مهاجرت سرمایه گذاری کبک برنامه های استانی مهاجرتی افق

مهاجرت سرمایه گذاری کبک برنامه های استانی

کانادا توسط سازمان ملل متحد به عنوان یکی از بهترین مکان های زندگی در جهان معرفی شده است. با دسترسی آزاد به ایالت متحده امریکا و نزدیک به هند، امریکای جنوبی و اتحادیه اروپا یک محل عالی برای انجام کسب و کار می باشد. که در کبک (Quebec) کانادا یکی از مکان ها برای مهاجرت سرمایه گذاری کبک می باشد.

بر اساس قرارداد کانادا-کبک، استان کبک برنامه سرمایه گذاری مهاجران خود را اجرا می کند. کلیه سرمایه گذاران باید توسط استان کبک انتخاب، تحت برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کبک فرد به همراه خانواده شهروندی کانادا بدست می آورد. برنامه کبک توسط دولت کبک بزرگترین استان کانادا اداره و تضمین می شود که از سال 1986 فعالیت داشته است. بنابراین این یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مهاجرت ها از طریق برنامه سرمایه گذاری در جهان مهاجرت سرمایه گذاری کبک است. به تازگی در سال 2018 قوانین به طور قابل توجهی اصلاح شده است و به طور کلی معیارهای انتخاب (به استثنای سرمایه گذاری مورد نیاز و دارایی مورد نیاز) تغییری نکرده است مقدار سرمایه گذاری مورد نیاز در حال حاضر برابر با 1.200.000 CAD می باشد.

اگر شما نیز قصد مهاجرت سریع و اقامت در شهر کبک را دارید به مشاوران و وکلای متخصص در امور مهاجرت در موسسه کاریابی بین الملل افق مراجعه کرده و با راهنمایی های انها به افق اهدافتان دست پیدا کنید. برای آشنایی بیشتر با ایالت کبک با موسسه مهاجرتی و اقامتی گروه افق همراه باشید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک:

با برنامه سرمایه گذاری مهاجرت کبک، سرمایه شما 1.200.000 CAD در 5 سال و این برنامه از کسب و کارهای استان کبک و ایجاد شغل و رشد اقتصادی حمایت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های مهاجرت به Canada و استان کبک می توانید با وکیل مهاجرت در موسسه بین المللی افق یا Ofogh  یا Ofoghint.com تماس بگیرید.

معیارهای واجد شرایط بودن برای مهاجرت سرمایه گذاری کبک:

  •  حداقل سن 18 سال
  •  حداقل دو سال سابقه کسب و کار و مدیریت
  •  دارایی به ارزش خالص 2.000.000 CAD که قانونی بدست برای مهاجرت سرمایه گذاری کبک آمده باشد. این ارزش دارایی خالص باید از طریق مدیریت کسب و کار سود آور، صنعتی یا تجاری باشد. دارایی های که ارث رسیده اگر به صورت قانونی بدست آمده باشد مورد پذیرش است میراث حداقل 6 ماه قبل از اجرای برنامه باید به فرد داده شده باشد.
  •  باید 1.200.000 CAD به مدت 5 سال و 2 ماه به دولت کبک پرداخت نمایید.
  • همچنین باید نشان دهید که پول کافی برای حمایت خود و وابستگان خود پس از ورود به کانادا را دارید.

سایر معیارهای مورد نیاز:

باید حداقل 35 امتیاز از 100 امتیاز حداکثری را بدست آورید( تحصیلات، تجربه کسب و کار، سن، مهارت زبان انگلیسی و یا فرانسه و دارایی)
فرد و اعضای خانواده باید یک معاینه پزشکی و بازرسی امنیتی و کیفری(عدم سو پیشینه) را انجام دهند.

مدت زمان پردازش پرونده:

زمان پردازش از 1 یا 2 سال بستگی به کشور فرد متقاضی دارد. پس از تائید سرمایه گذاران و اعضای خانواده آن ها که در پرونده آمده است یک ویزای اقامت دائم کانادا از دولت کانادا برای مهاجرت سرمایه گذاری کبک دریافت خواهند کرد. پس از ورود به کانادا، آن ها کارت اقامت دائم را دریافت خواهند کرد و پس از سه سال واجد شرایط درخواست شهروندی کانادا خواهند بود.

انگیزه های مالیاتی برای سرمایه گذاران:

امکان تعلیق 5 سال مالیات برای مهاجران این برنامه وجود دارد. قبل از درخواست اقامت دائم کبک، برای مهاجرت سرمایه گذاری کبک باید برنامه ریزی مالیاتی انجام شود. برای بهره گیری از این معافیت های مالیاتی، مهاجران باید دارایی های خود را ارائه دهند. این دوره معافیت مالیات تا تاریخ اقامت در کانادا می تواند تا 5 سال نیز باشد. فقط مهاجرانی که هرگز در کانادا بیش از 5 سال زندگی نکرده اند می توانند از آن بهره مند شوند.

گزینه ها ی نقدی و وام کامل:

بسیاری از مهاجران بالقوه، هر چند قادر به برآوردن معیارهای ارزش دارایی خالص هستند، ممکن است در بعضی از موارد پرداخت سود 5 ساله در مهاجرت سرمایه گذاری کبک را ترجیح دهند. به همین دلیل، موسسات مالی تائید شده (بانک ها و کارگزاران در کبک و کانادا) به طور معمول دو نوع گزینه های مالی را ارائه می دهند. نقدی کامل که در بالا توضیح داده شده است. این بدان معنی است که سرمایه گذار باید 1.200.000 CAD را سرمایه گذاری کند. تحت سرمایه گذاری وام، سرمایه گذار به مبلغ 350.000 دلار کانادا را سپرده و باقیمانده 850.000 را از یک بانک می گیرند.

آزادی حرکت:

توجه داشته باشید که منشور حقوق و آزادی های کانادا حق آزادی حرکت را در کانادا دارد، هر شهروند کانادایی و هر فرد که دارای اقامت دائم کانادا است، حق دارد که به هر استانی دیگر که بخواهد نقل مکان کند.

در ارتباط با موضوعات مهاجرت سرمایه گذاری کبک می توانید از مشاوره رایگان گروه افق بهره مند شوید. مهاجرت به کبک یا مهاجرت کبک ۲۰۲۰ یا مهاجرت یا کبک مهاجرت یا جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوط به مهاجرت ۲۰۲۰ یا مهاجرت به کبک سیتی یا اخذ اطلاعات کامل در مورد مهاجرت در گروه افق. مدارس رایگان کبک یا ارزان ترین دانشگاه های کبک یا تحصیل در کبک یا مهاجرت تحصیلی یا اخذ ویزای تحصیلی یا تحصیل در کالج های کبک یا تمکن مالی برای اخذ پذیرش تحصیلی کبک ۲۰۲۰ یا هزینه های تحصیل در کبک. استان کبک کالج ها و دانشگاه ها یا اب و هوای ایالت کبک یا خوداشتغالی در کبک یا سرمایه گذاری در استان های کشور کانادا یا شهر کبک سرمایه گذاری یا ایجاد کسب و کار فعال و کارافرینی کبک Quebec یا مهاجرت به کشور کانادا ۲۰۲۰ یا ویزای توریستی کانادا یا ویزای مولتی کانادا. مهاجرت با قوانین ۲۰۲۰ یا کار در کانادا با کمترین هزینه یا سایت مهاجرت افق Ofoghint.com یا مهاجرت به کانادا بدون وکیل یا مهاجرت خانوادگی به کانادا یا اخذ اقامت در کوتاه ترین زمان ممکن. مهاجرت فوری و اسان یا سریع ترین روش مهاجرت از طریق کار یا سریع ترین روش مهاجرت از طریق تحصیل ۲۰۲۰ یا تحصیل در کبک بدون مدرک زبان در سال ۲۰۲۰٫ قدم به قدم گروه افق با شماست.

سوالات متداول مربوط به مهاجرت سرمایه گذاری در کبک:

سوال: من می خواهم شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک شهروند کانادایی را پیدا کنم. من دارای یک کسب و کار موفق هستم و به دنبال تبدیل شدن به شهروند کانادا هستم. آیا بعد از سرمایه گذاری باید در کبک زندگی کنم؟ چقدر طول می کشد؟ میزان سرمایه گذاری مورد نیاز؟ الزامات چیست؟

پاسخ: بر اساس 1.200.000 CAD سرمایه گذاری شما اقامت دائم (PR (Permanent residence را دریافت خواهید کرد. بعد از سه سال اقامت می توانید درخواست شهروندی کانادا را ارائه دهید.

سوال: اگر من از طریق نیرو متخصص کبک به کانادا بروم آیا می توانم بعد از اقامت شهرم را تغییر دهم؟

پاسخ: بله می توانید از طریق برنامه مهاجرت کبک PR را دریافت کنید و در تورنتو و یا هر شهر دیگر در کانادا اقامت کنید.

سوال: من می خواهم از طریق نیروی متخصص کبک وارد شوم و پس از درخواست من مصاحبه خواهم داشت و من مطمئن نیستم به زبان انگلیسی باشد یا فرانسه می توانید راهنمایی ام کنید؟

پاسخ: شما می توانید مصاحبه را به زبان فرانسه یا انگلیسی انتخاب کنید. با توجه به اینکه کبک یک استان فرانسه زبان است. بهتر است فرانسوی را برای مصاحبه انتخاب کنید.

سوال: ما می خواهیم از طریق سرمایه گذاری، اقامت دائم کانادا را دریافت کنیم. ما گزینه وام را انتخاب کردیم(یعنی 350.000 CAD به طور غیر قابل بازگشت سرمایه گذاری می شود) با این حال دخترم سندرم داون دارد اگر چه می تواند از خودش مراقبت کند و خواندن و نوشتن بلد است آیا فکر می کند امیدی برای گرفتن اقامت دائم با معاینات پزشکی که انجام می شود داریم؟

پاسخ: این بستگی دارد. دختر شما در کانادا نیاز به خدمات پزشکی و یا اجتماعی داشته باشد. و اگر چنین باشد خدمات بیش از 5400 دلار در سال برای دولت کانادا هزینه دارد. ممکن است رد شوید و غیر قابل قبول اعلام شوید. برای ارائه پاسخ روشن تر ما نیاز به یکسری مدارک و شواهدی داریم. علاوه بر این یک گزارش کارشناس ممکن است در چنین شرایطی برای ارائه مهم باشد.

شرایط ویزای مهاجرت سرمایه گذاری کبک در سال 2019

برنامه مهاجرت سرمایه گذاری در کبک یک برنامه بسیار محبوب است و برای کسانی است که می خواهند سریع پروسه آن به جلو برود این روش بدون نیاز به زبان و یا تحصیلات خاصی است.

تنها 660 متقاضی در هر سال مجاز ورود از این برنامه هستند و باید قبل از ماه آگوست 2019 برای QIIP اماده شوند تا برنامه دوباره باز می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *