مشکلات مهاجرت به کانادا

با توجه به اینکه کشور کانادا مقصد نهایی بسیاری از مهاجران بین المللی در سراسر دنیا میباشد. و افراد زیادی نیز متقاضی مهاجرت به کانادا (Problems Immigrating to Canada) و اخذ اقامت دائم کانادا هستند، اما مهاجرت به هر کشور بیگانه ای مشکلات مربوط به خود را دارا میباشد، کشور کانادا نیز از این قائده مستثنی نبوده و مهاجرت به آن دارای مشکلات خاصی است.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی برخی از مشکلات مهاجرت به کانادا بپردازیم. در صورتی که پس از مطالعه مقاله پیش رو سوالی در ذهن شما عزیزان ایجاد شد میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و با بهره مندی از مشاوره رایگان تلفنی پاسخ سوالات مهاجرتی اقامتی خود را از کارشناسان و مشاوران زبده در امور مهاجرتی کانادا دریافت نمایید.

برخی از اصلی ترین مشکلات مهاجرتی به کانادا برای متقاضیان  اقامت سریع کانادا

اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت استانی به کانادا (PNP)، مهاجرت سرمایه گذاری و کارافرینی به کانادا و … را دارید. و نگران مسائل و مشکلاتی هستید که ممکن است بعد از ورود به خاک کانادا با آن مواجه شوید. با ما همراه باشید.

 

  • مشکلات زبانی پس از مهاجرت به کانادا: یکی از اصلی ترین مشکلاتی که بسیاری از مهاجران بین المللی برای مهاجرت به کانادا با آن مواجه هستند مربوط به زبان رسمی کشور کانادا میباشد. در صورتی که متقاضی مهاجرت سریع به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا هستید. باید تمام تلاش خود را برای یادگیری زبان انگلیسی و یا زبان فرانسوی که دو زبان رسمی در کانادا هستند، به کار بگیرید. زیرا افرادی که بدون تسلط به زبان های ذکر شده وارد خاک کانادا میشوند با مشکلات زیادی در این کشور رو به رو خواهند شد. متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه های کانادا و… را دارند. به دلیل آنکه باید در همان ابتدا مدرک زبان بین المللی ارائه دهند درنتیجه پس از مهاجرت به کانادا مشکل زیادی در این رابطه نخواهند داشت. حال اگر در این میان افرادی باشند که تسلط و مهارت کافی در زبان انگلیسی و یا فرانسوی نداشته باشند میتوانند در کلاس های زبان کانادا شرکت کرده و مشکل خود را حل نمایند. به طور کلی میتوان گفت دولت کانادا شرایطی را پدید آورده است تا متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا پس از ورود به خاک این کشور با مشکلات زیادی مواجه نشوند. برای اطلاع از شرایط خود برای اپلای کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میتوانید به سایت افق مراجعه کرده و به تکمیل فرم ارزیابی رایگان در قسمت مربوطه بپردازید. تا شرایط اولیه شما کلاینت های عزیز توسط کارشناسان مهاجرتی افق مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

ofogh149 03 300x200 - مشکلات مهاجرت به کانادا | Immigration to Canada | اقامت در کانادا

  • مشکلات شغلی و کاری پس از مهاجرت به کانادا: دومین مشکلی که پس از مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا ممکن است. با آن مواجه شوید مربوط به مشکلات شغلی و کاری به منظور کار در کانادا میباشد. زیرا افراد مهاجر به کانادا و افراد تازه وارد به کانادا (New Comer) به دلیل عدم داشتن، تجربه کاری کافی و لازم نمیتوانند به سادگی به کار در کانادا مشغول شوند. علاوه بر آن دارا بودن لایسنس های معتبر کانادا برای اشتغال در برخی از مشاغل این کشور لازم و ضروری میباشد. در نتیجه اگر قصد دارید پس از ورود به خاک کانادا به کار در این کشور بپردازید مهاجرت به کانادا از طریق کار بهترین پیشنهاد برای شما عزیزان میباشد. زیرا در این صورت قادر خواهید بود با داشتن پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمای کانادایی به کشور کانادا مهاجرت کنید. در صورتی که قصد اپلای کاری کانادا و زندگی و اقامت در کانادا را دارید میتوانید برای رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق اقدام نمایید. وکیل رسمی مهاجرتی کانادا در مجموعه افق دارای صدها پرنده مهاجرتی موفق بوده و با استفاده از تجربیاتی که در طول سالها فعالیت خود کسب نموده است میتواند موفقیت پرونده های مهاجرتی اقامتی کلاینت های خود را تضمین نماید.

ofogh149 04 300x169 - مشکلات مهاجرت به کانادا | Immigration to Canada | اقامت در کانادا

  • مشکلات آب و هوایی پس از مهاجرت به کانادا: شاید شرایط جوی و آب و هوایی از نظر عده ای از مهاجران بین المللی اصلا مشکل به حساب نیاید. اما همانطور که میدانید کانادا یکی از وسیع ترین کشورهای دنیا بوده و به همین دلیل دارای اقلیم بسیار متفاوتی میباشد. به طوری که ممکن است سرمای هوا در برخی از شهر های کانادا به شدت آزار دهنده بوده و باعث بروز بیماری در برخی از متقاضیان مهاجرت به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا گردد. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم قبل از هرگونه اقدامی در ابتدا به انتخاب شهر مورد نظر خود در کانادا بپردازید. سپس تمامی اطلاعات لازم درباره آن شهر را جمع آوری کرده و در نهایت برای اپلای کانادا اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید پس از مراجعه به سایت افق به مطالعه مقالات موجود در سایت که در رابطه با استان های کانادا میباشد، بپردازید.

ofogh149 05 300x200 - مشکلات مهاجرت به کانادا | Immigration to Canada | اقامت در کانادا

  • مشکلات ناشی از عدم اطلاعات کافی پس از مهاجرت به کانادا: یکی از اساسی ترین مشکلاتی که مهاجران بین المللی پس از مهاجرت به کانادا با آن رو به رو خواهند شد مربوط به نداشتن اطلاعات کافی درباره مسائل و شرایط زندگی در کانادا میباشد. علاوه بر آن نداشتن آگاهی و دانش کافی از خدمات موجود در کانادا نظیر خدمات درمانی، خدمات حمل و نقل و … نیز میتواند مشکلاتی را برای متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا به وجود آورد. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم قبل از مهاجرت به کانادا تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را با سرچ کردن در اینترنت کسب نمایید. همچنین میتوانید با دفتر افق تماس گرفته و به رزرو وقت مشاوره با کارشناسان و مشاوران ما بپردازید. آنها با داشتن طیف وسیعی از اطلاعات لازم درباره کانادا میتوانند راهنمای بسیار مناسبی برای مسیر مهاجرتی اقامتی کانادا باشند.

ofogh149 06 300x164 - مشکلات مهاجرت به کانادا | Immigration to Canada | اقامت در کانادا

خدمات مهاجرتی اقامتی گروه بین الملل افق

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما خوانندگان عزیز برای مشکلات به وجود آمده در مهاجرت کانادا قرار دهیم. برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات دولت فدرال کانادا میتوانید به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه کرده و با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت مربوطه به عضویت در خبرنامه افق درایید.

تیم مهاجرتی افق افتخار دارد بهترین خدمات مهاجرتی کانادا اعم از ترجمه تمامی مدارک لازم، رزرو وقت از دفاتر وک (VAC) سفارت کانادا به منظور انجام پروسه انگشت نگاری، روادید انواع ویزای دائم و موقت کانادا، اخذ پاسپورت کانادایی و… را برای کلاینت های خود به ارمغان آورد. در نتیجه موسسه معتبر مهاجرتی افق میتواند جز یکی از بهترین انتخاب ها برای شما عزیزان باشد.

لازم به ذکر است آن دسته از عزیزانی که قصد مهاجرت سریع به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا را دارند میتوانند پس از مراجعه به سایت افق به محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری در قسمت محاسبه آنلاین امتیازها بپردازند. سپس در صورت واجد شرایط بودن قادر خواهند بود برای تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا با همراهی وکیل مهاجرت کانادا در گروه افق اقدام نمایند.