گروه بین المللی افق

شرکت سفیران پیشگام افق ماندگار با برند شناخته شده گروه بین المللی افق ، و یا گروه مهاجرت افق به پشتوانه سال ها تجربه موثر و تیم مجرب مدیریتی و همکاران خود در ایران و خارج از کشور مفتخر است ، که یکی از شرکت ها و گروه های پیشرو در زمینه های مهاجرت کاری ، مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری و کسب اقامت برای کشورهای کانادا، انگلستان، آمریکا، آلمان، هلند، پرتغال، ترکیه، روسیه، بلاروس با ده ها پرونده موفق در خدمت شما می باشد.

ما با شبکه ای کارآمد و پویا از همکاران . شرکت ها و گروه های مرتبط خود در کشورهای هدف، تلاش داریم تا در انتخاب مناسب افراد برای بهترین مقصد مهاجرت و در بهترین زمان ممکن، با کمترین هزینه و مطمئن ترین روش، خدمات رسانی نماییم. مهاجرت آسان و اقامتی کم هزینه را با گروه بین المللی افق تجربه کنید.

تلاش ما ارایه بهترین مشاوره مهاجرت تخصصی و توصیه های حقوقی إ، با در نظر گرفتن شرایط و محدودیتهای متقاضیان و کمک و همراهی آنان جهت دستیابی به اهدافشان، میباشد.

ما با اتکا به تجربه گسترده خود در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق کار و کشورهای دیگر، علاوه بر داشتن درکی درست از فرآیندهای مهاجرت کانادا، کانادا مهاجرت، واقعیتهای کسب و کار را نیز در نظر گرفته تا شما از یک نتیجه خوب بهرمند شوید.

برای خدمات بهترین وکلای مهاجرت و با تجربه همکنون تماس بگیرید و یا در بخش ارزیابی رایگان ، اطلاعات خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت به شما بهترین روش های مهاجرت به کانادا و دیگر کشورها را ارائه کنیم.

رویکرد ما در برخورد با متقاضیان بر پایه مشتری مداری میباشد تا پروسه مهاجرت را برای آنها با کمک وکلا، مشاوران و متخصصین خود، در کشورهای هدف در سریعترین زمان ممکن، به انجام رسانیم.

سر لوحه و کمال مطلوب ما علاوه بر کسب رضایت کامل، بودن در کنار شما تا دستیابی به افق آرزوهایتان خواهد بود.

مجوز های گروه بین الملل افق

 • دارای شرکت ثبت شده به نام شرکت سفیران پیشگام افق ماندگار به شماره ثبت ۶۲۶۰۶

 • عضویت و همکاری با اعضای سازمان ICCRC کانادا (سازمان تنظیم مقررات و نظارت بر مشاورین مهاجرت کانادا)

 • نماینده رسمی برخی از دانشگاه ها و کالج های کانادا، انگلستان و هلند

University Canada West (UCW) ، DEA Canadian College ، Canadion College

Trebas Institute Montreal Campus ، Toronto School of Management (TSoM)

Canterbury Christ Church University ، The University of Law ، University for the Creative Arts

Webster University، Wittenborg University of Applied Sciences

 • سهامدار کاریابی بین الملل ABC CAREER LAND INC. در کانادا

گروه مهاجرت افق مفتخر است که

در شهرهای مشهد، تورنتو­، مونترال، ونکوور، برلین، استانبول، مسکو، مینسک، در خدمت شما عزیزان باشد.

خدمات گروه بین المللی افق :

 1.  ارائه پرونده در تمامی روش های فعال مهاجرت به کانادا(Canada)
  از جمله: سرمایه گذاری کانادا Investor ، استارت آپ ویزا کانادا Startup – کارآفرینی Entrepreneur ، خرید مزرعه Farm Owners and Operators – خود اشتغالی Self-Employed – سیستم اکسپرس اینتری Express Entry – نیروی متخصص Skilled Worker ، نیروی ماهر Skilled Trade– ویزای تحصیلی کانادا Student Visaو اجازه تحصیل Study Permit برای دانشجویان و دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی – ویزای تحصیل در کانادا Work Permit – جستجو و اخذ پیشنهاد شغلی یا جاب آفر کانادایی Job Offer و دریافت مجوز لازم LMIA – اقامت موقت در کشور کانادا Visitor Visa ، و همچنین کلیه خدمات مورد نیاز اقامتی برای شهر های ونکوور، تورنتو و مونترال.
 2. ارائه پرونده در برخی از روش های مهاجرت به آلمان(Germany)
  از جمله: ثبت شرکت آلمان Company Registration – ویزای کار آلمان Work Visa – ویزای جستجوی کار آلمان یا جاب سیکر Job Seeker ، دوره کارآموزی آلمان Ausbildung – ویزای تحصیلی آلمان Study Visa – انواع ویزای توریستی آلمان Visum Deutschland Eats Schengen.
 3. ارائه پرونده در برخی از روش های مهاجرت به پرتغال(Portugal)
  از جمله: ثبت شرکت Company Incorporation – افتتاح حساب بانکی Personal Bank Accounts – ویزای طلایی Golden Visa – اقامت کارآفرینی پرتغال D2 – اقامت تمکن مالی پرتغال .D7
 4. ارائه پرونده در برخی از روش های مهاجرت به ترکیه(Turkey)
  از جمله: خرید ملک و اخذ پاسپورت ترکیه Turkish Passport – دریافت کارت اقامت موقت ترکیه و دریافت kimlik kartı – دریافت حساب بین المللی Visa Card – ثبت شرکت Şirket kaydı.
 5. ارائه پرونده در برخی از روش های مهاجرت به روسیه(Russia)
  از جمله: ثبت شرکت روسیه – اخذ اقامت تجاری روسیه – ویزای کار روسیه – پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا رشته پزشکی روسیه / رشته دندانپزشکی روسیه / رشته داروسازی روسیه.
 6. ارائه پرونده در برخی از روش های مهاجرت به بلاروس(Belarus)
  از جمله: ثبت شرکت بلاروس – اخذ اقامت تجاری بلاروس – ویزای کار بلاروس – پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا رشته پزشکی بلاروس / رشته دندانپزشکی بلاروس / رشته داروسازی بلاروس.
 7. ارائه پرونده تحصیلی انگلستان(UK)
  از جمله: تحصیل در دبیرستان شبانه روزی انگلستان – تحصیل در دانشگاه ها انگلستان.
 8. ارائه پرونده تحصیلی آمریکا(USA).
 9. ارائه پرونده تحصیلی هلند(Netherlands).

خدمات مشاوره :

حقیقت این است که در اقلب موارد ما زمانی بدنبال مهاجرت می رویم که به شدت ناراحت ، ناراضی یا سرخورده از وضعیت امروز خود هستیم و تلاش داریم در یک مدت کوتاه و با هزینه ای مختصر به نتیجه ای مطمئن دست یابیم . اما باید بدانیم که مهاجرت نیازمند داشتن یکسری فاکتورهاست . که یا باید داشته باشیم و یا برای بدست آوردن آن تلاش کنیم تا بتوانیم شرایط مطلوب را برای خود فراهم سازیم.

یکی از مهم ترین فاکتورها، داشتن زبان مورد نیاز کشور مقصد است اما چگونه بتوانیم کشوری را که از نظر شرایط زندگی به شرایط روحی و روانی ما سازگار است انتخاب کنیم؟ بهترین روش های مهاجرت و راه های مهاجرت به آن کشور کدامند؟ شرایط زندگی در آن کشور چگونه هست؟ هزینه های مهاجرت و زندگی چگونه است؟ چگونه مهاجرت کنیم؟ برای مهاجرت چقدر پول نیاز داریم؟ و خیلی سوال های دیگر که در ذهن ما ایجاد می گردد .

wwwww 1024x556 - معرفی گروه بین المللی افق

مشاوره یکی از مهمترین مراحل انتخاب راه درست برای رسید به هدف است

گروه بین المللی افق در تمامی سالهای تجربه خود بر این موضوع باور داشته . که می تواند با مشاوره درست ، هدف های متقاضیان را دقیق تر ، درست تر و قابل دسترس تر نماید. بر این اساس ، با ارتقاع دانش بروز کارشناسان خود و ارائه اطلاعات کامل و بروز به متقاضیان مهاجرت . تلاش دارد بهترین روش های مهاجرت .و آسان ترین روش های مهاجرت و ارزان ترین روش های مهاجرت را براساس مشخصات فردی و خانوادگی متقاضی ارائه نماید و در راه رسید به این اهداف، تمامی توان علمی خود به کار گیرد.

ما به شما اطمینان می دهیم که در پایان جلسات مشاوره ای با کارشناسان ما، شما خود اذعان داشته باشید که با این دقت هیچ مجموعه ای به شما مشاوره نداده باشد زیرا که هدف ما از جلسه مشاوره . فروش خدماتمان نخواهد بود و تمامی تلاش ما این است که صادقانه برای شما بهترین راه مهاجرت را انتخاب نماییم . حتی اگر در حیطه خدمات مجموعه ما نباشد.

جلسات مشاوره ما به دو صورت آنلاین(تصویری/صوتی) و حضوری برگزار می گردد و برای هر جلسه حدود ۵۰ دقیقه زمان در نظر گرفته شده است.

توجه داشته باشید که شرایط هر خانواده ای به دیگری می تواند متفاوت باشد . و بر این اساس توصیه ما این است که هر فرد یا خانواده ای بصورت مستقل روش مهاجرت خود را انتخاب نمایید.
به امید دیدار شما در جلسات مشاوره ای گروه بین المللی افق .
همگام با شما تا افق آرزوها .

اینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنیداینجا کلیک کنید
قبل
بعدی