مکان های برجسته دیدنی و جذاب در ایالت کبک کانادا

در این مقاله قصد مناطق دیدنی و گردشگری در ایالت کبک برای مهاجرت به کانادا را به شما معرفی کنیم پس با گروه بین المللی افق همراه شوید.

Place Royale

مکان Place Royale در منطقه کبک قدیم قرار دارد و یکی از معروفترین مکان ها و مناطق دیدنی کانادا می باشد. تمامی ساختمان ها و خیابان های آن مربوط به قرن هفدهم می باشد. در این منطقه تعدادی زیادی مغازه، رستوران و کافه وجود دارد. شما می توانید اوقات زیبایی را در این منطقه کبک با دوستان خود سپری کنید. یکی از قدیمی ترین کلیسای سنگی در شمال امریکا به نام نتردام ویکتوریا که مربوط به سال ۱۶۸۸ میلادی می باشد، نیز در این منطقه قرار دارد. حتما در میان مکان هایی که می خواهید از آن بازدید کنید، این مکان هم جز آنها قراردهید و یک مقدار از وقتتان را نیز برای سپری کردن در این کلیسا بگذارید و از دیدن آن لذت ببرید.

ofogh 155 01 300x225 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

Le Château Frontenac

هتل Le Château Frontenac در واقع یک هتل بسیار تاریخی در کبک است که شبیه به قلعه های دوران کودکی مان است. این هتل یکی از زیباترین و تاریخی ترین هتل ها در کبک می باشد. از همه مهمتر بیشترین عکس در دنیا را از آن خود کرده است و مشهور شدن آن نیز به همین علت می تواند باشد.

ofogh 155 02 300x199 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

Mount Royal Park

این پارک یکی از زیباترین پارک ها در مونترال بوده و یکی از جاذبه های گردشگری مناطق در کانادا می باشد. این پارک دارای ۲۰۰ هکتار مساحت است و در دامنه کوه آتشفشان قرار  دارد. این آتشفشان تقریبا ۱۲۵ میلیون سال پیش فعال بوده است. علت ایجاد این پارک به سال ۱۸۷۶ برمیگردد زمانی که مردم برای اعتراض به قطع درختان به پا خواستند. طراح این پارک فردریک لا اولمستد است. این پارک یکی از پارک های بسیار زیبا و جزء مناطق دیدنی با فضای متنوع در کبک کانادا است که اوقات بینظیری شما میتوانید در آن ایجاد کنید. در کنار این پارک دریاچه بیور قرار دارد. در زمستان ها یخ می زند و افراد می توانند در زمستان اسکی کنند. ورزش اسکی یک ورزش هیجان انگیز و نشاط آور ورزش ها است. این ورزش در میان مردم کانادا دارای طرفداران زیادی است.

ofogh 155 03 300x169 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

Montmorency Falls

آبشار مونمورانسی بدون شک می توان گفت یکی از زیباترین و چشم گیرترین جاذبه های در شهر کبک می باشد. جالب است بدانید این آبشار حدود ۳۰ متر از آبشار نیاگارا مرتفع تر است. این آبشار گردشگران زیادی را هر ساله به خود جذب می کند. آبشار مونمورانسی هشتمین آبشار بلند دنیاست. این آبشار فقط از آبشار نیاگارا مرتفع تر است ولی به پهنای عرض آبشار نیاگارا نمی رسد. یکی از ورزش های پرطرفدار در فصل زمستان در این شهر اسکی می باشد. در فصل گرم سال نیز پیاده رو ی پرطرفدار میشود. آبشار Montmorency Falls جزء مناطق دیدنی کبک کانادا می باشد.

ofogh 155 04 300x200 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

old montreal) Vieux-Montreal)

بندر مونترال در کنار رودخانه سن لوران در مونترال قدیم قرار گرفته است. یکی از بنادر مهم برای اقتصاد مونترال به شما میرود. این بندر در فهرست ۱۰۰ بندر برتر کانتینری جهان قرار دارد. هر ساله گردشگران زیادی را این بندر به خود جذب می کند. بندر مونترال دروازه ای برای واردات گاز و نفت به کانادا و امریکا است. شهر زیبای مونترال پس از تورنتو دارای بزرگترین اقتصاد در میان شهرهای کانادا است. این منطقه دارای ساختمان های قدیمی است که قدمت آنها به قرن هفدهم می رسد و به سبک پاریسی ساخته شده است.

ofogh 155 05 300x225 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

باغ گیاه شناسی Jardin Botanique

این باغ یکی از فوق العاده ترین باغ های گیاه شناسی در مونترال است. دارای گل های متنوع زیبایی است و گل های فوق العاده ای را در این منطقه پرورش می دهند.

ofogh 155 06 300x188 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

کلیسای نوتردام Basilica 

این منطقه شگفت انگیز در سال ۱۶۵۶ تاسیس شد و با قدمت ترین کلیسای مونترال است. برج های دوقلو نما روبروی آن قرار دارند.

ofogh 155 07 300x200 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

 Oratoire Saint-Joseph

این منطقه در نزدیکی خروجی غربی کوه رویال پارک قرار دارد و قدمت آن به ۱۹۲۴ بر می گردد.

 پارك ژان درپائو

این منطقه دارای جاذبه های بسیار زیادی به خصوص برای خانواده ها است. این بنا به شکل کره ای طراحی شده است و در واقع بزرگترین سازه با چنین ساختاری، در جهان است. ofogh 155 08 300x200 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

Musée des Beaux Arts

یکی از قدیمی ترین موزه ها و مناطق دیدنی در کبک کانادا است. دارای خانه های با  مجموعه گسترده ای از نقاشی ها و مجسمه های زیبا است.

ofogh 155 09 300x150 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

  Pointe-à-Callière

یک ساختمان مدرن جالب است که دارای موزه های باستان شناسی و تاریخی میباشد.

ofogh 155 10 300x158 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

مکان des Arts

یک مجموعه کامل از هنرهای تجسمی و نمایشی است. یکی از مناطق پرطرفدار برای جشنواره تابستانی میباشد.

بازار آتاتور و ژان تالون

یکی از شلوغ ترین بازارهای عمومی مونترال است و دراای انواع مدل غذا ها و محصولات می باشد و واقعا ارزش یک بار دیدن را دارد. دارای کافه ها و رستوران های فوق العاده است.ofogh 155 11 300x214 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

موزه مک کورد

مجموعه فوق العاده از نمایشگاه های تاریخی و مناطق دیدنی در ایالت کبک کانادا علی الخصوص افراد بومی می باشد. دارای لباس ها لوازم جانبی و سایر منسوجات دست ساز است.

ofogh 155 12 300x182 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

Square Saint-Louis و Rue Denis

این منطقه در نزدیکی مترو قرار دارد و یکی از زیباترین مناطق قدیمی مونترال است. دارای رستوران های زیبا و در واقع یکی از پرتحرک ترین مناطق مونترال می باشد.

ofogh 155 13 300x200 - مناطق گردشگری دیدنی | سفر توریستی و ویزای افق | درباره کبک کانادا

خدمات اقامتی و مهاجرتی گروه افق در مهاجرت به مناطق دیدنی و جذاب کبک کانادا

موسسه بین المللی افق با داشتن سال های سابقه درخشان در امر اقامت موقت در کشور کانادا می تواند خاطرات زیبایی را برای شما به ارمغان آورد. موسسه بین المللی افق با داشتن سال ها سابقه درخشان در این امر ویزای توریستی و مهاجرتی آماده هر گونه کمک به شما متقاضیان مهاجرت به کانادا و توریست های مشتاق به دیدن کشور پهناور کانادا می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با اقامت موقت در کشور کانادا و شرایط آن میتوانید با شماره دفتر ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس گرفته و شرایط خود را بوسیله کارشناسان زبده موسسه افق بررسی کنید. همچنین در صورتی که شما می خواهید از روش های اکسپرس اینتری کانادا و یا مهاجرت های استانی کانادا به کانادا کشوری پهناور و توسعه یافته مهاجرت کنید. می توانید وارد سایت www.ofoghint.com شده و امتیازهای خود را در بخش محاسبه آنلاین امتیازها برای هم اکسپرس اینتری و اریما بررسی نمایید. و حتی می توانید از طریق مشاوره های حضوری و آنلاین و یا حتی تلفنی بوسیله کارشناسان و وکلای شرکت امتیازهای خود را بررسی کنید. شما می توانید با مشورت با خانواده افق نیز از آخرین شرایط مهاجرت سریع کانادا و اقامت دائم کانادا در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ نیز مطلع شوید. وکلای ما هر روز در حال آپدیت نمودن اطلاعات خود می باشند. و با آخرین اطلاعات آپدیت شده شرایط شما را بررسی خواهند کرد.

شما می توانید از وکلای افق در ایران و در کانادا که وکلای رسمی کانادا و تایید شده از سوی دولت کانادا نیز می باشند وقت مشاوره رزرو کنید. خانواده افق در تلاش است تمامی رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کند و شما را در مسیر جدید زندگی تان قرار دهد تا شما با مهاجرت موفق، یک زندگی جدید در یک کشور توسعه یافته تجربه کنید. به خانواده بزرگ افق بپیوندید.