برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از متقاضیان با سابقه در بخش تکنولوژی

دولت ساسکاچوان کانادا طی جدیدترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی (PNP) خود که در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۵ شهریور ۱۳۹۹) برگزار شد، از ۶۲۱ نفر متقاضی با سابقه کار در حوزه تکنولوژی مهاجرت سریع به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری و مشاغل مورد نیاز ایالت ساسکاچوان دعوت کرد. تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ساسکاچوان ارائه دهند. لازم به ذکر است این افراد میتوانند در نهایت به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند.

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان به انتخاب متقاضیان مهاجرتی اقامتی کانادا از طریق دو زیرمجموعه مسیر مهاجرتی اسکیل ورکر بین المللی (International Skilled Worker) پرداخته است. لازم است بدانید دو زیرمجموعه ی برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر بین المللی ساسکاچوان کانادا شامل سیستم اکسپرس اینتری و مشاغل مورد نیاز این استان میشود.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که داشتن پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمای کانادایی جز شرایط اصلی در این روش مهاجرتی کانادا نیست. و متقاضیان باید در پروفایل مهاجرتی خود به ابراز تمایل و علاقه (Expression of Interest) نسبت به کار و زندگی در ایالت ساسکاچوان کانادا بپردازند. و علاوه بر آن برای موفقیت در برنامه مهاجرت استانی به کانادا متقاضیان باید در یکی از مشاغل مرتبط با شغل های ذیل دارای سابقه کار معتبر باشند. این مشاغل عبارتند از:

  • مهندسان و طراحان نرم افزار (NOC 2173)

  • توسعه دهندگان رسانه های تعاملی و برنامه نویسان کامپیوتر (NOC 2174)

  • طراحان وتوسعه دهندگان وب (NOC 2175)

ofogh147 03 300x193 - دعوت ساسکاچوان از ۶۲۱ متقاضی PNP | سابقه کار در بخش تکنولوژی کانادا | خدمات گروه افق

حداقل امتیاز لازم برای متقاضیان مهاجرت به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا در هر دو زیرمجموعه ذکر شده در این دوره از پذیرش ها ۶۸ امتیاز بوده است. لازم به ذکر است افرادی که با حداقل امتیازات لازم موفق به دریافت دعوتنامه (ITA) از سوی ایات ساسکاچوان کانادا برای برنامه مهاجرت استانی شده اند دارای شرایط زیر بوده اند:

  • دارا بودن ارتباط با استان ساسکاوان

  • دارا بودن حداقل دارای ۱۰ سال سابقه کاری مرتبط

  • دارا بودن مدرک زبان بین المللی با حداقل نمره زبان CLB 8

برای سایر متقاضیان مهاجرت استانی به کانادا و اقامت در ساسکاچوان کانادا ۶۹ امتیاز کافی بوده است. علاوه بر آن لازم است مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان مهاجرتی اقامتی کانادا معادل سازی شود. زیرا آنها در این صورت مدارک مهاجران بین المللی مورد قبول دولت فدرال کانادا واقع میشود.

برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان در کانادا از متقاضیان سیستم EOI که بالاترین شانس و احتمال موفقیت را در بازار کار محلی این استان دارند برای مهاجرت سریع به کانادا دعوت به عمل می آورد. این افراد باید از طریق نشان دادن سابقه کاری معتبر، مدرک تحصیلی مرتبط، مهارت های زبانی، سن مناسب و داشتن ارتباطات در استان ساسکاچوان تعهد و علاقه خود را برای زندگی در این استان نشان دهند.

در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان بر اساس پنج فاکتور ذکر شده در بالا، متقاضیان مهاجرتی کانادا را مورد بررسی و ارزیابی قرار میدهند. لازم به ذکر است در این مرحله امتیازات مهاجران بین المللی به کانادا از ۱۰۰ امتیاز محاسبه میگردد. و در نهایت نیز از متقاضیانی که موفق به کسب بالاترین امتیازها شده باشند. دعوت می شود تا درخواست خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ساسکاچوان کانادا ارائه دهند.

زیر مجموعه اکسپرس اینتری در برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان

همانطور که میدانید در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ مجموعا ۴۵۵ دعوتنامه، برای متقاضیان مهاجرت سریع به کانادا و اقامت در کانادا که در صف انتظار اکسپرس انتری دارای پروفایل بودند صادر شده است. گفتنی است زیر مجموعه اکسپرس اینتری برنامه مهاجرت استانی در ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال کانادا مرتبط میباشد.

ofogh147 02 300x191 - دعوت ساسکاچوان از ۶۲۱ متقاضی PNP | سابقه کار در بخش تکنولوژی کانادا | خدمات گروه افق

سیستم اکسپرس اینتری کانادا یکی از روش های مهاجرتی سریع کانادا بوده که به اقامت دائم کانادا نیز منجر میشود. در این برنامه مهاجرتی کانادا سه زیر شاخه وجود دارد که شامل نیروی کار ماهر فدرال، نیروی کار متخصص فدرال (مشاغل دارای مهارت) و تجربه ی کانادایی (CEC) میشود. در این روش مهاجرتی کانادا افراد بر پایه ی امتیازات و معیارهای خود مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرند. و متقاضیانی که با دارا بودن شرایط لازم موفق به اخذ دعوتنامه (ITA) گردند واجد مهاجرت سریع به کانادا و اقامت در این کشور خواهند شد.

مهاجران بین المللی بر اساس امتیازاتی که در سیستم جامع رتبه بندی کانادا (CRS) کسب کرده اند، دسته بندی می شوند. در این سیستم افراد بر اساس پارامترهایی همچون تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (زبان های رسمی کانادا)، سن مناسب، تحصیلات و سابقه کار امتیاز دریافت مینمایند. و در نهایت از متقاضیان واجد شرایط مهاجرت به کانادا دعوت میشود تا درخواست خود را برای اخذ اقامت دائم کانادا ارائه دهند.

توجه داشته باشید که به داوطلبان Express Entry که متقاضی نامزدی استانی از استان ساسکاچوان کانادا هستند ۶۰۰ امتیاز اضافی تعلق میگیرد. این امتیازات اضافی سبب میشود شانس افراد برای اپلای کانادا و پذیرفته شدن پرونده های آنها توسط سفارت کانادا افزایش یابد.

در صورتی که متقاضی مهاجرت سریع و فوری به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری هستید پیشنهاد میکنیم به سایت افق به نشانی اینترنتی www.ofoghint.com مراجعه کرده و در قسمت محاسبه آنلاین امتیاز ها به محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری بپردازید. سپس در صورت واجد شرایط بودن قادر خواهید بود برای تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا با کمک و راهنمایی های وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق اقدام نمایید. در صورت نیاز به دریافت اطلاعلات بیشتر درباره روش های مهاجرت استانی به کانادا میتوانید با دفتر مرکزی افق واقع در شهر مشهد به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.

زیر مجموعه مشاغل مورد نیاز در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان

زیر مجموعه مشاغل مورد نیاز در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان برای متقاضیانی مناسب است که دارای پروفایل معتبر در سیستم اکسپرس انتری فدرال کانادا نیستند. به طور کلی میتوان گفت ۱۶۶ متقاضی مهاجرت و اقامت کانادا از طریق این زیرمجموعه برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان ساسکاچوان دعوت شدند. لازم به ذکر است حداقل امتیاز متقاضیان در این زیر مجموعه نیز همانند حداقل امتیاز متقاضیان زیر مجموعه اکسپرس انتری ۶۸ امتیاز بوده است.

ofogh147 04 300x200 - دعوت ساسکاچوان از ۶۲۱ متقاضی PNP | سابقه کار در بخش تکنولوژی کانادا | خدمات گروه افق

خدمات مهاجرتی اقامتی برای مهاجرت سریع و کم هزینه به کانادا

تیم مهاجرتی افق افتخار دارد بهترین خدمات مهاجرتی اقامتی کانادا اعم از ترجمه مدارک، رزرو وقت از دفاتر وک سفارت کانادا، روادید انواع ویزای کانادا، اخذ پاسپورت کانادا و … را به بهترین نحو ممکن برای کلاینت های خود به ارمغان آورد. در نتیجه برای مهاجرت و اقامتی قانونی در کانادا گروه مهاجرتی اقامتی افق جز یکی از بهترین انتخاب ها برای شما عزیزان میباشد.

در صورتی که قصد مهاجرت سریع به کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت به شهر های کانادا، سرمایه گذاری و کارافرینی در شهر های کانادا و … را دارید پیشنهاد میکنیم به سایت افق مراجعه کرده و به تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا بپردازید تا شرایط اولیه شما کلاینت های عزیز توسط کارشناسان و مشاوران افق مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. تا رسیدن به افق مهاجرتی خود همراهی گروه افق را در کنار خود احساس خواهید کرد.