتی کاریابی افق

زندگی در کانادا برای بازنشستگان چه مزایایی دارد؟

کانادا کشوری با سطح بالای استاندارد های زندگی بوده و دولت کانادا شرایط بسیار خوبی برای شهروندان و افراد مقیم کانادا فراهم کرده است. به طور کلی میتوان گفت یکی از بهترین ترین کشور ها برای مهاجرت و زندگی، کشور کانادا میباشد. همچنین برای بازنشستگانی که به دنبال زندگی ارام و به دور از هرگونه دغدغه ای هستند کشور کانادا مناسب ترین پیشنهاد برای انها است. دولت فدرال کانادا شرایط و امکانات فوق العاده برای کودکان و سالمندان ایجاد کرده است که از جمله ان میتوان به کمک هزینه های دولتی، سوبسید های دولتی و پرستاران بسیار خوبی که در اختیار خانواده ها برای نگهداری از کودکان و سالمندان قرار میدهد اشاره کرد.

زندگی در کشوری مانند کانادا ارزوی دیرینه بسیاری از ایرانیان بوده و رویای زندگی در ان را در سر میپرورانند. با کمک و همراهی گروه مهاجرت کانادا افق دیگر مهاجرت و اقامت کانادا ارزو و رویایی دست نیافتنی نیست. تیم مهاجرتی افق تمام تلاش خود را برای رساندن شما به اهدافتان خواهد کرد. برای دریافت اخرین اخبار و اطلاعات مهاجرتی کانادا میتوانید مطالب موجود در صفحه رسمی تلگرام (ofoghint@) و اینستاگرام (info.cec.com) افق را مطالعه فرمایید. مهاجرت تضمینی کانادا، شرایط مهاجرت به کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا سریع و فوری و اخذ تابعیت کانادا ۲۰۲۰ را با گروه افق تجربه کنید.