در بحران کرونا مرزهای کانادا چه زمانی برای اقامت بازگشایی خواهند شد؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا (COVID-19) یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان مهاجرت به کانادا (Canada Immigration Coronavirus) که از روش های مهاجرتی مختلفی مانند مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت سرمایه گذاری و کارافرینی به کانادا، مهاجرت خوداشتغالی به کانادا، برنامه های استانی مهاجرت به کانادا (PNP)، کارافرینی در شهر های کانادا و … تصمیم به مهاجرت کانادا و اقامت دائم کانادا گرفته اند بحث بسته بودن مرزها میباشد.

این سوال که مرزهای کانادا کی باز میشوند مهم ترین سوالی است که ذهن ایرانیان مهاجر به کانادا را به خود مشغول کرده است. در پاسخ به این سوال میتوانیم بگوییم زمان باز شدن مرزهای کانادا مشخص نبوده و تنها به بحران کرونا بستگی دارد. در صورتی که بتوان راهی قطعی را برای کنترل شیوع ویروس کرونا در تمام کشورها پیدا کرد. میتوان انتظار داشت که شاید کانادا مرز های خود را مجددا بازگشایی کند.

در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را دارید به گروه بین الملل افق مراجعه کنید. وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی اقامتی افق با تمهیدات ویژه ای که برای ایام کرونا در نظر گرفته است، و با استفاده از اطلاعات و آگاهی که از قوانین آپدیت شده دولت فدرال کانادا دارد. میتواند پرونده های مهاجرتی موفق را برای کلاینت های خود تشکیل دهند. در این صورت متقاضیان مهاجرت کانادا در بحران کرونا قادر خواهند بود بلافاصله پس از بازگشایی مرزها وارد خاک کانادا شوند.

فرصت های ایجاد شده در ایام کرونا را از دست ندهید. هم اکنون برای رزرو وقت مشاوره حضوری و یا آنلاین اقدام کنید. و از تخفیفات و تسهیلاتی که موسسه کاریابی افق برای شما عزیزان در این ایام کرونایی در نظر گرفته است بهره مند شوید. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر مرکزی افق به شماره ۰۵۱-۳۱۰۷۱ تماس حاصل فرمایید.

 

young woman wearing face mask is traveling airplane new normal travel after covid 19 pandemic concept 33799 8142 300x200 - مهاجرت و اقامت کانادا | بحران کرونا | بازگشایی مرزهای کانادا

آیا دانشجویان بین المللی در بحران کرونا میتوانند در ترم پاییز برای اقامت و تحصیل وارد کانادا شوند؟

اداره مهاجرت کانادا (IRCC) با توجه به بحران کرونا تمام تلاش خود را برای بررسی پرونده های تحصیلی متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا به کار گرفته است. تا بتواند شرایطی را برای ورود دانشجویان بین المللی به کانادا در ترم پاییز ایجاد کند. از همین رو با سخت گیری کمتری به افراد متقاضی تحصیل در کانادا ویزای تحصیلی کانادا را اعطا میکند.

اما در حال حاضر طبق بیانیه های سفارت کانادا قرار است، ترم پاییز به صورت مجازی برای دانشجویان بین المللی برگزار شود. به همین دلیل دولت کانادا تغییراتی را در ویزای تحصیلی کانادا ایجاد کرده، و آن را طی دو مرحله به متقاضیان تحصیل و اقامت در کانادا اعطا مینماید. در صورتی که شما بتوانید در مرحله اول موفق شده و ویزای اولیه تحصیلی دریافت کنید. اجازه شرکت در کلاس های آنلاین را خواهید داشت. پس از آن زمانی که شرایط ایجاد شده به حالت عادی بازگردد شما عزیزان میتوانید با دریافت ویزای تحصیلی ثانویه وارد خاک کانادا شده و به تحصیل در کانادا ۲۰۲۱-۲۰۲۰ بپردازید.

با توجه به شیوع همه گیر ویروس کرونا در حال حاضر برای افرادی که دارای شرایط سنی مناسب، مدرک زبان بین المللی و … هستند بهترین و سریع ترین راه برای مهاجرت و اقامت کانادا مهاجرت تحصیلی به کانادا میباشد. گروه بین الملل افق دارای چندین دهه سابقه درخشان در امور مهاجرتی کانادا میباشد در نتیجه میتواند مهاجرتی تحصیلی شما کلاینت های عزیز به کانادا را نیز تضمین کند.

برای اطلاع از شرایط خود جهت مهاجرت و اقامت تحصیلی کانادا میتوانید فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com را تکمیل فرمایید تا شرایط شما توسط کارشناسان و مشاوران زبده و باتجربه افق مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. بدون اتلاف وقت و هزینه های اضافی خود را برای مهاجرت سریع به کانادا آماده کنید. و بدانید در تمام مراحل مهاجرتی اقامتی کانادا همراهی گروه افق را حس خواهید کرد.

بررسی پرونده های اقامت دائم کانادا برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ را دارند به چه صورت میباشد؟

توصیه میکنیم افراد متقاضی اقامت به کانادا هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای از بابت مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا در زمان شیوع کرونا نداشته باشند. زیرا به طور معمول مدت زمان لازم برای بررسی پرونده های اقامتی کانادا حدود یکسال میباشد. و افرادی که از هم اکنون برای روادید اقامت کانادا اقدام کنند، میتوانند در سال ۲۰۲۱ و یا در ۲۰۲۲ به کانادا مهاجرت کرده و به زندگی و اقامت در کانادا بپردازند.

امیدواریم تا آن زمان ویروس کرونا کنترل شده و تمامی محدودیت های مهاجرتی برداشته شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر افق تماس گرفته و با بهره گیری از مشاوره رایگان تلفنی مشاوران و کارشناسان مهاجرت به کانادا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. گروه افق تا رسیدن به اقامت دائم کانادا و حتی شهروندی کانادا همراه شما عزیزان خواهد بود. لذت شیرین همراهی را با موسسه افق تجربه کنید.

 

people airport are wearing masks protect themselves from virus 1157 31399 300x200 - مهاجرت و اقامت کانادا | بحران کرونا | بازگشایی مرزهای کانادا

 

آیا برنامه ویزای کار همسر برای افرادی که با شهروند کانادایی یا فرد مقیم در کانادا ازدواج کرده اند با توجه به شیوع کرونا قابل تمدید است؟

این برنامه برای افرادی مناسب است که پرونده اسپانسرشیپی همسر یا مهاجرت کانادا ازدواج همسر آنها در دست بررسی باشد. چنین افرادی قادر خواهند بود در این مدت با اخذ ویزای کار کانادا به کشور کانادا مهاجرت کرده و به کار در کانادا مشغول شوند. اعتبار ویزا کار چنین افرادی تا ۳۱ جولای ۲۰۲۰ بوده است. و انتظار میرود دولت کانادا مجددا ویزای کار همسران متقاضی مهاجرت و اقامت کانادا در زمان کرونا را تمدید کند. تا این افراد بتوانند در کنار همسران خود به زندگی و اقامت در کانادا بپردازند.

همانطور که میدانید ویروس کرونا خسارت های زیادی را به تمامی جوامع وارد آورده است. به همین دلیل پیش بینی میشود پس از این بحران دولت کانادا پذیرای تعداد پیشتری مهاجر به این کشور باشد. تا اینگونه بتواند اقتصاد خود را مجددا بهبود بخشد.

برای مهاجرتی تضمینی، کم هزینه و سریع به کانادا گروه افق بهترین پیشنهاد برای شما عزیزان است. وکیل رسمی ICCRC کانادا در گروه بین المللی کانادا افق ابتدا شرایط کلاینت های عزیز را به صورت کاملا دقیق و تخصصی مورد بررسی و ارزیابی قرار میدهد. سپس با توجه به شرایط آنها از میان ۶۱ روش مهاجرتی کانادا بهترین و کم ریسک ترین راه برای ورود سریع به کانادا به آنها پیشنهاد خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع روش های مهاجرتی کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا، بهترین استان های کانادا برای زندگی ایرانیان مهاجر به کانادا، لیست مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، تحولات ایجاد شده در زمان بحران کرونا برای مهاجرت و اقامت کانادا، آخرین اخبار و اطلاعات آپدیت شده سفارت کانادا برای مهاجران و … میتوانید سایر مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید. همچنین قادر خواهید بود جدیدترین اخبار دولت فدرال کانادا را در صفحات رسمی تلگرام (ofoghint@) و اینستاگرام (info.cec.com) افق دنبال کنید.

بهترین خدمات مهاجرتی کانادا اعم از ترجمه مدارک، رزرو وقت از دفاتر وک (IRCC Offices and Visa Application Centres) سفارت کانادا، اخذ انواع ویزای موقت کانادا (Temporary Visa) و … را در گروه مهاجرتی اقامتی افق خواهید یافت. به خود میبالیم که توانسته ایم رضایت و اعتماد شما عزیزان را به دست آوریم.